Competició | TEMPORADA 2015-2016

segona catalana | grup 4

Competició | TEMPORADA 2015-2016

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 06-09-2015
SABADELL NORD,CF.,A 30 SALLENT, C.E.,A
LES FRANQUESES, C.F.,A 11 SAN CRISTOBAL, C.P.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 31 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
CAN PARELLADA, C.D.,A 20 GIRONELLA, C.F. AT.,A
CARDEDEU, F.C.,A 00 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
JOANENC, F.C.,A 22 CALDES MONTBUI, C.F.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 11 BELLAVISTA MILAN, C.,A
SAN LORENZO, U.D.,A 20 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
RIPOLLET, C.F.,A 31 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
Jornada 2 13-09-2015
SALLENT, C.E.,A 41 RIPOLLET, C.F.,A
SAN CRISTOBAL, C.P.,A 12 SABADELL NORD,CF.,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A 42 LES FRANQUESES, C.F.,A
GIRONELLA, C.F. AT.,A 00 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 22 CAN PARELLADA, C.D.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,A 14 CARDEDEU, F.C.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A 32 JOANENC, F.C.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 34 LLIÇA DE VALL C.F.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 31 SAN LORENZO, U.D.,A
Jornada 3 20-09-2015
SALLENT, C.E.,A 00 SAN CRISTOBAL, C.P.,A
SABADELL NORD,CF.,A 23 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
LES FRANQUESES, C.F.,A 20 GIRONELLA, C.F. AT.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 20 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
CAN PARELLADA, C.D.,A 01 CALDES MONTBUI, C.F.,A
CARDEDEU, F.C.,A 52 BELLAVISTA MILAN, C.,A
JOANENC, F.C.,A 22 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 22 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
RIPOLLET, C.F.,A 10 SAN LORENZO, U.D.,A
Jornada 4 27-09-2015
SAN CRISTOBAL, C.P.,A 10 RIPOLLET, C.F.,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A 20 SALLENT, C.E.,A
GIRONELLA, C.F. AT.,A 32 SABADELL NORD,CF.,A
LES FRANQUESES, C.F.,A 13 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
CALDES MONTBUI, C.F.,A 00 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A 21 CAN PARELLADA, C.D.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 20 CARDEDEU, F.C.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 11 JOANENC, F.C.,A
SAN LORENZO, U.D.,A 01 LLIÇA DE VALL C.F.,A
Jornada 5 04-10-2015
SAN CRISTOBAL, C.P.,A 11 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
SALLENT, C.E.,A 10 GIRONELLA, C.F. AT.,A
SABADELL NORD,CF.,A 22 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
LES FRANQUESES, C.F.,A 11 CALDES MONTBUI, C.F.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 42 BELLAVISTA MILAN, C.,A
CAN PARELLADA, C.D.,A 11 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
CARDEDEU, F.C.,A 01 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
JOANENC, F.C.,A 12 SAN LORENZO, U.D.,A
RIPOLLET, C.F.,A 10 LLIÇA DE VALL C.F.,A
Jornada 6 11-10-2015
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A 33 RIPOLLET, C.F.,A
GIRONELLA, C.F. AT.,A 13 SAN CRISTOBAL, C.P.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 33 SALLENT, C.E.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,A 12 SABADELL NORD,CF.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A 11 LES FRANQUESES, C.F.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 01 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 14 CAN PARELLADA, C.D.,A
SAN LORENZO, U.D.,A 22 CARDEDEU, F.C.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 20 JOANENC, F.C.,A
Jornada 7 18-10-2015
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A 21 GIRONELLA, C.F. AT.,A
SAN CRISTOBAL, C.P.,A 41 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
SALLENT, C.E.,A 00 CALDES MONTBUI, C.F.,A
SABADELL NORD,CF.,A 32 BELLAVISTA MILAN, C.,A
LES FRANQUESES, C.F.,A 51 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 21 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
CAN PARELLADA, C.D.,A 24 SAN LORENZO, U.D.,A
CARDEDEU, F.C.,A 31 LLIÇA DE VALL C.F.,A
RIPOLLET, C.F.,A 31 JOANENC, F.C.,A
Jornada 8 25-10-2015
GIRONELLA, C.F. AT.,A 01 RIPOLLET, C.F.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 23 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
CALDES MONTBUI, C.F.,A 00 SAN CRISTOBAL, C.P.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A 41 SALLENT, C.E.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 30 SABADELL NORD,CF.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 32 LES FRANQUESES, C.F.,A
SAN LORENZO, U.D.,A 03 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 22 CAN PARELLADA, C.D.,A
JOANENC, F.C.,A 26 CARDEDEU, F.C.,A
Jornada 9 01-11-2015
GIRONELLA, C.F. AT.,A 01 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A 01 CALDES MONTBUI, C.F.,A
SAN CRISTOBAL, C.P.,A 23 BELLAVISTA MILAN, C.,A
SALLENT, C.E.,A 20 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
SABADELL NORD,CF.,A 13 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
LES FRANQUESES, C.F.,A 10 SAN LORENZO, U.D.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 10 LLIÇA DE VALL C.F.,A
CAN PARELLADA, C.D.,A 02 JOANENC, F.C.,A
RIPOLLET, C.F.,A 12 CARDEDEU, F.C.,A
Jornada 10 08-11-2015
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 14 RIPOLLET, C.F.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,A 00 GIRONELLA, C.F. AT.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A 20 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 02 SAN CRISTOBAL, C.P.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 10 SALLENT, C.E.,A
SAN LORENZO, U.D.,A 31 SABADELL NORD,CF.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 00 LES FRANQUESES, C.F.,A
JOANENC, F.C.,A 12 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
CARDEDEU, F.C.,A 20 CAN PARELLADA, C.D.,A
Jornada 11 15-11-2015
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 21 CALDES MONTBUI, C.F.,A
GIRONELLA, C.F. AT.,A 06 BELLAVISTA MILAN, C.,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A 31 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
SAN CRISTOBAL, C.P.,A 01 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
SALLENT, C.E.,A 31 SAN LORENZO, U.D.,A
SABADELL NORD,CF.,A 22 LLIÇA DE VALL C.F.,A
LES FRANQUESES, C.F.,A 32 JOANENC, F.C.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 22 CARDEDEU, F.C.,A
RIPOLLET, C.F.,A 21 CAN PARELLADA, C.D.,A
Jornada 12 22-11-2015
CALDES MONTBUI, C.F.,A 32 RIPOLLET, C.F.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A 11 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 30 GIRONELLA, C.F. AT.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 40 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
SAN LORENZO, U.D.,A 21 SAN CRISTOBAL, C.P.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 21 SALLENT, C.E.,A
JOANENC, F.C.,A 12 SABADELL NORD,CF.,A
CARDEDEU, F.C.,A 11 LES FRANQUESES, C.F.,A
CAN PARELLADA, C.D.,A 11 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
Jornada 13 29-11-2015
CALDES MONTBUI, C.F.,A 22 BELLAVISTA MILAN, C.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 02 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
GIRONELLA, C.F. AT.,A 00 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A 12 SAN LORENZO, U.D.,A
SAN CRISTOBAL, C.P.,A 00 LLIÇA DE VALL C.F.,A
SALLENT, C.E.,A 31 JOANENC, F.C.,A
SABADELL NORD,CF.,A 41 CARDEDEU, F.C.,A
LES FRANQUESES, C.F.,A 20 CAN PARELLADA, C.D.,A
RIPOLLET, C.F.,A 20 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
Jornada 14 13-12-2015
BELLAVISTA MILAN, C.,A 33 RIPOLLET, C.F.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 40 CALDES MONTBUI, C.F.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 21 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
SAN LORENZO, U.D.,A 03 GIRONELLA, C.F. AT.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 00 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
JOANENC, F.C.,A 21 SAN CRISTOBAL, C.P.,A
CARDEDEU, F.C.,A 30 SALLENT, C.E.,A
CAN PARELLADA, C.D.,A 63 SABADELL NORD,CF.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 04 LES FRANQUESES, C.F.,A
Jornada 15 20-12-2015
BELLAVISTA MILAN, C.,A 20 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
CALDES MONTBUI, C.F.,A 12 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 02 SAN LORENZO, U.D.,A
GIRONELLA, C.F. AT.,A 10 LLIÇA DE VALL C.F.,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A 21 JOANENC, F.C.,A
SAN CRISTOBAL, C.P.,A 31 CARDEDEU, F.C.,A
SALLENT, C.E.,A 00 CAN PARELLADA, C.D.,A
SABADELL NORD,CF.,A 31 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
RIPOLLET, C.F.,A 11 LES FRANQUESES, C.F.,A
Jornada 16 10-01-2016
RIPOLLET, C.F.,A 32 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 11 BELLAVISTA MILAN, C.,A
SAN LORENZO, U.D.,A 22 CALDES MONTBUI, C.F.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 01 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
JOANENC, F.C.,A 02 GIRONELLA, C.F. AT.,A
CARDEDEU, F.C.,A 10 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
CAN PARELLADA, C.D.,A 42 SAN CRISTOBAL, C.P.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 22 SALLENT, C.E.,A
LES FRANQUESES, C.F.,A 22 SABADELL NORD,CF.,A
Jornada 17 17-01-2016
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 13 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A 50 SAN LORENZO, U.D.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,A 00 LLIÇA DE VALL C.F.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 20 JOANENC, F.C.,A
GIRONELLA, C.F. AT.,A 00 CARDEDEU, F.C.,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A 42 CAN PARELLADA, C.D.,A
SAN CRISTOBAL, C.P.,A 33 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
SALLENT, C.E.,A 21 LES FRANQUESES, C.F.,A
SABADELL NORD,CF.,A 21 RIPOLLET, C.F.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 18 24-01-2016
SALLENT, C.E.,A 21 SABADELL NORD,CF.,A
SAN CRISTOBAL, C.P.,A 20 LES FRANQUESES, C.F.,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A 30 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
GIRONELLA, C.F. AT.,A 41 CAN PARELLADA, C.D.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 13 CARDEDEU, F.C.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,A 20 JOANENC, F.C.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A 00 LLIÇA DE VALL C.F.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 21 SAN LORENZO, U.D.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 01 RIPOLLET, C.F.,A
Jornada 19 31-01-2016
RIPOLLET, C.F.,A 20 SALLENT, C.E.,A
SABADELL NORD,CF.,A 42 SAN CRISTOBAL, C.P.,A
LES FRANQUESES, C.F.,A 30 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 20 GIRONELLA, C.F. AT.,A
CAN PARELLADA, C.D.,A 04 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
CARDEDEU, F.C.,A 10 CALDES MONTBUI, C.F.,A
JOANENC, F.C.,A 20 BELLAVISTA MILAN, C.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 01 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
SAN LORENZO, U.D.,A 12 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
Jornada 20 14-02-2016
SAN CRISTOBAL, C.P.,A 21 SALLENT, C.E.,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A 11 SABADELL NORD,CF.,A
GIRONELLA, C.F. AT.,A 01 LES FRANQUESES, C.F.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 21 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
CALDES MONTBUI, C.F.,A 23 CAN PARELLADA, C.D.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A 01 CARDEDEU, F.C.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 00 JOANENC, F.C.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 21 LLIÇA DE VALL C.F.,A
SAN LORENZO, U.D.,A 11 RIPOLLET, C.F.,A
Jornada 21 21-02-2016
RIPOLLET, C.F.,A 13 SAN CRISTOBAL, C.P.,A
SALLENT, C.E.,A 51 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
SABADELL NORD,CF.,A 11 GIRONELLA, C.F. AT.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 00 LES FRANQUESES, C.F.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 01 CALDES MONTBUI, C.F.,A
CAN PARELLADA, C.D.,A 10 BELLAVISTA MILAN, C.,A
CARDEDEU, F.C.,A 32 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
JOANENC, F.C.,A 11 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 32 SAN LORENZO, U.D.,A
Jornada 22 28-02-2016
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A 03 SAN CRISTOBAL, C.P.,A
GIRONELLA, C.F. AT.,A 21 SALLENT, C.E.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 21 SABADELL NORD,CF.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,A 20 LES FRANQUESES, C.F.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A 40 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 21 CAN PARELLADA, C.D.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 11 CARDEDEU, F.C.,A
SAN LORENZO, U.D.,A 20 JOANENC, F.C.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 05 RIPOLLET, C.F.,A
Jornada 23 06-03-2016
RIPOLLET, C.F.,A 40 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
SAN CRISTOBAL, C.P.,A 11 GIRONELLA, C.F. AT.,A
SALLENT, C.E.,A 20 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
SABADELL NORD,CF.,A 11 CALDES MONTBUI, C.F.,A
LES FRANQUESES, C.F.,A 12 BELLAVISTA MILAN, C.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 11 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
CAN PARELLADA, C.D.,A 00 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
CARDEDEU, F.C.,A 21 SAN LORENZO, U.D.,A
JOANENC, F.C.,A 30 LLIÇA DE VALL C.F.,A
Jornada 24 13-03-2016
GIRONELLA, C.F. AT.,A 10 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 44 SAN CRISTOBAL, C.P.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,A 33 SALLENT, C.E.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A 03 SABADELL NORD,CF.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 03 LES FRANQUESES, C.F.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 11 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
SAN LORENZO, U.D.,A 11 CAN PARELLADA, C.D.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 10 CARDEDEU, F.C.,A
JOANENC, F.C.,A 12 RIPOLLET, C.F.,A
Jornada 25 20-03-2016
RIPOLLET, C.F.,A 11 GIRONELLA, C.F. AT.,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A 12 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
SAN CRISTOBAL, C.P.,A 52 CALDES MONTBUI, C.F.,A
SALLENT, C.E.,A 11 BELLAVISTA MILAN, C.,A
SABADELL NORD,CF.,A 00 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
LES FRANQUESES, C.F.,A 10 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 11 SAN LORENZO, U.D.,A
CAN PARELLADA, C.D.,A 22 LLIÇA DE VALL C.F.,A
CARDEDEU, F.C.,A 11 JOANENC, F.C.,A
Jornada 26 03-04-2016
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 31 GIRONELLA, C.F. AT.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,A 52 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A 12 SAN CRISTOBAL, C.P.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 13 SALLENT, C.E.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 32 SABADELL NORD,CF.,A
SAN LORENZO, U.D.,A 10 LES FRANQUESES, C.F.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 00 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
JOANENC, F.C.,A 21 CAN PARELLADA, C.D.,A
CARDEDEU, F.C.,A 00 RIPOLLET, C.F.,A
Jornada 27 10-04-2016
RIPOLLET, C.F.,A 33 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
GIRONELLA, C.F. AT.,A 30 CALDES MONTBUI, C.F.,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A 23 BELLAVISTA MILAN, C.,A
SAN CRISTOBAL, C.P.,A 10 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
SALLENT, C.E.,A 11 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
SABADELL NORD,CF.,A 22 SAN LORENZO, U.D.,A
LES FRANQUESES, C.F.,A 11 LLIÇA DE VALL C.F.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 12 JOANENC, F.C.,A
CAN PARELLADA, C.D.,A 04 CARDEDEU, F.C.,A
Jornada 28 17-04-2016
CALDES MONTBUI, C.F.,A 60 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A 02 GIRONELLA, C.F. AT.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 20 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 02 SAN CRISTOBAL, C.P.,A
SAN LORENZO, U.D.,A 10 SALLENT, C.E.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 01 SABADELL NORD,CF.,A
JOANENC, F.C.,A 22 LES FRANQUESES, C.F.,A
CARDEDEU, F.C.,A 02 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
CAN PARELLADA, C.D.,A 13 RIPOLLET, C.F.,A
Jornada 29 24-04-2016
RIPOLLET, C.F.,A 21 CALDES MONTBUI, C.F.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 22 BELLAVISTA MILAN, C.,A
GIRONELLA, C.F. AT.,A 22 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A 22 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
SAN CRISTOBAL, C.P.,A 10 SAN LORENZO, U.D.,A
SALLENT, C.E.,A 53 LLIÇA DE VALL C.F.,A
SABADELL NORD,CF.,A 22 JOANENC, F.C.,A
LES FRANQUESES, C.F.,A 20 CARDEDEU, F.C.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 31 CAN PARELLADA, C.D.,A
Jornada 30 01-05-2016
BELLAVISTA MILAN, C.,A 12 CALDES MONTBUI, C.F.,A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 20 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 10 GIRONELLA, C.F. AT.,A
SAN LORENZO, U.D.,A 31 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 04 SAN CRISTOBAL, C.P.,A
JOANENC, F.C.,A 12 SALLENT, C.E.,A
CARDEDEU, F.C.,A 20 SABADELL NORD,CF.,A
CAN PARELLADA, C.D.,A 11 LES FRANQUESES, C.F.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 22 RIPOLLET, C.F.,A
Jornada 31 08-05-2016
RIPOLLET, C.F.,A 21 BELLAVISTA MILAN, C.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,A 12 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 31 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
GIRONELLA, C.F. AT.,A 10 SAN LORENZO, U.D.,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A 01 LLIÇA DE VALL C.F.,A
SAN CRISTOBAL, C.P.,A 10 JOANENC, F.C.,A
SALLENT, C.E.,A 26 CARDEDEU, F.C.,A
SABADELL NORD,CF.,A 11 CAN PARELLADA, C.D.,A
LES FRANQUESES, C.F.,A 40 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
Jornada 32 15-05-2016
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 22 BELLAVISTA MILAN, C.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 31 CALDES MONTBUI, C.F.,A
SAN LORENZO, U.D.,A 33 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 02 GIRONELLA, C.F. AT.,A
JOANENC, F.C.,A 21 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
CARDEDEU, F.C.,A 23 SAN CRISTOBAL, C.P.,A
CAN PARELLADA, C.D.,A 12 SALLENT, C.E.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 53 SABADELL NORD,CF.,A
LES FRANQUESES, C.F.,A 11 RIPOLLET, C.F.,A
Jornada 33 22-05-2016
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A 00 RIPOLLET, C.F.,A
BELLAVISTA MILAN, C.,A 40 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
CALDES MONTBUI, C.F.,A 01 SAN LORENZO, U.D.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 32 LLIÇA DE VALL C.F.,A
GIRONELLA, C.F. AT.,A 40 JOANENC, F.C.,A
JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A 03 CARDEDEU, F.C.,A
SAN CRISTOBAL, C.P.,A 21 CAN PARELLADA, C.D.,A
SALLENT, C.E.,A 31 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A
SABADELL NORD,CF.,A 04 LES FRANQUESES, C.F.,A
Jornada 34 29-05-2016
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 01 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA,A
SAN LORENZO, U.D.,A 11 BELLAVISTA MILAN, C.,A
LLIÇA DE VALL C.F.,A 34 CALDES MONTBUI, C.F.,A
JOANENC, F.C.,A 31 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
CARDEDEU, F.C.,A 30 GIRONELLA, C.F. AT.,A
CAN PARELLADA, C.D.,A 25 JUVENTUD 25 DE SEPTIEMBRE,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,A 12 SAN CRISTOBAL, C.P.,A
LES FRANQUESES, C.F.,A 00 SALLENT, C.E.,A
RIPOLLET, C.F.,A 40 SABADELL NORD,CF.,A
TOTA LA INFORMACIÓ DE LA
LLIGA E-FUTBOL FIFA20 - PS4
A què esperes, inscriu-te ja!
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.