Competició | TEMPORADA 2015-2016

benjami 7 segona divisio | grup 14

Competició | TEMPORADA 2015-2016

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-10-2015
PALAUTORDERA, C.F.,A 22 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,C 44 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C
Pª BARC. SANT CELONI,C 33 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
MOLLET U.E.,CF.,E 113 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A
MONTORNES, C.F.,A 13 PARETS, C.F.,B
LLINARS, C.E.,C 32 VILANOVA VALLES,C.F.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 110 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
LES FRANQUESES, C.F.,B 04 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
Jornada 2 11-10-2015
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 111 LES FRANQUESES, C.F.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C 22 PALAUTORDERA, C.F.,A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 34 GRANOLLERS, E.C.,C
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A 28 Pª BARC. SANT CELONI,C
PARETS, C.F.,B 50 MOLLET U.E.,CF.,E
VILANOVA VALLES,C.F.,A 51 MONTORNES, C.F.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 73 LLINARS, C.E.,C
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B 81 LLIÇA DE VALL C.F.,A
Jornada 3 18-10-2015
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 61 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C
PALAUTORDERA, C.F.,A 33 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
GRANOLLERS, E.C.,C 62 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A
Pª BARC. SANT CELONI,C 14 PARETS, C.F.,B
MOLLET U.E.,CF.,E 14 VILANOVA VALLES,C.F.,A
MONTORNES, C.F.,A 23 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
LLINARS, C.E.,C 40 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
LES FRANQUESES, C.F.,B 30 LLIÇA DE VALL C.F.,A
Jornada 4 25-10-2015
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C 43 LES FRANQUESES, C.F.,B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 15 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A 09 PALAUTORDERA, C.F.,A
PARETS, C.F.,B 101 GRANOLLERS, E.C.,C
VILANOVA VALLES,C.F.,A 71 Pª BARC. SANT CELONI,C
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 40 MOLLET U.E.,CF.,E
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B 212 MONTORNES, C.F.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 08 LLINARS, C.E.,C
Jornada 5 01-11-2015
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C 15 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 131 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 16 PARETS, C.F.,B
GRANOLLERS, E.C.,C 31 VILANOVA VALLES,C.F.,A
Pª BARC. SANT CELONI,C 14 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
MOLLET U.E.,CF.,E 33 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
MONTORNES, C.F.,A 120 LLIÇA DE VALL C.F.,A
LES FRANQUESES, C.F.,B 23 LLINARS, C.E.,C
Jornada 6 08-11-2015
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 11 LES FRANQUESES, C.F.,B
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A 25 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C
PARETS, C.F.,B 52 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A 61 PALAUTORDERA, C.F.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 31 GRANOLLERS, E.C.,C
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B 43 Pª BARC. SANT CELONI,C
LLIÇA DE VALL C.F.,A 19 MOLLET U.E.,CF.,E
LLINARS, C.E.,C 23 MONTORNES, C.F.,A
Jornada 7 15-11-2015
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 70 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C 24 PARETS, C.F.,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 40 VILANOVA VALLES,C.F.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 26 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
GRANOLLERS, E.C.,C 36 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
Pª BARC. SANT CELONI,C 121 LLIÇA DE VALL C.F.,A
MOLLET U.E.,CF.,E 71 LLINARS, C.E.,C
LES FRANQUESES, C.F.,B 31 MONTORNES, C.F.,A
Jornada 8 22-11-2015
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A 13 LES FRANQUESES, C.F.,B
PARETS, C.F.,B 90 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A 20 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 52 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B 25 PALAUTORDERA, C.F.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 11 GRANOLLERS, E.C.,C
LLINARS, C.E.,C 32 Pª BARC. SANT CELONI,C
MONTORNES, C.F.,A 62 MOLLET U.E.,CF.,E
Jornada 9 29-11-2015
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A 09 PARETS, C.F.,B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 40 VILANOVA VALLES,C.F.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C 22 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 41 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
PALAUTORDERA, C.F.,A 122 LLIÇA DE VALL C.F.,A
GRANOLLERS, E.C.,C 72 LLINARS, C.E.,C
Pª BARC. SANT CELONI,C 23 MONTORNES, C.F.,A
LES FRANQUESES, C.F.,B 31 MOLLET U.E.,CF.,E
Jornada 10 13-12-2015
PARETS, C.F.,B 73 LES FRANQUESES, C.F.,B
VILANOVA VALLES,C.F.,A 50 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 41 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B 01 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C
LLIÇA DE VALL C.F.,A 112 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
LLINARS, C.E.,C 24 PALAUTORDERA, C.F.,A
MONTORNES, C.F.,A 71 GRANOLLERS, E.C.,C
MOLLET U.E.,CF.,E 42 Pª BARC. SANT CELONI,C
Jornada 11 20-12-2015
PARETS, C.F.,B 41 VILANOVA VALLES,C.F.,A
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A 015 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 53 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C 80 LLIÇA DE VALL C.F.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 22 LLINARS, C.E.,C
PALAUTORDERA, C.F.,A 12 MONTORNES, C.F.,A
GRANOLLERS, E.C.,C 21 MOLLET U.E.,CF.,E
LES FRANQUESES, C.F.,B 20 Pª BARC. SANT CELONI,C
Jornada 12 10-01-2016
VILANOVA VALLES,C.F.,A 42 LES FRANQUESES, C.F.,B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 12 PARETS, C.F.,B
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B 81 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 08 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
LLINARS, C.E.,C 32 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C
MONTORNES, C.F.,A 14 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
MOLLET U.E.,CF.,E 26 PALAUTORDERA, C.F.,A
Pª BARC. SANT CELONI,C 73 GRANOLLERS, E.C.,C
Jornada 13 17-01-2016
VILANOVA VALLES,C.F.,A 32 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
PARETS, C.F.,B 46 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A 33 LLIÇA DE VALL C.F.,A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 53 LLINARS, C.E.,C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C 25 MONTORNES, C.F.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 84 MOLLET U.E.,CF.,E
PALAUTORDERA, C.F.,A 72 Pª BARC. SANT CELONI,C
LES FRANQUESES, C.F.,B 42 GRANOLLERS, E.C.,C
Jornada 14 24-01-2016
LES FRANQUESES, C.F.,B 03 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B 22 VILANOVA VALLES,C.F.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 010 PARETS, C.F.,B
LLINARS, C.E.,C 62 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A
MONTORNES, C.F.,A 33 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
MOLLET U.E.,CF.,E 37 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C
Pª BARC. SANT CELONI,C 15 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,C 15 PALAUTORDERA, C.F.,A
Jornada 15 31-01-2016
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 82 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
VILANOVA VALLES,C.F.,A 61 LLIÇA DE VALL C.F.,A
PARETS, C.F.,B 62 LLINARS, C.E.,C
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A 010 MONTORNES, C.F.,A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 41 MOLLET U.E.,CF.,E
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C 42 Pª BARC. SANT CELONI,C
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 62 GRANOLLERS, E.C.,C
PALAUTORDERA, C.F.,A 11 LES FRANQUESES, C.F.,B

SEGONA VOLTA

Jornada 16 14-02-2016
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 33 PALAUTORDERA, C.F.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C 15 GRANOLLERS, E.C.,C
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 22 Pª BARC. SANT CELONI,C
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A 14 MOLLET U.E.,CF.,E
PARETS, C.F.,B 40 MONTORNES, C.F.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A 41 LLINARS, C.E.,C
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 151 LLIÇA DE VALL C.F.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B 31 LES FRANQUESES, C.F.,B
Jornada 17 21-02-2016
LES FRANQUESES, C.F.,B 13 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 41 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C
GRANOLLERS, E.C.,C 34 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
Pª BARC. SANT CELONI,C 80 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A
MOLLET U.E.,CF.,E 04 PARETS, C.F.,B
MONTORNES, C.F.,A 21 VILANOVA VALLES,C.F.,A
LLINARS, C.E.,C 13 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 22 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
Jornada 18 28-02-2016
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C 48 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 11 PALAUTORDERA, C.F.,A
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A 08 GRANOLLERS, E.C.,C
PARETS, C.F.,B 70 Pª BARC. SANT CELONI,C
VILANOVA VALLES,C.F.,A 01 MOLLET U.E.,CF.,E
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 42 MONTORNES, C.F.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B 71 LLINARS, C.E.,C
LLIÇA DE VALL C.F.,A 12 LES FRANQUESES, C.F.,B
Jornada 19 06-03-2016
LES FRANQUESES, C.F.,B 14 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 03 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 40 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A
GRANOLLERS, E.C.,C 15 PARETS, C.F.,B
Pª BARC. SANT CELONI,C 03 VILANOVA VALLES,C.F.,A
MOLLET U.E.,CF.,E 13 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
MONTORNES, C.F.,A 60 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
LLINARS, C.E.,C 91 LLIÇA DE VALL C.F.,A
Jornada 20 13-03-2016
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 32 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A 09 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
PARETS, C.F.,B 42 PALAUTORDERA, C.F.,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A 40 GRANOLLERS, E.C.,C
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 61 Pª BARC. SANT CELONI,C
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B 04 MOLLET U.E.,CF.,E
LLIÇA DE VALL C.F.,A 04 MONTORNES, C.F.,A
LLINARS, C.E.,C 71 LES FRANQUESES, C.F.,B
Jornada 21 20-03-2016
LES FRANQUESES, C.F.,B 22 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C 100 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 14 PARETS, C.F.,B
PALAUTORDERA, C.F.,A 21 VILANOVA VALLES,C.F.,A
GRANOLLERS, E.C.,C 24 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
Pª BARC. SANT CELONI,C 53 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
MOLLET U.E.,CF.,E 50 LLIÇA DE VALL C.F.,A
MONTORNES, C.F.,A 23 LLINARS, C.E.,C
Jornada 22 03-04-2016
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A 15 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
PARETS, C.F.,B 62 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C
VILANOVA VALLES,C.F.,A 33 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 25 PALAUTORDERA, C.F.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B 31 GRANOLLERS, E.C.,C
LLIÇA DE VALL C.F.,A 14 Pª BARC. SANT CELONI,C
LLINARS, C.E.,C 00 MOLLET U.E.,CF.,E
MONTORNES, C.F.,A 10 LES FRANQUESES, C.F.,B
Jornada 23 10-04-2016
LES FRANQUESES, C.F.,B 90 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 22 PARETS, C.F.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C 31 VILANOVA VALLES,C.F.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 14 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 21 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
GRANOLLERS, E.C.,C 101 LLIÇA DE VALL C.F.,A
Pª BARC. SANT CELONI,C 62 LLINARS, C.E.,C
MOLLET U.E.,CF.,E 17 MONTORNES, C.F.,A
Jornada 24 17-04-2016
PARETS, C.F.,B 80 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A
VILANOVA VALLES,C.F.,A 21 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 02 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B 25 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 010 PALAUTORDERA, C.F.,A
LLINARS, C.E.,C 24 GRANOLLERS, E.C.,C
MONTORNES, C.F.,A 04 Pª BARC. SANT CELONI,C
MOLLET U.E.,CF.,E 42 LES FRANQUESES, C.F.,B
Jornada 25 24-04-2016
LES FRANQUESES, C.F.,B 15 PARETS, C.F.,B
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A 26 VILANOVA VALLES,C.F.,A
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 31 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C 10 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 132 LLIÇA DE VALL C.F.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 70 LLINARS, C.E.,C
GRANOLLERS, E.C.,C 31 MONTORNES, C.F.,A
Pª BARC. SANT CELONI,C 22 MOLLET U.E.,CF.,E
Jornada 26 01-05-2016
VILANOVA VALLES,C.F.,A 03 PARETS, C.F.,B
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 81 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B 63 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 110 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C
LLINARS, C.E.,C 14 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
MONTORNES, C.F.,A 02 PALAUTORDERA, C.F.,A
MOLLET U.E.,CF.,E 03 GRANOLLERS, E.C.,C
Pª BARC. SANT CELONI,C 40 LES FRANQUESES, C.F.,B
Jornada 27 08-05-2016
LES FRANQUESES, C.F.,B 04 VILANOVA VALLES,C.F.,A
PARETS, C.F.,B 40 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A 24 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 50 LLIÇA DE VALL C.F.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C 32 LLINARS, C.E.,C
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 64 MONTORNES, C.F.,A
PALAUTORDERA, C.F.,A 12 MOLLET U.E.,CF.,E
GRANOLLERS, E.C.,C 21 Pª BARC. SANT CELONI,C
Jornada 28 15-05-2016
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 11 VILANOVA VALLES,C.F.,A
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B 06 PARETS, C.F.,B
LLIÇA DE VALL C.F.,A 22 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A
LLINARS, C.E.,C 25 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
MONTORNES, C.F.,A 24 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C
MOLLET U.E.,CF.,E 22 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
Pª BARC. SANT CELONI,C 25 PALAUTORDERA, C.F.,A
GRANOLLERS, E.C.,C 30 LES FRANQUESES, C.F.,B
Jornada 29 22-05-2016
SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A 41 LES FRANQUESES, C.F.,B
VILANOVA VALLES,C.F.,A 51 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B
PARETS, C.F.,B 42 LLIÇA DE VALL C.F.,A
Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A 41 LLINARS, C.E.,C
MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A 41 MONTORNES, C.F.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C 42 MOLLET U.E.,CF.,E
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 52 Pª BARC. SANT CELONI,C
PALAUTORDERA, C.F.,A 20 GRANOLLERS, E.C.,C
Jornada 30 29-05-2016
LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL,B 15 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 010 VILANOVA VALLES,C.F.,A
LLINARS, C.E.,C 16 PARETS, C.F.,B
MONTORNES, C.F.,A 52 Pª BLAUGRANA DE LA ROCA DEL VALLÈS,A
MOLLET U.E.,CF.,E 33 MONTMELO UNIO ESPORTIVA,CF,A
Pª BARC. SANT CELONI,C 31 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,C
GRANOLLERS, E.C.,C 26 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
LES FRANQUESES, C.F.,B 23 PALAUTORDERA, C.F.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.