Competició | TEMPORADA 2016-2017

juvenil segona divisio | grup 14

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2016
ALZAMORA, C.F. ,A 61 PUBILLA CASAS, C.E.,B
Pª BARC. ANGUERA,C 04 CATALONIA, U.B.,C
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 40 SANTA EULALIA, C.F.,D
PARC, U.D.,A 22 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
SANT IGNASI C.E.,C 10 Pª BARC. BARCINO, CE,C
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 40 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B
HOSPITALENSE, AT.C.,B 10 VALLDOREIX F.C.,A
Descansa
R
SARRIA, C.P.,C
Jornada 2 09-10-2016
PUBILLA CASAS, C.E.,B
R
Descansa
CATALONIA, U.B.,C 31 ALZAMORA, C.F. ,A
SANTA EULALIA, C.F.,D 15 Pª BARC. ANGUERA,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 30 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
Pª BARC. BARCINO, CE,C 12 PARC, U.D.,A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B 54 SANT IGNASI C.E.,C
VALLDOREIX F.C.,A 60 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
SARRIA, C.P.,C 14 HOSPITALENSE, AT.C.,B
Jornada 3 16-10-2016
PUBILLA CASAS, C.E.,B 06 CATALONIA, U.B.,C
ALZAMORA, C.F. ,A 61 SANTA EULALIA, C.F.,D
Pª BARC. ANGUERA,C 22 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 22 Pª BARC. BARCINO, CE,C
PARC, U.D.,A 20 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B
SANT IGNASI C.E.,C 22 VALLDOREIX F.C.,A
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 23 SARRIA, C.P.,C
Descansa
R
HOSPITALENSE, AT.C.,B
Jornada 4 23-10-2016
CATALONIA, U.B.,C
R
Descansa
SANTA EULALIA, C.F.,D 32 PUBILLA CASAS, C.E.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 35 ALZAMORA, C.F. ,A
Pª BARC. BARCINO, CE,C 22 Pª BARC. ANGUERA,C
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B 14 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
VALLDOREIX F.C.,A 01 PARC, U.D.,A
SARRIA, C.P.,C 31 SANT IGNASI C.E.,C
HOSPITALENSE, AT.C.,B 11 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
Jornada 5 30-10-2016
CATALONIA, U.B.,C 111 SANTA EULALIA, C.F.,D
PUBILLA CASAS, C.E.,B 46 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
ALZAMORA, C.F. ,A 70 Pª BARC. BARCINO, CE,C
Pª BARC. ANGUERA,C 120 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 14 VALLDOREIX F.C.,A
PARC, U.D.,A 42 SARRIA, C.P.,C
SANT IGNASI C.E.,C 10 HOSPITALENSE, AT.C.,B
Descansa
R
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
Jornada 6 06-11-2016
SANTA EULALIA, C.F.,D
R
Descansa
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 15 CATALONIA, U.B.,C
Pª BARC. BARCINO, CE,C 31 PUBILLA CASAS, C.E.,B
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B 15 ALZAMORA, C.F. ,A
VALLDOREIX F.C.,A 61 Pª BARC. ANGUERA,C
SARRIA, C.P.,C 55 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
HOSPITALENSE, AT.C.,B 13 PARC, U.D.,A
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 21 SANT IGNASI C.E.,C
Jornada 7 13-11-2016
SANTA EULALIA, C.F.,D 01 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
CATALONIA, U.B.,C 02 Pª BARC. BARCINO, CE,C
PUBILLA CASAS, C.E.,B 35 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B
ALZAMORA, C.F. ,A 22 VALLDOREIX F.C.,A
Pª BARC. ANGUERA,C 22 SARRIA, C.P.,C
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 62 HOSPITALENSE, AT.C.,B
PARC, U.D.,A 01 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
Descansa
R
SANT IGNASI C.E.,C
Jornada 8 20-11-2016
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
R
Descansa
Pª BARC. BARCINO, CE,C 43 SANTA EULALIA, C.F.,D
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B 43 CATALONIA, U.B.,C
VALLDOREIX F.C.,A 90 PUBILLA CASAS, C.E.,B
SARRIA, C.P.,C 33 ALZAMORA, C.F. ,A
HOSPITALENSE, AT.C.,B 32 Pª BARC. ANGUERA,C
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 41 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
SANT IGNASI C.E.,C 24 PARC, U.D.,A
Jornada 9 27-11-2016
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 41 Pª BARC. BARCINO, CE,C
SANTA EULALIA, C.F.,D 31 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B
CATALONIA, U.B.,C 40 VALLDOREIX F.C.,A
PUBILLA CASAS, C.E.,B 13 SARRIA, C.P.,C
ALZAMORA, C.F. ,A 34 HOSPITALENSE, AT.C.,B
Pª BARC. ANGUERA,C 34 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 40 SANT IGNASI C.E.,C
Descansa
R
PARC, U.D.,A
Jornada 10 11-12-2016
Pª BARC. BARCINO, CE,C
R
Descansa
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B 32 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
VALLDOREIX F.C.,A 20 SANTA EULALIA, C.F.,D
SARRIA, C.P.,C 05 CATALONIA, U.B.,C
HOSPITALENSE, AT.C.,B 60 PUBILLA CASAS, C.E.,B
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 23 ALZAMORA, C.F. ,A
SANT IGNASI C.E.,C 13 Pª BARC. ANGUERA,C
PARC, U.D.,A 32 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
Jornada 11 18-12-2016
Pª BARC. BARCINO, CE,C 11 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 00 VALLDOREIX F.C.,A
SANTA EULALIA, C.F.,D 33 SARRIA, C.P.,C
CATALONIA, U.B.,C 20 HOSPITALENSE, AT.C.,B
PUBILLA CASAS, C.E.,B 14 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
ALZAMORA, C.F. ,A 50 SANT IGNASI C.E.,C
Pª BARC. ANGUERA,C 22 PARC, U.D.,A
Descansa
R
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
Jornada 12 08-01-2017
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B
R
Descansa
VALLDOREIX F.C.,A 52 Pª BARC. BARCINO, CE,C
SARRIA, C.P.,C 33 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
HOSPITALENSE, AT.C.,B 31 SANTA EULALIA, C.F.,D
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 12 CATALONIA, U.B.,C
SANT IGNASI C.E.,C 42 PUBILLA CASAS, C.E.,B
PARC, U.D.,A 21 ALZAMORA, C.F. ,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 13 Pª BARC. ANGUERA,C
Jornada 13 15-01-2017
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B 11 VALLDOREIX F.C.,A
Pª BARC. BARCINO, CE,C 12 SARRIA, C.P.,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 31 HOSPITALENSE, AT.C.,B
SANTA EULALIA, C.F.,D 33 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
CATALONIA, U.B.,C 50 SANT IGNASI C.E.,C
PUBILLA CASAS, C.E.,B 08 PARC, U.D.,A
ALZAMORA, C.F. ,A 22 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
Descansa
R
Pª BARC. ANGUERA,C
Jornada 14 22-01-2017
Descansa
R
VALLDOREIX F.C.,A
SARRIA, C.P.,C 51 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B
HOSPITALENSE, AT.C.,B 11 Pª BARC. BARCINO, CE,C
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 14 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
SANT IGNASI C.E.,C 22 SANTA EULALIA, C.F.,D
PARC, U.D.,A 11 CATALONIA, U.B.,C
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 56 PUBILLA CASAS, C.E.,B
Pª BARC. ANGUERA,C 13 ALZAMORA, C.F. ,A
Jornada 15 29-01-2017
VALLDOREIX F.C.,A 11 SARRIA, C.P.,C
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B 01 HOSPITALENSE, AT.C.,B
Pª BARC. BARCINO, CE,C 32 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 41 SANT IGNASI C.E.,C
SANTA EULALIA, C.F.,D 11 PARC, U.D.,A
CATALONIA, U.B.,C 13 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
PUBILLA CASAS, C.E.,B 17 Pª BARC. ANGUERA,C
ALZAMORA, C.F. ,A
R
Descansa

SEGONA VOLTA

Jornada 16 05-02-2017
PUBILLA CASAS, C.E.,B 43 ALZAMORA, C.F. ,A
CATALONIA, U.B.,C 71 Pª BARC. ANGUERA,C
SANTA EULALIA, C.F.,D 22 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 33 PARC, U.D.,A
Pª BARC. BARCINO, CE,C 21 SANT IGNASI C.E.,C
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B 15 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
VALLDOREIX F.C.,A 80 HOSPITALENSE, AT.C.,B
SARRIA, C.P.,C
R
Descansa
Jornada 17 12-02-2017
Descansa
R
PUBILLA CASAS, C.E.,B
ALZAMORA, C.F. ,A 10 CATALONIA, U.B.,C
Pª BARC. ANGUERA,C 52 SANTA EULALIA, C.F.,D
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 12 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
PARC, U.D.,A 41 Pª BARC. BARCINO, CE,C
SANT IGNASI C.E.,C 03 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 11 VALLDOREIX F.C.,A
HOSPITALENSE, AT.C.,B 31 SARRIA, C.P.,C
Jornada 18 19-02-2017
CATALONIA, U.B.,C 60 PUBILLA CASAS, C.E.,B
SANTA EULALIA, C.F.,D 26 ALZAMORA, C.F. ,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 23 Pª BARC. ANGUERA,C
Pª BARC. BARCINO, CE,C 22 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B 01 PARC, U.D.,A
VALLDOREIX F.C.,A 50 SANT IGNASI C.E.,C
SARRIA, C.P.,C 34 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
HOSPITALENSE, AT.C.,B
R
Descansa
Jornada 19 05-03-2017
Descansa
R
CATALONIA, U.B.,C
PUBILLA CASAS, C.E.,B 61 SANTA EULALIA, C.F.,D
ALZAMORA, C.F. ,A 01 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
Pª BARC. ANGUERA,C 41 Pª BARC. BARCINO, CE,C
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 42 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B
PARC, U.D.,A 13 VALLDOREIX F.C.,A
SANT IGNASI C.E.,C 42 SARRIA, C.P.,C
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 33 HOSPITALENSE, AT.C.,B
Jornada 20 12-03-2017
SANTA EULALIA, C.F.,D 02 CATALONIA, U.B.,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 14 PUBILLA CASAS, C.E.,B
Pª BARC. BARCINO, CE,C 33 ALZAMORA, C.F. ,A
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B 23 Pª BARC. ANGUERA,C
VALLDOREIX F.C.,A 70 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
SARRIA, C.P.,C 22 PARC, U.D.,A
HOSPITALENSE, AT.C.,B 23 SANT IGNASI C.E.,C
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
R
Descansa
Jornada 21 19-03-2017
Descansa
R
SANTA EULALIA, C.F.,D
CATALONIA, U.B.,C 10 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
PUBILLA CASAS, C.E.,B 44 Pª BARC. BARCINO, CE,C
ALZAMORA, C.F. ,A 42 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B
Pª BARC. ANGUERA,C 23 VALLDOREIX F.C.,A
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 23 SARRIA, C.P.,C
PARC, U.D.,A 11 HOSPITALENSE, AT.C.,B
SANT IGNASI C.E.,C 23 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
Jornada 22 26-03-2017
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 10 SANTA EULALIA, C.F.,D
Pª BARC. BARCINO, CE,C 13 CATALONIA, U.B.,C
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B 34 PUBILLA CASAS, C.E.,B
VALLDOREIX F.C.,A 72 ALZAMORA, C.F. ,A
SARRIA, C.P.,C 15 Pª BARC. ANGUERA,C
HOSPITALENSE, AT.C.,B 24 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 42 PARC, U.D.,A
SANT IGNASI C.E.,C
R
Descansa
Jornada 23 02-04-2017
Descansa
R
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
SANTA EULALIA, C.F.,D 21 Pª BARC. BARCINO, CE,C
CATALONIA, U.B.,C 81 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B
PUBILLA CASAS, C.E.,B 05 VALLDOREIX F.C.,A
ALZAMORA, C.F. ,A 33 SARRIA, C.P.,C
Pª BARC. ANGUERA,C 40 HOSPITALENSE, AT.C.,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 42 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
PARC, U.D.,A 32 SANT IGNASI C.E.,C
Jornada 24 09-04-2017
Pª BARC. BARCINO, CE,C 24 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B 41 SANTA EULALIA, C.F.,D
VALLDOREIX F.C.,A 12 CATALONIA, U.B.,C
SARRIA, C.P.,C 24 PUBILLA CASAS, C.E.,B
HOSPITALENSE, AT.C.,B 12 ALZAMORA, C.F. ,A
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 32 Pª BARC. ANGUERA,C
SANT IGNASI C.E.,C 03 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
PARC, U.D.,A
R
Descansa
Jornada 25 23-04-2017
Descansa
R
Pª BARC. BARCINO, CE,C
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 13 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B
SANTA EULALIA, C.F.,D 04 VALLDOREIX F.C.,A
CATALONIA, U.B.,C 71 SARRIA, C.P.,C
PUBILLA CASAS, C.E.,B 10 HOSPITALENSE, AT.C.,B
ALZAMORA, C.F. ,A 21 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
Pª BARC. ANGUERA,C 63 SANT IGNASI C.E.,C
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 21 PARC, U.D.,A
Jornada 26 30-04-2017
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B 12 Pª BARC. BARCINO, CE,C
VALLDOREIX F.C.,A 42 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
SARRIA, C.P.,C 12 SANTA EULALIA, C.F.,D
HOSPITALENSE, AT.C.,B 33 CATALONIA, U.B.,C
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 10 PUBILLA CASAS, C.E.,B
SANT IGNASI C.E.,C 35 ALZAMORA, C.F. ,A
PARC, U.D.,A 03 Pª BARC. ANGUERA,C
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
R
Descansa
Jornada 27 07-05-2017
Descansa
R
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B
Pª BARC. BARCINO, CE,C 14 VALLDOREIX F.C.,A
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 40 SARRIA, C.P.,C
SANTA EULALIA, C.F.,D 40 HOSPITALENSE, AT.C.,B
CATALONIA, U.B.,C 32 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
PUBILLA CASAS, C.E.,B 21 SANT IGNASI C.E.,C
ALZAMORA, C.F. ,A 31 PARC, U.D.,A
Pª BARC. ANGUERA,C 21 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
Jornada 28 14-05-2017
VALLDOREIX F.C.,A 41 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B
SARRIA, C.P.,C 12 Pª BARC. BARCINO, CE,C
HOSPITALENSE, AT.C.,B 42 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 32 SANTA EULALIA, C.F.,D
SANT IGNASI C.E.,C 06 CATALONIA, U.B.,C
PARC, U.D.,A 22 PUBILLA CASAS, C.E.,B
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 23 ALZAMORA, C.F. ,A
Pª BARC. ANGUERA,C
R
Descansa
Jornada 29 21-05-2017
VALLDOREIX F.C.,A
R
Descansa
BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B 02 SARRIA, C.P.,C
Pª BARC. BARCINO, CE,C 31 HOSPITALENSE, AT.C.,B
FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C 16 TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A
SANTA EULALIA, C.F.,D 60 SANT IGNASI C.E.,C
CATALONIA, U.B.,C 23 PARC, U.D.,A
PUBILLA CASAS, C.E.,B 26 LA SALLE BONANOVA, C.E.,B
ALZAMORA, C.F. ,A 03 Pª BARC. ANGUERA,C
Jornada 30 28-05-2017
SARRIA, C.P.,C 14 VALLDOREIX F.C.,A
HOSPITALENSE, AT.C.,B 30 BON PASTOR AGRUPACIO ESPORTIVA,B
TRAJANA PENYA BARC. SANT JUST,A 10 Pª BARC. BARCINO, CE,C
SANT IGNASI C.E.,C 13 FUNDACIÓ ESPORTIVA GRAMA,C
PARC, U.D.,A 53 SANTA EULALIA, C.F.,D
LA SALLE BONANOVA, C.E.,B 12 CATALONIA, U.B.,C
Pª BARC. ANGUERA,C 63 PUBILLA CASAS, C.E.,B
Descansa
R
ALZAMORA, C.F. ,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.