Competició | TEMPORADA 2016-2017

preferent juvenils | grup 2

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 18-09-2016
PREMIA CLUB ESP. A 32 BADALONA FUTUR SAD, C.F. A
CAL AGUIDO, A.D. A 00 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A
GRANOLLERS, E.C. A 31 CARDEDEU, F.C. A
MANLLEU, A.E.C. A 60 OLOT, U.E. SAD A
LLORET, C.F. A 22 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
Descansa 12 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B
Descansa 07 ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A 10 VILASSAR MAR,U.E. A
Jornada 2 25-09-2016
BADALONA FUTUR SAD, C.F. A 22 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A 12 PREMIA CLUB ESP. A
CARDEDEU, F.C. A 31 CAL AGUIDO, A.D. A
OLOT, U.E. SAD A 11 GRANOLLERS, E.C. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 22 MANLLEU, A.E.C. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B 51 LLORET, C.F. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A 22 Descansa
VILASSAR MAR,U.E. A 31 Descansa
Jornada 3 02-10-2016
BADALONA FUTUR SAD, C.F. A 60 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A
PREMIA CLUB ESP. A 21 CARDEDEU, F.C. A
CAL AGUIDO, A.D. A 12 OLOT, U.E. SAD A
GRANOLLERS, E.C. A 20 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
MANLLEU, A.E.C. A 10 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B
LLORET, C.F. A 22 ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
Descansa 10 VILASSAR MAR,U.E. A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A 01 Descansa
Jornada 4 09-10-2016
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A 23 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A
CARDEDEU, F.C. A 24 BADALONA FUTUR SAD, C.F. A
OLOT, U.E. SAD A 10 PREMIA CLUB ESP. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 20 CAL AGUIDO, A.D. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B 00 GRANOLLERS, E.C. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A 23 MANLLEU, A.E.C. A
VILASSAR MAR,U.E. A 10 LLORET, C.F. A
Descansa 05 Descansa
Jornada 5 16-10-2016
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A 10 CARDEDEU, F.C. A
BADALONA FUTUR SAD, C.F. A 21 OLOT, U.E. SAD A
PREMIA CLUB ESP. A 32 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
CAL AGUIDO, A.D. A 32 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B
GRANOLLERS, E.C. A 20 ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
MANLLEU, A.E.C. A 34 VILASSAR MAR,U.E. A
LLORET, C.F. A 01 Descansa
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A 62 Descansa
Jornada 6 23-10-2016
CARDEDEU, F.C. A 02 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A
OLOT, U.E. SAD A 20 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 11 BADALONA FUTUR SAD, C.F. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B 20 PREMIA CLUB ESP. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A 32 CAL AGUIDO, A.D. A
VILASSAR MAR,U.E. A 02 GRANOLLERS, E.C. A
Descansa 01 MANLLEU, A.E.C. A
Descansa 22 LLORET, C.F. A
Jornada 7 30-10-2016
CARDEDEU, F.C. A 21 OLOT, U.E. SAD A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A 32 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
BADALONA FUTUR SAD, C.F. A 41 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B
PREMIA CLUB ESP. A 02 ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
CAL AGUIDO, A.D. A 13 VILASSAR MAR,U.E. A
GRANOLLERS, E.C. A 21 Descansa
MANLLEU, A.E.C. A 10 Descansa
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A 21 LLORET, C.F. A
Jornada 8 06-11-2016
OLOT, U.E. SAD A 01 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 22 CARDEDEU, F.C. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B 41 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A 22 BADALONA FUTUR SAD, C.F. A
VILASSAR MAR,U.E. A 03 PREMIA CLUB ESP. A
Descansa 21 CAL AGUIDO, A.D. A
Descansa 00 GRANOLLERS, E.C. A
LLORET, C.F. A 04 MANLLEU, A.E.C. A
Jornada 9 13-11-2016
OLOT, U.E. SAD A 33 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
CARDEDEU, F.C. A 23 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A 24 ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
BADALONA FUTUR SAD, C.F. A 51 VILASSAR MAR,U.E. A
PREMIA CLUB ESP. A 20 Descansa
CAL AGUIDO, A.D. A 20 Descansa
GRANOLLERS, E.C. A 20 LLORET, C.F. A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A 33 MANLLEU, A.E.C. A
Jornada 10 20-11-2016
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 33 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B 22 OLOT, U.E. SAD A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A 14 CARDEDEU, F.C. A
VILASSAR MAR,U.E. A 21 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A
Descansa 10 BADALONA FUTUR SAD, C.F. A
Descansa 12 PREMIA CLUB ESP. A
LLORET, C.F. A 12 CAL AGUIDO, A.D. A
MANLLEU, A.E.C. A 20 GRANOLLERS, E.C. A
Jornada 11 27-11-2016
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 10 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B
OLOT, U.E. SAD A 01 ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
CARDEDEU, F.C. A 12 VILASSAR MAR,U.E. A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A 20 Descansa
BADALONA FUTUR SAD, C.F. A 21 Descansa
PREMIA CLUB ESP. A 30 LLORET, C.F. A
CAL AGUIDO, A.D. A 12 MANLLEU, A.E.C. A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A 11 GRANOLLERS, E.C. A
Jornada 12 11-12-2016
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B 03 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A 30 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
VILASSAR MAR,U.E. A 33 OLOT, U.E. SAD A
Descansa 02 CARDEDEU, F.C. A
Descansa 13 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A
LLORET, C.F. A 12 BADALONA FUTUR SAD, C.F. A
MANLLEU, A.E.C. A 23 PREMIA CLUB ESP. A
GRANOLLERS, E.C. A 02 CAL AGUIDO, A.D. A
Jornada 13 18-12-2016
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B 23 ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 21 VILASSAR MAR,U.E. A
OLOT, U.E. SAD A 23 Descansa
CARDEDEU, F.C. A 43 Descansa
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A 22 LLORET, C.F. A
BADALONA FUTUR SAD, C.F. A 40 MANLLEU, A.E.C. A
PREMIA CLUB ESP. A 12 GRANOLLERS, E.C. A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A 20 CAL AGUIDO, A.D. A
Jornada 14 08-01-2017
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A 41 ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
VILASSAR MAR,U.E. A 21 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B
Descansa 03 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
Descansa 43 OLOT, U.E. SAD A
LLORET, C.F. A 13 CARDEDEU, F.C. A
MANLLEU, A.E.C. A 32 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A
GRANOLLERS, E.C. A 11 BADALONA FUTUR SAD, C.F. A
CAL AGUIDO, A.D. A 03 PREMIA CLUB ESP. A
Jornada 15 15-01-2017
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A 10 VILASSAR MAR,U.E. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B 50 Descansa
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 21 Descansa
OLOT, U.E. SAD A 30 LLORET, C.F. A
CARDEDEU, F.C. A 01 MANLLEU, A.E.C. A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A 11 GRANOLLERS, E.C. A
BADALONA FUTUR SAD, C.F. A 32 CAL AGUIDO, A.D. A
PREMIA CLUB ESP. A 12 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 22-01-2017
BADALONA FUTUR SAD, C.F. A 21 PREMIA CLUB ESP. A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A 43 CAL AGUIDO, A.D. A
CARDEDEU, F.C. A 20 GRANOLLERS, E.C. A
OLOT, U.E. SAD A 40 MANLLEU, A.E.C. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 10 LLORET, C.F. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B 31 Descansa
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A 61 Descansa
VILASSAR MAR,U.E. A 11 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A
Jornada 17 29-01-2017
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A 25 BADALONA FUTUR SAD, C.F. A
PREMIA CLUB ESP. A 11 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A
CAL AGUIDO, A.D. A 10 CARDEDEU, F.C. A
GRANOLLERS, E.C. A 32 OLOT, U.E. SAD A
MANLLEU, A.E.C. A 21 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
LLORET, C.F. A 01 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B
Descansa 13 ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
Descansa 55 VILASSAR MAR,U.E. A
Jornada 18 05-02-2017
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A 02 BADALONA FUTUR SAD, C.F. A
CARDEDEU, F.C. A 24 PREMIA CLUB ESP. A
OLOT, U.E. SAD A 40 CAL AGUIDO, A.D. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 10 GRANOLLERS, E.C. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B 14 MANLLEU, A.E.C. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A 20 LLORET, C.F. A
VILASSAR MAR,U.E. A 41 Descansa
Descansa 10 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A
Jornada 19 12-02-2017
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A 30 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A
BADALONA FUTUR SAD, C.F. A 10 CARDEDEU, F.C. A
PREMIA CLUB ESP. A 23 OLOT, U.E. SAD A
CAL AGUIDO, A.D. A 21 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
GRANOLLERS, E.C. A 10 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B
MANLLEU, A.E.C. A 34 ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
LLORET, C.F. A 35 VILASSAR MAR,U.E. A
Descansa 13 Descansa
Jornada 20 19-02-2017
CARDEDEU, F.C. A 14 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A
OLOT, U.E. SAD A 24 BADALONA FUTUR SAD, C.F. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 12 PREMIA CLUB ESP. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B 32 CAL AGUIDO, A.D. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A 11 GRANOLLERS, E.C. A
VILASSAR MAR,U.E. A 14 MANLLEU, A.E.C. A
Descansa 45 LLORET, C.F. A
Descansa 01 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A
Jornada 21 05-03-2017
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A 11 CARDEDEU, F.C. A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A 13 OLOT, U.E. SAD A
BADALONA FUTUR SAD, C.F. A 10 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
PREMIA CLUB ESP. A 36 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B
CAL AGUIDO, A.D. A 34 ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
GRANOLLERS, E.C. A 20 VILASSAR MAR,U.E. A
MANLLEU, A.E.C. A 30 Descansa
LLORET, C.F. A 01 Descansa
Jornada 22 12-03-2017
OLOT, U.E. SAD A 30 CARDEDEU, F.C. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 22 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B 32 BADALONA FUTUR SAD, C.F. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A 31 PREMIA CLUB ESP. A
VILASSAR MAR,U.E. A 21 CAL AGUIDO, A.D. A
Descansa 23 GRANOLLERS, E.C. A
Descansa 02 MANLLEU, A.E.C. A
LLORET, C.F. A 35 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A
Jornada 23 19-03-2017
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A 02 OLOT, U.E. SAD A
CARDEDEU, F.C. A 11 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A 00 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B
BADALONA FUTUR SAD, C.F. A 10 ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
PREMIA CLUB ESP. A 11 VILASSAR MAR,U.E. A
CAL AGUIDO, A.D. A 61 Descansa
GRANOLLERS, E.C. A 31 Descansa
MANLLEU, A.E.C. A 12 LLORET, C.F. A
Jornada 24 26-03-2017
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 30 OLOT, U.E. SAD A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B 10 CARDEDEU, F.C. A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A 42 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A
VILASSAR MAR,U.E. A 00 BADALONA FUTUR SAD, C.F. A
Descansa 34 PREMIA CLUB ESP. A
Descansa 22 CAL AGUIDO, A.D. A
LLORET, C.F. A 02 GRANOLLERS, E.C. A
MANLLEU, A.E.C. A 02 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A
Jornada 25 02-04-2017
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A 23 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
OLOT, U.E. SAD A 10 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B
CARDEDEU, F.C. A 33 ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A 31 VILASSAR MAR,U.E. A
BADALONA FUTUR SAD, C.F. A 61 Descansa
PREMIA CLUB ESP. A 21 Descansa
CAL AGUIDO, A.D. A 03 LLORET, C.F. A
GRANOLLERS, E.C. A 11 MANLLEU, A.E.C. A
Jornada 26 09-04-2017
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B 30 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A 22 OLOT, U.E. SAD A
VILASSAR MAR,U.E. A 04 CARDEDEU, F.C. A
Descansa 15 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A
Descansa 03 BADALONA FUTUR SAD, C.F. A
LLORET, C.F. A 23 PREMIA CLUB ESP. A
MANLLEU, A.E.C. A 41 CAL AGUIDO, A.D. A
GRANOLLERS, E.C. A 06 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A
Jornada 27 23-04-2017
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A 30 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 02 ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
OLOT, U.E. SAD A 34 VILASSAR MAR,U.E. A
CARDEDEU, F.C. A 30 Descansa
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A 40 Descansa
BADALONA FUTUR SAD, C.F. A 60 LLORET, C.F. A
PREMIA CLUB ESP. A 12 MANLLEU, A.E.C. A
CAL AGUIDO, A.D. A 12 GRANOLLERS, E.C. A
Jornada 28 30-04-2017
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A 41 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B
VILASSAR MAR,U.E. A 01 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
Descansa 08 OLOT, U.E. SAD A
Descansa 42 CARDEDEU, F.C. A
LLORET, C.F. A 44 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A
MANLLEU, A.E.C. A 23 BADALONA FUTUR SAD, C.F. A
GRANOLLERS, E.C. A 41 PREMIA CLUB ESP. A
CAL AGUIDO, A.D. A 10 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A
Jornada 29 07-05-2017
ESCOLA F. GIRONES-SABAT A 12 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B 12 VILASSAR MAR,U.E. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A 81 Descansa
OLOT, U.E. SAD A 51 Descansa
CARDEDEU, F.C. A LLORET, C.F. A
VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A 34 MANLLEU, A.E.C. A
BADALONA FUTUR SAD, C.F. A 33 GRANOLLERS, E.C. A
PREMIA CLUB ESP. A 16 CAL AGUIDO, A.D. A
Jornada 30 14-05-2017
VILASSAR MAR,U.E. A 23 ESCOLA F. GIRONES-SABAT A
Descansa 29 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B
Descansa 11 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB A
LLORET, C.F. A 21 OLOT, U.E. SAD A
MANLLEU, A.E.C. A 30 CARDEDEU, F.C. A
GRANOLLERS, E.C. A 43 VILASSAR DALT-GIATSU, C.E. A
CAL AGUIDO, A.D. A 13 BADALONA FUTUR SAD, C.F. A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS A 20 PREMIA CLUB ESP. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.