Competició | TEMPORADA 2017-2018

segona catalana | grup 4

Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 03-09-2017
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 21 TONA, U.E. A
BERGA, C.E. A 13 SABADELL NORD,CF. A
MATADEPERA, F.C. A 21 AVIA, U.E. A
PARETS, C.F. A 30 SABADELLENCA, UE. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 30 PREMIA CLUB ESP. A
GIRONELLA, C.F. AT. A 12 MOLLETENSE, U.D. A
OAR VIC A 02 Descansa
RIPOLLET, C.F. A 20 BELLAVISTA MILAN, C. A
LES FRANQUESES, C.F. A 00 SALLENT, C.E. A
Jornada 2 10-09-2017
TONA, U.E. A 12 LES FRANQUESES, C.F. A
SABADELL NORD,CF. A 21 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
AVIA, U.E. A 01 BERGA, C.E. A
SABADELLENCA, UE. A 01 MATADEPERA, F.C. A
PREMIA CLUB ESP. A 31 PARETS, C.F. A
MOLLETENSE, U.D. A 20 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
Descansa 10 GIRONELLA, C.F. AT. A
BELLAVISTA MILAN, C. A 01 OAR VIC A
SALLENT, C.E. A 20 RIPOLLET, C.F. A
Jornada 3 17-09-2017
TONA, U.E. A 00 SABADELL NORD,CF. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 31 AVIA, U.E. A
BERGA, C.E. A 10 SABADELLENCA, UE. A
MATADEPERA, F.C. A 11 PREMIA CLUB ESP. A
PARETS, C.F. A 10 MOLLETENSE, U.D. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 23 Descansa
GIRONELLA, C.F. AT. A 20 BELLAVISTA MILAN, C. A
OAR VIC A 00 SALLENT, C.E. A
LES FRANQUESES, C.F. A 20 RIPOLLET, C.F. A
Jornada 4 24-09-2017
SABADELL NORD,CF. A 11 LES FRANQUESES, C.F. A
AVIA, U.E. A 13 TONA, U.E. A
SABADELLENCA, UE. A 23 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
PREMIA CLUB ESP. A 32 BERGA, C.E. A
MOLLETENSE, U.D. A 11 MATADEPERA, F.C. A
Descansa 13 PARETS, C.F. A
BELLAVISTA MILAN, C. A 22 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
SALLENT, C.E. A 21 GIRONELLA, C.F. AT. A
RIPOLLET, C.F. A 20 OAR VIC A
Jornada 5 01-10-2017
SABADELL NORD,CF. A 41 AVIA, U.E. A
TONA, U.E. A 20 SABADELLENCA, UE. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 32 PREMIA CLUB ESP. A
BERGA, C.E. A 12 MOLLETENSE, U.D. A
MATADEPERA, F.C. A 10 Descansa
PARETS, C.F. A 31 BELLAVISTA MILAN, C. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 12 SALLENT, C.E. A
GIRONELLA, C.F. AT. A 21 RIPOLLET, C.F. A
LES FRANQUESES, C.F. A 50 OAR VIC A
Jornada 6 08-10-2017
AVIA, U.E. A 26 LES FRANQUESES, C.F. A
SABADELLENCA, UE. A 10 SABADELL NORD,CF. A
PREMIA CLUB ESP. A 11 TONA, U.E. A
MOLLETENSE, U.D. A 03 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
Descansa 01 BERGA, C.E. A
BELLAVISTA MILAN, C. A 12 MATADEPERA, F.C. A
SALLENT, C.E. A 12 PARETS, C.F. A
RIPOLLET, C.F. A 40 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
OAR VIC A 33 GIRONELLA, C.F. AT. A
Jornada 7 15-10-2017
AVIA, U.E. A 15 SABADELLENCA, UE. A
SABADELL NORD,CF. A 42 PREMIA CLUB ESP. A
TONA, U.E. A 10 MOLLETENSE, U.D. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 11 Descansa
BERGA, C.E. A 51 BELLAVISTA MILAN, C. A
MATADEPERA, F.C. A 40 SALLENT, C.E. A
PARETS, C.F. A 21 RIPOLLET, C.F. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 13 OAR VIC A
LES FRANQUESES, C.F. A 23 GIRONELLA, C.F. AT. A
Jornada 8 22-10-2017
SABADELLENCA, UE. A 31 LES FRANQUESES, C.F. A
PREMIA CLUB ESP. A 21 AVIA, U.E. A
MOLLETENSE, U.D. A 12 SABADELL NORD,CF. A
Descansa 44 TONA, U.E. A
BELLAVISTA MILAN, C. A 12 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
SALLENT, C.E. A 11 BERGA, C.E. A
RIPOLLET, C.F. A 22 MATADEPERA, F.C. A
OAR VIC A 22 PARETS, C.F. A
GIRONELLA, C.F. AT. A 20 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
Jornada 9 29-10-2017
SABADELLENCA, UE. A 11 PREMIA CLUB ESP. A
AVIA, U.E. A 32 MOLLETENSE, U.D. A
SABADELL NORD,CF. A 23 Descansa
TONA, U.E. A 51 BELLAVISTA MILAN, C. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 42 SALLENT, C.E. A
BERGA, C.E. A 01 RIPOLLET, C.F. A
MATADEPERA, F.C. A 51 OAR VIC A
PARETS, C.F. A 31 GIRONELLA, C.F. AT. A
LES FRANQUESES, C.F. A 41 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
Jornada 10 05-11-2017
PREMIA CLUB ESP. A 12 LES FRANQUESES, C.F. A
MOLLETENSE, U.D. A 10 SABADELLENCA, UE. A
Descansa 31 AVIA, U.E. A
BELLAVISTA MILAN, C. A 24 SABADELL NORD,CF. A
SALLENT, C.E. A 23 TONA, U.E. A
RIPOLLET, C.F. A 10 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
OAR VIC A 03 BERGA, C.E. A
GIRONELLA, C.F. AT. A 14 MATADEPERA, F.C. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 13 PARETS, C.F. A
Jornada 11 12-11-2017
PREMIA CLUB ESP. A 02 MOLLETENSE, U.D. A
SABADELLENCA, UE. A 21 Descansa
AVIA, U.E. A 11 BELLAVISTA MILAN, C. A
SABADELL NORD,CF. A 00 SALLENT, C.E. A
TONA, U.E. A 20 RIPOLLET, C.F. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 20 OAR VIC A
BERGA, C.E. A 22 GIRONELLA, C.F. AT. A
MATADEPERA, F.C. A 41 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
LES FRANQUESES, C.F. A 10 PARETS, C.F. A
Jornada 12 19-11-2017
MOLLETENSE, U.D. A 00 LES FRANQUESES, C.F. A
Descansa 42 PREMIA CLUB ESP. A
BELLAVISTA MILAN, C. A 14 SABADELLENCA, UE. A
SALLENT, C.E. A 10 AVIA, U.E. A
RIPOLLET, C.F. A 23 SABADELL NORD,CF. A
OAR VIC A 04 TONA, U.E. A
GIRONELLA, C.F. AT. A 03 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 22 BERGA, C.E. A
PARETS, C.F. A 51 MATADEPERA, F.C. A
Jornada 13 26-11-2017
MOLLETENSE, U.D. A 21 Descansa
PREMIA CLUB ESP. A 10 BELLAVISTA MILAN, C. A
SABADELLENCA, UE. A 11 SALLENT, C.E. A
AVIA, U.E. A 03 RIPOLLET, C.F. A
SABADELL NORD,CF. A 41 OAR VIC A
TONA, U.E. A 30 GIRONELLA, C.F. AT. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 11 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
BERGA, C.E. A 01 PARETS, C.F. A
LES FRANQUESES, C.F. A 00 MATADEPERA, F.C. A
Jornada 14 03-12-2017
Descansa 60 LES FRANQUESES, C.F. A
BELLAVISTA MILAN, C. A 01 MOLLETENSE, U.D. A
SALLENT, C.E. A 11 PREMIA CLUB ESP. A
RIPOLLET, C.F. A 21 SABADELLENCA, UE. A
OAR VIC A 21 AVIA, U.E. A
GIRONELLA, C.F. AT. A 02 SABADELL NORD,CF. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 22 TONA, U.E. A
PARETS, C.F. A 31 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
MATADEPERA, F.C. A 10 BERGA, C.E. A
Jornada 15 17-12-2017
Descansa 42 BELLAVISTA MILAN, C. A
MOLLETENSE, U.D. A 00 SALLENT, C.E. A
PREMIA CLUB ESP. A 21 RIPOLLET, C.F. A
SABADELLENCA, UE. A 21 OAR VIC A
AVIA, U.E. A 31 GIRONELLA, C.F. AT. A
SABADELL NORD,CF. A 30 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
TONA, U.E. A 10 PARETS, C.F. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 31 MATADEPERA, F.C. A
LES FRANQUESES, C.F. A 30 BERGA, C.E. A
Jornada 16 07-01-2018
LES FRANQUESES, C.F. A 71 BELLAVISTA MILAN, C. A
SALLENT, C.E. A 23 Descansa
RIPOLLET, C.F. A 03 MOLLETENSE, U.D. A
OAR VIC A 11 PREMIA CLUB ESP. A
GIRONELLA, C.F. AT. A 21 SABADELLENCA, UE. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 24 AVIA, U.E. A
PARETS, C.F. A 10 SABADELL NORD,CF. A
MATADEPERA, F.C. A 12 TONA, U.E. A
BERGA, C.E. A 40 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
Jornada 17 14-01-2018
BELLAVISTA MILAN, C. A 26 SALLENT, C.E. A
Descansa 21 RIPOLLET, C.F. A
MOLLETENSE, U.D. A 10 OAR VIC A
PREMIA CLUB ESP. A 41 GIRONELLA, C.F. AT. A
SABADELLENCA, UE. A 01 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
AVIA, U.E. A 12 PARETS, C.F. A
SABADELL NORD,CF. A 40 MATADEPERA, F.C. A
TONA, U.E. A 31 BERGA, C.E. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 33 LES FRANQUESES, C.F. A

SEGONA VOLTA

Jornada 18 21-01-2018
TONA, U.E. A 42 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
SABADELL NORD,CF. A 10 BERGA, C.E. A
AVIA, U.E. A 02 MATADEPERA, F.C. A
SABADELLENCA, UE. A 00 PARETS, C.F. A
PREMIA CLUB ESP. A 21 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
MOLLETENSE, U.D. A 10 GIRONELLA, C.F. AT. A
Descansa 14 OAR VIC A
BELLAVISTA MILAN, C. A 13 RIPOLLET, C.F. A
SALLENT, C.E. A 12 LES FRANQUESES, C.F. A
Jornada 19 28-01-2018
LES FRANQUESES, C.F. A 20 TONA, U.E. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 03 SABADELL NORD,CF. A
BERGA, C.E. A 52 AVIA, U.E. A
MATADEPERA, F.C. A 22 SABADELLENCA, UE. A
PARETS, C.F. A 20 PREMIA CLUB ESP. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 22 MOLLETENSE, U.D. A
GIRONELLA, C.F. AT. A 10 Descansa
OAR VIC A 10 BELLAVISTA MILAN, C. A
RIPOLLET, C.F. A 13 SALLENT, C.E. A
Jornada 20 04-02-2018
SABADELL NORD,CF. A 10 TONA, U.E. A
AVIA, U.E. A 20 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
SABADELLENCA, UE. A 02 BERGA, C.E. A
PREMIA CLUB ESP. A 30 MATADEPERA, F.C. A
MOLLETENSE, U.D. A 00 PARETS, C.F. A
Descansa 13 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
BELLAVISTA MILAN, C. A 03 GIRONELLA, C.F. AT. A
SALLENT, C.E. A 00 OAR VIC A
RIPOLLET, C.F. A 01 LES FRANQUESES, C.F. A
Jornada 21 18-02-2018
LES FRANQUESES, C.F. A 00 SABADELL NORD,CF. A
TONA, U.E. A 62 AVIA, U.E. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 11 SABADELLENCA, UE. A
BERGA, C.E. A 20 PREMIA CLUB ESP. A
MATADEPERA, F.C. A 10 MOLLETENSE, U.D. A
PARETS, C.F. A 20 Descansa
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 31 BELLAVISTA MILAN, C. A
GIRONELLA, C.F. AT. A 21 SALLENT, C.E. A
OAR VIC A 12 RIPOLLET, C.F. A
Jornada 22 25-02-2018
AVIA, U.E. A 14 SABADELL NORD,CF. A
SABADELLENCA, UE. A 00 TONA, U.E. A
PREMIA CLUB ESP. A 10 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
MOLLETENSE, U.D. A 21 BERGA, C.E. A
Descansa 21 MATADEPERA, F.C. A
BELLAVISTA MILAN, C. A 18 PARETS, C.F. A
SALLENT, C.E. A 31 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
RIPOLLET, C.F. A 30 GIRONELLA, C.F. AT. A
OAR VIC A 31 LES FRANQUESES, C.F. A
Jornada 23 04-03-2018
LES FRANQUESES, C.F. A 21 AVIA, U.E. A
SABADELL NORD,CF. A 10 SABADELLENCA, UE. A
TONA, U.E. A 20 PREMIA CLUB ESP. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 10 MOLLETENSE, U.D. A
BERGA, C.E. A 21 Descansa
MATADEPERA, F.C. A 71 BELLAVISTA MILAN, C. A
PARETS, C.F. A 12 SALLENT, C.E. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 42 RIPOLLET, C.F. A
GIRONELLA, C.F. AT. A 12 OAR VIC A
Jornada 24 11-03-2018
SABADELLENCA, UE. A 70 AVIA, U.E. A
PREMIA CLUB ESP. A 01 SABADELL NORD,CF. A
MOLLETENSE, U.D. A 01 TONA, U.E. A
Descansa 22 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
BELLAVISTA MILAN, C. A 03 BERGA, C.E. A
SALLENT, C.E. A 20 MATADEPERA, F.C. A
RIPOLLET, C.F. A 12 PARETS, C.F. A
OAR VIC A 10 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
GIRONELLA, C.F. AT. A 02 LES FRANQUESES, C.F. A
Jornada 25 18-03-2018
LES FRANQUESES, C.F. A 61 SABADELLENCA, UE. A
AVIA, U.E. A 12 PREMIA CLUB ESP. A
SABADELL NORD,CF. A 50 MOLLETENSE, U.D. A
TONA, U.E. A 10 Descansa
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 70 BELLAVISTA MILAN, C. A
BERGA, C.E. A 43 SALLENT, C.E. A
MATADEPERA, F.C. A 22 RIPOLLET, C.F. A
PARETS, C.F. A 20 OAR VIC A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 31 GIRONELLA, C.F. AT. A
Jornada 26 25-03-2018
PREMIA CLUB ESP. A 20 SABADELLENCA, UE. A
MOLLETENSE, U.D. A 01 AVIA, U.E. A
Descansa 22 SABADELL NORD,CF. A
BELLAVISTA MILAN, C. A 16 TONA, U.E. A
SALLENT, C.E. A 13 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
RIPOLLET, C.F. A 10 BERGA, C.E. A
OAR VIC A 53 MATADEPERA, F.C. A
GIRONELLA, C.F. AT. A 11 PARETS, C.F. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 13 LES FRANQUESES, C.F. A
Jornada 27 08-04-2018
LES FRANQUESES, C.F. A 11 PREMIA CLUB ESP. A
SABADELLENCA, UE. A 21 MOLLETENSE, U.D. A
AVIA, U.E. A 41 Descansa
SABADELL NORD,CF. A 70 BELLAVISTA MILAN, C. A
TONA, U.E. A 10 SALLENT, C.E. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 01 RIPOLLET, C.F. A
BERGA, C.E. A 41 OAR VIC A
MATADEPERA, F.C. A 22 GIRONELLA, C.F. AT. A
PARETS, C.F. A 01 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
Jornada 28 15-04-2018
MOLLETENSE, U.D. A 01 PREMIA CLUB ESP. A
Descansa 21 SABADELLENCA, UE. A
BELLAVISTA MILAN, C. A 06 AVIA, U.E. A
SALLENT, C.E. A 11 SABADELL NORD,CF. A
RIPOLLET, C.F. A 03 TONA, U.E. A
OAR VIC A 02 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
GIRONELLA, C.F. AT. A 02 BERGA, C.E. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 02 MATADEPERA, F.C. A
PARETS, C.F. A 30 LES FRANQUESES, C.F. A
Jornada 29 22-04-2018
LES FRANQUESES, C.F. A 11 MOLLETENSE, U.D. A
PREMIA CLUB ESP. A 22 Descansa
SABADELLENCA, UE. A 71 BELLAVISTA MILAN, C. A
AVIA, U.E. A 03 SALLENT, C.E. A
SABADELL NORD,CF. A 10 RIPOLLET, C.F. A
TONA, U.E. A 60 OAR VIC A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 42 GIRONELLA, C.F. AT. A
BERGA, C.E. A 40 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
MATADEPERA, F.C. A 10 PARETS, C.F. A
Jornada 30 29-04-2018
Descansa 22 MOLLETENSE, U.D. A
BELLAVISTA MILAN, C. A 17 PREMIA CLUB ESP. A
SALLENT, C.E. A 22 SABADELLENCA, UE. A
RIPOLLET, C.F. A 01 AVIA, U.E. A
OAR VIC A 24 SABADELL NORD,CF. A
GIRONELLA, C.F. AT. A 12 TONA, U.E. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 30 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
PARETS, C.F. A 10 BERGA, C.E. A
MATADEPERA, F.C. A 12 LES FRANQUESES, C.F. A
Jornada 31 06-05-2018
LES FRANQUESES, C.F. A 51 Descansa
MOLLETENSE, U.D. A 92 BELLAVISTA MILAN, C. A
PREMIA CLUB ESP. A 11 SALLENT, C.E. A
SABADELLENCA, UE. A 00 RIPOLLET, C.F. A
AVIA, U.E. A 32 OAR VIC A
SABADELL NORD,CF. A 30 GIRONELLA, C.F. AT. A
TONA, U.E. A 51 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 31 PARETS, C.F. A
BERGA, C.E. A 02 MATADEPERA, F.C. A
Jornada 32 13-05-2018
BELLAVISTA MILAN, C. A 18 Descansa
SALLENT, C.E. A 21 MOLLETENSE, U.D. A
RIPOLLET, C.F. A 10 PREMIA CLUB ESP. A
OAR VIC A 11 SABADELLENCA, UE. A
GIRONELLA, C.F. AT. A 42 AVIA, U.E. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 12 SABADELL NORD,CF. A
PARETS, C.F. A 01 TONA, U.E. A
MATADEPERA, F.C. A 10 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
BERGA, C.E. A 30 LES FRANQUESES, C.F. A
Jornada 33 20-05-2018
BELLAVISTA MILAN, C. A 014 LES FRANQUESES, C.F. A
Descansa 51 SALLENT, C.E. A
MOLLETENSE, U.D. A 02 RIPOLLET, C.F. A
PREMIA CLUB ESP. A 30 OAR VIC A
SABADELLENCA, UE. A 85 GIRONELLA, C.F. AT. A
AVIA, U.E. A 01 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
SABADELL NORD,CF. A 10 PARETS, C.F. A
TONA, U.E. A 00 MATADEPERA, F.C. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 11 BERGA, C.E. A
Jornada 34 27-05-2018
SALLENT, C.E. A 91 BELLAVISTA MILAN, C. A
RIPOLLET, C.F. A 20 Descansa
OAR VIC A 42 MOLLETENSE, U.D. A
GIRONELLA, C.F. AT. A 21 PREMIA CLUB ESP. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 41 SABADELLENCA, UE. A
PARETS, C.F. A 51 AVIA, U.E. A
MATADEPERA, F.C. A 31 SABADELL NORD,CF. A
BERGA, C.E. A 11 TONA, U.E. A
LES FRANQUESES, C.F. A 21 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.