Competició | TEMPORADA 2015-2016

alevi segona divisio | grup 8

Competició | TEMPORADA 2015-2016

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-10-2015
AMETLLA VALLES, C.F. A 42 MOLLET U.E.,CF. D
TONA, U.E. A 31 Descansa
Descansa 51 Descansa
MANLLEU, A.E.C. C 123 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
CALDES MONTBUI, C.F. A 02 PARETS, C.F. C
Descansa 111 SANTA EUGENIA, J.E. A
CENTELLES, U.E. A 34 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB E
OAR VIC A 33 TORELLO, C.F. C
Jornada 2 11-10-2015
MOLLET U.E.,CF. D 13 OAR VIC A
Descansa 32 AMETLLA VALLES, C.F. A
Descansa 17 TONA, U.E. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A 65 Descansa
PARETS, C.F. C 33 MANLLEU, A.E.C. C
SANTA EUGENIA, J.E. A 37 CALDES MONTBUI, C.F. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB E 22 Descansa
TORELLO, C.F. C 33 CENTELLES, U.E. A
Jornada 3 18-10-2015
MOLLET U.E.,CF. D 62 Descansa
AMETLLA VALLES, C.F. A 141 Descansa
TONA, U.E. A 61 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
Descansa 44 PARETS, C.F. C
MANLLEU, A.E.C. C 164 SANTA EUGENIA, J.E. A
CALDES MONTBUI, C.F. A 23 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB E
Descansa 40 TORELLO, C.F. C
OAR VIC A 61 CENTELLES, U.E. A
Jornada 4 25-10-2015
Descansa 24 OAR VIC A
Descansa 59 MOLLET U.E.,CF. D
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A 08 AMETLLA VALLES, C.F. A
PARETS, C.F. C 33 TONA, U.E. A
SANTA EUGENIA, J.E. A 23 Descansa
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB E 07 MANLLEU, A.E.C. C
TORELLO, C.F. C 43 CALDES MONTBUI, C.F. A
CENTELLES, U.E. A 13 Descansa
Jornada 5 01-11-2015
Descansa 105 Descansa
MOLLET U.E.,CF. D 53 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
AMETLLA VALLES, C.F. A 42 PARETS, C.F. C
TONA, U.E. A 81 SANTA EUGENIA, J.E. A
Descansa 41 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB E
MANLLEU, A.E.C. C 32 TORELLO, C.F. C
CALDES MONTBUI, C.F. A 41 CENTELLES, U.E. A
OAR VIC A 33 Descansa
Jornada 6 08-11-2015
Descansa 43 OAR VIC A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A 34 Descansa
PARETS, C.F. C 13 MOLLET U.E.,CF. D
SANTA EUGENIA, J.E. A 013 AMETLLA VALLES, C.F. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB E 30 TONA, U.E. A
TORELLO, C.F. C 33 Descansa
CENTELLES, U.E. A 14 MANLLEU, A.E.C. C
Descansa 93 CALDES MONTBUI, C.F. A
Jornada 7 15-11-2015
Descansa 63 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
Descansa 53 PARETS, C.F. C
MOLLET U.E.,CF. D 150 SANTA EUGENIA, J.E. A
AMETLLA VALLES, C.F. A 42 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB E
TONA, U.E. A 23 TORELLO, C.F. C
Descansa 62 CENTELLES, U.E. A
MANLLEU, A.E.C. C 15 Descansa
OAR VIC A 25 CALDES MONTBUI, C.F. A
Jornada 8 22-11-2015
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A 41 OAR VIC A
PARETS, C.F. C 50 Descansa
SANTA EUGENIA, J.E. A 14 Descansa
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB E 15 MOLLET U.E.,CF. D
TORELLO, C.F. C 25 AMETLLA VALLES, C.F. A
CENTELLES, U.E. A 28 TONA, U.E. A
Descansa 51 Descansa
CALDES MONTBUI, C.F. A 011 MANLLEU, A.E.C. C
Jornada 9 29-11-2015
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A 36 PARETS, C.F. C
Descansa 64 SANTA EUGENIA, J.E. A
Descansa 21 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB E
MOLLET U.E.,CF. D 53 TORELLO, C.F. C
AMETLLA VALLES, C.F. A 113 CENTELLES, U.E. A
TONA, U.E. A 21 Descansa
Descansa 82 CALDES MONTBUI, C.F. A
OAR VIC A 01 MANLLEU, A.E.C. C
Jornada 10 13-12-2015
PARETS, C.F. C 31 OAR VIC A
SANTA EUGENIA, J.E. A 48 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB E 64 Descansa
TORELLO, C.F. C 22 Descansa
CENTELLES, U.E. A 14 MOLLET U.E.,CF. D
Descansa 42 AMETLLA VALLES, C.F. A
CALDES MONTBUI, C.F. A 15 TONA, U.E. A
MANLLEU, A.E.C. C 51 Descansa
Jornada 11 20-12-2015
PARETS, C.F. C 111 SANTA EUGENIA, J.E. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A 16 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB E
Descansa 23 TORELLO, C.F. C
Descansa 62 CENTELLES, U.E. A
MOLLET U.E.,CF. D 10 Descansa
AMETLLA VALLES, C.F. A 80 CALDES MONTBUI, C.F. A
TONA, U.E. A 14 MANLLEU, A.E.C. C
OAR VIC A 15 Descansa
Jornada 12 10-01-2016
SANTA EUGENIA, J.E. A 010 OAR VIC A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB E 02 PARETS, C.F. C
TORELLO, C.F. C 75 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
CENTELLES, U.E. A 24 Descansa
Descansa 20 Descansa
CALDES MONTBUI, C.F. A 28 MOLLET U.E.,CF. D
MANLLEU, A.E.C. C 42 AMETLLA VALLES, C.F. A
Descansa 04 TONA, U.E. A
Jornada 13 17-01-2016
SANTA EUGENIA, J.E. A 35 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB E
PARETS, C.F. C 21 TORELLO, C.F. C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A 30 CENTELLES, U.E. A
Descansa 16 Descansa
Descansa 52 CALDES MONTBUI, C.F. A
MOLLET U.E.,CF. D 12 MANLLEU, A.E.C. C
AMETLLA VALLES, C.F. A 51 Descansa
OAR VIC A 32 TONA, U.E. A
Jornada 14 24-01-2016
OAR VIC A 21 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB E
TORELLO, C.F. C 73 SANTA EUGENIA, J.E. A
CENTELLES, U.E. A 112 PARETS, C.F. C
Descansa 51 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
CALDES MONTBUI, C.F. A 40 Descansa
MANLLEU, A.E.C. C 42 Descansa
Descansa 15 MOLLET U.E.,CF. D
TONA, U.E. A 01 AMETLLA VALLES, C.F. A
Jornada 15 31-01-2016
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB E 23 TORELLO, C.F. C
SANTA EUGENIA, J.E. A 23 CENTELLES, U.E. A
PARETS, C.F. C 14 Descansa
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A 25 CALDES MONTBUI, C.F. A
Descansa 09 MANLLEU, A.E.C. C
Descansa 22 Descansa
MOLLET U.E.,CF. D 01 TONA, U.E. A
AMETLLA VALLES, C.F. A 42 OAR VIC A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 14-02-2016
MOLLET U.E.,CF. D 53 AMETLLA VALLES, C.F. A
Descansa 00 TONA, U.E. A
Descansa 10 Descansa
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A 110 MANLLEU, A.E.C. C
PARETS, C.F. C 71 CALDES MONTBUI, C.F. A
SANTA EUGENIA, J.E. A 17 Descansa
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB E 100 CENTELLES, U.E. A
TORELLO, C.F. C 34 OAR VIC A
Jornada 17 21-02-2016
OAR VIC A 32 MOLLET U.E.,CF. D
AMETLLA VALLES, C.F. A 20 Descansa
TONA, U.E. A 81 Descansa
Descansa 44 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
MANLLEU, A.E.C. C 21 PARETS, C.F. C
CALDES MONTBUI, C.F. A 53 SANTA EUGENIA, J.E. A
Descansa 32 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB E
CENTELLES, U.E. A 35 TORELLO, C.F. C
Jornada 18 28-02-2016
Descansa 31 MOLLET U.E.,CF. D
Descansa 16 AMETLLA VALLES, C.F. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A 15 TONA, U.E. A
PARETS, C.F. C 52 Descansa
SANTA EUGENIA, J.E. A 114 MANLLEU, A.E.C. C
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB E 51 CALDES MONTBUI, C.F. A
TORELLO, C.F. C 03 Descansa
CENTELLES, U.E. A 09 OAR VIC A
Jornada 19 06-03-2016
OAR VIC A 42 Descansa
MOLLET U.E.,CF. D 113 Descansa
AMETLLA VALLES, C.F. A 62 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
TONA, U.E. A 13 PARETS, C.F. C
Descansa 102 SANTA EUGENIA, J.E. A
MANLLEU, A.E.C. C 30 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB E
CALDES MONTBUI, C.F. A 41 TORELLO, C.F. C
Descansa 130 CENTELLES, U.E. A
Jornada 20 13-03-2016
Descansa 44 Descansa
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A 25 MOLLET U.E.,CF. D
PARETS, C.F. C 03 AMETLLA VALLES, C.F. A
SANTA EUGENIA, J.E. A 29 TONA, U.E. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB E 31 Descansa
TORELLO, C.F. C 25 MANLLEU, A.E.C. C
CENTELLES, U.E. A 55 CALDES MONTBUI, C.F. A
Descansa 44 OAR VIC A
Jornada 21 20-03-2016
OAR VIC A 71 Descansa
Descansa 42 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
MOLLET U.E.,CF. D 53 PARETS, C.F. C
AMETLLA VALLES, C.F. A 70 SANTA EUGENIA, J.E. A
TONA, U.E. A 20 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB E
Descansa 44 TORELLO, C.F. C
MANLLEU, A.E.C. C 130 CENTELLES, U.E. A
CALDES MONTBUI, C.F. A 14 Descansa
Jornada 22 03-04-2016
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A 33 Descansa
PARETS, C.F. C 11 Descansa
SANTA EUGENIA, J.E. A 25 MOLLET U.E.,CF. D
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB E 04 AMETLLA VALLES, C.F. A
TORELLO, C.F. C 36 TONA, U.E. A
CENTELLES, U.E. A 38 Descansa
Descansa 13 MANLLEU, A.E.C. C
CALDES MONTBUI, C.F. A 111 OAR VIC A
Jornada 23 10-04-2016
OAR VIC A 71 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
Descansa 13 PARETS, C.F. C
Descansa 50 SANTA EUGENIA, J.E. A
MOLLET U.E.,CF. D 23 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB E
AMETLLA VALLES, C.F. A 91 TORELLO, C.F. C
TONA, U.E. A 30 CENTELLES, U.E. A
Descansa 25 Descansa
MANLLEU, A.E.C. C 40 CALDES MONTBUI, C.F. A
Jornada 24 17-04-2016
PARETS, C.F. C 31 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
SANTA EUGENIA, J.E. A 25 Descansa
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB E 21 Descansa
TORELLO, C.F. C 34 MOLLET U.E.,CF. D
CENTELLES, U.E. A 112 AMETLLA VALLES, C.F. A
Descansa 32 TONA, U.E. A
CALDES MONTBUI, C.F. A 22 Descansa
MANLLEU, A.E.C. C 32 OAR VIC A
Jornada 25 24-04-2016
OAR VIC A 33 PARETS, C.F. C
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A 74 SANTA EUGENIA, J.E. A
Descansa 26 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB E
Descansa 41 TORELLO, C.F. C
MOLLET U.E.,CF. D 131 CENTELLES, U.E. A
AMETLLA VALLES, C.F. A 11 Descansa
TONA, U.E. A 12 CALDES MONTBUI, C.F. A
Descansa 09 MANLLEU, A.E.C. C
Jornada 26 01-05-2016
SANTA EUGENIA, J.E. A 25 PARETS, C.F. C
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB E 34 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
TORELLO, C.F. C 63 Descansa
CENTELLES, U.E. A 19 Descansa
Descansa 60 MOLLET U.E.,CF. D
CALDES MONTBUI, C.F. A 27 AMETLLA VALLES, C.F. A
MANLLEU, A.E.C. C 30 TONA, U.E. A
Descansa 16 OAR VIC A
Jornada 27 08-05-2016
OAR VIC A 103 SANTA EUGENIA, J.E. A
PARETS, C.F. C 81 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB E
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A 32 TORELLO, C.F. C
Descansa 102 CENTELLES, U.E. A
Descansa 44 Descansa
MOLLET U.E.,CF. D 22 CALDES MONTBUI, C.F. A
AMETLLA VALLES, C.F. A 22 MANLLEU, A.E.C. C
TONA, U.E. A 40 Descansa
Jornada 28 15-05-2016
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB E 162 SANTA EUGENIA, J.E. A
TORELLO, C.F. C 15 PARETS, C.F. C
CENTELLES, U.E. A 38 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
Descansa 112 Descansa
CALDES MONTBUI, C.F. A 21 Descansa
MANLLEU, A.E.C. C 82 MOLLET U.E.,CF. D
Descansa 17 AMETLLA VALLES, C.F. A
TONA, U.E. A 23 OAR VIC A
Jornada 29 22-05-2016
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB E 09 OAR VIC A
SANTA EUGENIA, J.E. A 57 TORELLO, C.F. C
PARETS, C.F. C 101 CENTELLES, U.E. A
OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A 17 Descansa
Descansa 81 CALDES MONTBUI, C.F. A
Descansa 16 MANLLEU, A.E.C. C
MOLLET U.E.,CF. D 61 Descansa
AMETLLA VALLES, C.F. A 21 TONA, U.E. A
Jornada 30 29-05-2016
TORELLO, C.F. C 37 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB E
CENTELLES, U.E. A 73 SANTA EUGENIA, J.E. A
Descansa 32 PARETS, C.F. C
CALDES MONTBUI, C.F. A 36 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F. A
MANLLEU, A.E.C. C 170 Descansa
Descansa 12 Descansa
TONA, U.E. A 03 MOLLET U.E.,CF. D
OAR VIC A 36 AMETLLA VALLES, C.F. A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.