Competició | TEMPORADA 2016-2017

infantil primera divisio | grup 8

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2016
OAR VIC,A 02 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
OSONA SUD, C.F.,A 12 GRANOLLERS, E.C.,C
CARDEDEU, F.C.,A 100 LA TORRETA, C.F. ,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 04 TORELLO, C.F.,A
MANLLEU, A.E.C.,B 14 PARETS, C.F.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A 06 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
BIGUES, C.E.,A 19 CANOVELLES, U.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A 32 VALLES, C.AT.,A
Jornada 2 09-10-2016
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 12 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
GRANOLLERS, E.C.,C 25 OAR VIC,A
LA TORRETA, C.F. ,A 21 OSONA SUD, C.F.,A
TORELLO, C.F.,A 04 CARDEDEU, F.C.,A
PARETS, C.F.,A 52 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 03 MANLLEU, A.E.C.,B
CANOVELLES, U.E.,A 61 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
VALLES, C.AT.,A 31 BIGUES, C.E.,A
Jornada 3 16-10-2016
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 41 GRANOLLERS, E.C.,C
OAR VIC,A 42 LA TORRETA, C.F. ,A
OSONA SUD, C.F.,A 17 TORELLO, C.F.,A
CARDEDEU, F.C.,A 11 PARETS, C.F.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 15 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
MANLLEU, A.E.C.,B 12 CANOVELLES, U.E.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A 25 VALLES, C.AT.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A 21 BIGUES, C.E.,A
Jornada 4 23-10-2016
GRANOLLERS, E.C.,C 10 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
LA TORRETA, C.F. ,A 16 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
TORELLO, C.F.,A 31 OAR VIC,A
PARETS, C.F.,A 51 OSONA SUD, C.F.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 25 CARDEDEU, F.C.,A
CANOVELLES, U.E.,A 10 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
VALLES, C.AT.,A 22 MANLLEU, A.E.C.,B
BIGUES, C.E.,A 30 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
Jornada 5 30-10-2016
GRANOLLERS, E.C.,C 40 LA TORRETA, C.F. ,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 02 TORELLO, C.F.,A
OAR VIC,A 12 PARETS, C.F.,A
OSONA SUD, C.F.,A 17 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
CARDEDEU, F.C.,A 21 CANOVELLES, U.E.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 41 VALLES, C.AT.,A
MANLLEU, A.E.C.,B 22 BIGUES, C.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A 22 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
Jornada 6 06-11-2016
LA TORRETA, C.F. ,A 11 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
TORELLO, C.F.,A 31 GRANOLLERS, E.C.,C
PARETS, C.F.,A 21 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 21 OAR VIC,A
CANOVELLES, U.E.,A 60 OSONA SUD, C.F.,A
VALLES, C.AT.,A 03 CARDEDEU, F.C.,A
BIGUES, C.E.,A 01 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A 23 MANLLEU, A.E.C.,B
Jornada 7 13-11-2016
LA TORRETA, C.F. ,A 04 TORELLO, C.F.,A
GRANOLLERS, E.C.,C 11 PARETS, C.F.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 61 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
OAR VIC,A 02 CANOVELLES, U.E.,A
OSONA SUD, C.F.,A 03 VALLES, C.AT.,A
CARDEDEU, F.C.,A 51 BIGUES, C.E.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 41 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A 12 MANLLEU, A.E.C.,B
Jornada 8 20-11-2016
TORELLO, C.F.,A 00 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
PARETS, C.F.,A 60 LA TORRETA, C.F. ,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 40 GRANOLLERS, E.C.,C
CANOVELLES, U.E.,A 30 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
VALLES, C.AT.,A 23 OAR VIC,A
BIGUES, C.E.,A 31 OSONA SUD, C.F.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A 04 CARDEDEU, F.C.,A
MANLLEU, A.E.C.,B 51 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
Jornada 9 27-11-2016
TORELLO, C.F.,A 31 PARETS, C.F.,A
LA TORRETA, C.F. ,A 19 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
GRANOLLERS, E.C.,C 42 CANOVELLES, U.E.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 21 VALLES, C.AT.,A
OAR VIC,A 22 BIGUES, C.E.,A
OSONA SUD, C.F.,A 01 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
CARDEDEU, F.C.,A 20 MANLLEU, A.E.C.,B
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A 10 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
Jornada 10 11-12-2016
PARETS, C.F.,A 21 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 32 TORELLO, C.F.,A
CANOVELLES, U.E.,A 61 LA TORRETA, C.F. ,A
VALLES, C.AT.,A 16 GRANOLLERS, E.C.,C
BIGUES, C.E.,A 05 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A 20 OAR VIC,A
MANLLEU, A.E.C.,B 60 OSONA SUD, C.F.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 13 CARDEDEU, F.C.,A
Jornada 11 18-12-2016
PARETS, C.F.,A 31 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
TORELLO, C.F.,A 11 CANOVELLES, U.E.,A
LA TORRETA, C.F. ,A 16 VALLES, C.AT.,A
GRANOLLERS, E.C.,C 70 BIGUES, C.E.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 10 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
OAR VIC,A 00 MANLLEU, A.E.C.,B
OSONA SUD, C.F.,A 02 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A 22 CARDEDEU, F.C.,A
Jornada 12 08-01-2017
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 62 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
CANOVELLES, U.E.,A 04 PARETS, C.F.,A
VALLES, C.AT.,A 13 TORELLO, C.F.,A
BIGUES, C.E.,A 32 LA TORRETA, C.F. ,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A 11 GRANOLLERS, E.C.,C
MANLLEU, A.E.C.,B 30 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 22 OAR VIC,A
CARDEDEU, F.C.,A 140 OSONA SUD, C.F.,A
Jornada 13 15-01-2017
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 20 CANOVELLES, U.E.,A
PARETS, C.F.,A 30 VALLES, C.AT.,A
TORELLO, C.F.,A 21 BIGUES, C.E.,A
LA TORRETA, C.F. ,A 04 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
GRANOLLERS, E.C.,C 00 MANLLEU, A.E.C.,B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 33 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
OAR VIC,A 11 CARDEDEU, F.C.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A 70 OSONA SUD, C.F.,A
Jornada 14 22-01-2017
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A 00 CANOVELLES, U.E.,A
VALLES, C.AT.,A 15 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
BIGUES, C.E.,A 16 PARETS, C.F.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A 01 TORELLO, C.F.,A
MANLLEU, A.E.C.,B 61 LA TORRETA, C.F. ,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 43 GRANOLLERS, E.C.,C
CARDEDEU, F.C.,A 41 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
OSONA SUD, C.F.,A 00 OAR VIC,A
Jornada 15 29-01-2017
CANOVELLES, U.E.,A 42 VALLES, C.AT.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 50 BIGUES, C.E.,A
PARETS, C.F.,A 31 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
TORELLO, C.F.,A 21 MANLLEU, A.E.C.,B
LA TORRETA, C.F. ,A 11 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,C 12 CARDEDEU, F.C.,A
OSONA SUD, C.F.,A 14 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
OAR VIC,A 23 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 05-02-2017
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 20 OAR VIC,A
GRANOLLERS, E.C.,C 20 OSONA SUD, C.F.,A
LA TORRETA, C.F. ,A 02 CARDEDEU, F.C.,A
TORELLO, C.F.,A 41 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
PARETS, C.F.,A 10 MANLLEU, A.E.C.,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 72 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
CANOVELLES, U.E.,A 50 BIGUES, C.E.,A
VALLES, C.AT.,A 03 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
Jornada 17 12-02-2017
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A 22 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
OAR VIC,A 22 GRANOLLERS, E.C.,C
OSONA SUD, C.F.,A 00 LA TORRETA, C.F. ,A
CARDEDEU, F.C.,A 30 TORELLO, C.F.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 25 PARETS, C.F.,A
MANLLEU, A.E.C.,B 00 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A 06 CANOVELLES, U.E.,A
BIGUES, C.E.,A 12 VALLES, C.AT.,A
Jornada 18 19-02-2017
GRANOLLERS, E.C.,C 06 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
LA TORRETA, C.F. ,A 23 OAR VIC,A
TORELLO, C.F.,A 50 OSONA SUD, C.F.,A
PARETS, C.F.,A 22 CARDEDEU, F.C.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 50 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
CANOVELLES, U.E.,A 30 MANLLEU, A.E.C.,B
VALLES, C.AT.,A 13 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
BIGUES, C.E.,A 21 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
Jornada 19 05-03-2017
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A 03 GRANOLLERS, E.C.,C
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 30 LA TORRETA, C.F. ,A
OAR VIC,A 11 TORELLO, C.F.,A
OSONA SUD, C.F.,A 26 PARETS, C.F.,A
CARDEDEU, F.C.,A 20 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 03 CANOVELLES, U.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,B 13 VALLES, C.AT.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A 40 BIGUES, C.E.,A
Jornada 20 12-03-2017
LA TORRETA, C.F. ,A 01 GRANOLLERS, E.C.,C
TORELLO, C.F.,A 00 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
PARETS, C.F.,A 20 OAR VIC,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 60 OSONA SUD, C.F.,A
CANOVELLES, U.E.,A 01 CARDEDEU, F.C.,A
VALLES, C.AT.,A 34 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
BIGUES, C.E.,A 01 MANLLEU, A.E.C.,B
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A 22 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
Jornada 21 19-03-2017
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A 41 LA TORRETA, C.F. ,A
GRANOLLERS, E.C.,C 14 TORELLO, C.F.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 22 PARETS, C.F.,A
OAR VIC,A 04 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
OSONA SUD, C.F.,A 12 CANOVELLES, U.E.,A
CARDEDEU, F.C.,A 30 VALLES, C.AT.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 51 BIGUES, C.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,B 42 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
Jornada 22 26-03-2017
TORELLO, C.F.,A 51 LA TORRETA, C.F. ,A
PARETS, C.F.,A 31 GRANOLLERS, E.C.,C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 13 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
CANOVELLES, U.E.,A 60 OAR VIC,A
VALLES, C.AT.,A 22 OSONA SUD, C.F.,A
BIGUES, C.E.,A 04 CARDEDEU, F.C.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A 12 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,B 21 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
Jornada 23 02-04-2017
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A 10 TORELLO, C.F.,A
LA TORRETA, C.F. ,A 08 PARETS, C.F.,A
GRANOLLERS, E.C.,C 22 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 20 CANOVELLES, U.E.,A
OAR VIC,A 32 VALLES, C.AT.,A
OSONA SUD, C.F.,A 32 BIGUES, C.E.,A
CARDEDEU, F.C.,A 42 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 35 MANLLEU, A.E.C.,B
Jornada 24 09-04-2017
PARETS, C.F.,A 10 TORELLO, C.F.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 101 LA TORRETA, C.F. ,A
CANOVELLES, U.E.,A 10 GRANOLLERS, E.C.,C
VALLES, C.AT.,A 32 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
BIGUES, C.E.,A 20 OAR VIC,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A 21 OSONA SUD, C.F.,A
MANLLEU, A.E.C.,B 10 CARDEDEU, F.C.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 73 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
Jornada 25 23-04-2017
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A 26 PARETS, C.F.,A
TORELLO, C.F.,A 24 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
LA TORRETA, C.F. ,A 01 CANOVELLES, U.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,C 10 VALLES, C.AT.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 20 BIGUES, C.E.,A
OAR VIC,A 41 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
OSONA SUD, C.F.,A 03 MANLLEU, A.E.C.,B
CARDEDEU, F.C.,A 62 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
Jornada 26 30-04-2017
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 10 PARETS, C.F.,A
CANOVELLES, U.E.,A 20 TORELLO, C.F.,A
VALLES, C.AT.,A 21 LA TORRETA, C.F. ,A
BIGUES, C.E.,A 22 GRANOLLERS, E.C.,C
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A 22 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
MANLLEU, A.E.C.,B 21 OAR VIC,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 51 OSONA SUD, C.F.,A
CARDEDEU, F.C.,A 61 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
Jornada 27 07-05-2017
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A 03 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
PARETS, C.F.,A 32 CANOVELLES, U.E.,A
TORELLO, C.F.,A 21 VALLES, C.AT.,A
LA TORRETA, C.F. ,A 33 BIGUES, C.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,C 03 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 30 MANLLEU, A.E.C.,B
OAR VIC,A 12 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
OSONA SUD, C.F.,A 13 CARDEDEU, F.C.,A
Jornada 28 14-05-2017
CANOVELLES, U.E.,A 11 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
VALLES, C.AT.,A 45 PARETS, C.F.,A
BIGUES, C.E.,A 13 TORELLO, C.F.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A 30 LA TORRETA, C.F. ,A
MANLLEU, A.E.C.,B 40 GRANOLLERS, E.C.,C
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 15 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B
CARDEDEU, F.C.,A 60 OAR VIC,A
OSONA SUD, C.F.,A 23 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
Jornada 29 21-05-2017
CANOVELLES, U.E.,A 34 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 40 VALLES, C.AT.,A
PARETS, C.F.,A 31 BIGUES, C.E.,A
TORELLO, C.F.,A 21 SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A
LA TORRETA, C.F. ,A 14 MANLLEU, A.E.C.,B
GRANOLLERS, E.C.,C 42 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 11 CARDEDEU, F.C.,A
OAR VIC,A 60 OSONA SUD, C.F.,A
Jornada 30 28-05-2017
VALLES, C.AT.,A 30 CANOVELLES, U.E.,A
BIGUES, C.E.,A 19 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A
SANT CELONI, FUTBOL CLUB ,A 11 PARETS, C.F.,A
MANLLEU, A.E.C.,B 22 TORELLO, C.F.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 40 LA TORRETA, C.F. ,A
CARDEDEU, F.C.,A 30 GRANOLLERS, E.C.,C
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,B 80 OSONA SUD, C.F.,A
ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E,A 03 OAR VIC,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.