Competició | TEMPORADA 2015-2016

prebenjami 7 | grup 57

Competició | TEMPORADA 2015-2016

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-10-2015
PARETS, C.F.,D 01 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,D
Pª BARC. SANT CELONI,D 41 CANOVELLES, U.E.,C
LES FRANQUESES, C.F.,D 52 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,C
LLIÇA DE VALL C.F.,A 17 MOLLETENSE, U.D.,B
GRANOLLERS, E.C.,D 22 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C
LLERONA, C.E.,C 30 SANT CELONI, C.E.,C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C 25 AMETLLA VALLES, C.F.,B
MOLLET U.E.,CF.,E 17 CARDEDEU, F.C.,C
Jornada 2 11-10-2015
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,D 82 MOLLET U.E.,CF.,E
CANOVELLES, U.E.,C 51 PARETS, C.F.,D
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,C 15 Pª BARC. SANT CELONI,D
MOLLETENSE, U.D.,B 61 LES FRANQUESES, C.F.,D
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C 22 LLIÇA DE VALL C.F.,A
SANT CELONI, C.E.,C 21 GRANOLLERS, E.C.,D
AMETLLA VALLES, C.F.,B 22 LLERONA, C.E.,C
CARDEDEU, F.C.,C 10 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C
Jornada 3 18-10-2015
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,D 101 CANOVELLES, U.E.,C
PARETS, C.F.,D 40 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,C
Pª BARC. SANT CELONI,D 22 MOLLETENSE, U.D.,B
LES FRANQUESES, C.F.,D 21 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C
LLIÇA DE VALL C.F.,A 50 SANT CELONI, C.E.,C
GRANOLLERS, E.C.,D 32 AMETLLA VALLES, C.F.,B
LLERONA, C.E.,C 06 CARDEDEU, F.C.,C
MOLLET U.E.,CF.,E 02 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C
Jornada 4 25-10-2015
CANOVELLES, U.E.,C 02 MOLLET U.E.,CF.,E
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,C 011 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,D
MOLLETENSE, U.D.,B 90 PARETS, C.F.,D
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C 22 Pª BARC. SANT CELONI,D
SANT CELONI, C.E.,C 50 LES FRANQUESES, C.F.,D
AMETLLA VALLES, C.F.,B 22 LLIÇA DE VALL C.F.,A
CARDEDEU, F.C.,C 21 GRANOLLERS, E.C.,D
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C 22 LLERONA, C.E.,C
Jornada 5 01-11-2015
CANOVELLES, U.E.,C 13 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,D 04 MOLLETENSE, U.D.,B
PARETS, C.F.,D 07 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C
Pª BARC. SANT CELONI,D 51 SANT CELONI, C.E.,C
LES FRANQUESES, C.F.,D 21 AMETLLA VALLES, C.F.,B
LLIÇA DE VALL C.F.,A 54 CARDEDEU, F.C.,C
GRANOLLERS, E.C.,D 43 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C
MOLLET U.E.,CF.,E 14 LLERONA, C.E.,C
Jornada 6 08-11-2015
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,C 21 MOLLET U.E.,CF.,E
MOLLETENSE, U.D.,B 140 CANOVELLES, U.E.,C
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C 34 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,D
SANT CELONI, C.E.,C 84 PARETS, C.F.,D
AMETLLA VALLES, C.F.,B 24 Pª BARC. SANT CELONI,D
CARDEDEU, F.C.,C 40 LES FRANQUESES, C.F.,D
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C 13 LLIÇA DE VALL C.F.,A
LLERONA, C.E.,C 26 GRANOLLERS, E.C.,D
Jornada 7 15-11-2015
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,C 06 MOLLETENSE, U.D.,B
CANOVELLES, U.E.,C 32 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,D 26 SANT CELONI, C.E.,C
PARETS, C.F.,D 14 AMETLLA VALLES, C.F.,B
Pª BARC. SANT CELONI,D 03 CARDEDEU, F.C.,C
LES FRANQUESES, C.F.,D 11 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C
LLIÇA DE VALL C.F.,A 25 LLERONA, C.E.,C
MOLLET U.E.,CF.,E 42 GRANOLLERS, E.C.,D
Jornada 8 22-11-2015
MOLLETENSE, U.D.,B 61 MOLLET U.E.,CF.,E
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C 42 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,C
SANT CELONI, C.E.,C 112 CANOVELLES, U.E.,C
AMETLLA VALLES, C.F.,B 26 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,D
CARDEDEU, F.C.,C 71 PARETS, C.F.,D
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C 11 Pª BARC. SANT CELONI,D
LLERONA, C.E.,C 21 LES FRANQUESES, C.F.,D
GRANOLLERS, E.C.,D 43 LLIÇA DE VALL C.F.,A
Jornada 9 29-11-2015
MOLLETENSE, U.D.,B 30 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,C 30 SANT CELONI, C.E.,C
CANOVELLES, U.E.,C 15 AMETLLA VALLES, C.F.,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,D 14 CARDEDEU, F.C.,C
PARETS, C.F.,D 44 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C
Pª BARC. SANT CELONI,D 33 LLERONA, C.E.,C
LES FRANQUESES, C.F.,D 30 GRANOLLERS, E.C.,D
MOLLET U.E.,CF.,E 14 LLIÇA DE VALL C.F.,A
Jornada 10 13-12-2015
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C 11 MOLLET U.E.,CF.,E
SANT CELONI, C.E.,C 04 MOLLETENSE, U.D.,B
AMETLLA VALLES, C.F.,B 44 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,C
CARDEDEU, F.C.,C 80 CANOVELLES, U.E.,C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C 03 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,D
LLERONA, C.E.,C 52 PARETS, C.F.,D
GRANOLLERS, E.C.,D 23 Pª BARC. SANT CELONI,D
LLIÇA DE VALL C.F.,A 20 LES FRANQUESES, C.F.,D
Jornada 11 20-12-2015
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C 27 SANT CELONI, C.E.,C
MOLLETENSE, U.D.,B 100 AMETLLA VALLES, C.F.,B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,C 05 CARDEDEU, F.C.,C
CANOVELLES, U.E.,C 24 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,D 72 LLERONA, C.E.,C
PARETS, C.F.,D 22 GRANOLLERS, E.C.,D
Pª BARC. SANT CELONI,D 31 LLIÇA DE VALL C.F.,A
MOLLET U.E.,CF.,E 22 LES FRANQUESES, C.F.,D
Jornada 12 10-01-2016
SANT CELONI, C.E.,C 35 MOLLET U.E.,CF.,E
AMETLLA VALLES, C.F.,B 13 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C
CARDEDEU, F.C.,C 43 MOLLETENSE, U.D.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C 10 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,C
LLERONA, C.E.,C 41 CANOVELLES, U.E.,C
GRANOLLERS, E.C.,D 34 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,D
LLIÇA DE VALL C.F.,A 11 PARETS, C.F.,D
LES FRANQUESES, C.F.,D 23 Pª BARC. SANT CELONI,D
Jornada 13 17-01-2016
SANT CELONI, C.E.,C 53 AMETLLA VALLES, C.F.,B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C 51 CARDEDEU, F.C.,C
MOLLETENSE, U.D.,B 80 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,C 14 LLERONA, C.E.,C
CANOVELLES, U.E.,C 16 GRANOLLERS, E.C.,D
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,D 64 LLIÇA DE VALL C.F.,A
PARETS, C.F.,D 10 LES FRANQUESES, C.F.,D
MOLLET U.E.,CF.,E 13 Pª BARC. SANT CELONI,D
Jornada 14 24-01-2016
MOLLET U.E.,CF.,E 52 AMETLLA VALLES, C.F.,B
CARDEDEU, F.C.,C 73 SANT CELONI, C.E.,C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C 05 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C
LLERONA, C.E.,C 24 MOLLETENSE, U.D.,B
GRANOLLERS, E.C.,D 81 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,C
LLIÇA DE VALL C.F.,A 51 CANOVELLES, U.E.,C
LES FRANQUESES, C.F.,D 15 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,D
Pª BARC. SANT CELONI,D 41 PARETS, C.F.,D
Jornada 15 31-01-2016
AMETLLA VALLES, C.F.,B 08 CARDEDEU, F.C.,C
SANT CELONI, C.E.,C 42 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C 11 LLERONA, C.E.,C
MOLLETENSE, U.D.,B 70 GRANOLLERS, E.C.,D
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,C 13 LLIÇA DE VALL C.F.,A
CANOVELLES, U.E.,C 53 LES FRANQUESES, C.F.,D
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,D 53 Pª BARC. SANT CELONI,D
PARETS, C.F.,D 05 MOLLET U.E.,CF.,E

SEGONA VOLTA

Jornada 16 14-02-2016
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,D 20 PARETS, C.F.,D
CANOVELLES, U.E.,C 22 Pª BARC. SANT CELONI,D
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,C 03 LES FRANQUESES, C.F.,D
MOLLETENSE, U.D.,B 72 LLIÇA DE VALL C.F.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C 34 GRANOLLERS, E.C.,D
SANT CELONI, C.E.,C 71 LLERONA, C.E.,C
AMETLLA VALLES, C.F.,B 14 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C
CARDEDEU, F.C.,C 43 MOLLET U.E.,CF.,E
Jornada 17 21-02-2016
MOLLET U.E.,CF.,E 43 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,D
PARETS, C.F.,D 16 CANOVELLES, U.E.,C
Pª BARC. SANT CELONI,D 100 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,C
LES FRANQUESES, C.F.,D 27 MOLLETENSE, U.D.,B
LLIÇA DE VALL C.F.,A 03 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C
GRANOLLERS, E.C.,D 71 SANT CELONI, C.E.,C
LLERONA, C.E.,C 50 AMETLLA VALLES, C.F.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C 23 CARDEDEU, F.C.,C
Jornada 18 28-02-2016
CANOVELLES, U.E.,C 24 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,D
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,C 00 PARETS, C.F.,D
MOLLETENSE, U.D.,B 52 Pª BARC. SANT CELONI,D
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C 61 LES FRANQUESES, C.F.,D
SANT CELONI, C.E.,C 53 LLIÇA DE VALL C.F.,A
AMETLLA VALLES, C.F.,B 43 GRANOLLERS, E.C.,D
CARDEDEU, F.C.,C 13 LLERONA, C.E.,C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C 12 MOLLET U.E.,CF.,E
Jornada 19 06-03-2016
MOLLET U.E.,CF.,E 11 CANOVELLES, U.E.,C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,D 53 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,C
PARETS, C.F.,D 15 MOLLETENSE, U.D.,B
Pª BARC. SANT CELONI,D 32 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C
LES FRANQUESES, C.F.,D 21 SANT CELONI, C.E.,C
LLIÇA DE VALL C.F.,A 21 AMETLLA VALLES, C.F.,B
GRANOLLERS, E.C.,D 13 CARDEDEU, F.C.,C
LLERONA, C.E.,C 11 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C
Jornada 20 13-03-2016
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,C 65 CANOVELLES, U.E.,C
MOLLETENSE, U.D.,B 60 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,D
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C 50 PARETS, C.F.,D
SANT CELONI, C.E.,C 64 Pª BARC. SANT CELONI,D
AMETLLA VALLES, C.F.,B 12 LES FRANQUESES, C.F.,D
CARDEDEU, F.C.,C 20 LLIÇA DE VALL C.F.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C 21 GRANOLLERS, E.C.,D
LLERONA, C.E.,C 36 MOLLET U.E.,CF.,E
Jornada 21 20-03-2016
MOLLET U.E.,CF.,E 32 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,C
CANOVELLES, U.E.,C 25 MOLLETENSE, U.D.,B
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,D 43 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C
PARETS, C.F.,D 01 SANT CELONI, C.E.,C
Pª BARC. SANT CELONI,D 20 AMETLLA VALLES, C.F.,B
LES FRANQUESES, C.F.,D 07 CARDEDEU, F.C.,C
LLIÇA DE VALL C.F.,A 20 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C
GRANOLLERS, E.C.,D 06 LLERONA, C.E.,C
Jornada 22 03-04-2016
MOLLETENSE, U.D.,B 72 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,C
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C 34 CANOVELLES, U.E.,C
SANT CELONI, C.E.,C 34 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,D
AMETLLA VALLES, C.F.,B 23 PARETS, C.F.,D
CARDEDEU, F.C.,C 72 Pª BARC. SANT CELONI,D
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C 40 LES FRANQUESES, C.F.,D
LLERONA, C.E.,C 84 LLIÇA DE VALL C.F.,A
GRANOLLERS, E.C.,D 26 MOLLET U.E.,CF.,E
Jornada 23 10-04-2016
MOLLET U.E.,CF.,E 24 MOLLETENSE, U.D.,B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,C 03 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C
CANOVELLES, U.E.,C 41 SANT CELONI, C.E.,C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,D 32 AMETLLA VALLES, C.F.,B
PARETS, C.F.,D 05 CARDEDEU, F.C.,C
Pª BARC. SANT CELONI,D 60 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C
LES FRANQUESES, C.F.,D 24 LLERONA, C.E.,C
LLIÇA DE VALL C.F.,A 22 GRANOLLERS, E.C.,D
Jornada 24 17-04-2016
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C 23 MOLLETENSE, U.D.,B
SANT CELONI, C.E.,C 12 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,C
AMETLLA VALLES, C.F.,B 26 CANOVELLES, U.E.,C
CARDEDEU, F.C.,C 23 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,D
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C 23 PARETS, C.F.,D
LLERONA, C.E.,C 32 Pª BARC. SANT CELONI,D
GRANOLLERS, E.C.,D 24 LES FRANQUESES, C.F.,D
LLIÇA DE VALL C.F.,A 23 MOLLET U.E.,CF.,E
Jornada 25 24-04-2016
MOLLET U.E.,CF.,E 04 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C
MOLLETENSE, U.D.,B 101 SANT CELONI, C.E.,C
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,C 05 AMETLLA VALLES, C.F.,B
CANOVELLES, U.E.,C 16 CARDEDEU, F.C.,C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,D 11 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C
PARETS, C.F.,D 02 LLERONA, C.E.,C
Pª BARC. SANT CELONI,D 410 GRANOLLERS, E.C.,D
LES FRANQUESES, C.F.,D 11 LLIÇA DE VALL C.F.,A
Jornada 26 01-05-2016
SANT CELONI, C.E.,C 33 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C
AMETLLA VALLES, C.F.,B 39 MOLLETENSE, U.D.,B
CARDEDEU, F.C.,C 40 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C 12 CANOVELLES, U.E.,C
LLERONA, C.E.,C 22 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,D
GRANOLLERS, E.C.,D 82 PARETS, C.F.,D
LLIÇA DE VALL C.F.,A 43 Pª BARC. SANT CELONI,D
LES FRANQUESES, C.F.,D 10 MOLLET U.E.,CF.,E
Jornada 27 08-05-2016
MOLLET U.E.,CF.,E 22 SANT CELONI, C.E.,C
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C 72 AMETLLA VALLES, C.F.,B
MOLLETENSE, U.D.,B 22 CARDEDEU, F.C.,C
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,C 22 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C
CANOVELLES, U.E.,C 42 LLERONA, C.E.,C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,D 33 GRANOLLERS, E.C.,D
PARETS, C.F.,D 28 LLIÇA DE VALL C.F.,A
Pª BARC. SANT CELONI,D 40 LES FRANQUESES, C.F.,D
Jornada 28 15-05-2016
AMETLLA VALLES, C.F.,B 41 SANT CELONI, C.E.,C
CARDEDEU, F.C.,C 40 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C 04 MOLLETENSE, U.D.,B
LLERONA, C.E.,C 102 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,C
GRANOLLERS, E.C.,D 81 CANOVELLES, U.E.,C
LLIÇA DE VALL C.F.,A 64 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,D
LES FRANQUESES, C.F.,D 04 PARETS, C.F.,D
Pª BARC. SANT CELONI,D 12 MOLLET U.E.,CF.,E
Jornada 29 22-05-2016
AMETLLA VALLES, C.F.,B 20 MOLLET U.E.,CF.,E
SANT CELONI, C.E.,C 35 CARDEDEU, F.C.,C
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C 41 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C
MOLLETENSE, U.D.,B 60 LLERONA, C.E.,C
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,C 37 GRANOLLERS, E.C.,D
CANOVELLES, U.E.,C 64 LLIÇA DE VALL C.F.,A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,D 30 LES FRANQUESES, C.F.,D
PARETS, C.F.,D 08 Pª BARC. SANT CELONI,D
Jornada 30 29-05-2016
CARDEDEU, F.C.,C 90 AMETLLA VALLES, C.F.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C 16 SANT CELONI, C.E.,C
LLERONA, C.E.,C 12 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,C
GRANOLLERS, E.C.,D 37 MOLLETENSE, U.D.,B
LLIÇA DE VALL C.F.,A 83 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,C
LES FRANQUESES, C.F.,D 12 CANOVELLES, U.E.,C
Pª BARC. SANT CELONI,D 76 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,D
MOLLET U.E.,CF.,E 20 PARETS, C.F.,D
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.