Competició | TEMPORADA 2016-2017
quarta catalana | grup 27
Competició | TEMPORADA 2016-2017
SUPERCOPA DE CATALUNYA SEGUNDA DIVISION NACIONAL B FASE ASCENS A SEGONA DIVISIO NACIONAL A - Segona eliminatòria FASE ASCENS A SEGONA DIVISIO NACIONAL A - Tercera eliminatòria FASE ASCENS A SEGONA DIVISIÓ NACIONAL A TERCERA DIVISIO NACIONAL FASE ASCENS TERCERA DIVISIO NACIONAL A SEGONA B FASE ASCENS TERCERA DIVISIO NACIONAL A SEGONA B - Tercera Eliminatòria COPA R.F.E.F. - Fase Autonòmica FASE ASCENS TERCERA DIVISIO NACIONAL A SEGONA B - Segona eliminatòria FASE ASCENS A TERCERA DIVISIÓ NACIONAL PRIMERA CATALANA COPA DE CATALUNYA ABSOLUTA CAMPIONAT DE CATALUNYA AFICIONAT COPA DE CATALUNYA AMATEUR 2016/2017 FASE ASCENS DE SEGONA A PRIMERA CATALANA COPA DE CATALUNYA AMATEUR 2017/2018 SEGONA CATALANA FASE ASCENS A SEGONA CATALANA LLEIDA TERCERA CATALANA FASE ASCENS A SEGONA CATALANA TARRAGONA FASE ASCENS DE TERCERA A SEGONA CATALANA PEPITO ESTEVE 2016/2017 COPA OSONA QUARTA CATALANA FINAL COPA TARRAGONA QUARTA CATALANA FASE ASCENS QUARTA A TERCERA CATALANA COPA TARRAGONA QUARTA CATALANA Fase Final COPA OSONA Fase Final COPA BARCELONÈS COPA BARCELONÈS COPA CAMPIONS QUARTA CATALANA LLEIDA COPA FEDERACIO QUARTA CATALANA - ELIMINATORIA FINAL COPA FEDERACIÓ QUARTA CATALANA COPA LLEIDA 2016 PEPITO ESTEVE 2016 Copa de Catalunya - VETERANS FASE FINAL COPA DE CATALUNYA VETERANS VETERANS DIVISIO HONOR JUVENIL LLIGA NACIONAL JUVENIL PREFERENT JUVENILS CAMPIONAT DE CATALUNYA JUVENIL FASE ASCENS JUVENILS TERRES EBRE JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ COPA PRIMAVERA JUVENIL TERRES EBRE JUVENIL SEGONA DIVISIÓ Torneig Complementari - JUVENIL SEGONA DIVISIÓ COPA - JUVENIL SEGONA DIVISIÓ LLEIDA SEMIFINALS COPA JUVENIL SEGONA DIVISIÓ DIVISIÓ HONOR CADET CAMPIONAT DE CATALUNYA CADET PREFERENT CADET COPA PRIMAVERA CADET TERRES EBRE CADET PRIMERA DIVISIÓ FASE ASCENS CADET TERRES EBRE Torneig Complementari - CADET SEGONA DIVISIÓ CADET SEGONA DIVISIÓ DIVISIÓ HONOR INFANTIL CAMPIONAT DE CATALUNYA INFANTIL PREFERENT INFANTIL INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ FASE ASCENS INFANTIL TERRES EBRE INFANTIL SEGONA DIVISIÓ Torneig Complementari - INFANTIL SEGONA DIVISIÓ COPA LLEIDA INFANTIL FASE FINAL XXVI CAMPEONATO NACIONAL DE SELECCIONES AUTONÓMICAS SUB-12 ALEVÍ XXVI CAMPEONATO NACIONAL DE SELECCIONES AUTONÓMICAS SUB-12 ALEVÍN
GRUP 1 GRUP 2 GRUP 3 GRUP 4 GRUP 5 GRUP 6 GRUP 7 GRUP 8 GRUP 9 GRUP 10 GRUP 11 GRUP 12 GRUP 13 GRUP 14 GRUP 15 GRUP 16 GRUP 17 GRUP 20 GRUP 21 GRUP 22 GRUP 24 GRUP 25 GRUP 27 GRUP 28 GRUP 29 GRUP 30
PRIMERA VOLTA
Jornada 1
18-09-2016
OSOR, U.E. A
4 2
Descansa LA CANYA, A.E. A
1 1
SERINYA, C.F. A CELLERA, C.F. A
2 1
CAMOS, C.F. A Descansa
1 1
RIPOLL CLUB FUTBOL A JOANETES,C.F. A
1 0
OLOT, AT. A FONTCOBERTA, U.E. A
2 1
Descansa SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A
4 4
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A CASTELLFOLLIT, U.E. A
3 1
Descansa
Jornada 2
25-09-2016
Descansa
1 1
Descansa SERINYA, C.F. A
0 2
OSOR, U.E. A CAMOS, C.F. A
1 0
LA CANYA, A.E. A Descansa
4 2
CELLERA, C.F. A OLOT, AT. A
0 12
RIPOLL CLUB FUTBOL A Descansa
2 3
JOANETES,C.F. A PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
1 2
FONTCOBERTA, U.E. A CASTELLFOLLIT, U.E. A
3 2
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A
Jornada 3
02-10-2016
Descansa
0 4
SERINYA, C.F. A OSOR, U.E. A
5 1
CAMOS, C.F. A LA CANYA, A.E. A
0 2
Descansa CELLERA, C.F. A
8 0
OLOT, AT. A RIPOLL CLUB FUTBOL A
11 0
Descansa JOANETES,C.F. A
1 2
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A FONTCOBERTA, U.E. A
4 1
CASTELLFOLLIT, U.E. A Descansa
3 1
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A
Jornada 4
09-10-2016
SERINYA, C.F. A
4 3
Descansa CAMOS, C.F. A
1 1
Descansa Descansa
1 2
OSOR, U.E. A OLOT, AT. A
0 0
LA CANYA, A.E. A Descansa
1 3
CELLERA, C.F. A PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
0 4
RIPOLL CLUB FUTBOL A CASTELLFOLLIT, U.E. A
1 1
JOANETES,C.F. A FONTCOBERTA, U.E. A
2 0
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A
Jornada 5
16-10-2016
SERINYA, C.F. A
3 2
CAMOS, C.F. A Descansa
0 6
Descansa OSOR, U.E. A
2 1
OLOT, AT. A Descansa
0 1
LA CANYA, A.E. A CELLERA, C.F. A
3 4
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A RIPOLL CLUB FUTBOL A
8 1
CASTELLFOLLIT, U.E. A JOANETES,C.F. A
3 1
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A Descansa
2 4
FONTCOBERTA, U.E. A
Jornada 6
23-10-2016
CAMOS, C.F. A
1 0
Descansa Descansa
5 0
SERINYA, C.F. A OLOT, AT. A
0 0
Descansa Descansa
1 2
OSOR, U.E. A PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
0 2
LA CANYA, A.E. A CASTELLFOLLIT, U.E. A
3 3
CELLERA, C.F. A SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A
0 9
RIPOLL CLUB FUTBOL A FONTCOBERTA, U.E. A
3 1
JOANETES,C.F. A
Jornada 7
30-10-2016
CAMOS, C.F. A
1 5
Descansa SERINYA, C.F. A
0 2
OLOT, AT. A Descansa
6 1
Descansa OSOR, U.E. A
2 0
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A LA CANYA, A.E. A
3 1
CASTELLFOLLIT, U.E. A CELLERA, C.F. A
6 0
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A RIPOLL CLUB FUTBOL A
2 0
FONTCOBERTA, U.E. A Descansa
2 1
JOANETES,C.F. A
Jornada 8
06-11-2016
Descansa
4 0
Descansa OLOT, AT. A
2 0
CAMOS, C.F. A Descansa
1 2
SERINYA, C.F. A PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
5 1
Descansa CASTELLFOLLIT, U.E. A
0 2
OSOR, U.E. A SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A
1 0
LA CANYA, A.E. A FONTCOBERTA, U.E. A
1 1
CELLERA, C.F. A JOANETES,C.F. A
0 2
RIPOLL CLUB FUTBOL A
Jornada 9
13-11-2016
Descansa
3 0
OLOT, AT. A CAMOS, C.F. A
2 1
Descansa SERINYA, C.F. A
0 3
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A Descansa
1 2
CASTELLFOLLIT, U.E. A OSOR, U.E. A
6 2
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A LA CANYA, A.E. A
1 2
FONTCOBERTA, U.E. A CELLERA, C.F. A
3 0
JOANETES,C.F. A Descansa
1 3
RIPOLL CLUB FUTBOL A
Jornada 10
20-11-2016
OLOT, AT. A
0 5
Descansa Descansa
0 4
Descansa PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
4 1
CAMOS, C.F. A CASTELLFOLLIT, U.E. A
5 1
SERINYA, C.F. A SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A
2 2
Descansa FONTCOBERTA, U.E. A
2 1
OSOR, U.E. A JOANETES,C.F. A
2 0
LA CANYA, A.E. A RIPOLL CLUB FUTBOL A
5 0
CELLERA, C.F. A
Jornada 11
27-11-2016
OLOT, AT. A
0 1
Descansa Descansa
3 1
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A CAMOS, C.F. A
1 4
CASTELLFOLLIT, U.E. A SERINYA, C.F. A
1 2
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A Descansa
2 1
FONTCOBERTA, U.E. A OSOR, U.E. A
3 4
JOANETES,C.F. A RIPOLL CLUB FUTBOL A
1 1
LA CANYA, A.E. A Descansa
3 2
CELLERA, C.F. A
Jornada 12
11-12-2016
Descansa
0 2
Descansa PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
3 3
OLOT, AT. A CASTELLFOLLIT, U.E. A
1 3
Descansa SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A
2 0
CAMOS, C.F. A FONTCOBERTA, U.E. A
5 2
SERINYA, C.F. A JOANETES,C.F. A
4 1
Descansa RIPOLL CLUB FUTBOL A
6 1
OSOR, U.E. A LA CANYA, A.E. A
0 1
CELLERA, C.F. A
Jornada 13
18-12-2016
Descansa
1 4
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A OLOT, AT. A
1 3
CASTELLFOLLIT, U.E. A Descansa
5 0
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A CAMOS, C.F. A
0 4
FONTCOBERTA, U.E. A SERINYA, C.F. A
1 1
JOANETES,C.F. A Descansa
0 8
RIPOLL CLUB FUTBOL A OSOR, U.E. A
3 2
CELLERA, C.F. A Descansa
1 0
LA CANYA, A.E. A
Jornada 14
08-01-2017
Descansa
1 5
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A CASTELLFOLLIT, U.E. A
6 1
Descansa SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A
1 1
OLOT, AT. A FONTCOBERTA, U.E. A
1 1
Descansa JOANETES,C.F. A
2 1
CAMOS, C.F. A RIPOLL CLUB FUTBOL A
9 0
SERINYA, C.F. A CELLERA, C.F. A
3 0
Descansa LA CANYA, A.E. A
0 1
OSOR, U.E. A
Jornada 15
15-01-2017
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
3 1
CASTELLFOLLIT, U.E. A Descansa
1 4
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A OLOT, AT. A
1 3
FONTCOBERTA, U.E. A Descansa
3 1
JOANETES,C.F. A CAMOS, C.F. A
0 5
RIPOLL CLUB FUTBOL A SERINYA, C.F. A
1 3
CELLERA, C.F. A Descansa
1 3
LA CANYA, A.E. A OSOR, U.E. A
5 2
Descansa
SEGONA VOLTA
Jornada 16
22-01-2017
Descansa
0 4
OSOR, U.E. A SERINYA, C.F. A
1 1
LA CANYA, A.E. A CAMOS, C.F. A
4 2
CELLERA, C.F. A RIPOLL CLUB FUTBOL A
0 1
Descansa OLOT, AT. A
2 2
JOANETES,C.F. A Descansa
1 2
FONTCOBERTA, U.E. A PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
2 0
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A Descansa
1 1
CASTELLFOLLIT, U.E. A
Jornada 17
29-01-2017
Descansa
2 0
Descansa OSOR, U.E. A
2 0
SERINYA, C.F. A LA CANYA, A.E. A
3 1
CAMOS, C.F. A CELLERA, C.F. A
2 3
Descansa RIPOLL CLUB FUTBOL A
8 0
OLOT, AT. A JOANETES,C.F. A
5 2
Descansa FONTCOBERTA, U.E. A
4 1
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A
1 2
CASTELLFOLLIT, U.E. A
Jornada 18
05-02-2017
SERINYA, C.F. A
1 0
Descansa CAMOS, C.F. A
2 3
OSOR, U.E. A Descansa
1 0
LA CANYA, A.E. A OLOT, AT. A
1 4
CELLERA, C.F. A Descansa
0 9
RIPOLL CLUB FUTBOL A PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
4 0
JOANETES,C.F. A CASTELLFOLLIT, U.E. A
1 1
FONTCOBERTA, U.E. A SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A
2 2
Descansa
Jornada 19
12-02-2017
Descansa
2 2
SERINYA, C.F. A Descansa
0 2
CAMOS, C.F. A OSOR, U.E. A
3 2
Descansa LA CANYA, A.E. A
0 1
OLOT, AT. A CELLERA, C.F. A
3 0
Descansa RIPOLL CLUB FUTBOL A
3 0
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A JOANETES,C.F. A
0 2
CASTELLFOLLIT, U.E. A SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A
0 3
FONTCOBERTA, U.E. A
Jornada 20
19-02-2017
CAMOS, C.F. A
4 1
SERINYA, C.F. A Descansa
6 0
Descansa OLOT, AT. A
0 5
OSOR, U.E. A LA CANYA, A.E. A
0 0
Descansa PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
3 2
CELLERA, C.F. A CASTELLFOLLIT, U.E. A
0 7
RIPOLL CLUB FUTBOL A SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A
5 2
JOANETES,C.F. A FONTCOBERTA, U.E. A
5 0
Descansa
Jornada 21
05-03-2017
Descansa
3 2
CAMOS, C.F. A SERINYA, C.F. A
0 3
Descansa Descansa
0 0
OLOT, AT. A OSOR, U.E. A
6 1
Descansa LA CANYA, A.E. A
0 2
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A CELLERA, C.F. A
1 0
CASTELLFOLLIT, U.E. A RIPOLL CLUB FUTBOL A
11 1
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A JOANETES,C.F. A
0 3
FONTCOBERTA, U.E. A
Jornada 22
12-03-2017
Descansa
8 0
CAMOS, C.F. A OLOT, AT. A
0 0
SERINYA, C.F. A Descansa
3 3
Descansa PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
1 3
OSOR, U.E. A CASTELLFOLLIT, U.E. A
1 3
LA CANYA, A.E. A SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A
1 3
CELLERA, C.F. A FONTCOBERTA, U.E. A
1 2
RIPOLL CLUB FUTBOL A JOANETES,C.F. A
1 4
Descansa
Jornada 23
19-03-2017
Descansa
3 3
Descansa CAMOS, C.F. A
4 0
OLOT, AT. A SERINYA, C.F. A
4 0
Descansa Descansa
1 1
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A OSOR, U.E. A
4 1
CASTELLFOLLIT, U.E. A LA CANYA, A.E. A
1 2
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A CELLERA, C.F. A
1 0
FONTCOBERTA, U.E. A RIPOLL CLUB FUTBOL A
6 0
JOANETES,C.F. A
Jornada 24
26-03-2017
OLOT, AT. A
1 6
Descansa Descansa
0 3
CAMOS, C.F. A PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
4 1
SERINYA, C.F. A CASTELLFOLLIT, U.E. A
4 0
Descansa SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A
0 5
OSOR, U.E. A FONTCOBERTA, U.E. A
6 2
LA CANYA, A.E. A JOANETES,C.F. A
1 1
CELLERA, C.F. A RIPOLL CLUB FUTBOL A
5 0
Descansa
Jornada 25
02-04-2017
Descansa
4 1
OLOT, AT. A Descansa
3 0
Descansa CAMOS, C.F. A
2 1
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A SERINYA, C.F. A
2 4
CASTELLFOLLIT, U.E. A Descansa
1 2
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A OSOR, U.E. A
1 0
FONTCOBERTA, U.E. A LA CANYA, A.E. A
0 3
JOANETES,C.F. A CELLERA, C.F. A
1 5
RIPOLL CLUB FUTBOL A
Jornada 26
09-04-2017
Descansa
3 1
OLOT, AT. A PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
2 2
Descansa CASTELLFOLLIT, U.E. A
3 1
CAMOS, C.F. A SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A
1 1
SERINYA, C.F. A FONTCOBERTA, U.E. A
3 1
Descansa JOANETES,C.F. A
1 6
OSOR, U.E. A LA CANYA, A.E. A
0 3
RIPOLL CLUB FUTBOL A CELLERA, C.F. A
2 1
Descansa
Jornada 27
23-04-2017
Descansa
2 0
Descansa OLOT, AT. A
3 2
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A Descansa
3 1
CASTELLFOLLIT, U.E. A CAMOS, C.F. A
2 5
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A SERINYA, C.F. A
2 2
FONTCOBERTA, U.E. A Descansa
0 2
JOANETES,C.F. A OSOR, U.E. A
3 0
RIPOLL CLUB FUTBOL A CELLERA, C.F. A
3 0
LA CANYA, A.E. A
Jornada 28
30-04-2017
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
1 2
Descansa CASTELLFOLLIT, U.E. A
2 0
OLOT, AT. A SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A
1 2
Descansa FONTCOBERTA, U.E. A
1 2
CAMOS, C.F. A JOANETES,C.F. A
1 4
SERINYA, C.F. A RIPOLL CLUB FUTBOL A
3 0
Descansa CELLERA, C.F. A
0 2
OSOR, U.E. A LA CANYA, A.E. A
2 1
Descansa
Jornada 29
07-05-2017
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A
5 2
Descansa Descansa
2 2
CASTELLFOLLIT, U.E. A OLOT, AT. A
1 3
SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A Descansa
3 3
FONTCOBERTA, U.E. A CAMOS, C.F. A
1 1
JOANETES,C.F. A SERINYA, C.F. A
1 3
RIPOLL CLUB FUTBOL A Descansa
1 3
CELLERA, C.F. A OSOR, U.E. A
3 0
LA CANYA, A.E. A
Jornada 30
14-05-2017
CASTELLFOLLIT, U.E. A
2 2
PENYA ESPORTIVA MONTAGUT A SANT MIQUEL CAMPMAJOR, U.E. A
9 2
Descansa FONTCOBERTA, U.E. A
3 1
OLOT, AT. A JOANETES,C.F. A
0 3
Descansa RIPOLL CLUB FUTBOL A
3 2
CAMOS, C.F. A CELLERA, C.F. A
4 1
SERINYA, C.F. A LA CANYA, A.E. A
5 2
Descansa Descansa
2 3
OSOR, U.E. A
Atenció: Fes clic secundari i selecciona imprimir o ctrl+P o clic en aquest botó per imprimir.
© FCF · 2024 FEDERACIÓ CATALANA DE FUTBOL
|
Avís Legal
|
Privacitat
|
Cookies
FCF · 2024 FEDERACIÓ CATALANA DE FUTBOL
| Sicília, 93-97 1er pis | BCN | +34 93 265 24 77