Competició | TEMPORADA 2016-2017

tercera catalana | grup 9

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-09-2016
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 40 AMETLLA VALLES, C.F. A
Descansa 10 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A
PARETS, C.F. A 20 VILANOVA VALLES,C.F. A
SANTA EULALIA, C.F. A 31 VILAMAJOR, C.F. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB A 51 VALLES, C.AT. A
PARC, U.D. A 10 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A 23 PALAUTORDERA, C.F. A
AMETLLA ASSOC. ESP..C A 32 LLIÇA DE VALL C.F. A
CANOVELLES, U.E. A 45 Descansa
Jornada 2 11-09-2016
AMETLLA VALLES, C.F. A 23 CANOVELLES, U.E. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A 30 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
VILANOVA VALLES,C.F. A 33 Descansa
VILAMAJOR, C.F. A 00 PARETS, C.F. A
VALLES, C.AT. A 02 SANTA EULALIA, C.F. A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 23 SANT CELONI, FUTBOL CLUB A
PALAUTORDERA, C.F. A 02 PARC, U.D. A
LLIÇA DE VALL C.F. A 10 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
Descansa 21 AMETLLA ASSOC. ESP..C A
Jornada 3 18-09-2016
AMETLLA VALLES, C.F. A 05 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 01 VILANOVA VALLES,C.F. A
Descansa 20 VILAMAJOR, C.F. A
PARETS, C.F. A 30 VALLES, C.AT. A
SANTA EULALIA, C.F. A 33 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB A 10 PALAUTORDERA, C.F. A
PARC, U.D. A 51 LLIÇA DE VALL C.F. A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A 11 Descansa
CANOVELLES, U.E. A 04 AMETLLA ASSOC. ESP..C A
Jornada 4 25-09-2016
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A 43 CANOVELLES, U.E. A
VILANOVA VALLES,C.F. A 60 AMETLLA VALLES, C.F. A
VILAMAJOR, C.F. A 51 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
VALLES, C.AT. A 24 Descansa
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 02 PARETS, C.F. A
PALAUTORDERA, C.F. A 06 SANTA EULALIA, C.F. A
LLIÇA DE VALL C.F. A 11 SANT CELONI, FUTBOL CLUB A
Descansa 13 PARC, U.D. A
AMETLLA ASSOC. ESP..C A 81 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
Jornada 5 02-10-2016
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A 00 VILANOVA VALLES,C.F. A
AMETLLA VALLES, C.F. A 14 VILAMAJOR, C.F. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 32 VALLES, C.AT. A
Descansa 31 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
PARETS, C.F. A 61 PALAUTORDERA, C.F. A
SANTA EULALIA, C.F. A 31 LLIÇA DE VALL C.F. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB A 44 Descansa
PARC, U.D. A 30 AMETLLA ASSOC. ESP..C A
CANOVELLES, U.E. A 30 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
Jornada 6 09-10-2016
VILANOVA VALLES,C.F. A 00 CANOVELLES, U.E. A
VILAMAJOR, C.F. A 10 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A
VALLES, C.AT. A 31 AMETLLA VALLES, C.F. A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 52 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
PALAUTORDERA, C.F. A 12 Descansa
LLIÇA DE VALL C.F. A 11 PARETS, C.F. A
Descansa 01 SANTA EULALIA, C.F. A
AMETLLA ASSOC. ESP..C A 14 SANT CELONI, FUTBOL CLUB A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A 06 PARC, U.D. A
Jornada 7 16-10-2016
VILANOVA VALLES,C.F. A 32 VILAMAJOR, C.F. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A 41 VALLES, C.AT. A
AMETLLA VALLES, C.F. A 23 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 11 PALAUTORDERA, C.F. A
Descansa 51 LLIÇA DE VALL C.F. A
PARETS, C.F. A 80 Descansa
SANTA EULALIA, C.F. A 22 AMETLLA ASSOC. ESP..C A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB A 21 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
CANOVELLES, U.E. A 22 PARC, U.D. A
Jornada 8 23-10-2016
VILAMAJOR, C.F. A 42 CANOVELLES, U.E. A
VALLES, C.AT. A 15 VILANOVA VALLES,C.F. A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 13 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A
PALAUTORDERA, C.F. A 42 AMETLLA VALLES, C.F. A
LLIÇA DE VALL C.F. A 31 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
Descansa 00 Descansa
AMETLLA ASSOC. ESP..C A 28 PARETS, C.F. A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A 010 SANTA EULALIA, C.F. A
PARC, U.D. A 12 SANT CELONI, FUTBOL CLUB A
Jornada 9 30-10-2016
VILAMAJOR, C.F. A 13 VALLES, C.AT. A
VILANOVA VALLES,C.F. A 01 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A 11 PALAUTORDERA, C.F. A
AMETLLA VALLES, C.F. A 23 LLIÇA DE VALL C.F. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 30 Descansa
Descansa 51 AMETLLA ASSOC. ESP..C A
PARETS, C.F. A 40 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
SANTA EULALIA, C.F. A 00 PARC, U.D. A
CANOVELLES, U.E. A 02 SANT CELONI, FUTBOL CLUB A
Jornada 10 06-11-2016
VALLES, C.AT. A 22 CANOVELLES, U.E. A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 41 VILAMAJOR, C.F. A
PALAUTORDERA, C.F. A 11 VILANOVA VALLES,C.F. A
LLIÇA DE VALL C.F. A 31 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A
Descansa 22 AMETLLA VALLES, C.F. A
AMETLLA ASSOC. ESP..C A 31 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A 23 Descansa
PARC, U.D. A 03 PARETS, C.F. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB A 01 SANTA EULALIA, C.F. A
Jornada 11 13-11-2016
VALLES, C.AT. A 01 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
VILAMAJOR, C.F. A 21 PALAUTORDERA, C.F. A
VILANOVA VALLES,C.F. A 41 LLIÇA DE VALL C.F. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A 02 Descansa
AMETLLA VALLES, C.F. A 25 AMETLLA ASSOC. ESP..C A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 52 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
Descansa 12 PARC, U.D. A
PARETS, C.F. A 20 SANT CELONI, FUTBOL CLUB A
CANOVELLES, U.E. A 32 SANTA EULALIA, C.F. A
Jornada 12 20-11-2016
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 21 CANOVELLES, U.E. A
PALAUTORDERA, C.F. A 31 VALLES, C.AT. A
LLIÇA DE VALL C.F. A 12 VILAMAJOR, C.F. A
Descansa 14 VILANOVA VALLES,C.F. A
AMETLLA ASSOC. ESP..C A 42 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A 17 AMETLLA VALLES, C.F. A
PARC, U.D. A 71 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB A 20 Descansa
SANTA EULALIA, C.F. A 03 PARETS, C.F. A
Jornada 13 27-11-2016
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 30 PALAUTORDERA, C.F. A
VALLES, C.AT. A 10 LLIÇA DE VALL C.F. A
VILAMAJOR, C.F. A 13 Descansa
VILANOVA VALLES,C.F. A 30 AMETLLA ASSOC. ESP..C A
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A 40 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
AMETLLA VALLES, C.F. A 04 PARC, U.D. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 12 SANT CELONI, FUTBOL CLUB A
Descansa 64 SANTA EULALIA, C.F. A
CANOVELLES, U.E. A 12 PARETS, C.F. A
Jornada 14 11-12-2016
PALAUTORDERA, C.F. A 34 CANOVELLES, U.E. A
LLIÇA DE VALL C.F. A 30 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
Descansa 32 VALLES, C.AT. A
AMETLLA ASSOC. ESP..C A 23 VILAMAJOR, C.F. A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A 05 VILANOVA VALLES,C.F. A
PARC, U.D. A 10 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB A 21 AMETLLA VALLES, C.F. A
SANTA EULALIA, C.F. A 42 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
PARETS, C.F. A 31 Descansa
Jornada 15 18-12-2016
PALAUTORDERA, C.F. A 01 LLIÇA DE VALL C.F. A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 44 Descansa
VALLES, C.AT. A 04 AMETLLA ASSOC. ESP..C A
VILAMAJOR, C.F. A 30 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
VILANOVA VALLES,C.F. A 42 PARC, U.D. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A 22 SANT CELONI, FUTBOL CLUB A
AMETLLA VALLES, C.F. A 44 SANTA EULALIA, C.F. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 07 PARETS, C.F. A
CANOVELLES, U.E. A 11 Descansa
Jornada 16 08-01-2017
CANOVELLES, U.E. A 24 LLIÇA DE VALL C.F. A
Descansa 02 PALAUTORDERA, C.F. A
AMETLLA ASSOC. ESP..C A 33 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A 16 VALLES, C.AT. A
PARC, U.D. A 32 VILAMAJOR, C.F. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB A 01 VILANOVA VALLES,C.F. A
SANTA EULALIA, C.F. A 06 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A
PARETS, C.F. A 61 AMETLLA VALLES, C.F. A
Descansa 13 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
Jornada 17 15-01-2017
LLIÇA DE VALL C.F. A 21 Descansa
PALAUTORDERA, C.F. A 31 AMETLLA ASSOC. ESP..C A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 121 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
VALLES, C.AT. A 14 PARC, U.D. A
VILAMAJOR, C.F. A 23 SANT CELONI, FUTBOL CLUB A
VILANOVA VALLES,C.F. A 40 SANTA EULALIA, C.F. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A 01 PARETS, C.F. A
AMETLLA VALLES, C.F. A 10 Descansa
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 02 CANOVELLES, U.E. A

SEGONA VOLTA

Jornada 18 22-01-2017
AMETLLA VALLES, C.F. A 31 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A 32 Descansa
VILANOVA VALLES,C.F. A 00 PARETS, C.F. A
VILAMAJOR, C.F. A 04 SANTA EULALIA, C.F. A
VALLES, C.AT. A 01 SANT CELONI, FUTBOL CLUB A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 12 PARC, U.D. A
PALAUTORDERA, C.F. A 70 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
LLIÇA DE VALL C.F. A 31 AMETLLA ASSOC. ESP..C A
Descansa 33 CANOVELLES, U.E. A
Jornada 19 29-01-2017
CANOVELLES, U.E. A 60 AMETLLA VALLES, C.F. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 22 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A
Descansa 03 VILANOVA VALLES,C.F. A
PARETS, C.F. A 40 VILAMAJOR, C.F. A
SANTA EULALIA, C.F. A 33 VALLES, C.AT. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB A 13 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
PARC, U.D. A 41 PALAUTORDERA, C.F. A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A 25 LLIÇA DE VALL C.F. A
AMETLLA ASSOC. ESP..C A 14 Descansa
Jornada 20 05-02-2017
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A 52 AMETLLA VALLES, C.F. A
VILANOVA VALLES,C.F. A 00 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
VILAMAJOR, C.F. A 11 Descansa
VALLES, C.AT. A 15 PARETS, C.F. A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 24 SANTA EULALIA, C.F. A
PALAUTORDERA, C.F. A 23 SANT CELONI, FUTBOL CLUB A
LLIÇA DE VALL C.F. A 20 PARC, U.D. A
Descansa 63 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
AMETLLA ASSOC. ESP..C A 43 CANOVELLES, U.E. A
Jornada 21 12-02-2017
CANOVELLES, U.E. A 23 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A
AMETLLA VALLES, C.F. A 22 VILANOVA VALLES,C.F. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 22 VILAMAJOR, C.F. A
Descansa 11 VALLES, C.AT. A
PARETS, C.F. A 32 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
SANTA EULALIA, C.F. A 53 PALAUTORDERA, C.F. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB A 11 LLIÇA DE VALL C.F. A
PARC, U.D. A 41 Descansa
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A 14 AMETLLA ASSOC. ESP..C A
Jornada 22 19-02-2017
VILANOVA VALLES,C.F. A 01 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A
VILAMAJOR, C.F. A 43 AMETLLA VALLES, C.F. A
VALLES, C.AT. A 22 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 40 Descansa
PALAUTORDERA, C.F. A 36 PARETS, C.F. A
LLIÇA DE VALL C.F. A 21 SANTA EULALIA, C.F. A
Descansa 21 SANT CELONI, FUTBOL CLUB A
AMETLLA ASSOC. ESP..C A 04 PARC, U.D. A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A 21 CANOVELLES, U.E. A
Jornada 23 05-03-2017
CANOVELLES, U.E. A 12 VILANOVA VALLES,C.F. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A 01 VILAMAJOR, C.F. A
AMETLLA VALLES, C.F. A 21 VALLES, C.AT. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 14 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
Descansa 32 PALAUTORDERA, C.F. A
PARETS, C.F. A 00 LLIÇA DE VALL C.F. A
SANTA EULALIA, C.F. A 63 Descansa
SANT CELONI, FUTBOL CLUB A 61 AMETLLA ASSOC. ESP..C A
PARC, U.D. A 71 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
Jornada 24 12-03-2017
VILAMAJOR, C.F. A 01 VILANOVA VALLES,C.F. A
VALLES, C.AT. A 19 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 11 AMETLLA VALLES, C.F. A
PALAUTORDERA, C.F. A 31 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
LLIÇA DE VALL C.F. A 00 Descansa
Descansa 03 PARETS, C.F. A
AMETLLA ASSOC. ESP..C A 33 SANTA EULALIA, C.F. A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A 33 SANT CELONI, FUTBOL CLUB A
PARC, U.D. A 10 CANOVELLES, U.E. A
Jornada 25 19-03-2017
CANOVELLES, U.E. A 02 VILAMAJOR, C.F. A
VILANOVA VALLES,C.F. A 13 VALLES, C.AT. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A 10 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
AMETLLA VALLES, C.F. A 21 PALAUTORDERA, C.F. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 11 LLIÇA DE VALL C.F. A
Descansa 20 Descansa
PARETS, C.F. A 41 AMETLLA ASSOC. ESP..C A
SANTA EULALIA, C.F. A 41 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB A 00 PARC, U.D. A
Jornada 26 26-03-2017
VALLES, C.AT. A 22 VILAMAJOR, C.F. A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 05 VILANOVA VALLES,C.F. A
PALAUTORDERA, C.F. A 03 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A
LLIÇA DE VALL C.F. A 54 AMETLLA VALLES, C.F. A
Descansa 42 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
AMETLLA ASSOC. ESP..C A 15 Descansa
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A 16 PARETS, C.F. A
PARC, U.D. A 42 SANTA EULALIA, C.F. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB A 14 CANOVELLES, U.E. A
Jornada 27 02-04-2017
CANOVELLES, U.E. A 32 VALLES, C.AT. A
VILAMAJOR, C.F. A 12 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
VILANOVA VALLES,C.F. A 10 PALAUTORDERA, C.F. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A 12 LLIÇA DE VALL C.F. A
AMETLLA VALLES, C.F. A 33 Descansa
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 02 AMETLLA ASSOC. ESP..C A
Descansa 60 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
PARETS, C.F. A 11 PARC, U.D. A
SANTA EULALIA, C.F. A 93 SANT CELONI, FUTBOL CLUB A
Jornada 28 09-04-2017
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 30 VALLES, C.AT. A
PALAUTORDERA, C.F. A 11 VILAMAJOR, C.F. A
LLIÇA DE VALL C.F. A 02 VILANOVA VALLES,C.F. A
Descansa 34 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A
AMETLLA ASSOC. ESP..C A 14 AMETLLA VALLES, C.F. A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A 32 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
PARC, U.D. A 50 Descansa
SANT CELONI, FUTBOL CLUB A 14 PARETS, C.F. A
SANTA EULALIA, C.F. A 34 CANOVELLES, U.E. A
Jornada 29 23-04-2017
CANOVELLES, U.E. A 13 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
VALLES, C.AT. A 11 PALAUTORDERA, C.F. A
VILAMAJOR, C.F. A 31 LLIÇA DE VALL C.F. A
VILANOVA VALLES,C.F. A 45 Descansa
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A 33 AMETLLA ASSOC. ESP..C A
AMETLLA VALLES, C.F. A 43 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 12 PARC, U.D. A
Descansa 23 SANT CELONI, FUTBOL CLUB A
PARETS, C.F. A 70 SANTA EULALIA, C.F. A
Jornada 30 30-04-2017
PALAUTORDERA, C.F. A 04 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
LLIÇA DE VALL C.F. A 51 VALLES, C.AT. A
Descansa 32 VILAMAJOR, C.F. A
AMETLLA ASSOC. ESP..C A 22 VILANOVA VALLES,C.F. A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A 010 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A
PARC, U.D. A 42 AMETLLA VALLES, C.F. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB A 01 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
SANTA EULALIA, C.F. A 32 Descansa
PARETS, C.F. A 60 CANOVELLES, U.E. A
Jornada 31 07-05-2017
CANOVELLES, U.E. A 12 PALAUTORDERA, C.F. A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 63 LLIÇA DE VALL C.F. A
VALLES, C.AT. A 31 Descansa
VILAMAJOR, C.F. A 53 AMETLLA ASSOC. ESP..C A
VILANOVA VALLES,C.F. A 71 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A 13 PARC, U.D. A
AMETLLA VALLES, C.F. A 13 SANT CELONI, FUTBOL CLUB A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 13 SANTA EULALIA, C.F. A
Descansa 36 PARETS, C.F. A
Jornada 32 14-05-2017
LLIÇA DE VALL C.F. A 23 PALAUTORDERA, C.F. A
Descansa 14 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
AMETLLA ASSOC. ESP..C A 23 VALLES, C.AT. A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A 03 VILAMAJOR, C.F. A
PARC, U.D. A 42 VILANOVA VALLES,C.F. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB A 13 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A
SANTA EULALIA, C.F. A 84 AMETLLA VALLES, C.F. A
PARETS, C.F. A 31 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
Descansa 62 CANOVELLES, U.E. A
Jornada 33 21-05-2017
LLIÇA DE VALL C.F. A 11 CANOVELLES, U.E. A
PALAUTORDERA, C.F. A 36 Descansa
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 81 AMETLLA ASSOC. ESP..C A
VALLES, C.AT. A 51 PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A
VILAMAJOR, C.F. A 26 PARC, U.D. A
VILANOVA VALLES,C.F. A 53 SANT CELONI, FUTBOL CLUB A
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A 12 SANTA EULALIA, C.F. A
AMETLLA VALLES, C.F. A 25 PARETS, C.F. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 15 Descansa
Jornada 34 28-05-2017
Descansa 52 LLIÇA DE VALL C.F. A
AMETLLA ASSOC. ESP..C A 26 PALAUTORDERA, C.F. A
PALAU SOLITA I PLEGAMANS,F.C. A 03 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A
PARC, U.D. A 01 VALLES, C.AT. A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB A 34 VILAMAJOR, C.F. A
SANTA EULALIA, C.F. A 31 VILANOVA VALLES,C.F. A
PARETS, C.F. A 31 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A
Descansa 63 AMETLLA VALLES, C.F. A
CANOVELLES, U.E. A 21 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.