Competició | TEMPORADA 2016-2017

tercera catalana | grup 1

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-09-2016
ALCANAR, C.D. A 10 AMPOLLA, C.F. A
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A 21 ROQUETENC, C.D. A
REMOLINS-BITEM, U.E. A 20 FLIX, J.D. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 32 GODALL, F.C. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 03 LA SENIA, C.F. A
Descansa 21 Descansa
JESUS CATALONIA, C.F. A 63 Descansa
CORBERA D'EBRE, C.F. A 20 Descansa
SANTA BARBARA, C.F. A 14 ALDEANA, U.E. A
Jornada 2 11-09-2016
AMPOLLA, C.F. A 52 SANTA BARBARA, C.F. A
ROQUETENC, C.D. A 01 ALCANAR, C.D. A
FLIX, J.D. A 20 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A
GODALL, F.C. A 12 REMOLINS-BITEM, U.E. A
LA SENIA, C.F. A 20 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
Descansa 32 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
Descansa 32 Descansa
Descansa 13 JESUS CATALONIA, C.F. A
ALDEANA, U.E. A 21 CORBERA D'EBRE, C.F. A
Jornada 3 18-09-2016
AMPOLLA, C.F. A 30 ROQUETENC, C.D. A
ALCANAR, C.D. A 40 FLIX, J.D. A
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A 32 GODALL, F.C. A
REMOLINS-BITEM, U.E. A 12 LA SENIA, C.F. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 30 Descansa
Descansa 00 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
Descansa 52 Descansa
JESUS CATALONIA, C.F. A 22 ALDEANA, U.E. A
SANTA BARBARA, C.F. A 11 CORBERA D'EBRE, C.F. A
Jornada 4 25-09-2016
ROQUETENC, C.D. A 20 SANTA BARBARA, C.F. A
FLIX, J.D. A 12 AMPOLLA, C.F. A
GODALL, F.C. A 23 ALCANAR, C.D. A
LA SENIA, C.F. A 13 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A
Descansa 01 REMOLINS-BITEM, U.E. A
Descansa 01 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
Descansa 11 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
ALDEANA, U.E. A 23 Descansa
CORBERA D'EBRE, C.F. A 22 JESUS CATALONIA, C.F. A
Jornada 5 02-10-2016
ROQUETENC, C.D. A 31 FLIX, J.D. A
AMPOLLA, C.F. A 71 GODALL, F.C. A
ALCANAR, C.D. A 14 LA SENIA, C.F. A
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A 12 Descansa
REMOLINS-BITEM, U.E. A 62 Descansa
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 32 Descansa
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 11 ALDEANA, U.E. A
Descansa 22 CORBERA D'EBRE, C.F. A
JESUS CATALONIA, C.F. A 22 SANTA BARBARA, C.F. A
Jornada 6 09-10-2016
FLIX, J.D. A 34 SANTA BARBARA, C.F. A
GODALL, F.C. A 21 ROQUETENC, C.D. A
LA SENIA, C.F. A 12 AMPOLLA, C.F. A
Descansa 33 ALCANAR, C.D. A
Descansa 53 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A
Descansa 12 REMOLINS-BITEM, U.E. A
ALDEANA, U.E. A 41 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
CORBERA D'EBRE, C.F. A 22 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
JESUS CATALONIA, C.F. A 21 Descansa
Jornada 7 16-10-2016
FLIX, J.D. A 21 GODALL, F.C. A
ROQUETENC, C.D. A 64 LA SENIA, C.F. A
AMPOLLA, C.F. A 11 Descansa
ALCANAR, C.D. A 22 Descansa
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A 21 Descansa
REMOLINS-BITEM, U.E. A 12 ALDEANA, U.E. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 31 CORBERA D'EBRE, C.F. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 03 JESUS CATALONIA, C.F. A
SANTA BARBARA, C.F. A 12 Descansa
Jornada 8 23-10-2016
GODALL, F.C. A 12 SANTA BARBARA, C.F. A
LA SENIA, C.F. A 62 FLIX, J.D. A
Descansa 12 ROQUETENC, C.D. A
Descansa 12 AMPOLLA, C.F. A
Descansa 33 ALCANAR, C.D. A
ALDEANA, U.E. A 50 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A
CORBERA D'EBRE, C.F. A 30 REMOLINS-BITEM, U.E. A
JESUS CATALONIA, C.F. A 50 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
Descansa 21 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
Jornada 9 30-10-2016
GODALL, F.C. A 15 LA SENIA, C.F. A
FLIX, J.D. A 42 Descansa
Descansa 12 ROQUETENC, C.D. A
AMPOLLA, C.F. A 11 Descansa
ALCANAR, C.D. A 14 ALDEANA, U.E. A
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A 51 CORBERA D'EBRE, C.F. A
REMOLINS-BITEM, U.E. A 21 JESUS CATALONIA, C.F. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 32 Descansa
SANTA BARBARA, C.F. A 20 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
Jornada 10 06-11-2016
LA SENIA, C.F. A 21 SANTA BARBARA, C.F. A
Descansa 11 GODALL, F.C. A
Descansa 00 FLIX, J.D. A
Descansa 41 ROQUETENC, C.D. A
ALDEANA, U.E. A 21 AMPOLLA, C.F. A
CORBERA D'EBRE, C.F. A 01 ALCANAR, C.D. A
JESUS CATALONIA, C.F. A 21 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A
Descansa 01 REMOLINS-BITEM, U.E. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 21 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
Jornada 11 13-11-2016
LA SENIA, C.F. A 21 Descansa
GODALL, F.C. A 12 Descansa
FLIX, J.D. A 50 Descansa
ALDEANA, U.E. A 42 ROQUETENC, C.D. A
AMPOLLA, C.F. A 42 CORBERA D'EBRE, C.F. A
ALCANAR, C.D. A 21 JESUS CATALONIA, C.F. A
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A 10 Descansa
REMOLINS-BITEM, U.E. A 50 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
SANTA BARBARA, C.F. A 02 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
Jornada 12 20-11-2016
SANTA BARBARA, C.F. A 12 Descansa
LA SENIA, C.F. A 51 Descansa
Descansa 31 GODALL, F.C. A
FLIX, J.D. A 11 ALDEANA, U.E. A
CORBERA D'EBRE, C.F. A 21 ROQUETENC, C.D. A
JESUS CATALONIA, C.F. A 32 AMPOLLA, C.F. A
Descansa 01 ALCANAR, C.D. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 20 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 10 REMOLINS-BITEM, U.E. A
Jornada 13 27-11-2016
Descansa 10 Descansa
LA SENIA, C.F. A 80 Descansa
GODALL, F.C. A 13 ALDEANA, U.E. A
FLIX, J.D. A 10 CORBERA D'EBRE, C.F. A
JESUS CATALONIA, C.F. A 11 ROQUETENC, C.D. A
AMPOLLA, C.F. A 41 Descansa
ALCANAR, C.D. A 12 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A 43 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
SANTA BARBARA, C.F. A 31 REMOLINS-BITEM, U.E. A
Jornada 14 11-12-2016
Descansa 00 SANTA BARBARA, C.F. A
Descansa 11 Descansa
ALDEANA, U.E. A 02 LA SENIA, C.F. A
CORBERA D'EBRE, C.F. A 14 GODALL, F.C. A
JESUS CATALONIA, C.F. A 00 FLIX, J.D. A
Descansa 12 ROQUETENC, C.D. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 01 AMPOLLA, C.F. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 22 ALCANAR, C.D. A
REMOLINS-BITEM, U.E. A 10 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A
Jornada 15 18-12-2016
Descansa 32 Descansa
Descansa 01 ALDEANA, U.E. A
LA SENIA, C.F. A 41 CORBERA D'EBRE, C.F. A
GODALL, F.C. A 02 JESUS CATALONIA, C.F. A
FLIX, J.D. A 02 Descansa
ROQUETENC, C.D. A 43 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
AMPOLLA, C.F. A 40 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
ALCANAR, C.D. A 02 REMOLINS-BITEM, U.E. A
SANTA BARBARA, C.F. A 30 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A
Jornada 16 08-01-2017
SANTA BARBARA, C.F. A 11 Descansa
ALDEANA, U.E. A 10 Descansa
CORBERA D'EBRE, C.F. A 11 Descansa
JESUS CATALONIA, C.F. A 51 LA SENIA, C.F. A
Descansa 33 GODALL, F.C. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 31 FLIX, J.D. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 34 ROQUETENC, C.D. A
REMOLINS-BITEM, U.E. A 22 AMPOLLA, C.F. A
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A 37 ALCANAR, C.D. A
Jornada 17 15-01-2017
Descansa 23 ALDEANA, U.E. A
Descansa 31 CORBERA D'EBRE, C.F. A
Descansa 11 JESUS CATALONIA, C.F. A
LA SENIA, C.F. A 30 Descansa
GODALL, F.C. A 11 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
FLIX, J.D. A 03 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
ROQUETENC, C.D. A 13 REMOLINS-BITEM, U.E. A
AMPOLLA, C.F. A 91 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A
ALCANAR, C.D. A 10 SANTA BARBARA, C.F. A

SEGONA VOLTA

Jornada 18 22-01-2017
AMPOLLA, C.F. A 21 ALCANAR, C.D. A
ROQUETENC, C.D. A 23 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A
FLIX, J.D. A 15 REMOLINS-BITEM, U.E. A
GODALL, F.C. A 21 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
LA SENIA, C.F. A 10 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
Descansa 31 Descansa
Descansa 22 JESUS CATALONIA, C.F. A
Descansa 02 CORBERA D'EBRE, C.F. A
ALDEANA, U.E. A 32 SANTA BARBARA, C.F. A
Jornada 19 29-01-2017
SANTA BARBARA, C.F. A 22 AMPOLLA, C.F. A
ALCANAR, C.D. A 20 ROQUETENC, C.D. A
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A 20 FLIX, J.D. A
REMOLINS-BITEM, U.E. A 40 GODALL, F.C. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 12 LA SENIA, C.F. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 13 Descansa
Descansa 32 Descansa
JESUS CATALONIA, C.F. A 50 Descansa
CORBERA D'EBRE, C.F. A 21 ALDEANA, U.E. A
Jornada 20 05-02-2017
ROQUETENC, C.D. A 20 AMPOLLA, C.F. A
FLIX, J.D. A 22 ALCANAR, C.D. A
GODALL, F.C. A 14 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A
LA SENIA, C.F. A 21 REMOLINS-BITEM, U.E. A
Descansa 11 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 11 Descansa
Descansa 24 Descansa
ALDEANA, U.E. A 12 JESUS CATALONIA, C.F. A
CORBERA D'EBRE, C.F. A 03 SANTA BARBARA, C.F. A
Jornada 21 12-02-2017
SANTA BARBARA, C.F. A 30 ROQUETENC, C.D. A
AMPOLLA, C.F. A 30 FLIX, J.D. A
ALCANAR, C.D. A 30 GODALL, F.C. A
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A 14 LA SENIA, C.F. A
REMOLINS-BITEM, U.E. A 12 Descansa
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 62 Descansa
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 21 Descansa
Descansa 00 ALDEANA, U.E. A
JESUS CATALONIA, C.F. A 21 CORBERA D'EBRE, C.F. A
Jornada 22 19-02-2017
FLIX, J.D. A 01 ROQUETENC, C.D. A
GODALL, F.C. A 32 AMPOLLA, C.F. A
LA SENIA, C.F. A 42 ALCANAR, C.D. A
Descansa 32 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A
Descansa 11 REMOLINS-BITEM, U.E. A
Descansa 33 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
ALDEANA, U.E. A 42 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
CORBERA D'EBRE, C.F. A 32 Descansa
SANTA BARBARA, C.F. A 02 JESUS CATALONIA, C.F. A
Jornada 23 05-03-2017
SANTA BARBARA, C.F. A 30 FLIX, J.D. A
ROQUETENC, C.D. A 10 GODALL, F.C. A
AMPOLLA, C.F. A 43 LA SENIA, C.F. A
ALCANAR, C.D. A 11 Descansa
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A 21 Descansa
REMOLINS-BITEM, U.E. A 11 Descansa
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 01 ALDEANA, U.E. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 51 CORBERA D'EBRE, C.F. A
Descansa 12 JESUS CATALONIA, C.F. A
Jornada 24 12-03-2017
GODALL, F.C. A 31 FLIX, J.D. A
LA SENIA, C.F. A 62 ROQUETENC, C.D. A
Descansa 10 AMPOLLA, C.F. A
Descansa 12 ALCANAR, C.D. A
Descansa 23 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A
ALDEANA, U.E. A 12 REMOLINS-BITEM, U.E. A
CORBERA D'EBRE, C.F. A 31 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
JESUS CATALONIA, C.F. A 41 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
Descansa 22 SANTA BARBARA, C.F. A
Jornada 25 19-03-2017
SANTA BARBARA, C.F. A 23 GODALL, F.C. A
FLIX, J.D. A 15 LA SENIA, C.F. A
ROQUETENC, C.D. A 12 Descansa
AMPOLLA, C.F. A 31 Descansa
ALCANAR, C.D. A 22 Descansa
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A 15 ALDEANA, U.E. A
REMOLINS-BITEM, U.E. A 61 CORBERA D'EBRE, C.F. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 13 JESUS CATALONIA, C.F. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 22 Descansa
Jornada 26 26-03-2017
LA SENIA, C.F. A 52 GODALL, F.C. A
Descansa 21 FLIX, J.D. A
ROQUETENC, C.D. A 41 Descansa
Descansa 13 AMPOLLA, C.F. A
ALDEANA, U.E. A 10 ALCANAR, C.D. A
CORBERA D'EBRE, C.F. A 22 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A
JESUS CATALONIA, C.F. A 12 REMOLINS-BITEM, U.E. A
Descansa 42 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 24 SANTA BARBARA, C.F. A
Jornada 27 02-04-2017
SANTA BARBARA, C.F. A 04 LA SENIA, C.F. A
GODALL, F.C. A 00 Descansa
FLIX, J.D. A 22 Descansa
ROQUETENC, C.D. A 00 Descansa
AMPOLLA, C.F. A 20 ALDEANA, U.E. A
ALCANAR, C.D. A 55 CORBERA D'EBRE, C.F. A
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A 24 JESUS CATALONIA, C.F. A
REMOLINS-BITEM, U.E. A 21 Descansa
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 10 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
Jornada 28 09-04-2017
Descansa 21 LA SENIA, C.F. A
Descansa 20 GODALL, F.C. A
Descansa 03 FLIX, J.D. A
ROQUETENC, C.D. A 12 ALDEANA, U.E. A
CORBERA D'EBRE, C.F. A 03 AMPOLLA, C.F. A
JESUS CATALONIA, C.F. A 31 ALCANAR, C.D. A
Descansa 51 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 23 REMOLINS-BITEM, U.E. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 32 SANTA BARBARA, C.F. A
Jornada 29 23-04-2017
Descansa 03 SANTA BARBARA, C.F. A
Descansa 24 LA SENIA, C.F. A
GODALL, F.C. A 31 Descansa
ALDEANA, U.E. A 10 FLIX, J.D. A
ROQUETENC, C.D. A 13 CORBERA D'EBRE, C.F. A
AMPOLLA, C.F. A 52 JESUS CATALONIA, C.F. A
ALCANAR, C.D. A 21 Descansa
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A 04 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
REMOLINS-BITEM, U.E. A 41 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
Jornada 30 30-04-2017
Descansa 11 Descansa
Descansa 24 LA SENIA, C.F. A
ALDEANA, U.E. A 41 GODALL, F.C. A
CORBERA D'EBRE, C.F. A 43 FLIX, J.D. A
ROQUETENC, C.D. A 12 JESUS CATALONIA, C.F. A
Descansa 33 AMPOLLA, C.F. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 11 ALCANAR, C.D. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 31 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A
REMOLINS-BITEM, U.E. A 30 SANTA BARBARA, C.F. A
Jornada 31 07-05-2017
SANTA BARBARA, C.F. A 21 Descansa
Descansa 45 Descansa
LA SENIA, C.F. A 30 ALDEANA, U.E. A
GODALL, F.C. A 30 CORBERA D'EBRE, C.F. A
FLIX, J.D. A 01 JESUS CATALONIA, C.F. A
ROQUETENC, C.D. A 21 Descansa
AMPOLLA, C.F. A 41 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
ALCANAR, C.D. A 00 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A 21 REMOLINS-BITEM, U.E. A
Jornada 32 14-05-2017
Descansa 02 Descansa
ALDEANA, U.E. A 11 Descansa
CORBERA D'EBRE, C.F. A 01 LA SENIA, C.F. A
JESUS CATALONIA, C.F. A 43 GODALL, F.C. A
Descansa 31 FLIX, J.D. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 30 ROQUETENC, C.D. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 24 AMPOLLA, C.F. A
REMOLINS-BITEM, U.E. A 40 ALCANAR, C.D. A
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A 57 SANTA BARBARA, C.F. A
Jornada 33 21-05-2017
Descansa 42 SANTA BARBARA, C.F. A
Descansa 10 ALDEANA, U.E. A
Descansa 22 CORBERA D'EBRE, C.F. A
LA SENIA, C.F. A 12 JESUS CATALONIA, C.F. A
GODALL, F.C. A 31 Descansa
FLIX, J.D. A 21 L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A
ROQUETENC, C.D. A 15 OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A
AMPOLLA, C.F. A 21 REMOLINS-BITEM, U.E. A
ALCANAR, C.D. A 41 SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A
Jornada 34 28-05-2017
ALDEANA, U.E. A 20 Descansa
CORBERA D'EBRE, C.F. A 25 Descansa
JESUS CATALONIA, C.F. A 10 Descansa
Descansa 12 LA SENIA, C.F. A
L'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 30 GODALL, F.C. A
OLIMPIC MORA D'EBRE, C.E. A 44 FLIX, J.D. A
REMOLINS-BITEM, U.E. A 71 ROQUETENC, C.D. A
SANT JAUME D'ENVEIJA, U.E. A 27 AMPOLLA, C.F. A
SANTA BARBARA, C.F. A 42 ALCANAR, C.D. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.