Competició | TEMPORADA 2017-2018

cadet segona divisio | grup 18

Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 08-10-2017
CATALÒNIA, U.B. C 13 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
Descansa 08 SANTA EULALIA, C.F. C
Descansa 43 SANT MARTI-CONDAL, F.C. B
LA SALLE BONANOVA, C.E. B 14 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT A 45 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
Descansa 40 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B
ALZAMORA, C.F. A 41 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA B 30 CARMELO, C.D. A
Jornada 2 15-10-2017
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 03 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA B
SANTA EULALIA, C.F. C 21 CATALÒNIA, U.B. C
SANT MARTI-CONDAL, F.C. B 111 Descansa
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 01 Descansa
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 62 LA SALLE BONANOVA, C.E. B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B 24 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT A
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A 11 Descansa
CARMELO, C.D. A 21 ALZAMORA, C.F. A
Jornada 3 22-10-2017
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 52 SANTA EULALIA, C.F. C
CATALÒNIA, U.B. C 25 SANT MARTI-CONDAL, F.C. B
Descansa 12 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
Descansa 34 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
LA SALLE BONANOVA, C.E. B 23 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT A 02 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A
Descansa 31 CARMELO, C.D. A
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA B 22 ALZAMORA, C.F. A
Jornada 4 29-10-2017
SANTA EULALIA, C.F. C 14 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA B
SANT MARTI-CONDAL, F.C. B 22 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 20 CATALÒNIA, U.B. C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 100 Descansa
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B 26 Descansa
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A 03 LA SALLE BONANOVA, C.E. B
CARMELO, C.D. A 73 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT A
ALZAMORA, C.F. A 23 Descansa
Jornada 5 05-11-2017
SANTA EULALIA, C.F. C 43 SANT MARTI-CONDAL, F.C. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 40 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
CATALÒNIA, U.B. C 53 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
Descansa 17 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B
Descansa 40 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A
LA SALLE BONANOVA, C.E. B 14 CARMELO, C.D. A
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT A 25 ALZAMORA, C.F. A
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA B 03 Descansa
Jornada 6 12-11-2017
SANT MARTI-CONDAL, F.C. B 43 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 34 SANTA EULALIA, C.F. C
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 43 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B 08 CATALÒNIA, U.B. C
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A 70 Descansa
CARMELO, C.D. A 01 Descansa
ALZAMORA, C.F. A 52 LA SALLE BONANOVA, C.E. B
Descansa 43 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT A
Jornada 7 19-11-2017
SANT MARTI-CONDAL, F.C. B 30 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
SANTA EULALIA, C.F. C 35 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 61 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B
CATALÒNIA, U.B. C 21 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A
Descansa 014 CARMELO, C.D. A
Descansa 22 ALZAMORA, C.F. A
LA SALLE BONANOVA, C.E. B 06 Descansa
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA B 61 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT A
Jornada 8 26-11-2017
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 23 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 45 SANT MARTI-CONDAL, F.C. B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B 15 SANTA EULALIA, C.F. C
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A 22 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
CARMELO, C.D. A 21 CATALÒNIA, U.B. C
ALZAMORA, C.F. A 150 Descansa
Descansa 51 Descansa
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT A 52 LA SALLE BONANOVA, C.E. B
Jornada 9 03-12-2017
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 33 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
SANT MARTI-CONDAL, F.C. B 41 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B
SANTA EULALIA, C.F. C 11 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 13 CARMELO, C.D. A
CATALÒNIA, U.B. C 08 ALZAMORA, C.F. A
Descansa 013 Descansa
Descansa 40 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT A
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA B 50 LA SALLE BONANOVA, C.E. B
Jornada 10 17-12-2017
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 32 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B 12 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A 13 SANT MARTI-CONDAL, F.C. B
CARMELO, C.D. A 11 SANTA EULALIA, C.F. C
ALZAMORA, C.F. A 22 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
Descansa 50 CATALÒNIA, U.B. C
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT A 61 Descansa
LA SALLE BONANOVA, C.E. B 32 Descansa
Jornada 11 14-01-2018
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 31 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 35 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A
SANT MARTI-CONDAL, F.C. B 22 CARMELO, C.D. A
SANTA EULALIA, C.F. C 24 ALZAMORA, C.F. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 32 Descansa
CATALÒNIA, U.B. C 32 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT A
Descansa 16 LA SALLE BONANOVA, C.E. B
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA B 21 Descansa
Jornada 12 21-01-2018
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B 44 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA B
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A 20 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
CARMELO, C.D. A 50 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
ALZAMORA, C.F. A 40 SANT MARTI-CONDAL, F.C. B
Descansa 70 SANTA EULALIA, C.F. C
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT A 25 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
LA SALLE BONANOVA, C.E. B 34 CATALÒNIA, U.B. C
Descansa 80 Descansa
Jornada 13 28-01-2018
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B 25 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 12 CARMELO, C.D. A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 15 ALZAMORA, C.F. A
SANT MARTI-CONDAL, F.C. B 05 Descansa
SANTA EULALIA, C.F. C 21 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 42 LA SALLE BONANOVA, C.E. B
CATALÒNIA, U.B. C 35 Descansa
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA B 150 Descansa
Jornada 14 04-02-2018
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA B 10 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A
CARMELO, C.D. A 40 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B
ALZAMORA, C.F. A 31 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
Descansa 51 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT A 43 SANT MARTI-CONDAL, F.C. B
LA SALLE BONANOVA, C.E. B 19 SANTA EULALIA, C.F. C
Descansa 41 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
Descansa 04 CATALÒNIA, U.B. C
Jornada 15 18-02-2018
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A 11 CARMELO, C.D. A
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B 013 ALZAMORA, C.F. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 02 Descansa
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 14 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT A
SANT MARTI-CONDAL, F.C. B 12 LA SALLE BONANOVA, C.E. B
SANTA EULALIA, C.F. C 22 Descansa
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 61 Descansa
CATALÒNIA, U.B. C 12 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 25-02-2018
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 23 CATALÒNIA, U.B. C
SANTA EULALIA, C.F. C 52 Descansa
SANT MARTI-CONDAL, F.C. B 72 Descansa
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 21 LA SALLE BONANOVA, C.E. B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 47 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT A
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B 02 Descansa
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A 13 ALZAMORA, C.F. A
CARMELO, C.D. A 43 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA B
Jornada 17 04-03-2018
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA B 20 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
CATALÒNIA, U.B. C 24 SANTA EULALIA, C.F. C
Descansa 08 SANT MARTI-CONDAL, F.C. B
Descansa 10 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
LA SALLE BONANOVA, C.E. B 63 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT A 31 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B
Descansa 21 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A
ALZAMORA, C.F. A 10 CARMELO, C.D. A
Jornada 18 11-03-2018
SANTA EULALIA, C.F. C 23 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
SANT MARTI-CONDAL, F.C. B 75 CATALÒNIA, U.B. C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 60 Descansa
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 30 Descansa
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B 01 LA SALLE BONANOVA, C.E. B
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A 54 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT A
CARMELO, C.D. A 23 Descansa
ALZAMORA, C.F. A 41 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA B
Jornada 19 18-03-2018
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA B 12 SANTA EULALIA, C.F. C
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 22 SANT MARTI-CONDAL, F.C. B
CATALÒNIA, U.B. C 30 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
Descansa 25 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
Descansa 41 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B
LA SALLE BONANOVA, C.E. B 32 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT A 11 CARMELO, C.D. A
Descansa 30 ALZAMORA, C.F. A
Jornada 20 25-03-2018
SANT MARTI-CONDAL, F.C. B 13 SANTA EULALIA, C.F. C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 05 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 33 CATALÒNIA, U.B. C
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B 51 Descansa
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A 00 Descansa
CARMELO, C.D. A 43 LA SALLE BONANOVA, C.E. B
ALZAMORA, C.F. A 10 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT A
Descansa 32 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA B
Jornada 21 08-04-2018
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA B 11 SANT MARTI-CONDAL, F.C. B
SANTA EULALIA, C.F. C 60 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 12 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
CATALÒNIA, U.B. C 82 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B
Descansa 25 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A
Descansa 50 CARMELO, C.D. A
LA SALLE BONANOVA, C.E. B 15 ALZAMORA, C.F. A
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT A 22 Descansa
Jornada 22 15-04-2018
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 44 SANT MARTI-CONDAL, F.C. B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 13 SANTA EULALIA, C.F. C
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B 15 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A 41 CATALÒNIA, U.B. C
CARMELO, C.D. A 60 Descansa
ALZAMORA, C.F. A 51 Descansa
Descansa 40 LA SALLE BONANOVA, C.E. B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT A 13 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA B
Jornada 23 22-04-2018
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA B 53 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
SANT MARTI-CONDAL, F.C. B 33 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
SANTA EULALIA, C.F. C 91 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 22 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A
CATALÒNIA, U.B. C 27 CARMELO, C.D. A
Descansa 013 ALZAMORA, C.F. A
Descansa 01 Descansa
LA SALLE BONANOVA, C.E. B 04 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT A
Jornada 24 29-04-2018
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 121 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B 28 SANT MARTI-CONDAL, F.C. B
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A 12 SANTA EULALIA, C.F. C
CARMELO, C.D. A 51 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
ALZAMORA, C.F. A 32 CATALÒNIA, U.B. C
Descansa 120 Descansa
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT A 22 Descansa
LA SALLE BONANOVA, C.E. B 27 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA B
Jornada 25 06-05-2018
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA B 55 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 23 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B
SANT MARTI-CONDAL, F.C. B 54 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A
SANTA EULALIA, C.F. C 20 CARMELO, C.D. A
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 44 ALZAMORA, C.F. A
CATALÒNIA, U.B. C 13 Descansa
Descansa 011 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT A
Descansa 41 LA SALLE BONANOVA, C.E. B
Jornada 26 13-05-2018
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B 15 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A 61 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
CARMELO, C.D. A 11 SANT MARTI-CONDAL, F.C. B
ALZAMORA, C.F. A 10 SANTA EULALIA, C.F. C
Descansa 20 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT A 53 CATALÒNIA, U.B. C
LA SALLE BONANOVA, C.E. B 51 Descansa
Descansa 24 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA B
Jornada 27 20-05-2018
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA B 30 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 32 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 16 CARMELO, C.D. A
SANT MARTI-CONDAL, F.C. B 33 ALZAMORA, C.F. A
SANTA EULALIA, C.F. C 14 Descansa
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 41 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT A
CATALÒNIA, U.B. C 33 LA SALLE BONANOVA, C.E. B
Descansa 110 Descansa
Jornada 28 27-05-2018
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A 20 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B
CARMELO, C.D. A 43 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
ALZAMORA, C.F. A 40 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
Descansa 60 SANT MARTI-CONDAL, F.C. B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT A 21 SANTA EULALIA, C.F. C
LA SALLE BONANOVA, C.E. B 04 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
Descansa 34 CATALÒNIA, U.B. C
Descansa 112 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA B
Jornada 29 03-06-2018
UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A 20 ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA B
Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B 23 CARMELO, C.D. A
ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 30 ALZAMORA, C.F. A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B 011 Descansa
SANT MARTI-CONDAL, F.C. B 42 FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT A
SANTA EULALIA, C.F. C 50 LA SALLE BONANOVA, C.E. B
ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B 23 Descansa
CATALÒNIA, U.B. C 100 Descansa
Jornada 30 10-06-2018
CARMELO, C.D. A 41 UNIFICACIÓN BELLVITGE, U.D. A
ALZAMORA, C.F. A 101 Pª BARC. VILLAVERDE-PENITENTS B
Descansa 12 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B
FUNDACIO ESPORT.HOSPITALET AT A 60 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE B
LA SALLE BONANOVA, C.E. B 26 SANT MARTI-CONDAL, F.C. B
Descansa 24 SANTA EULALIA, C.F. C
Descansa 05 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA B
ESCOLA F ÀNGEL PEDRAZA B 51 CATALÒNIA, U.B. C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.