Competició | TEMPORADA 2016-2017

infantil primera divisio | grup 17

Competició | TEMPORADA 2016-2017

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 02-10-2016
LLANÇA, C.E.,B 60 ROSES, A.E.,A
FORNELLS, UE.,A 40 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 20 PERALADA, C.F.,A
PORQUERES, U.E.,A 31 L'ESCALA, F.C.,B
LES PRESES, C.F.,A 07 FIGUERES, U.E.,C
SALT-COMACROS C.E,A 12 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 12 CELLERA, C.F.,A
BANYOLES, C.E.,A 23 QUART, U.E.,B
Jornada 2 09-10-2016
ROSES, A.E.,A 03 BANYOLES, C.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 23 LLANÇA, C.E.,B
PERALADA, C.F.,A 22 FORNELLS, UE.,A
L'ESCALA, F.C.,B 12 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
FIGUERES, U.E.,C 51 PORQUERES, U.E.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A 71 LES PRESES, C.F.,A
CELLERA, C.F.,A 12 SALT-COMACROS C.E,A
QUART, U.E.,B 60 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
Jornada 3 16-10-2016
ROSES, A.E.,A 05 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
LLANÇA, C.E.,B 02 PERALADA, C.F.,A
FORNELLS, UE.,A 10 L'ESCALA, F.C.,B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 13 FIGUERES, U.E.,C
PORQUERES, U.E.,A 13 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
LES PRESES, C.F.,A 22 CELLERA, C.F.,A
SALT-COMACROS C.E,A 08 QUART, U.E.,B
BANYOLES, C.E.,A 34 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
Jornada 4 23-10-2016
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 32 BANYOLES, C.E.,A
PERALADA, C.F.,A 40 ROSES, A.E.,A
L'ESCALA, F.C.,B 30 LLANÇA, C.E.,B
FIGUERES, U.E.,C 31 FORNELLS, UE.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A 60 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
CELLERA, C.F.,A 21 PORQUERES, U.E.,A
QUART, U.E.,B 20 LES PRESES, C.F.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 53 SALT-COMACROS C.E,A
Jornada 5 30-10-2016
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 03 PERALADA, C.F.,A
ROSES, A.E.,A 02 L'ESCALA, F.C.,B
LLANÇA, C.E.,B 01 FIGUERES, U.E.,C
FORNELLS, UE.,A 06 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 40 CELLERA, C.F.,A
PORQUERES, U.E.,A 02 QUART, U.E.,B
LES PRESES, C.F.,A 12 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
BANYOLES, C.E.,A 34 SALT-COMACROS C.E,A
Jornada 6 06-11-2016
PERALADA, C.F.,A 23 BANYOLES, C.E.,A
L'ESCALA, F.C.,B 31 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
FIGUERES, U.E.,C 60 ROSES, A.E.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A 41 LLANÇA, C.E.,B
CELLERA, C.F.,A 23 FORNELLS, UE.,A
QUART, U.E.,B 60 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
PORQUERES, U.E.,A 53 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
SALT-COMACROS C.E,A 20 LES PRESES, C.F.,A
Jornada 7 13-11-2016
PERALADA, C.F.,A 20 L'ESCALA, F.C.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 06 FIGUERES, U.E.,C
ROSES, A.E.,A 12 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
LLANÇA, C.E.,B 32 CELLERA, C.F.,A
FORNELLS, UE.,A 04 QUART, U.E.,B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 00 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
PORQUERES, U.E.,A 30 SALT-COMACROS C.E,A
BANYOLES, C.E.,A 70 LES PRESES, C.F.,A
Jornada 8 20-11-2016
L'ESCALA, F.C.,B 23 BANYOLES, C.E.,A
FIGUERES, U.E.,C 71 PERALADA, C.F.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A 11 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
CELLERA, C.F.,A 64 ROSES, A.E.,A
QUART, U.E.,B 80 LLANÇA, C.E.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 11 FORNELLS, UE.,A
SALT-COMACROS C.E,A 13 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
LES PRESES, C.F.,A 12 PORQUERES, U.E.,A
Jornada 9 27-11-2016
L'ESCALA, F.C.,B 13 FIGUERES, U.E.,C
PERALADA, C.F.,A 02 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 21 CELLERA, C.F.,A
ROSES, A.E.,A 04 QUART, U.E.,B
LLANÇA, C.E.,B 01 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
FORNELLS, UE.,A 42 SALT-COMACROS C.E,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 20 LES PRESES, C.F.,A
BANYOLES, C.E.,A 01 PORQUERES, U.E.,A
Jornada 10 11-12-2016
FIGUERES, U.E.,C 11 BANYOLES, C.E.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A 11 L'ESCALA, F.C.,B
CELLERA, C.F.,A 12 PERALADA, C.F.,A
QUART, U.E.,B 60 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 30 ROSES, A.E.,A
SALT-COMACROS C.E,A 33 LLANÇA, C.E.,B
LES PRESES, C.F.,A 13 FORNELLS, UE.,A
PORQUERES, U.E.,A 31 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
Jornada 11 18-12-2016
FIGUERES, U.E.,C 50 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
L'ESCALA, F.C.,B 22 CELLERA, C.F.,A
PERALADA, C.F.,A 01 QUART, U.E.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 40 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
ROSES, A.E.,A 21 SALT-COMACROS C.E,A
LLANÇA, C.E.,B 52 LES PRESES, C.F.,A
FORNELLS, UE.,A 11 PORQUERES, U.E.,A
BANYOLES, C.E.,A 41 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
Jornada 12 08-01-2017
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A 03 BANYOLES, C.E.,A
CELLERA, C.F.,A 17 FIGUERES, U.E.,C
QUART, U.E.,B 11 L'ESCALA, F.C.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 04 PERALADA, C.F.,A
SALT-COMACROS C.E,A 31 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
LES PRESES, C.F.,A 40 ROSES, A.E.,A
PORQUERES, U.E.,A 21 LLANÇA, C.E.,B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 02 FORNELLS, UE.,A
Jornada 13 15-01-2017
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A 10 CELLERA, C.F.,A
FIGUERES, U.E.,C 22 QUART, U.E.,B
L'ESCALA, F.C.,B 51 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
PERALADA, C.F.,A 33 SALT-COMACROS C.E,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 32 LES PRESES, C.F.,A
ROSES, A.E.,A 02 PORQUERES, U.E.,A
LLANÇA, C.E.,B 02 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
BANYOLES, C.E.,A 14 FORNELLS, UE.,A
Jornada 14 22-01-2017
BANYOLES, C.E.,A 50 CELLERA, C.F.,A
QUART, U.E.,B 00 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 17 FIGUERES, U.E.,C
SALT-COMACROS C.E,A 13 L'ESCALA, F.C.,B
LES PRESES, C.F.,A 13 PERALADA, C.F.,A
PORQUERES, U.E.,A 10 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 30 ROSES, A.E.,A
FORNELLS, UE.,A 30 LLANÇA, C.E.,B
Jornada 15 29-01-2017
CELLERA, C.F.,A 05 QUART, U.E.,B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A 30 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
FIGUERES, U.E.,C 61 SALT-COMACROS C.E,A
L'ESCALA, F.C.,B 93 LES PRESES, C.F.,A
PERALADA, C.F.,A 32 PORQUERES, U.E.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 11 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
ROSES, A.E.,A 11 FORNELLS, UE.,A
LLANÇA, C.E.,B 21 BANYOLES, C.E.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 05-02-2017
ROSES, A.E.,A 13 LLANÇA, C.E.,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 21 FORNELLS, UE.,A
PERALADA, C.F.,A 20 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
L'ESCALA, F.C.,B 50 PORQUERES, U.E.,A
FIGUERES, U.E.,C 100 LES PRESES, C.F.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A 61 SALT-COMACROS C.E,A
CELLERA, C.F.,A 02 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
QUART, U.E.,B 40 BANYOLES, C.E.,A
Jornada 17 12-02-2017
BANYOLES, C.E.,A 30 ROSES, A.E.,A
LLANÇA, C.E.,B 41 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
FORNELLS, UE.,A 10 PERALADA, C.F.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 13 L'ESCALA, F.C.,B
PORQUERES, U.E.,A 12 FIGUERES, U.E.,C
LES PRESES, C.F.,A 12 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
SALT-COMACROS C.E,A 41 CELLERA, C.F.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 03 QUART, U.E.,B
Jornada 18 19-02-2017
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 40 ROSES, A.E.,A
PERALADA, C.F.,A 02 LLANÇA, C.E.,B
L'ESCALA, F.C.,B 32 FORNELLS, UE.,A
FIGUERES, U.E.,C 31 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A 01 PORQUERES, U.E.,A
CELLERA, C.F.,A 42 LES PRESES, C.F.,A
QUART, U.E.,B 60 SALT-COMACROS C.E,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 11 BANYOLES, C.E.,A
Jornada 19 05-03-2017
BANYOLES, C.E.,A 40 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
ROSES, A.E.,A 02 PERALADA, C.F.,A
LLANÇA, C.E.,B 12 L'ESCALA, F.C.,B
FORNELLS, UE.,A 14 FIGUERES, U.E.,C
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 23 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
PORQUERES, U.E.,A 21 CELLERA, C.F.,A
LES PRESES, C.F.,A 14 QUART, U.E.,B
SALT-COMACROS C.E,A 61 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
Jornada 20 12-03-2017
PERALADA, C.F.,A 31 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
L'ESCALA, F.C.,B 12 ROSES, A.E.,A
FIGUERES, U.E.,C 60 LLANÇA, C.E.,B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A 23 FORNELLS, UE.,A
CELLERA, C.F.,A 21 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
QUART, U.E.,B 20 PORQUERES, U.E.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 31 LES PRESES, C.F.,A
SALT-COMACROS C.E,A 23 BANYOLES, C.E.,A
Jornada 21 19-03-2017
BANYOLES, C.E.,A 30 PERALADA, C.F.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 32 L'ESCALA, F.C.,B
ROSES, A.E.,A 06 FIGUERES, U.E.,C
LLANÇA, C.E.,B 21 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
FORNELLS, UE.,A 21 CELLERA, C.F.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 04 QUART, U.E.,B
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 00 PORQUERES, U.E.,A
LES PRESES, C.F.,A 23 SALT-COMACROS C.E,A
Jornada 22 26-03-2017
L'ESCALA, F.C.,B 32 PERALADA, C.F.,A
FIGUERES, U.E.,C 30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A 40 ROSES, A.E.,A
CELLERA, C.F.,A 21 LLANÇA, C.E.,B
QUART, U.E.,B 20 FORNELLS, UE.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 03 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
SALT-COMACROS C.E,A 31 PORQUERES, U.E.,A
LES PRESES, C.F.,A 14 BANYOLES, C.E.,A
Jornada 23 02-04-2017
BANYOLES, C.E.,A 21 L'ESCALA, F.C.,B
PERALADA, C.F.,A 01 FIGUERES, U.E.,C
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 02 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
ROSES, A.E.,A 21 CELLERA, C.F.,A
LLANÇA, C.E.,B 01 QUART, U.E.,B
FORNELLS, UE.,A 10 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 31 SALT-COMACROS C.E,A
PORQUERES, U.E.,A 30 LES PRESES, C.F.,A
Jornada 24 09-04-2017
FIGUERES, U.E.,C 41 L'ESCALA, F.C.,B
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A 21 PERALADA, C.F.,A
CELLERA, C.F.,A 15 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
QUART, U.E.,B 91 ROSES, A.E.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 32 LLANÇA, C.E.,B
SALT-COMACROS C.E,A 23 FORNELLS, UE.,A
LES PRESES, C.F.,A 21 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
PORQUERES, U.E.,A 00 BANYOLES, C.E.,A
Jornada 25 23-04-2017
BANYOLES, C.E.,A 12 FIGUERES, U.E.,C
L'ESCALA, F.C.,B 32 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
PERALADA, C.F.,A 30 CELLERA, C.F.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 03 QUART, U.E.,B
ROSES, A.E.,A 25 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
LLANÇA, C.E.,B 51 SALT-COMACROS C.E,A
FORNELLS, UE.,A 50 LES PRESES, C.F.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 11 PORQUERES, U.E.,A
Jornada 26 30-04-2017
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A 11 FIGUERES, U.E.,C
CELLERA, C.F.,A 22 L'ESCALA, F.C.,B
QUART, U.E.,B 10 PERALADA, C.F.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 22 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
SALT-COMACROS C.E,A 60 ROSES, A.E.,A
LES PRESES, C.F.,A 34 LLANÇA, C.E.,B
PORQUERES, U.E.,A 13 FORNELLS, UE.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 01 BANYOLES, C.E.,A
Jornada 27 07-05-2017
BANYOLES, C.E.,A 01 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
FIGUERES, U.E.,C 80 CELLERA, C.F.,A
L'ESCALA, F.C.,B 13 QUART, U.E.,B
PERALADA, C.F.,A 40 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 31 SALT-COMACROS C.E,A
ROSES, A.E.,A 12 LES PRESES, C.F.,A
LLANÇA, C.E.,B 11 PORQUERES, U.E.,A
FORNELLS, UE.,A 32 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
Jornada 28 14-05-2017
CELLERA, C.F.,A 03 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
QUART, U.E.,B 12 FIGUERES, U.E.,C
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 08 L'ESCALA, F.C.,B
SALT-COMACROS C.E,A 36 PERALADA, C.F.,A
LES PRESES, C.F.,A 02 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
PORQUERES, U.E.,A 71 ROSES, A.E.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 12 LLANÇA, C.E.,B
FORNELLS, UE.,A 35 BANYOLES, C.E.,A
Jornada 29 21-05-2017
CELLERA, C.F.,A 01 BANYOLES, C.E.,A
ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A 24 QUART, U.E.,B
FIGUERES, U.E.,C 80 ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B
L'ESCALA, F.C.,B 22 SALT-COMACROS C.E,A
PERALADA, C.F.,A 52 LES PRESES, C.F.,A
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B 31 PORQUERES, U.E.,A
ROSES, A.E.,A 02 FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B
LLANÇA, C.E.,B 40 FORNELLS, UE.,A
Jornada 30 28-05-2017
QUART, U.E.,B 52 CELLERA, C.F.,A
ESCOLA F. GIRONES-SABAT,B 03 ESCOLA F. BAIX TER, C.E,A
SALT-COMACROS C.E,A 38 FIGUERES, U.E.,C
LES PRESES, C.F.,A 41 L'ESCALA, F.C.,B
PORQUERES, U.E.,A 03 PERALADA, C.F.,A
FUNDACIO ESPORTIVA PALAMOS,B 20 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT,B
FORNELLS, UE.,A 21 ROSES, A.E.,A
BANYOLES, C.E.,A 103 LLANÇA, C.E.,B
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.