Competició | TEMPORADA 2016-2017

segona catalana | grup 5

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-09-2016
BALAFIA, C.F.U.E. A 04 MOLLERUSSA C.F.J. A
GUISSONA, U.E. A 23 SOLSONA, C.F A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 11 PALAU ANGLESOLA, C.F. A
ARTESA DE SEGRE, C.E. A 03 LINYOLA, C.F. A
BORGES BLANQUES, C.F. A 50 ORGANYA, C.F. A
ALBI, C.F. A 00 CERVERA, C.D. A
BELLPUIG, C.F A 32 CASTELLSERÀ, C. AT. A
JUNEDA, C.F. A 06 TARREGA, U.E A
ALCARRAS, F.C. A 21 TORREFARRERA C.F. A
Jornada 2 11-09-2016
MOLLERUSSA C.F.J. A 11 ALCARRAS, F.C. A
SOLSONA, C.F A 30 BALAFIA, C.F.U.E. A
PALAU ANGLESOLA, C.F. A 22 GUISSONA, U.E. A
LINYOLA, C.F. A 10 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
ORGANYA, C.F. A 02 ARTESA DE SEGRE, C.E. A
CERVERA, C.D. A 21 BORGES BLANQUES, C.F. A
CASTELLSERÀ, C. AT. A 01 ALBI, C.F. A
TARREGA, U.E A 20 BELLPUIG, C.F A
TORREFARRERA C.F. A 31 JUNEDA, C.F. A
Jornada 3 18-09-2016
MOLLERUSSA C.F.J. A 13 SOLSONA, C.F A
BALAFIA, C.F.U.E. A 12 PALAU ANGLESOLA, C.F. A
GUISSONA, U.E. A 10 LINYOLA, C.F. A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 01 ORGANYA, C.F. A
ARTESA DE SEGRE, C.E. A 21 CERVERA, C.D. A
BORGES BLANQUES, C.F. A 21 CASTELLSERÀ, C. AT. A
ALBI, C.F. A 03 TARREGA, U.E A
BELLPUIG, C.F A 13 TORREFARRERA C.F. A
ALCARRAS, F.C. A 20 JUNEDA, C.F. A
Jornada 4 25-09-2016
SOLSONA, C.F A 31 ALCARRAS, F.C. A
PALAU ANGLESOLA, C.F. A 12 MOLLERUSSA C.F.J. A
LINYOLA, C.F. A 21 BALAFIA, C.F.U.E. A
ORGANYA, C.F. A 32 GUISSONA, U.E. A
CERVERA, C.D. A 31 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
CASTELLSERÀ, C. AT. A 00 ARTESA DE SEGRE, C.E. A
TARREGA, U.E A 11 BORGES BLANQUES, C.F. A
TORREFARRERA C.F. A 63 ALBI, C.F. A
JUNEDA, C.F. A 21 BELLPUIG, C.F A
Jornada 5 02-10-2016
SOLSONA, C.F A 51 PALAU ANGLESOLA, C.F. A
MOLLERUSSA C.F.J. A 11 LINYOLA, C.F. A
BALAFIA, C.F.U.E. A 43 ORGANYA, C.F. A
GUISSONA, U.E. A 03 CERVERA, C.D. A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 25 CASTELLSERÀ, C. AT. A
ARTESA DE SEGRE, C.E. A 34 TARREGA, U.E A
BORGES BLANQUES, C.F. A 30 TORREFARRERA C.F. A
ALBI, C.F. A 30 JUNEDA, C.F. A
ALCARRAS, F.C. A 51 BELLPUIG, C.F A
Jornada 6 09-10-2016
PALAU ANGLESOLA, C.F. A 11 ALCARRAS, F.C. A
LINYOLA, C.F. A 20 SOLSONA, C.F A
ORGANYA, C.F. A 03 MOLLERUSSA C.F.J. A
CERVERA, C.D. A 32 BALAFIA, C.F.U.E. A
CASTELLSERÀ, C. AT. A 13 GUISSONA, U.E. A
TARREGA, U.E A 22 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
TORREFARRERA C.F. A 03 ARTESA DE SEGRE, C.E. A
JUNEDA, C.F. A 12 BORGES BLANQUES, C.F. A
BELLPUIG, C.F A 14 ALBI, C.F. A
Jornada 7 16-10-2016
PALAU ANGLESOLA, C.F. A 11 LINYOLA, C.F. A
SOLSONA, C.F A 30 ORGANYA, C.F. A
MOLLERUSSA C.F.J. A 22 CERVERA, C.D. A
BALAFIA, C.F.U.E. A 31 CASTELLSERÀ, C. AT. A
GUISSONA, U.E. A 21 TARREGA, U.E A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 11 TORREFARRERA C.F. A
ARTESA DE SEGRE, C.E. A 52 JUNEDA, C.F. A
BORGES BLANQUES, C.F. A 20 BELLPUIG, C.F A
ALCARRAS, F.C. A 21 ALBI, C.F. A
Jornada 8 23-10-2016
ALCARRAS, F.C. A 10 LINYOLA, C.F. A
ORGANYA, C.F. A 33 PALAU ANGLESOLA, C.F. A
CERVERA, C.D. A 25 SOLSONA, C.F A
CASTELLSERÀ, C. AT. A 11 MOLLERUSSA C.F.J. A
TARREGA, U.E A 30 BALAFIA, C.F.U.E. A
TORREFARRERA C.F. A 24 GUISSONA, U.E. A
JUNEDA, C.F. A 23 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
BELLPUIG, C.F A 10 ARTESA DE SEGRE, C.E. A
ALBI, C.F. A 13 BORGES BLANQUES, C.F. A
Jornada 9 30-10-2016
LINYOLA, C.F. A 31 ORGANYA, C.F. A
PALAU ANGLESOLA, C.F. A 01 CERVERA, C.D. A
SOLSONA, C.F A 41 CASTELLSERÀ, C. AT. A
MOLLERUSSA C.F.J. A 25 TARREGA, U.E A
BALAFIA, C.F.U.E. A 13 TORREFARRERA C.F. A
GUISSONA, U.E. A 11 JUNEDA, C.F. A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 20 BELLPUIG, C.F A
ARTESA DE SEGRE, C.E. A 01 ALBI, C.F. A
ALCARRAS, F.C. A 13 BORGES BLANQUES, C.F. A
Jornada 10 06-11-2016
ORGANYA, C.F. A 31 ALCARRAS, F.C. A
CERVERA, C.D. A 02 LINYOLA, C.F. A
CASTELLSERÀ, C. AT. A 44 PALAU ANGLESOLA, C.F. A
TARREGA, U.E A 33 SOLSONA, C.F A
TORREFARRERA C.F. A 00 MOLLERUSSA C.F.J. A
JUNEDA, C.F. A 32 BALAFIA, C.F.U.E. A
BELLPUIG, C.F A 13 GUISSONA, U.E. A
ALBI, C.F. A 00 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
BORGES BLANQUES, C.F. A 20 ARTESA DE SEGRE, C.E. A
Jornada 11 13-11-2016
ORGANYA, C.F. A 21 CERVERA, C.D. A
LINYOLA, C.F. A 23 CASTELLSERÀ, C. AT. A
PALAU ANGLESOLA, C.F. A 11 TARREGA, U.E A
SOLSONA, C.F A 42 TORREFARRERA C.F. A
MOLLERUSSA C.F.J. A 11 JUNEDA, C.F. A
BALAFIA, C.F.U.E. A 02 BELLPUIG, C.F A
GUISSONA, U.E. A 11 ALBI, C.F. A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 11 BORGES BLANQUES, C.F. A
ALCARRAS, F.C. A 00 ARTESA DE SEGRE, C.E. A
Jornada 12 20-11-2016
CERVERA, C.D. A 11 ALCARRAS, F.C. A
CASTELLSERÀ, C. AT. A 32 ORGANYA, C.F. A
TARREGA, U.E A 01 LINYOLA, C.F. A
TORREFARRERA C.F. A 22 PALAU ANGLESOLA, C.F. A
JUNEDA, C.F. A 31 SOLSONA, C.F A
BELLPUIG, C.F A 02 MOLLERUSSA C.F.J. A
ALBI, C.F. A 50 BALAFIA, C.F.U.E. A
BORGES BLANQUES, C.F. A 31 GUISSONA, U.E. A
ARTESA DE SEGRE, C.E. A 32 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
Jornada 13 27-11-2016
CERVERA, C.D. A 41 CASTELLSERÀ, C. AT. A
ORGANYA, C.F. A 12 TARREGA, U.E A
TORREFARRERA C.F. A 11 LINYOLA, C.F. A
PALAU ANGLESOLA, C.F. A 30 JUNEDA, C.F. A
SOLSONA, C.F A 11 BELLPUIG, C.F A
MOLLERUSSA C.F.J. A 31 ALBI, C.F. A
BALAFIA, C.F.U.E. A 12 BORGES BLANQUES, C.F. A
GUISSONA, U.E. A 12 ARTESA DE SEGRE, C.E. A
ALCARRAS, F.C. A 02 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
Jornada 14 11-12-2016
CASTELLSERÀ, C. AT. A 14 ALCARRAS, F.C. A
TARREGA, U.E A 13 CERVERA, C.D. A
TORREFARRERA C.F. A 41 ORGANYA, C.F. A
JUNEDA, C.F. A 12 LINYOLA, C.F. A
BELLPUIG, C.F A 31 PALAU ANGLESOLA, C.F. A
ALBI, C.F. A 12 SOLSONA, C.F A
BORGES BLANQUES, C.F. A 21 MOLLERUSSA C.F.J. A
ARTESA DE SEGRE, C.E. A 40 BALAFIA, C.F.U.E. A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 04 GUISSONA, U.E. A
Jornada 15 18-12-2016
CASTELLSERÀ, C. AT. A 12 TARREGA, U.E A
CERVERA, C.D. A 00 TORREFARRERA C.F. A
ORGANYA, C.F. A 31 JUNEDA, C.F. A
BELLPUIG, C.F A 03 LINYOLA, C.F. A
PALAU ANGLESOLA, C.F. A 42 ALBI, C.F. A
SOLSONA, C.F A 00 BORGES BLANQUES, C.F. A
MOLLERUSSA C.F.J. A 31 ARTESA DE SEGRE, C.E. A
BALAFIA, C.F.U.E. A 12 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
ALCARRAS, F.C. A 20 GUISSONA, U.E. A
Jornada 16 08-01-2017
ALCARRAS, F.C. A 03 TARREGA, U.E A
TORREFARRERA C.F. A 40 CASTELLSERÀ, C. AT. A
JUNEDA, C.F. A 21 CERVERA, C.D. A
BELLPUIG, C.F A 12 ORGANYA, C.F. A
ALBI, C.F. A 12 LINYOLA, C.F. A
BORGES BLANQUES, C.F. A 31 PALAU ANGLESOLA, C.F. A
ARTESA DE SEGRE, C.E. A 01 SOLSONA, C.F A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 22 MOLLERUSSA C.F.J. A
GUISSONA, U.E. A 30 BALAFIA, C.F.U.E. A
Jornada 17 15-01-2017
TARREGA, U.E A 23 TORREFARRERA C.F. A
CASTELLSERÀ, C. AT. A 31 JUNEDA, C.F. A
CERVERA, C.D. A 30 BELLPUIG, C.F A
ORGANYA, C.F. A 15 ALBI, C.F. A
LINYOLA, C.F. A 00 BORGES BLANQUES, C.F. A
PALAU ANGLESOLA, C.F. A 02 ARTESA DE SEGRE, C.E. A
SOLSONA, C.F A 10 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
MOLLERUSSA C.F.J. A 41 GUISSONA, U.E. A
BALAFIA, C.F.U.E. A 14 ALCARRAS, F.C. A

SEGONA VOLTA

Jornada 18 22-01-2017
MOLLERUSSA C.F.J. A 31 BALAFIA, C.F.U.E. A
SOLSONA, C.F A 43 GUISSONA, U.E. A
PALAU ANGLESOLA, C.F. A 00 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
LINYOLA, C.F. A 21 ARTESA DE SEGRE, C.E. A
ORGANYA, C.F. A 02 BORGES BLANQUES, C.F. A
CERVERA, C.D. A 40 ALBI, C.F. A
CASTELLSERÀ, C. AT. A 12 BELLPUIG, C.F A
TARREGA, U.E A 60 JUNEDA, C.F. A
TORREFARRERA C.F. A 02 ALCARRAS, F.C. A
Jornada 19 29-01-2017
ALCARRAS, F.C. A 11 MOLLERUSSA C.F.J. A
BALAFIA, C.F.U.E. A 02 SOLSONA, C.F A
GUISSONA, U.E. A 20 PALAU ANGLESOLA, C.F. A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 10 LINYOLA, C.F. A
ARTESA DE SEGRE, C.E. A 12 ORGANYA, C.F. A
BORGES BLANQUES, C.F. A 20 CERVERA, C.D. A
ALBI, C.F. A 33 CASTELLSERÀ, C. AT. A
BELLPUIG, C.F A 02 TARREGA, U.E A
JUNEDA, C.F. A 02 TORREFARRERA C.F. A
Jornada 20 05-02-2017
SOLSONA, C.F A 01 MOLLERUSSA C.F.J. A
PALAU ANGLESOLA, C.F. A 03 BALAFIA, C.F.U.E. A
LINYOLA, C.F. A 31 GUISSONA, U.E. A
ORGANYA, C.F. A 30 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
CERVERA, C.D. A 40 ARTESA DE SEGRE, C.E. A
CASTELLSERÀ, C. AT. A 23 BORGES BLANQUES, C.F. A
TARREGA, U.E A 30 ALBI, C.F. A
TORREFARRERA C.F. A 31 BELLPUIG, C.F A
JUNEDA, C.F. A 10 ALCARRAS, F.C. A
Jornada 21 12-02-2017
ALCARRAS, F.C. A 30 SOLSONA, C.F A
MOLLERUSSA C.F.J. A 10 PALAU ANGLESOLA, C.F. A
BALAFIA, C.F.U.E. A 14 LINYOLA, C.F. A
GUISSONA, U.E. A 31 ORGANYA, C.F. A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 03 CERVERA, C.D. A
ARTESA DE SEGRE, C.E. A 33 CASTELLSERÀ, C. AT. A
BORGES BLANQUES, C.F. A 12 TARREGA, U.E A
ALBI, C.F. A 13 TORREFARRERA C.F. A
BELLPUIG, C.F A 20 JUNEDA, C.F. A
Jornada 22 19-02-2017
PALAU ANGLESOLA, C.F. A 04 SOLSONA, C.F A
LINYOLA, C.F. A 23 MOLLERUSSA C.F.J. A
ORGANYA, C.F. A 02 BALAFIA, C.F.U.E. A
CERVERA, C.D. A 11 GUISSONA, U.E. A
CASTELLSERÀ, C. AT. A 42 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
TARREGA, U.E A 31 ARTESA DE SEGRE, C.E. A
TORREFARRERA C.F. A 22 BORGES BLANQUES, C.F. A
JUNEDA, C.F. A 31 ALBI, C.F. A
BELLPUIG, C.F A 01 ALCARRAS, F.C. A
Jornada 23 05-03-2017
ALCARRAS, F.C. A 22 PALAU ANGLESOLA, C.F. A
SOLSONA, C.F A 22 LINYOLA, C.F. A
MOLLERUSSA C.F.J. A 01 ORGANYA, C.F. A
BALAFIA, C.F.U.E. A 01 CERVERA, C.D. A
GUISSONA, U.E. A 12 CASTELLSERÀ, C. AT. A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 05 TARREGA, U.E A
ARTESA DE SEGRE, C.E. A 14 TORREFARRERA C.F. A
BORGES BLANQUES, C.F. A 21 JUNEDA, C.F. A
ALBI, C.F. A 51 BELLPUIG, C.F A
Jornada 24 12-03-2017
LINYOLA, C.F. A 01 PALAU ANGLESOLA, C.F. A
ORGANYA, C.F. A 20 SOLSONA, C.F A
CERVERA, C.D. A 31 MOLLERUSSA C.F.J. A
CASTELLSERÀ, C. AT. A 40 BALAFIA, C.F.U.E. A
TARREGA, U.E A 21 GUISSONA, U.E. A
TORREFARRERA C.F. A 22 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
JUNEDA, C.F. A 12 ARTESA DE SEGRE, C.E. A
BELLPUIG, C.F A 01 BORGES BLANQUES, C.F. A
ALBI, C.F. A 52 ALCARRAS, F.C. A
Jornada 25 19-03-2017
LINYOLA, C.F. A 11 ALCARRAS, F.C. A
PALAU ANGLESOLA, C.F. A 12 ORGANYA, C.F. A
SOLSONA, C.F A 22 CERVERA, C.D. A
MOLLERUSSA C.F.J. A 40 CASTELLSERÀ, C. AT. A
BALAFIA, C.F.U.E. A 03 TARREGA, U.E A
GUISSONA, U.E. A 02 TORREFARRERA C.F. A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 03 JUNEDA, C.F. A
ARTESA DE SEGRE, C.E. A 41 BELLPUIG, C.F A
BORGES BLANQUES, C.F. A 70 ALBI, C.F. A
Jornada 26 26-03-2017
ORGANYA, C.F. A 13 LINYOLA, C.F. A
CERVERA, C.D. A 60 PALAU ANGLESOLA, C.F. A
CASTELLSERÀ, C. AT. A 22 SOLSONA, C.F A
TARREGA, U.E A 13 MOLLERUSSA C.F.J. A
TORREFARRERA C.F. A 42 BALAFIA, C.F.U.E. A
JUNEDA, C.F. A 20 GUISSONA, U.E. A
BELLPUIG, C.F A 21 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
ALBI, C.F. A 03 ARTESA DE SEGRE, C.E. A
BORGES BLANQUES, C.F. A 00 ALCARRAS, F.C. A
Jornada 27 02-04-2017
ALCARRAS, F.C. A 11 ORGANYA, C.F. A
LINYOLA, C.F. A 00 CERVERA, C.D. A
PALAU ANGLESOLA, C.F. A 41 CASTELLSERÀ, C. AT. A
SOLSONA, C.F A 22 TARREGA, U.E A
MOLLERUSSA C.F.J. A 03 TORREFARRERA C.F. A
BALAFIA, C.F.U.E. A 10 JUNEDA, C.F. A
GUISSONA, U.E. A 22 BELLPUIG, C.F A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 21 ALBI, C.F. A
ARTESA DE SEGRE, C.E. A 12 BORGES BLANQUES, C.F. A
Jornada 28 09-04-2017
CERVERA, C.D. A 02 ORGANYA, C.F. A
CASTELLSERÀ, C. AT. A 10 LINYOLA, C.F. A
TARREGA, U.E A 20 PALAU ANGLESOLA, C.F. A
TORREFARRERA C.F. A 21 SOLSONA, C.F A
JUNEDA, C.F. A 16 MOLLERUSSA C.F.J. A
BELLPUIG, C.F A 32 BALAFIA, C.F.U.E. A
ALBI, C.F. A 42 GUISSONA, U.E. A
BORGES BLANQUES, C.F. A 30 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
ARTESA DE SEGRE, C.E. A 23 ALCARRAS, F.C. A
Jornada 29 23-04-2017
ALCARRAS, F.C. A 22 CERVERA, C.D. A
ORGANYA, C.F. A 21 CASTELLSERÀ, C. AT. A
LINYOLA, C.F. A 13 TARREGA, U.E A
PALAU ANGLESOLA, C.F. A 03 TORREFARRERA C.F. A
SOLSONA, C.F A 11 JUNEDA, C.F. A
MOLLERUSSA C.F.J. A 21 BELLPUIG, C.F A
BALAFIA, C.F.U.E. A 30 ALBI, C.F. A
GUISSONA, U.E. A 01 BORGES BLANQUES, C.F. A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 30 ARTESA DE SEGRE, C.E. A
Jornada 30 30-04-2017
CASTELLSERÀ, C. AT. A 10 CERVERA, C.D. A
TARREGA, U.E A 20 ORGANYA, C.F. A
LINYOLA, C.F. A 01 TORREFARRERA C.F. A
JUNEDA, C.F. A 30 PALAU ANGLESOLA, C.F. A
BELLPUIG, C.F A 31 SOLSONA, C.F A
ALBI, C.F. A 52 MOLLERUSSA C.F.J. A
BORGES BLANQUES, C.F. A 21 BALAFIA, C.F.U.E. A
ARTESA DE SEGRE, C.E. A 31 GUISSONA, U.E. A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 02 ALCARRAS, F.C. A
Jornada 31 07-05-2017
ALCARRAS, F.C. A 30 CASTELLSERÀ, C. AT. A
CERVERA, C.D. A 15 TARREGA, U.E A
ORGANYA, C.F. A 10 TORREFARRERA C.F. A
LINYOLA, C.F. A 21 JUNEDA, C.F. A
PALAU ANGLESOLA, C.F. A 32 BELLPUIG, C.F A
SOLSONA, C.F A 42 ALBI, C.F. A
MOLLERUSSA C.F.J. A 20 BORGES BLANQUES, C.F. A
BALAFIA, C.F.U.E. A 21 ARTESA DE SEGRE, C.E. A
GUISSONA, U.E. A 22 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
Jornada 32 14-05-2017
TARREGA, U.E A 31 CASTELLSERÀ, C. AT. A
TORREFARRERA C.F. A 34 CERVERA, C.D. A
JUNEDA, C.F. A 31 ORGANYA, C.F. A
LINYOLA, C.F. A 01 BELLPUIG, C.F A
ALBI, C.F. A 13 PALAU ANGLESOLA, C.F. A
BORGES BLANQUES, C.F. A 20 SOLSONA, C.F A
ARTESA DE SEGRE, C.E. A 14 MOLLERUSSA C.F.J. A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 36 BALAFIA, C.F.U.E. A
GUISSONA, U.E. A 24 ALCARRAS, F.C. A
Jornada 33 21-05-2017
TARREGA, U.E A 21 ALCARRAS, F.C. A
CASTELLSERÀ, C. AT. A 11 TORREFARRERA C.F. A
CERVERA, C.D. A 13 JUNEDA, C.F. A
ORGANYA, C.F. A 12 BELLPUIG, C.F A
LINYOLA, C.F. A 11 ALBI, C.F. A
PALAU ANGLESOLA, C.F. A 24 BORGES BLANQUES, C.F. A
SOLSONA, C.F A 13 ARTESA DE SEGRE, C.E. A
MOLLERUSSA C.F.J. A 22 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A
BALAFIA, C.F.U.E. A 01 GUISSONA, U.E. A
Jornada 34 28-05-2017
TORREFARRERA C.F. A 20 TARREGA, U.E A
JUNEDA, C.F. A 33 CASTELLSERÀ, C. AT. A
BELLPUIG, C.F A 41 CERVERA, C.D. A
ALBI, C.F. A 42 ORGANYA, C.F. A
BORGES BLANQUES, C.F. A 00 LINYOLA, C.F. A
ARTESA DE SEGRE, C.E. A 25 PALAU ANGLESOLA, C.F. A
AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 24 SOLSONA, C.F A
GUISSONA, U.E. A 03 MOLLERUSSA C.F.J. A
ALCARRAS, F.C. A 30 BALAFIA, C.F.U.E. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.