Competició | TEMPORADA 2017-2018

cadet primera divisio | grup 10

Competició | TEMPORADA 2017-2018

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 01-10-2017
Descansa 21 CASTELLDEFELS, U.E. C
PRAT, A.E. C 12 ABRERA, A.E. A
MARIANAO POBLET UD A 30 E.F. OLESA 87, C A
MARTORELL C.F. B 40 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 24 CORBERA , C.F. A
Pª BLAUGRANA VALLIRANA A 13 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
SANTFELIUENC, F.C. B 20 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
VISTA ALEGRE,U.D. A 04 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
Jornada 2 08-10-2017
CASTELLDEFELS, U.E. C 10 VISTA ALEGRE,U.D. A
ABRERA, A.E. A 02 Descansa
E.F. OLESA 87, C A 41 PRAT, A.E. C
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B 28 MARIANAO POBLET UD A
CORBERA , C.F. A 13 MARTORELL C.F. B
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 23 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 40 Pª BLAUGRANA VALLIRANA A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 41 SANTFELIUENC, F.C. B
Jornada 3 15-10-2017
ABRERA, A.E. A 41 CASTELLDEFELS, U.E. C
Descansa 04 E.F. OLESA 87, C A
PRAT, A.E. C 50 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B
MARIANAO POBLET UD A 10 CORBERA , C.F. A
MARTORELL C.F. B 32 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 03 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
Pª BLAUGRANA VALLIRANA A 04 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
VISTA ALEGRE,U.D. A 22 SANTFELIUENC, F.C. B
Jornada 4 22-10-2017
ABRERA, A.E. A 30 VISTA ALEGRE,U.D. A
E.F. OLESA 87, C A 20 CASTELLDEFELS, U.E. C
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B 31 Descansa
CORBERA , C.F. A 11 PRAT, A.E. C
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 32 MARIANAO POBLET UD A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 51 MARTORELL C.F. B
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 30 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
SANTFELIUENC, F.C. B 05 Pª BLAUGRANA VALLIRANA A
Jornada 5 29-10-2017
ABRERA, A.E. A 12 E.F. OLESA 87, C A
CASTELLDEFELS, U.E. C 01 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B
CORBERA , C.F. A 40 Descansa
PRAT, A.E. C 11 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
MARIANAO POBLET UD A 22 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
MARTORELL C.F. B 20 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 40 SANTFELIUENC, F.C. B
VISTA ALEGRE,U.D. A 23 Pª BLAUGRANA VALLIRANA A
Jornada 6 05-11-2017
E.F. OLESA 87, C A 10 VISTA ALEGRE,U.D. A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B 10 ABRERA, A.E. A
CORBERA , C.F. A 10 CASTELLDEFELS, U.E. C
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 31 Descansa
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 63 PRAT, A.E. C
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 22 MARIANAO POBLET UD A
SANTFELIUENC, F.C. B 14 MARTORELL C.F. B
Pª BLAUGRANA VALLIRANA A 11 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
Jornada 7 12-11-2017
E.F. OLESA 87, C A 60 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B
ABRERA, A.E. A 42 CORBERA , C.F. A
CASTELLDEFELS, U.E. C 02 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
Descansa 14 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
PRAT, A.E. C 21 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
MARIANAO POBLET UD A 60 SANTFELIUENC, F.C. B
MARTORELL C.F. B 21 Pª BLAUGRANA VALLIRANA A
VISTA ALEGRE,U.D. A 02 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
Jornada 8 19-11-2017
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B 03 VISTA ALEGRE,U.D. A
CORBERA , C.F. A 02 E.F. OLESA 87, C A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 42 ABRERA, A.E. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 40 CASTELLDEFELS, U.E. C
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 11 Descansa
SANTFELIUENC, F.C. B 34 PRAT, A.E. C
Pª BLAUGRANA VALLIRANA A 51 MARIANAO POBLET UD A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 11 MARTORELL C.F. B
Jornada 9 26-11-2017
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B 01 CORBERA , C.F. A
E.F. OLESA 87, C A 34 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
ABRERA, A.E. A 16 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
CASTELLDEFELS, U.E. C 12 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
Descansa 41 SANTFELIUENC, F.C. B
PRAT, A.E. C 42 Pª BLAUGRANA VALLIRANA A
MARIANAO POBLET UD A 90 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
VISTA ALEGRE,U.D. A 31 MARTORELL C.F. B
Jornada 10 03-12-2017
CORBERA , C.F. A 11 VISTA ALEGRE,U.D. A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 20 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 11 E.F. OLESA 87, C A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 40 ABRERA, A.E. A
SANTFELIUENC, F.C. B 11 CASTELLDEFELS, U.E. C
Pª BLAUGRANA VALLIRANA A 13 Descansa
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 10 PRAT, A.E. C
MARTORELL C.F. B 24 MARIANAO POBLET UD A
Jornada 11 17-12-2017
CORBERA , C.F. A 01 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B 010 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
E.F. OLESA 87, C A 12 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
ABRERA, A.E. A 22 SANTFELIUENC, F.C. B
CASTELLDEFELS, U.E. C 26 Pª BLAUGRANA VALLIRANA A
Descansa 11 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
PRAT, A.E. C 13 MARTORELL C.F. B
VISTA ALEGRE,U.D. A 07 MARIANAO POBLET UD A
Jornada 12 14-01-2018
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 31 VISTA ALEGRE,U.D. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 02 CORBERA , C.F. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 30 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B
SANTFELIUENC, F.C. B 02 E.F. OLESA 87, C A
Pª BLAUGRANA VALLIRANA A 11 ABRERA, A.E. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 11 CASTELLDEFELS, U.E. C
MARTORELL C.F. B 24 Descansa
MARIANAO POBLET UD A 50 PRAT, A.E. C
Jornada 13 21-01-2018
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 20 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
CORBERA , C.F. A 11 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B 11 SANTFELIUENC, F.C. B
E.F. OLESA 87, C A 63 Pª BLAUGRANA VALLIRANA A
ABRERA, A.E. A 24 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
CASTELLDEFELS, U.E. C 12 MARTORELL C.F. B
Descansa 34 MARIANAO POBLET UD A
VISTA ALEGRE,U.D. A 22 PRAT, A.E. C
Jornada 14 28-01-2018
VISTA ALEGRE,U.D. A 04 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 01 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
SANTFELIUENC, F.C. B 26 CORBERA , C.F. A
Pª BLAUGRANA VALLIRANA A 21 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 01 E.F. OLESA 87, C A
MARTORELL C.F. B 21 ABRERA, A.E. A
MARIANAO POBLET UD A 50 CASTELLDEFELS, U.E. C
PRAT, A.E. C 13 Descansa
Jornada 15 04-02-2018
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 15 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 11 SANTFELIUENC, F.C. B
CORBERA , C.F. A 30 Pª BLAUGRANA VALLIRANA A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B 22 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
E.F. OLESA 87, C A 12 MARTORELL C.F. B
ABRERA, A.E. A 08 MARIANAO POBLET UD A
CASTELLDEFELS, U.E. C 22 PRAT, A.E. C
Descansa 41 VISTA ALEGRE,U.D. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 18-02-2018
CASTELLDEFELS, U.E. C 01 Descansa
ABRERA, A.E. A 34 PRAT, A.E. C
E.F. OLESA 87, C A 14 MARIANAO POBLET UD A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B 01 MARTORELL C.F. B
CORBERA , C.F. A 20 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 42 Pª BLAUGRANA VALLIRANA A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 11 SANTFELIUENC, F.C. B
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 70 VISTA ALEGRE,U.D. A
Jornada 17 25-02-2018
VISTA ALEGRE,U.D. A 11 CASTELLDEFELS, U.E. C
Descansa 10 ABRERA, A.E. A
PRAT, A.E. C 12 E.F. OLESA 87, C A
MARIANAO POBLET UD A 30 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B
MARTORELL C.F. B 30 CORBERA , C.F. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 22 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
Pª BLAUGRANA VALLIRANA A 13 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
SANTFELIUENC, F.C. B 13 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
Jornada 18 04-03-2018
CASTELLDEFELS, U.E. C 10 ABRERA, A.E. A
E.F. OLESA 87, C A 22 Descansa
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B 01 PRAT, A.E. C
CORBERA , C.F. A 00 MARIANAO POBLET UD A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 42 MARTORELL C.F. B
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 31 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 70 Pª BLAUGRANA VALLIRANA A
SANTFELIUENC, F.C. B 21 VISTA ALEGRE,U.D. A
Jornada 19 11-03-2018
VISTA ALEGRE,U.D. A 03 ABRERA, A.E. A
CASTELLDEFELS, U.E. C 30 E.F. OLESA 87, C A
Descansa 30 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B
PRAT, A.E. C 11 CORBERA , C.F. A
MARIANAO POBLET UD A 20 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
MARTORELL C.F. B 15 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 03 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
Pª BLAUGRANA VALLIRANA A 23 SANTFELIUENC, F.C. B
Jornada 20 18-03-2018
E.F. OLESA 87, C A 40 ABRERA, A.E. A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B 00 CASTELLDEFELS, U.E. C
Descansa 31 CORBERA , C.F. A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 50 PRAT, A.E. C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 12 MARIANAO POBLET UD A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 31 MARTORELL C.F. B
SANTFELIUENC, F.C. B 22 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
Pª BLAUGRANA VALLIRANA A 21 VISTA ALEGRE,U.D. A
Jornada 21 25-03-2018
VISTA ALEGRE,U.D. A 33 E.F. OLESA 87, C A
ABRERA, A.E. A 21 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B
CASTELLDEFELS, U.E. C 02 CORBERA , C.F. A
Descansa 03 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
PRAT, A.E. C 07 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
MARIANAO POBLET UD A 30 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
MARTORELL C.F. B 30 SANTFELIUENC, F.C. B
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 33 Pª BLAUGRANA VALLIRANA A
Jornada 22 08-04-2018
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B 13 E.F. OLESA 87, C A
CORBERA , C.F. A 31 ABRERA, A.E. A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 21 CASTELLDEFELS, U.E. C
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 23 Descansa
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 21 PRAT, A.E. C
SANTFELIUENC, F.C. B 14 MARIANAO POBLET UD A
Pª BLAUGRANA VALLIRANA A 21 MARTORELL C.F. B
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 22 VISTA ALEGRE,U.D. A
Jornada 23 15-04-2018
VISTA ALEGRE,U.D. A 30 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B
E.F. OLESA 87, C A 11 CORBERA , C.F. A
ABRERA, A.E. A 03 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
CASTELLDEFELS, U.E. C 02 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
Descansa 12 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
PRAT, A.E. C 12 SANTFELIUENC, F.C. B
MARIANAO POBLET UD A 20 Pª BLAUGRANA VALLIRANA A
MARTORELL C.F. B 31 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
Jornada 24 22-04-2018
CORBERA , C.F. A 12 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 31 E.F. OLESA 87, C A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 72 ABRERA, A.E. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 51 CASTELLDEFELS, U.E. C
SANTFELIUENC, F.C. B 01 Descansa
Pª BLAUGRANA VALLIRANA A 12 PRAT, A.E. C
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 07 MARIANAO POBLET UD A
MARTORELL C.F. B 22 VISTA ALEGRE,U.D. A
Jornada 25 29-04-2018
VISTA ALEGRE,U.D. A 13 CORBERA , C.F. A
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B 07 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
E.F. OLESA 87, C A 11 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
ABRERA, A.E. A 13 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
CASTELLDEFELS, U.E. C 40 SANTFELIUENC, F.C. B
Descansa 32 Pª BLAUGRANA VALLIRANA A
PRAT, A.E. C 18 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
MARIANAO POBLET UD A 81 MARTORELL C.F. B
Jornada 26 06-05-2018
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 21 CORBERA , C.F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 53 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 41 E.F. OLESA 87, C A
SANTFELIUENC, F.C. B 30 ABRERA, A.E. A
Pª BLAUGRANA VALLIRANA A 33 CASTELLDEFELS, U.E. C
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 02 Descansa
MARTORELL C.F. B 52 PRAT, A.E. C
MARIANAO POBLET UD A 40 VISTA ALEGRE,U.D. A
Jornada 27 13-05-2018
VISTA ALEGRE,U.D. A 23 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
CORBERA , C.F. A 33 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B 08 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
E.F. OLESA 87, C A 01 SANTFELIUENC, F.C. B
ABRERA, A.E. A 11 Pª BLAUGRANA VALLIRANA A
CASTELLDEFELS, U.E. C 11 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
Descansa 03 MARTORELL C.F. B
PRAT, A.E. C 23 MARIANAO POBLET UD A
Jornada 28 20-05-2018
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 23 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 51 CORBERA , C.F. A
SANTFELIUENC, F.C. B 21 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B
Pª BLAUGRANA VALLIRANA A 62 E.F. OLESA 87, C A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 21 ABRERA, A.E. A
MARTORELL C.F. B 20 CASTELLDEFELS, U.E. C
MARIANAO POBLET UD A 23 Descansa
PRAT, A.E. C 43 VISTA ALEGRE,U.D. A
Jornada 29 27-05-2018
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B 42 VISTA ALEGRE,U.D. A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 01 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
CORBERA , C.F. A 11 SANTFELIUENC, F.C. B
SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B 61 Pª BLAUGRANA VALLIRANA A
E.F. OLESA 87, C A 31 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
ABRERA, A.E. A 01 MARTORELL C.F. B
CASTELLDEFELS, U.E. C 01 MARIANAO POBLET UD A
Descansa 30 PRAT, A.E. C
Jornada 30 03-06-2018
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 21 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA B
SANTFELIUENC, F.C. B 15 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
Pª BLAUGRANA VALLIRANA A 13 CORBERA , C.F. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 22 SANT ANDREU DE LA BARCA AGRUP. B
MARTORELL C.F. B 11 E.F. OLESA 87, C A
MARIANAO POBLET UD A 31 ABRERA, A.E. A
PRAT, A.E. C 12 CASTELLDEFELS, U.E. C
VISTA ALEGRE,U.D. A 14 Descansa
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.