Competició | TEMPORADA 2016-2017
tercera catalana | grup 14
Competició | TEMPORADA 2016-2017
SUPERCOPA DE CATALUNYA SEGUNDA DIVISION NACIONAL B FASE ASCENS A SEGONA DIVISIO NACIONAL A - Segona eliminatòria FASE ASCENS A SEGONA DIVISIO NACIONAL A - Tercera eliminatòria FASE ASCENS A SEGONA DIVISIÓ NACIONAL A TERCERA DIVISIO NACIONAL FASE ASCENS TERCERA DIVISIO NACIONAL A SEGONA B FASE ASCENS TERCERA DIVISIO NACIONAL A SEGONA B - Tercera Eliminatòria COPA R.F.E.F. - Fase Autonòmica FASE ASCENS TERCERA DIVISIO NACIONAL A SEGONA B - Segona eliminatòria FASE ASCENS A TERCERA DIVISIÓ NACIONAL PRIMERA CATALANA COPA DE CATALUNYA ABSOLUTA CAMPIONAT DE CATALUNYA AFICIONAT COPA DE CATALUNYA AMATEUR 2016/2017 FASE ASCENS DE SEGONA A PRIMERA CATALANA COPA DE CATALUNYA AMATEUR 2017/2018 SEGONA CATALANA FASE ASCENS A SEGONA CATALANA LLEIDA TERCERA CATALANA FASE ASCENS A SEGONA CATALANA TARRAGONA FASE ASCENS DE TERCERA A SEGONA CATALANA PEPITO ESTEVE 2016/2017 COPA OSONA QUARTA CATALANA FINAL COPA TARRAGONA QUARTA CATALANA FASE ASCENS QUARTA A TERCERA CATALANA COPA TARRAGONA QUARTA CATALANA Fase Final COPA OSONA Fase Final COPA BARCELONÈS COPA BARCELONÈS COPA CAMPIONS QUARTA CATALANA LLEIDA COPA FEDERACIO QUARTA CATALANA - ELIMINATORIA FINAL COPA FEDERACIÓ QUARTA CATALANA COPA LLEIDA 2016 PEPITO ESTEVE 2016 Copa de Catalunya - VETERANS FASE FINAL COPA DE CATALUNYA VETERANS VETERANS DIVISIO HONOR JUVENIL LLIGA NACIONAL JUVENIL PREFERENT JUVENILS CAMPIONAT DE CATALUNYA JUVENIL FASE ASCENS JUVENILS TERRES EBRE JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ COPA PRIMAVERA JUVENIL TERRES EBRE JUVENIL SEGONA DIVISIÓ Torneig Complementari - JUVENIL SEGONA DIVISIÓ COPA - JUVENIL SEGONA DIVISIÓ LLEIDA SEMIFINALS COPA JUVENIL SEGONA DIVISIÓ DIVISIÓ HONOR CADET CAMPIONAT DE CATALUNYA CADET PREFERENT CADET COPA PRIMAVERA CADET TERRES EBRE CADET PRIMERA DIVISIÓ FASE ASCENS CADET TERRES EBRE Torneig Complementari - CADET SEGONA DIVISIÓ CADET SEGONA DIVISIÓ DIVISIÓ HONOR INFANTIL CAMPIONAT DE CATALUNYA INFANTIL PREFERENT INFANTIL INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ FASE ASCENS INFANTIL TERRES EBRE INFANTIL SEGONA DIVISIÓ Torneig Complementari - INFANTIL SEGONA DIVISIÓ COPA LLEIDA INFANTIL FASE FINAL XXVI CAMPEONATO NACIONAL DE SELECCIONES AUTONÓMICAS SUB-12 ALEVÍ XXVI CAMPEONATO NACIONAL DE SELECCIONES AUTONÓMICAS SUB-12 ALEVÍN
GRUP 1 GRUP 2 GRUP 3 GRUP 4 GRUP 5 GRUP 6 GRUP 7 GRUP 8 GRUP 9 GRUP 10 GRUP 11 GRUP 12 GRUP 13 GRUP 14 GRUP 15 GRUP 16 GRUP 17
PRIMERA VOLTA
Jornada 1
04-09-2016
Descansa
3 0
RIALP, F.C. A Descansa
2 1
SOLSONA, C.F B CERVERA, C.D. B
1 2
POBLA DE SEGUR, C.F. A BUTSENIT, C.F. A
3 4
BELLCAIRENC, C.F. A TORNABOUS, C.F. A
-
Descansa TORA, C.F. A
0 1
TREMP, C.F A Descansa
2 2
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A OLIANA,C.D. A
3 1
VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A PONTS C.F. A
2 2
ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A
Jornada 2
11-09-2016
RIALP, F.C. A
0 3
PONTS C.F. A SOLSONA, C.F B
3 2
Descansa POBLA DE SEGUR, C.F. A
3 1
Descansa BELLCAIRENC, C.F. A
6 2
CERVERA, C.D. B Descansa
-
BUTSENIT, C.F. A TREMP, C.F A
3 0
TORNABOUS, C.F. A Descansa
4 2
TORA, C.F. A VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A
1 3
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A
3 3
OLIANA,C.D. A
Jornada 3
18-09-2016
RIALP, F.C. A
1 3
SOLSONA, C.F B Descansa
3 1
POBLA DE SEGUR, C.F. A Descansa
1 2
BELLCAIRENC, C.F. A CERVERA, C.D. B
-
Descansa BUTSENIT, C.F. A
0 1
TREMP, C.F A TORNABOUS, C.F. A
1 3
Descansa TORA, C.F. A
5 3
VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A
1 0
ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A PONTS C.F. A
3 3
OLIANA,C.D. A
Jornada 4
25-09-2016
SOLSONA, C.F B
0 0
PONTS C.F. A POBLA DE SEGUR, C.F. A
4 1
RIALP, F.C. A BELLCAIRENC, C.F. A
3 1
Descansa Descansa
-
Descansa TREMP, C.F A
7 2
CERVERA, C.D. B Descansa
3 0
BUTSENIT, C.F. A VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A
1 0
TORNABOUS, C.F. A ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A
5 3
TORA, C.F. A OLIANA,C.D. A
1 3
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A
Jornada 5
02-10-2016
SOLSONA, C.F B
0 1
POBLA DE SEGUR, C.F. A RIALP, F.C. A
2 3
BELLCAIRENC, C.F. A Descansa
-
Descansa Descansa
1 4
TREMP, C.F A CERVERA, C.D. B
3 3
Descansa BUTSENIT, C.F. A
2 0
VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A TORNABOUS, C.F. A
1 3
ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A TORA, C.F. A
1 0
OLIANA,C.D. A PONTS C.F. A
1 2
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A
Jornada 6
09-10-2016
POBLA DE SEGUR, C.F. A
1 2
PONTS C.F. A BELLCAIRENC, C.F. A
2 2
SOLSONA, C.F B Descansa
-
RIALP, F.C. A TREMP, C.F A
5 0
Descansa Descansa
3 0
Descansa VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A
4 1
CERVERA, C.D. B ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A
2 2
BUTSENIT, C.F. A OLIANA,C.D. A
2 2
TORNABOUS, C.F. A TORA, C.F. A
2 2
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A
Jornada 7
16-10-2016
POBLA DE SEGUR, C.F. A
1 2
BELLCAIRENC, C.F. A SOLSONA, C.F B
-
Descansa RIALP, F.C. A
0 5
TREMP, C.F A Descansa
3 2
Descansa Descansa
4 1
VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A CERVERA, C.D. B
0 1
ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A BUTSENIT, C.F. A
2 2
OLIANA,C.D. A TORNABOUS, C.F. A
1 0
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A PONTS C.F. A
3 2
TORA, C.F. A
Jornada 8
23-10-2016
BELLCAIRENC, C.F. A
4 0
PONTS C.F. A Descansa
-
POBLA DE SEGUR, C.F. A TREMP, C.F A
4 0
SOLSONA, C.F B Descansa
2 1
RIALP, F.C. A VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A
2 1
Descansa ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A
2 1
Descansa OLIANA,C.D. A
2 3
CERVERA, C.D. B VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A
1 1
BUTSENIT, C.F. A TORA, C.F. A
1 0
TORNABOUS, C.F. A
Jornada 9
30-10-2016
BELLCAIRENC, C.F. A
-
Descansa POBLA DE SEGUR, C.F. A
1 1
TREMP, C.F A SOLSONA, C.F B
2 0
Descansa RIALP, F.C. A
1 3
VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A Descansa
1 3
ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A Descansa
2 0
OLIANA,C.D. A CERVERA, C.D. B
1 4
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A BUTSENIT, C.F. A
2 1
TORA, C.F. A PONTS C.F. A
1 1
TORNABOUS, C.F. A
Jornada 10
06-11-2016
Descansa
-
PONTS C.F. A TREMP, C.F A
2 1
BELLCAIRENC, C.F. A Descansa
1 2
POBLA DE SEGUR, C.F. A VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A
2 2
SOLSONA, C.F B ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A
3 3
RIALP, F.C. A OLIANA,C.D. A
1 1
Descansa VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A
1 0
Descansa TORA, C.F. A
3 0
CERVERA, C.D. B TORNABOUS, C.F. A
0 0
BUTSENIT, C.F. A
Jornada 11
13-11-2016
Descansa
-
TREMP, C.F A BELLCAIRENC, C.F. A
3 1
Descansa POBLA DE SEGUR, C.F. A
2 2
VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A SOLSONA, C.F B
1 2
ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A RIALP, F.C. A
1 4
OLIANA,C.D. A Descansa
1 1
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A Descansa
2 5
TORA, C.F. A CERVERA, C.D. B
2 0
TORNABOUS, C.F. A PONTS C.F. A
2 0
BUTSENIT, C.F. A
Jornada 12
20-11-2016
TREMP, C.F A
2 0
PONTS C.F. A Descansa
-
Descansa VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A
1 2
BELLCAIRENC, C.F. A ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A
1 0
POBLA DE SEGUR, C.F. A OLIANA,C.D. A
4 2
SOLSONA, C.F B VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A
7 0
RIALP, F.C. A TORA, C.F. A
8 1
Descansa TORNABOUS, C.F. A
4 1
Descansa BUTSENIT, C.F. A
2 0
CERVERA, C.D. B
Jornada 13
27-11-2016
Descansa
1 3
TREMP, C.F A Descansa
-
VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A BELLCAIRENC, C.F. A
0 1
ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A POBLA DE SEGUR, C.F. A
5 0
OLIANA,C.D. A SOLSONA, C.F B
1 0
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A RIALP, F.C. A
5 5
TORA, C.F. A Descansa
1 3
TORNABOUS, C.F. A Descansa
3 5
BUTSENIT, C.F. A PONTS C.F. A
3 1
CERVERA, C.D. B
Jornada 14
11-12-2016
Descansa
2 2
PONTS C.F. A VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A
2 4
TREMP, C.F A ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A
-
Descansa OLIANA,C.D. A
2 2
BELLCAIRENC, C.F. A VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A
3 1
POBLA DE SEGUR, C.F. A TORA, C.F. A
2 1
SOLSONA, C.F B TORNABOUS, C.F. A
5 2
RIALP, F.C. A BUTSENIT, C.F. A
1 1
Descansa CERVERA, C.D. B
2 2
Descansa
Jornada 15
18-12-2016
Descansa
2 2
VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A TREMP, C.F A
2 2
ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A Descansa
-
OLIANA,C.D. A BELLCAIRENC, C.F. A
1 3
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A POBLA DE SEGUR, C.F. A
2 1
TORA, C.F. A SOLSONA, C.F B
0 2
TORNABOUS, C.F. A RIALP, F.C. A
3 3
BUTSENIT, C.F. A Descansa
1 2
CERVERA, C.D. B PONTS C.F. A
1 3
Descansa
Jornada 16
08-01-2017
PONTS C.F. A
1 0
VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A
3 1
Descansa OLIANA,C.D. A
0 1
TREMP, C.F A VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A
-
Descansa TORA, C.F. A
4 3
BELLCAIRENC, C.F. A TORNABOUS, C.F. A
0 3
POBLA DE SEGUR, C.F. A BUTSENIT, C.F. A
2 2
SOLSONA, C.F B CERVERA, C.D. B
6 3
RIALP, F.C. A Descansa
3 1
Descansa
Jornada 17
15-01-2017
VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A
3 5
ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A Descansa
7 0
OLIANA,C.D. A TREMP, C.F A
3 0
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A Descansa
-
TORA, C.F. A BELLCAIRENC, C.F. A
1 2
TORNABOUS, C.F. A POBLA DE SEGUR, C.F. A
1 0
BUTSENIT, C.F. A SOLSONA, C.F B
2 1
CERVERA, C.D. B RIALP, F.C. A
2 5
Descansa Descansa
2 2
PONTS C.F. A
SEGONA VOLTA
Jornada 18
22-01-2017
RIALP, F.C. A
2 3
Descansa SOLSONA, C.F B
5 0
Descansa POBLA DE SEGUR, C.F. A
5 1
CERVERA, C.D. B BELLCAIRENC, C.F. A
2 1
BUTSENIT, C.F. A Descansa
-
TORNABOUS, C.F. A TREMP, C.F A
2 1
TORA, C.F. A VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A
2 0
Descansa VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A
3 1
OLIANA,C.D. A ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A
1 1
PONTS C.F. A
Jornada 19
29-01-2017
PONTS C.F. A
4 1
RIALP, F.C. A Descansa
2 1
SOLSONA, C.F B Descansa
2 0
POBLA DE SEGUR, C.F. A CERVERA, C.D. B
2 2
BELLCAIRENC, C.F. A BUTSENIT, C.F. A
-
Descansa TORNABOUS, C.F. A
2 1
TREMP, C.F A TORA, C.F. A
1 1
Descansa VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A
2 1
VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A OLIANA,C.D. A
3 2
ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A
Jornada 20
05-02-2017
SOLSONA, C.F B
3 0
RIALP, F.C. A POBLA DE SEGUR, C.F. A
4 1
Descansa BELLCAIRENC, C.F. A
2 1
Descansa Descansa
-
CERVERA, C.D. B TREMP, C.F A
1 0
BUTSENIT, C.F. A Descansa
1 1
TORNABOUS, C.F. A VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A
2 1
TORA, C.F. A ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A
4 2
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A OLIANA,C.D. A
1 1
PONTS C.F. A
Jornada 21
12-02-2017
PONTS C.F. A
2 1
SOLSONA, C.F B RIALP, F.C. A
1 1
POBLA DE SEGUR, C.F. A Descansa
2 3
BELLCAIRENC, C.F. A Descansa
-
Descansa CERVERA, C.D. B
0 3
TREMP, C.F A BUTSENIT, C.F. A
2 0
Descansa TORNABOUS, C.F. A
1 2
VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A TORA, C.F. A
1 4
ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A
4 2
OLIANA,C.D. A
Jornada 22
19-02-2017
POBLA DE SEGUR, C.F. A
5 2
SOLSONA, C.F B BELLCAIRENC, C.F. A
3 0
RIALP, F.C. A Descansa
-
Descansa TREMP, C.F A
1 1
Descansa Descansa
1 0
CERVERA, C.D. B VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A
0 1
BUTSENIT, C.F. A ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A
2 0
TORNABOUS, C.F. A OLIANA,C.D. A
1 2
TORA, C.F. A VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A
3 0
PONTS C.F. A
Jornada 23
05-03-2017
PONTS C.F. A
1 0
POBLA DE SEGUR, C.F. A SOLSONA, C.F B
1 0
BELLCAIRENC, C.F. A RIALP, F.C. A
-
Descansa Descansa
1 3
TREMP, C.F A Descansa
4 1
Descansa CERVERA, C.D. B
1 3
VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A BUTSENIT, C.F. A
3 2
ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A TORNABOUS, C.F. A
0 1
OLIANA,C.D. A VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A
7 0
TORA, C.F. A
Jornada 24
12-03-2017
BELLCAIRENC, C.F. A
2 1
POBLA DE SEGUR, C.F. A Descansa
-
SOLSONA, C.F B TREMP, C.F A
0 0
RIALP, F.C. A Descansa
1 0
Descansa VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A
5 2
Descansa ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A
3 1
CERVERA, C.D. B OLIANA,C.D. A
1 1
BUTSENIT, C.F. A VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A
3 0
TORNABOUS, C.F. A TORA, C.F. A
1 0
PONTS C.F. A
Jornada 25
19-03-2017
PONTS C.F. A
2 0
BELLCAIRENC, C.F. A POBLA DE SEGUR, C.F. A
-
Descansa SOLSONA, C.F B
1 1
TREMP, C.F A RIALP, F.C. A
1 2
Descansa Descansa
1 4
VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A Descansa
1 8
ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A CERVERA, C.D. B
5 1
OLIANA,C.D. A BUTSENIT, C.F. A
1 1
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A TORNABOUS, C.F. A
2 2
TORA, C.F. A
Jornada 26
26-03-2017
Descansa
-
BELLCAIRENC, C.F. A TREMP, C.F A
2 1
POBLA DE SEGUR, C.F. A Descansa
1 0
SOLSONA, C.F B VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A
-
RIALP, F.C. A ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A
4 0
Descansa OLIANA,C.D. A
5 2
Descansa VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A
4 1
CERVERA, C.D. B TORA, C.F. A
1 1
BUTSENIT, C.F. A TORNABOUS, C.F. A
1 0
PONTS C.F. A
Jornada 27
02-04-2017
PONTS C.F. A
-
Descansa BELLCAIRENC, C.F. A
3 3
TREMP, C.F A POBLA DE SEGUR, C.F. A
4 1
Descansa SOLSONA, C.F B
0 1
VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A RIALP, F.C. A
1 3
ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A Descansa
4 2
OLIANA,C.D. A Descansa
1 4
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A CERVERA, C.D. B
2 0
TORA, C.F. A BUTSENIT, C.F. A
0 1
TORNABOUS, C.F. A
Jornada 28
09-04-2017
TREMP, C.F A
-
Descansa Descansa
5 1
BELLCAIRENC, C.F. A VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A
3 2
POBLA DE SEGUR, C.F. A ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A
2 1
SOLSONA, C.F B OLIANA,C.D. A
3 1
RIALP, F.C. A VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A
3 1
Descansa TORA, C.F. A
4 1
Descansa TORNABOUS, C.F. A
0 1
CERVERA, C.D. B BUTSENIT, C.F. A
2 1
PONTS C.F. A
Jornada 29
23-04-2017
PONTS C.F. A
0 1
TREMP, C.F A Descansa
-
Descansa BELLCAIRENC, C.F. A
6 2
VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A POBLA DE SEGUR, C.F. A
1 1
ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A SOLSONA, C.F B
3 2
OLIANA,C.D. A RIALP, F.C. A
2 4
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A Descansa
5 5
TORA, C.F. A Descansa
2 1
TORNABOUS, C.F. A CERVERA, C.D. B
2 0
BUTSENIT, C.F. A
Jornada 30
30-04-2017
TREMP, C.F A
4 1
Descansa VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A
-
Descansa ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A
1 2
BELLCAIRENC, C.F. A OLIANA,C.D. A
0 2
POBLA DE SEGUR, C.F. A VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A
5 1
SOLSONA, C.F B TORA, C.F. A
2 3
RIALP, F.C. A TORNABOUS, C.F. A
2 2
Descansa BUTSENIT, C.F. A
5 0
Descansa CERVERA, C.D. B
1 1
PONTS C.F. A
Jornada 31
07-05-2017
PONTS C.F. A
1 2
Descansa TREMP, C.F A
0 0
VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A Descansa
-
ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A BELLCAIRENC, C.F. A
2 2
OLIANA,C.D. A POBLA DE SEGUR, C.F. A
2 2
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A SOLSONA, C.F B
2 2
TORA, C.F. A RIALP, F.C. A
0 3
TORNABOUS, C.F. A Descansa
3 2
BUTSENIT, C.F. A Descansa
6 2
CERVERA, C.D. B
Jornada 32
14-05-2017
VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A
3 0
Descansa ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A
2 2
TREMP, C.F A OLIANA,C.D. A
-
Descansa VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A
1 2
BELLCAIRENC, C.F. A TORA, C.F. A
2 4
POBLA DE SEGUR, C.F. A TORNABOUS, C.F. A
1 3
SOLSONA, C.F B BUTSENIT, C.F. A
3 1
RIALP, F.C. A CERVERA, C.D. B
1 3
Descansa Descansa
2 5
PONTS C.F. A
Jornada 33
21-05-2017
VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A
0 0
PONTS C.F. A Descansa
4 3
ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A TREMP, C.F A
7 0
OLIANA,C.D. A Descansa
-
VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A BELLCAIRENC, C.F. A
6 2
TORA, C.F. A POBLA DE SEGUR, C.F. A
3 0
TORNABOUS, C.F. A SOLSONA, C.F B
0 1
BUTSENIT, C.F. A RIALP, F.C. A
3 0
CERVERA, C.D. B Descansa
3 2
Descansa
Jornada 34
28-05-2017
ANGULARIA D'ANGLESOLA C.F. A
3 2
VILANOVA DE L'AGUDA U.E. A OLIANA,C.D. A
1 2
Descansa VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A
1 0
TREMP, C.F A TORA, C.F. A
-
Descansa TORNABOUS, C.F. A
2 6
BELLCAIRENC, C.F. A BUTSENIT, C.F. A
4 4
POBLA DE SEGUR, C.F. A CERVERA, C.D. B
0 5
SOLSONA, C.F B Descansa
7 0
RIALP, F.C. A PONTS C.F. A
2 1
Descansa
Atenció: Fes clic secundari i selecciona imprimir o ctrl+P o clic en aquest botó per imprimir.
© FCF · 2024 FEDERACIÓ CATALANA DE FUTBOL
|
Avís Legal
|
Privacitat
|
Cookies
FCF · 2024 FEDERACIÓ CATALANA DE FUTBOL
| Sicília, 93-97 1er pis | BCN | +34 93 265 24 77