Competició | TEMPORADA 2017-2018

cadet primera divisio | grup 2

Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2017
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C 32 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 31 Pª BARC. CINC COPES A
SANT IGNASI C.E. A 22 Pª BARC. ANGUERA B
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 15 Descansa
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 02 SARRIÀ, C.P. C
SANT ANDREU, U.E D 32 SANT GABRIEL, C.D. C
CAN BUXERES, F.C. B 32 APA POBLE SEC, CE. A
HORTA, U.AT. A 12 SANTS, U.E. B
Jornada 2 08-10-2017
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C 31 HORTA, U.AT. A
Pª BARC. CINC COPES A 11 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
Pª BARC. ANGUERA B 33 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
Descansa 64 SANT IGNASI C.E. A
SARRIÀ, C.P. C 11 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
SANT GABRIEL, C.D. C 131 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
APA POBLE SEC, CE. A 52 SANT ANDREU, U.E D
SANTS, U.E. B 42 CAN BUXERES, F.C. B
Jornada 3 15-10-2017
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C 22 Pª BARC. CINC COPES A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C 31 Pª BARC. ANGUERA B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 30 Descansa
SANT IGNASI C.E. A 40 SARRIÀ, C.P. C
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 02 SANT GABRIEL, C.D. C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 03 APA POBLE SEC, CE. A
SANT ANDREU, U.E D 32 SANTS, U.E. B
HORTA, U.AT. A 21 CAN BUXERES, F.C. B
Jornada 4 22-10-2017
Pª BARC. CINC COPES A 11 HORTA, U.AT. A
Pª BARC. ANGUERA B 12 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
Descansa 35 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
SARRIÀ, C.P. C 23 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
SANT GABRIEL, C.D. C 40 SANT IGNASI C.E. A
APA POBLE SEC, CE. A 12 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
SANTS, U.E. B 12 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
CAN BUXERES, F.C. B 82 SANT ANDREU, U.E D
Jornada 5 29-10-2017
Pª BARC. CINC COPES A 11 Pª BARC. ANGUERA B
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C 21 Descansa
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C 20 SARRIÀ, C.P. C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 06 SANT GABRIEL, C.D. C
SANT IGNASI C.E. A 54 APA POBLE SEC, CE. A
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 03 SANTS, U.E. B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 03 CAN BUXERES, F.C. B
HORTA, U.AT. A 12 SANT ANDREU, U.E D
Jornada 6 05-11-2017
Pª BARC. ANGUERA B 05 HORTA, U.AT. A
Descansa 50 Pª BARC. CINC COPES A
SARRIÀ, C.P. C 05 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
SANT GABRIEL, C.D. C 41 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
APA POBLE SEC, CE. A 02 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
SANTS, U.E. B 22 SANT IGNASI C.E. A
CAN BUXERES, F.C. B 42 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
SANT ANDREU, U.E D 42 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
Jornada 7 12-11-2017
Pª BARC. ANGUERA B 42 Descansa
Pª BARC. CINC COPES A 13 SARRIÀ, C.P. C
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C 04 SANT GABRIEL, C.D. C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C 44 APA POBLE SEC, CE. A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 30 SANTS, U.E. B
SANT IGNASI C.E. A 11 CAN BUXERES, F.C. B
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 33 SANT ANDREU, U.E D
HORTA, U.AT. A 21 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
Jornada 8 19-11-2017
Descansa 40 HORTA, U.AT. A
SARRIÀ, C.P. C 21 Pª BARC. ANGUERA B
SANT GABRIEL, C.D. C 32 Pª BARC. CINC COPES A
APA POBLE SEC, CE. A 51 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
SANTS, U.E. B 31 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
CAN BUXERES, F.C. B 01 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
SANT ANDREU, U.E D 32 SANT IGNASI C.E. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 11 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
Jornada 9 26-11-2017
Descansa 51 SARRIÀ, C.P. C
Pª BARC. ANGUERA B 35 SANT GABRIEL, C.D. C
Pª BARC. CINC COPES A 13 APA POBLE SEC, CE. A
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C 12 SANTS, U.E. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C 13 CAN BUXERES, F.C. B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 03 SANT ANDREU, U.E D
SANT IGNASI C.E. A 20 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
HORTA, U.AT. A 21 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
Jornada 10 03-12-2017
SARRIÀ, C.P. C 01 HORTA, U.AT. A
SANT GABRIEL, C.D. C 21 Descansa
APA POBLE SEC, CE. A 41 Pª BARC. ANGUERA B
SANTS, U.E. B 20 Pª BARC. CINC COPES A
CAN BUXERES, F.C. B 20 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
SANT ANDREU, U.E D 01 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 02 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 00 SANT IGNASI C.E. A
Jornada 11 17-12-2017
SARRIÀ, C.P. C 07 SANT GABRIEL, C.D. C
Descansa 48 APA POBLE SEC, CE. A
Pª BARC. ANGUERA B 23 SANTS, U.E. B
Pª BARC. CINC COPES A 20 CAN BUXERES, F.C. B
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C 01 SANT ANDREU, U.E D
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C 30 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 31 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
HORTA, U.AT. A 33 SANT IGNASI C.E. A
Jornada 12 14-01-2018
SANT GABRIEL, C.D. C 32 HORTA, U.AT. A
APA POBLE SEC, CE. A 42 SARRIÀ, C.P. C
SANTS, U.E. B 23 Descansa
CAN BUXERES, F.C. B 33 Pª BARC. ANGUERA B
SANT ANDREU, U.E D 00 Pª BARC. CINC COPES A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 00 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 44 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
SANT IGNASI C.E. A 23 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
Jornada 13 21-01-2018
SANT GABRIEL, C.D. C 61 APA POBLE SEC, CE. A
SARRIÀ, C.P. C 21 SANTS, U.E. B
Descansa 62 CAN BUXERES, F.C. B
Pª BARC. ANGUERA B 43 SANT ANDREU, U.E D
Pª BARC. CINC COPES A 00 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C 72 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C 60 SANT IGNASI C.E. A
HORTA, U.AT. A 14 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
Jornada 14 28-01-2018
HORTA, U.AT. A 76 APA POBLE SEC, CE. A
SANTS, U.E. B 43 SANT GABRIEL, C.D. C
CAN BUXERES, F.C. B 20 SARRIÀ, C.P. C
SANT ANDREU, U.E D 04 Descansa
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 11 Pª BARC. ANGUERA B
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 02 Pª BARC. CINC COPES A
SANT IGNASI C.E. A 13 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 50 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
Jornada 15 04-02-2018
APA POBLE SEC, CE. A 60 SANTS, U.E. B
SANT GABRIEL, C.D. C 51 CAN BUXERES, F.C. B
SARRIÀ, C.P. C 04 SANT ANDREU, U.E D
Descansa 61 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
Pª BARC. ANGUERA B 31 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
Pª BARC. CINC COPES A 31 SANT IGNASI C.E. A
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C 01 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C 22 HORTA, U.AT. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 18-02-2018
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C 22 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
Pª BARC. CINC COPES A 12 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
Pª BARC. ANGUERA B 40 SANT IGNASI C.E. A
Descansa 42 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
SARRIÀ, C.P. C 23 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
SANT GABRIEL, C.D. C 21 SANT ANDREU, U.E D
APA POBLE SEC, CE. A 41 CAN BUXERES, F.C. B
SANTS, U.E. B 11 HORTA, U.AT. A
Jornada 17 25-02-2018
HORTA, U.AT. A 14 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C 20 Pª BARC. CINC COPES A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 31 Pª BARC. ANGUERA B
SANT IGNASI C.E. A 12 Descansa
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 22 SARRIÀ, C.P. C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 17 SANT GABRIEL, C.D. C
SANT ANDREU, U.E D 14 APA POBLE SEC, CE. A
CAN BUXERES, F.C. B 13 SANTS, U.E. B
Jornada 18 04-03-2018
Pª BARC. CINC COPES A 14 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
Pª BARC. ANGUERA B 10 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
Descansa 12 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
SARRIÀ, C.P. C 13 SANT IGNASI C.E. A
SANT GABRIEL, C.D. C 20 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
APA POBLE SEC, CE. A 20 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
SANTS, U.E. B 32 SANT ANDREU, U.E D
CAN BUXERES, F.C. B 21 HORTA, U.AT. A
Jornada 19 11-03-2018
HORTA, U.AT. A 51 Pª BARC. CINC COPES A
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C 02 Pª BARC. ANGUERA B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C 12 Descansa
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 52 SARRIÀ, C.P. C
SANT IGNASI C.E. A 23 SANT GABRIEL, C.D. C
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 01 APA POBLE SEC, CE. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 02 SANTS, U.E. B
SANT ANDREU, U.E D 31 CAN BUXERES, F.C. B
Jornada 20 18-03-2018
Pª BARC. ANGUERA B 30 Pª BARC. CINC COPES A
Descansa 82 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
SARRIÀ, C.P. C 13 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
SANT GABRIEL, C.D. C 21 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
APA POBLE SEC, CE. A 31 SANT IGNASI C.E. A
SANTS, U.E. B 21 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
CAN BUXERES, F.C. B 11 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
SANT ANDREU, U.E D 02 HORTA, U.AT. A
Jornada 21 25-03-2018
HORTA, U.AT. A 22 Pª BARC. ANGUERA B
Pª BARC. CINC COPES A 03 Descansa
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C 11 SARRIÀ, C.P. C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C 02 SANT GABRIEL, C.D. C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 13 APA POBLE SEC, CE. A
SANT IGNASI C.E. A 32 SANTS, U.E. B
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 12 CAN BUXERES, F.C. B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 32 SANT ANDREU, U.E D
Jornada 22 08-04-2018
Descansa 31 Pª BARC. ANGUERA B
SARRIÀ, C.P. C 02 Pª BARC. CINC COPES A
SANT GABRIEL, C.D. C 31 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
APA POBLE SEC, CE. A 10 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
SANTS, U.E. B 13 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
CAN BUXERES, F.C. B 20 SANT IGNASI C.E. A
SANT ANDREU, U.E D 41 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 25 HORTA, U.AT. A
Jornada 23 15-04-2018
HORTA, U.AT. A 31 Descansa
Pª BARC. ANGUERA B 11 SARRIÀ, C.P. C
Pª BARC. CINC COPES A 04 SANT GABRIEL, C.D. C
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C 24 APA POBLE SEC, CE. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C 23 SANTS, U.E. B
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 60 CAN BUXERES, F.C. B
SANT IGNASI C.E. A 24 SANT ANDREU, U.E D
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 12 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
Jornada 24 22-04-2018
SARRIÀ, C.P. C 37 Descansa
SANT GABRIEL, C.D. C 30 Pª BARC. ANGUERA B
APA POBLE SEC, CE. A 21 Pª BARC. CINC COPES A
SANTS, U.E. B 42 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
CAN BUXERES, F.C. B 13 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
SANT ANDREU, U.E D 03 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 31 SANT IGNASI C.E. A
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 24 HORTA, U.AT. A
Jornada 25 29-04-2018
HORTA, U.AT. A 70 SARRIÀ, C.P. C
Descansa 03 SANT GABRIEL, C.D. C
Pª BARC. ANGUERA B 06 APA POBLE SEC, CE. A
Pª BARC. CINC COPES A 22 SANTS, U.E. B
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C 15 CAN BUXERES, F.C. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C 11 SANT ANDREU, U.E D
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 60 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
SANT IGNASI C.E. A 52 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
Jornada 26 06-05-2018
SANT GABRIEL, C.D. C 51 SARRIÀ, C.P. C
APA POBLE SEC, CE. A 11 Descansa
SANTS, U.E. B 13 Pª BARC. ANGUERA B
CAN BUXERES, F.C. B 00 Pª BARC. CINC COPES A
SANT ANDREU, U.E D 21 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 02 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 13 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
SANT IGNASI C.E. A 42 HORTA, U.AT. A
Jornada 27 13-05-2018
HORTA, U.AT. A 34 SANT GABRIEL, C.D. C
SARRIÀ, C.P. C 01 APA POBLE SEC, CE. A
Descansa 51 SANTS, U.E. B
Pª BARC. ANGUERA B 30 CAN BUXERES, F.C. B
Pª BARC. CINC COPES A 20 SANT ANDREU, U.E D
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C 12 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C 42 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 11 SANT IGNASI C.E. A
Jornada 28 20-05-2018
APA POBLE SEC, CE. A 51 SANT GABRIEL, C.D. C
SANTS, U.E. B 52 SARRIÀ, C.P. C
CAN BUXERES, F.C. B 22 Descansa
SANT ANDREU, U.E D 32 Pª BARC. ANGUERA B
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 10 Pª BARC. CINC COPES A
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 12 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
SANT IGNASI C.E. A 21 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 55 HORTA, U.AT. A
Jornada 29 27-05-2018
APA POBLE SEC, CE. A 42 HORTA, U.AT. A
SANT GABRIEL, C.D. C 21 SANTS, U.E. B
SARRIÀ, C.P. C 21 CAN BUXERES, F.C. B
Descansa 25 SANT ANDREU, U.E D
Pª BARC. ANGUERA B 12 VILA OLIMPICA CLUB ESP. B
Pª BARC. CINC COPES A 32 LA SALLE BONANOVA, C.E. A
FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C 21 SANT IGNASI C.E. A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C 21 PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A
Jornada 30 03-06-2018
SANTS, U.E. B 14 APA POBLE SEC, CE. A
CAN BUXERES, F.C. B 12 SANT GABRIEL, C.D. C
SANT ANDREU, U.E D 41 SARRIÀ, C.P. C
VILA OLIMPICA CLUB ESP. B 15 Descansa
LA SALLE BONANOVA, C.E. A 22 Pª BARC. ANGUERA B
SANT IGNASI C.E. A 12 Pª BARC. CINC COPES A
PENYA BARC. COLLBLANC SANTS,AE A 10 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER C
HORTA, U.AT. A 14 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.