Competició | TEMPORADA 2016-2017

benjami 7 tercera divisio | grup 11

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2016
VOLTREGANES F.B.,B 26 RIUDEPERES C.F. AT.,A
TORELLO, C.F.,D 33 TARADELL, U.D.,B
TONA, U.E.,C 43 OSONA SUD, C.F.,A
TONA, U.E.,D 018 OAR VIC,B
MANLLEU, A.E.C.,D 33 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,C
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B 09 FEC VALL DEL TER,B
SANTA EUGENIA, J.E.,B 52 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,F
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E 90 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C
Jornada 2 09-10-2016
RIUDEPERES C.F. AT.,A 75 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E
TARADELL, U.D.,B 15 VOLTREGANES F.B.,B
OSONA SUD, C.F.,A 90 TORELLO, C.F.,D
OAR VIC,B 81 TONA, U.E.,C
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,C 150 TONA, U.E.,D
FEC VALL DEL TER,B 46 MANLLEU, A.E.C.,D
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,F 63 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C 23 SANTA EUGENIA, J.E.,B
Jornada 3 16-10-2016
RIUDEPERES C.F. AT.,A 93 TARADELL, U.D.,B
VOLTREGANES F.B.,B 53 OSONA SUD, C.F.,A
TORELLO, C.F.,D 19 OAR VIC,B
TONA, U.E.,C 25 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,C
TONA, U.E.,D 017 FEC VALL DEL TER,B
MANLLEU, A.E.C.,D 42 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,F
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B 43 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E 62 SANTA EUGENIA, J.E.,B
Jornada 4 23-10-2016
TARADELL, U.D.,B 08 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E
OSONA SUD, C.F.,A 44 RIUDEPERES C.F. AT.,A
OAR VIC,B 70 VOLTREGANES F.B.,B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,C 91 TORELLO, C.F.,D
FEC VALL DEL TER,B 61 TONA, U.E.,C
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,F 130 TONA, U.E.,D
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C 26 MANLLEU, A.E.C.,D
SANTA EUGENIA, J.E.,B 102 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
Jornada 5 30-10-2016
TARADELL, U.D.,B 18 OSONA SUD, C.F.,A
RIUDEPERES C.F. AT.,A 14 OAR VIC,B
VOLTREGANES F.B.,B 20 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,C
TORELLO, C.F.,D 06 FEC VALL DEL TER,B
TONA, U.E.,C 04 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,F
TONA, U.E.,D 09 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C
MANLLEU, A.E.C.,D 65 SANTA EUGENIA, J.E.,B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E 72 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
Jornada 6 06-11-2016
OSONA SUD, C.F.,A 22 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E
OAR VIC,B 62 TARADELL, U.D.,B
RIUDEPERES C.F. AT.,A 41 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,C
FEC VALL DEL TER,B 21 VOLTREGANES F.B.,B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,F 84 TORELLO, C.F.,D
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C 22 TONA, U.E.,C
SANTA EUGENIA, J.E.,B 190 TONA, U.E.,D
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B 25 MANLLEU, A.E.C.,D
Jornada 7 13-11-2016
OSONA SUD, C.F.,A 06 OAR VIC,B
TARADELL, U.D.,B 44 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,C
RIUDEPERES C.F. AT.,A 13 FEC VALL DEL TER,B
VOLTREGANES F.B.,B 21 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,F
TORELLO, C.F.,D 21 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C
TONA, U.E.,C 14 SANTA EUGENIA, J.E.,B
TONA, U.E.,D 39 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E 64 MANLLEU, A.E.C.,D
Jornada 8 20-11-2016
OAR VIC,B 41 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,C 40 OSONA SUD, C.F.,A
FEC VALL DEL TER,B 80 TARADELL, U.D.,B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,F 23 RIUDEPERES C.F. AT.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C 33 VOLTREGANES F.B.,B
SANTA EUGENIA, J.E.,B 51 TORELLO, C.F.,D
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B 66 TONA, U.E.,C
MANLLEU, A.E.C.,D 61 TONA, U.E.,D
Jornada 9 27-11-2016
OAR VIC,B 40 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,C
OSONA SUD, C.F.,A 14 FEC VALL DEL TER,B
TARADELL, U.D.,B 04 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,F
RIUDEPERES C.F. AT.,A 71 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C
VOLTREGANES F.B.,B 41 SANTA EUGENIA, J.E.,B
TORELLO, C.F.,D 34 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
TONA, U.E.,C 09 MANLLEU, A.E.C.,D
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E 130 TONA, U.E.,D
Jornada 10 11-12-2016
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,C 22 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E
FEC VALL DEL TER,B 35 OAR VIC,B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,F 46 OSONA SUD, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C 63 TARADELL, U.D.,B
SANTA EUGENIA, J.E.,B 14 RIUDEPERES C.F. AT.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B 25 VOLTREGANES F.B.,B
MANLLEU, A.E.C.,D 81 TORELLO, C.F.,D
TONA, U.E.,D 112 TONA, U.E.,C
Jornada 11 18-12-2016
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,C 23 FEC VALL DEL TER,B
OAR VIC,B 100 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,F
OSONA SUD, C.F.,A 41 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C
TARADELL, U.D.,B 15 SANTA EUGENIA, J.E.,B
RIUDEPERES C.F. AT.,A 40 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
VOLTREGANES F.B.,B 32 MANLLEU, A.E.C.,D
TORELLO, C.F.,D 21 TONA, U.E.,D
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E 83 TONA, U.E.,C
Jornada 12 08-01-2017
FEC VALL DEL TER,B 02 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,F 23 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,C
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C 09 OAR VIC,B
SANTA EUGENIA, J.E.,B 63 OSONA SUD, C.F.,A
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B 36 TARADELL, U.D.,B
MANLLEU, A.E.C.,D 06 RIUDEPERES C.F. AT.,A
TONA, U.E.,D 014 VOLTREGANES F.B.,B
TONA, U.E.,C 24 TORELLO, C.F.,D
Jornada 13 15-01-2017
FEC VALL DEL TER,B 12 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,F
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,C 41 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C
OAR VIC,B 41 SANTA EUGENIA, J.E.,B
OSONA SUD, C.F.,A 31 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
TARADELL, U.D.,B 39 MANLLEU, A.E.C.,D
RIUDEPERES C.F. AT.,A 70 TONA, U.E.,D
VOLTREGANES F.B.,B 53 TONA, U.E.,C
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E 71 TORELLO, C.F.,D
Jornada 14 22-01-2017
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E 13 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,F
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C 09 FEC VALL DEL TER,B
SANTA EUGENIA, J.E.,B 23 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,C
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B 111 OAR VIC,B
MANLLEU, A.E.C.,D 53 OSONA SUD, C.F.,A
TONA, U.E.,D 49 TARADELL, U.D.,B
TONA, U.E.,C 03 RIUDEPERES C.F. AT.,A
TORELLO, C.F.,D 010 VOLTREGANES F.B.,B
Jornada 15 29-01-2017
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,F 72 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C
FEC VALL DEL TER,B 41 SANTA EUGENIA, J.E.,B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,C 74 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
OAR VIC,B 43 MANLLEU, A.E.C.,D
OSONA SUD, C.F.,A 150 TONA, U.E.,D
TARADELL, U.D.,B 37 TONA, U.E.,C
RIUDEPERES C.F. AT.,A 90 TORELLO, C.F.,D
VOLTREGANES F.B.,B 00 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E

SEGONA VOLTA

Jornada 16 05-02-2017
RIUDEPERES C.F. AT.,A 12 VOLTREGANES F.B.,B
TARADELL, U.D.,B 43 TORELLO, C.F.,D
OSONA SUD, C.F.,A 16 TONA, U.E.,C
OAR VIC,B 200 TONA, U.E.,D
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,C 24 MANLLEU, A.E.C.,D
FEC VALL DEL TER,B 51 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,F 32 SANTA EUGENIA, J.E.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C 15 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E
Jornada 17 12-02-2017
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E 22 RIUDEPERES C.F. AT.,A
VOLTREGANES F.B.,B 72 TARADELL, U.D.,B
TORELLO, C.F.,D 112 OSONA SUD, C.F.,A
TONA, U.E.,C 08 OAR VIC,B
TONA, U.E.,D 37 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,C
MANLLEU, A.E.C.,D 70 FEC VALL DEL TER,B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B 17 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,F
SANTA EUGENIA, J.E.,B 121 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C
Jornada 18 19-02-2017
TARADELL, U.D.,B 36 RIUDEPERES C.F. AT.,A
OSONA SUD, C.F.,A 14 VOLTREGANES F.B.,B
OAR VIC,B 80 TORELLO, C.F.,D
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,C 72 TONA, U.E.,C
FEC VALL DEL TER,B 112 TONA, U.E.,D
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,F 18 MANLLEU, A.E.C.,D
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C 33 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
SANTA EUGENIA, J.E.,B 22 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E
Jornada 19 05-03-2017
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E 62 TARADELL, U.D.,B
RIUDEPERES C.F. AT.,A 82 OSONA SUD, C.F.,A
VOLTREGANES F.B.,B 27 OAR VIC,B
TORELLO, C.F.,D 04 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,C
TONA, U.E.,C 26 FEC VALL DEL TER,B
TONA, U.E.,D 33 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,F
MANLLEU, A.E.C.,D 61 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B 14 SANTA EUGENIA, J.E.,B
Jornada 20 12-03-2017
OSONA SUD, C.F.,A 41 TARADELL, U.D.,B
OAR VIC,B 52 RIUDEPERES C.F. AT.,A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,C 31 VOLTREGANES F.B.,B
FEC VALL DEL TER,B 60 TORELLO, C.F.,D
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,F 61 TONA, U.E.,C
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C 74 TONA, U.E.,D
SANTA EUGENIA, J.E.,B 44 MANLLEU, A.E.C.,D
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B 48 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E
Jornada 21 19-03-2017
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E 45 OSONA SUD, C.F.,A
TARADELL, U.D.,B 25 OAR VIC,B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,C 11 RIUDEPERES C.F. AT.,A
VOLTREGANES F.B.,B 35 FEC VALL DEL TER,B
TORELLO, C.F.,D 33 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,F
TONA, U.E.,C 61 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C
TONA, U.E.,D 08 SANTA EUGENIA, J.E.,B
MANLLEU, A.E.C.,D 100 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
Jornada 22 26-03-2017
OAR VIC,B 92 OSONA SUD, C.F.,A
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,C 53 TARADELL, U.D.,B
FEC VALL DEL TER,B 04 RIUDEPERES C.F. AT.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,F 22 VOLTREGANES F.B.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C 31 TORELLO, C.F.,D
SANTA EUGENIA, J.E.,B 92 TONA, U.E.,C
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B 62 TONA, U.E.,D
MANLLEU, A.E.C.,D 63 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E
Jornada 23 02-04-2017
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E 29 OAR VIC,B
OSONA SUD, C.F.,A 31 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,C
TARADELL, U.D.,B 69 FEC VALL DEL TER,B
RIUDEPERES C.F. AT.,A 00 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,F
VOLTREGANES F.B.,B 32 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C
TORELLO, C.F.,D 14 SANTA EUGENIA, J.E.,B
TONA, U.E.,C 31 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
TONA, U.E.,D 213 MANLLEU, A.E.C.,D
Jornada 24 09-04-2017
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,C 28 OAR VIC,B
FEC VALL DEL TER,B 24 OSONA SUD, C.F.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,F 91 TARADELL, U.D.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C 15 RIUDEPERES C.F. AT.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,B 52 VOLTREGANES F.B.,B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B 32 TORELLO, C.F.,D
MANLLEU, A.E.C.,D 44 TONA, U.E.,C
TONA, U.E.,D 011 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E
Jornada 25 23-04-2017
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E 22 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,C
OAR VIC,B 52 FEC VALL DEL TER,B
OSONA SUD, C.F.,A 24 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,F
TARADELL, U.D.,B 83 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C
RIUDEPERES C.F. AT.,A 22 SANTA EUGENIA, J.E.,B
VOLTREGANES F.B.,B 32 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
TORELLO, C.F.,D 09 MANLLEU, A.E.C.,D
TONA, U.E.,C 111 TONA, U.E.,D
Jornada 26 30-04-2017
FEC VALL DEL TER,B 13 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,C
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,F 13 OAR VIC,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C 43 OSONA SUD, C.F.,A
SANTA EUGENIA, J.E.,B 132 TARADELL, U.D.,B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B 29 RIUDEPERES C.F. AT.,A
MANLLEU, A.E.C.,D 62 VOLTREGANES F.B.,B
TONA, U.E.,D 13 TORELLO, C.F.,D
TONA, U.E.,C 15 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E
Jornada 27 07-05-2017
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E 52 FEC VALL DEL TER,B
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,C 13 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,F
OAR VIC,B 131 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C
OSONA SUD, C.F.,A 04 SANTA EUGENIA, J.E.,B
TARADELL, U.D.,B 85 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
RIUDEPERES C.F. AT.,A 69 MANLLEU, A.E.C.,D
VOLTREGANES F.B.,B 72 TONA, U.E.,D
TORELLO, C.F.,D 32 TONA, U.E.,C
Jornada 28 14-05-2017
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,F 23 FEC VALL DEL TER,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C 26 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,C
SANTA EUGENIA, J.E.,B 17 OAR VIC,B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B 46 OSONA SUD, C.F.,A
MANLLEU, A.E.C.,D 132 TARADELL, U.D.,B
TONA, U.E.,D 015 RIUDEPERES C.F. AT.,A
TONA, U.E.,C 49 VOLTREGANES F.B.,B
TORELLO, C.F.,D 05 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E
Jornada 29 21-05-2017
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,F 02 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E
FEC VALL DEL TER,B 51 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C
VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,C 45 SANTA EUGENIA, J.E.,B
OAR VIC,B 122 JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B
OSONA SUD, C.F.,A 15 MANLLEU, A.E.C.,D
TARADELL, U.D.,B 110 TONA, U.E.,D
RIUDEPERES C.F. AT.,A 31 TONA, U.E.,C
VOLTREGANES F.B.,B 81 TORELLO, C.F.,D
Jornada 30 28-05-2017
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,C 17 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,F
SANTA EUGENIA, J.E.,B 43 FEC VALL DEL TER,B
JOVENTUT SANT PERE MARTIR,B 38 VALL D'EN BAS CLUB FUTBOL,C
MANLLEU, A.E.C.,D 56 OAR VIC,B
TONA, U.E.,D 011 OSONA SUD, C.F.,A
TONA, U.E.,C 84 TARADELL, U.D.,B
TORELLO, C.F.,D 16 RIUDEPERES C.F. AT.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,E 22 VOLTREGANES F.B.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.