Competició | TEMPORADA 2016-2017

segona catalana | grup 3

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-09-2016
CAN VIDALET, C.F. A 51 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
MARIANAO POBLET UD A 21 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 11 GORNAL, U.D. A
SAN MAURO, U.D. A 20 MARTORELL C.F. A
MOJA, A.E. A 13 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
JUNIOR,C.F. A 13 Descansa
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 00 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
ESPLUGUENC, C.F.A. A 20 Descansa
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 35 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
Jornada 2 11-09-2016
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 21 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 12 CAN VIDALET, C.F. A
GORNAL, U.D. A 14 MARIANAO POBLET UD A
MARTORELL C.F. A 22 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 21 SAN MAURO, U.D. A
Descansa 60 MOJA, A.E. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 10 JUNIOR,C.F. A
Descansa 01 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 12 ESPLUGUENC, C.F.A. A
Jornada 3 18-09-2016
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 02 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
CAN VIDALET, C.F. A 52 GORNAL, U.D. A
MARIANAO POBLET UD A 12 MARTORELL C.F. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 22 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
SAN MAURO, U.D. A 20 Descansa
MOJA, A.E. A 03 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
JUNIOR,C.F. A 42 Descansa
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 25 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 33 ESPLUGUENC, C.F.A. A
Jornada 4 25-09-2016
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 22 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
GORNAL, U.D. A 33 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
MARTORELL C.F. A 02 CAN VIDALET, C.F. A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 10 MARIANAO POBLET UD A
Descansa 33 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 20 SAN MAURO, U.D. A
Descansa 13 MOJA, A.E. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 41 JUNIOR,C.F. A
ESPLUGUENC, C.F.A. A 21 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
Jornada 5 02-10-2016
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 33 GORNAL, U.D. A
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 10 MARTORELL C.F. A
CAN VIDALET, C.F. A 30 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
MARIANAO POBLET UD A 21 Descansa
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 00 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
SAN MAURO, U.D. A 31 Descansa
MOJA, A.E. A 32 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
JUNIOR,C.F. A 20 ESPLUGUENC, C.F.A. A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 12 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
Jornada 6 09-10-2016
GORNAL, U.D. A 00 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
MARTORELL C.F. A 11 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 41 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
Descansa 22 CAN VIDALET, C.F. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 31 MARIANAO POBLET UD A
Descansa 11 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 52 SAN MAURO, U.D. A
ESPLUGUENC, C.F.A. A 31 MOJA, A.E. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 02 JUNIOR,C.F. A
Jornada 7 16-10-2016
GORNAL, U.D. A 35 MARTORELL C.F. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 11 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 11 Descansa
CAN VIDALET, C.F. A 13 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
MARIANAO POBLET UD A 32 Descansa
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 21 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
SAN MAURO, U.D. A 32 ESPLUGUENC, C.F.A. A
MOJA, A.E. A 20 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 11 JUNIOR,C.F. A
Jornada 8 23-10-2016
MARTORELL C.F. A 13 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 01 GORNAL, U.D. A
Descansa 43 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 40 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
Descansa 14 CAN VIDALET, C.F. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 02 MARIANAO POBLET UD A
ESPLUGUENC, C.F.A. A 11 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 20 SAN MAURO, U.D. A
JUNIOR,C.F. A 20 MOJA, A.E. A
Jornada 9 30-10-2016
MARTORELL C.F. A 10 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
GORNAL, U.D. A 10 Descansa
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 01 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 21 Descansa
CAN VIDALET, C.F. A 41 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
MARIANAO POBLET UD A 02 ESPLUGUENC, C.F.A. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 30 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
SAN MAURO, U.D. A 13 JUNIOR,C.F. A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 22 MOJA, A.E. A
Jornada 10 06-11-2016
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 41 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
Descansa 41 MARTORELL C.F. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 00 GORNAL, U.D. A
Descansa 22 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 32 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
ESPLUGUENC, C.F.A. A 03 CAN VIDALET, C.F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 10 MARIANAO POBLET UD A
JUNIOR,C.F. A 31 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
MOJA, A.E. A 31 SAN MAURO, U.D. A
Jornada 11 13-11-2016
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 15 Descansa
MARTORELL C.F. A 13 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
GORNAL, U.D. A 12 Descansa
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 51 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 12 ESPLUGUENC, C.F.A. A
CAN VIDALET, C.F. A 21 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
MARIANAO POBLET UD A 11 JUNIOR,C.F. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 31 MOJA, A.E. A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 11 SAN MAURO, U.D. A
Jornada 12 20-11-2016
Descansa 11 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 11 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
Descansa 34 MARTORELL C.F. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 21 GORNAL, U.D. A
ESPLUGUENC, C.F.A. A 11 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 11 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
JUNIOR,C.F. A 04 CAN VIDALET, C.F. A
MOJA, A.E. A 11 MARIANAO POBLET UD A
SAN MAURO, U.D. A 10 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
Jornada 13 27-11-2016
Descansa 21 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 11 Descansa
MARTORELL C.F. A 12 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
GORNAL, U.D. A 25 ESPLUGUENC, C.F.A. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 13 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 01 JUNIOR,C.F. A
CAN VIDALET, C.F. A 51 MOJA, A.E. A
MARIANAO POBLET UD A 11 SAN MAURO, U.D. A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 12 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
Jornada 14 11-12-2016
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 10 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
Descansa 11 Descansa
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 22 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
ESPLUGUENC, C.F.A. A 04 MARTORELL C.F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 22 GORNAL, U.D. A
JUNIOR,C.F. A 01 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
MOJA, A.E. A 44 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
SAN MAURO, U.D. A 23 CAN VIDALET, C.F. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 31 MARIANAO POBLET UD A
Jornada 15 18-12-2016
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 20 Descansa
Descansa 54 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 32 ESPLUGUENC, C.F.A. A
MARTORELL C.F. A 12 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
GORNAL, U.D. A 11 JUNIOR,C.F. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 42 MOJA, A.E. A
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 51 SAN MAURO, U.D. A
CAN VIDALET, C.F. A 32 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 12 MARIANAO POBLET UD A
Jornada 16 08-01-2017
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 03 Descansa
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 13 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
ESPLUGUENC, C.F.A. A 10 Descansa
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 03 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
JUNIOR,C.F. A 42 MARTORELL C.F. A
MOJA, A.E. A 31 GORNAL, U.D. A
SAN MAURO, U.D. A 21 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 14 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
MARIANAO POBLET UD A 21 CAN VIDALET, C.F. A
Jornada 17 15-01-2017
Descansa 31 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 21 ESPLUGUENC, C.F.A. A
Descansa 21 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 11 JUNIOR,C.F. A
MARTORELL C.F. A 31 MOJA, A.E. A
GORNAL, U.D. A 54 SAN MAURO, U.D. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 20 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 00 MARIANAO POBLET UD A
CAN VIDALET, C.F. A 21 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A

SEGONA VOLTA

Jornada 18 22-01-2017
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 10 CAN VIDALET, C.F. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 20 MARIANAO POBLET UD A
GORNAL, U.D. A 21 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
MARTORELL C.F. A 21 SAN MAURO, U.D. A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 12 MOJA, A.E. A
Descansa 32 JUNIOR,C.F. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 02 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
Descansa 01 ESPLUGUENC, C.F.A. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 31 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
Jornada 19 29-01-2017
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 11 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
CAN VIDALET, C.F. A 11 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
MARIANAO POBLET UD A 21 GORNAL, U.D. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 42 MARTORELL C.F. A
SAN MAURO, U.D. A 10 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
MOJA, A.E. A 01 Descansa
JUNIOR,C.F. A 03 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 50 Descansa
ESPLUGUENC, C.F.A. A 04 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
Jornada 20 05-02-2017
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 01 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
GORNAL, U.D. A 21 CAN VIDALET, C.F. A
MARTORELL C.F. A 10 MARIANAO POBLET UD A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 43 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
Descansa 11 SAN MAURO, U.D. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 20 MOJA, A.E. A
Descansa 03 JUNIOR,C.F. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 20 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
ESPLUGUENC, C.F.A. A 32 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
Jornada 21 12-02-2017
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 02 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 01 GORNAL, U.D. A
CAN VIDALET, C.F. A 21 MARTORELL C.F. A
MARIANAO POBLET UD A 20 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 22 Descansa
SAN MAURO, U.D. A 00 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
MOJA, A.E. A 01 Descansa
JUNIOR,C.F. A 16 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 02 ESPLUGUENC, C.F.A. A
Jornada 22 19-02-2017
GORNAL, U.D. A 03 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
MARTORELL C.F. A 22 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 22 CAN VIDALET, C.F. A
Descansa 30 MARIANAO POBLET UD A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 31 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
Descansa 32 SAN MAURO, U.D. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 52 MOJA, A.E. A
ESPLUGUENC, C.F.A. A 21 JUNIOR,C.F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 21 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
Jornada 23 05-03-2017
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 22 GORNAL, U.D. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 21 MARTORELL C.F. A
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 21 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
CAN VIDALET, C.F. A 12 Descansa
MARIANAO POBLET UD A 10 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 41 Descansa
SAN MAURO, U.D. A 13 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
MOJA, A.E. A 13 ESPLUGUENC, C.F.A. A
JUNIOR,C.F. A 32 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
Jornada 24 12-03-2017
MARTORELL C.F. A 13 GORNAL, U.D. A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 01 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
Descansa 12 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 01 CAN VIDALET, C.F. A
Descansa 31 MARIANAO POBLET UD A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 11 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
ESPLUGUENC, C.F.A. A 21 SAN MAURO, U.D. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 21 MOJA, A.E. A
JUNIOR,C.F. A 12 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
Jornada 25 19-03-2017
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 22 MARTORELL C.F. A
GORNAL, U.D. A 31 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 13 Descansa
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 00 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
CAN VIDALET, C.F. A 51 Descansa
MARIANAO POBLET UD A 20 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 03 ESPLUGUENC, C.F.A. A
SAN MAURO, U.D. A 22 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
MOJA, A.E. A 12 JUNIOR,C.F. A
Jornada 26 26-03-2017
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 20 MARTORELL C.F. A
Descansa 21 GORNAL, U.D. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 00 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
Descansa 22 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 02 CAN VIDALET, C.F. A
ESPLUGUENC, C.F.A. A 31 MARIANAO POBLET UD A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 10 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
JUNIOR,C.F. A 21 SAN MAURO, U.D. A
MOJA, A.E. A 33 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
Jornada 27 02-04-2017
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 33 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
MARTORELL C.F. A 33 Descansa
GORNAL, U.D. A 04 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 12 Descansa
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 22 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
CAN VIDALET, C.F. A 10 ESPLUGUENC, C.F.A. A
MARIANAO POBLET UD A 40 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 22 JUNIOR,C.F. A
SAN MAURO, U.D. A 21 MOJA, A.E. A
Jornada 28 09-04-2017
Descansa 42 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 11 MARTORELL C.F. A
Descansa 12 GORNAL, U.D. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 63 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
ESPLUGUENC, C.F.A. A 10 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 11 CAN VIDALET, C.F. A
JUNIOR,C.F. A 10 MARIANAO POBLET UD A
MOJA, A.E. A 12 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
SAN MAURO, U.D. A 20 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
Jornada 29 23-04-2017
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 21 Descansa
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 25 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
MARTORELL C.F. A 31 Descansa
GORNAL, U.D. A 31 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 21 ESPLUGUENC, C.F.A. A
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 10 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
CAN VIDALET, C.F. A 40 JUNIOR,C.F. A
MARIANAO POBLET UD A 30 MOJA, A.E. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 10 SAN MAURO, U.D. A
Jornada 30 30-04-2017
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 01 Descansa
Descansa 42 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 35 MARTORELL C.F. A
ESPLUGUENC, C.F.A. A 13 GORNAL, U.D. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 02 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
JUNIOR,C.F. A 33 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
MOJA, A.E. A 13 CAN VIDALET, C.F. A
SAN MAURO, U.D. A 30 MARIANAO POBLET UD A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 40 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
Jornada 31 07-05-2017
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 16 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
Descansa 30 Descansa
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 21 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
MARTORELL C.F. A 21 ESPLUGUENC, C.F.A. A
GORNAL, U.D. A 04 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 21 JUNIOR,C.F. A
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 40 MOJA, A.E. A
CAN VIDALET, C.F. A 51 SAN MAURO, U.D. A
MARIANAO POBLET UD A 22 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
Jornada 32 14-05-2017
Descansa 05 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 43 Descansa
ESPLUGUENC, C.F.A. A 23 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 20 MARTORELL C.F. A
JUNIOR,C.F. A 11 GORNAL, U.D. A
MOJA, A.E. A 36 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
SAN MAURO, U.D. A 01 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 10 CAN VIDALET, C.F. A
MARIANAO POBLET UD A 30 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
Jornada 33 21-05-2017
Descansa 11 CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A
UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A 50 ATLETIC SANT JUST . F. C. A
Descansa 11 ESPLUGUENC, C.F.A. A
MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A 12 FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A
MARTORELL C.F. A 00 JUNIOR,C.F. A
GORNAL, U.D. A 21 MOJA, A.E. A
FONTSANTA-FATJO, C.D. A 21 SAN MAURO, U.D. A
ATLETIC PRAT DELTA C.F. A 12 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
CAN VIDALET, C.F. A 20 MARIANAO POBLET UD A
Jornada 34 28-05-2017
ATLETIC SANT JUST . F. C. A 60 Descansa
ESPLUGUENC, C.F.A. A 23 UNIFICACION BELLVITGE, U.D. A
FUNDACIO E. ATLETIC VILAFRANCA A 08 Descansa
JUNIOR,C.F. A 11 MONTSERRAT IGUALADA, U.D. A
MOJA, A.E. A 16 MARTORELL C.F. A
SAN MAURO, U.D. A 13 GORNAL, U.D. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 21 FONTSANTA-FATJO, C.D. A
MARIANAO POBLET UD A 21 ATLETIC PRAT DELTA C.F. A
CIUDAD COOPERATIVA, C.F. A 12 CAN VIDALET, C.F. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.