Competició | TEMPORADA 2015-2016

juvenil segona divisio | grup 29

Competició | TEMPORADA 2015-2016

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-10-2015
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 21 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D
MERCANTIL, C.E D
R
Descansa
Descansa 20 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B 24 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A 07 ESCUELA F. BONAIRE B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
R
Descansa
JUAN XXIII,C.S. A 41 Descansa
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 30 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
Jornada 2 11-10-2015
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D 21 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
Descansa
R
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B 41 MERCANTIL, C.E D
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 21 Descansa
ESCUELA F. BONAIRE B 21 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B
Descansa
R
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
Descansa 35 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 50 JUAN XXIII,C.S. A
Jornada 3 18-10-2015
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D
R
Descansa
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 01 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
MERCANTIL, C.E D 20 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
Descansa 50 ESCUELA F. BONAIRE B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B
R
Descansa
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A 25 Descansa
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 23 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 32 JUAN XXIII,C.S. A
Jornada 4 25-10-2015
Descansa
R
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B 12 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 15 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
ESCUELA F. BONAIRE B 04 MERCANTIL, C.E D
Descansa
R
Descansa
Descansa 31 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 142 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
JUAN XXIII,C.S. A 71 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
Jornada 5 01-11-2015
Descansa
R
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D 11 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 51 ESCUELA F. BONAIRE B
MERCANTIL, C.E D
R
Descansa
Descansa 100 Descansa
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B 111 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A 56 JUAN XXIII,C.S. A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 42 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
Jornada 6 08-11-2015
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B 52 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
R
Descansa
ESCUELA F. BONAIRE B 25 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D
Descansa
R
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
Descansa 22 MERCANTIL, C.E D
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 42 Descansa
JUAN XXIII,C.S. A 82 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 43 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
Jornada 7 15-11-2015
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B 50 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
Descansa
R
ESCUELA F. BONAIRE B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D
R
Descansa
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 21 Descansa
MERCANTIL, C.E D 33 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
Descansa 31 JUAN XXIII,C.S. A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B 06 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 61 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
Jornada 8 22-11-2015
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 24 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
ESCUELA F. BONAIRE B 22 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
Descansa
R
R
Descansa
Descansa 02 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 70 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
JUAN XXIII,C.S. A 34 MERCANTIL, C.E D
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 11 Descansa
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A 22 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B
Jornada 9 29-11-2015
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 03 ESCUELA F. BONAIRE B
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
R
Descansa
Descansa
R
Descansa
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D 32 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 53 JUAN XXIII,C.S. A
MERCANTIL, C.E D 20 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
Descansa 60 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 42 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B
Jornada 10 13-12-2015
ESCUELA F. BONAIRE B 19 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
Descansa
R
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
Descansa 06 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
R
Descansa
JUAN XXIII,C.S. A 30 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 32 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A 15 MERCANTIL, C.E D
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B 04 Descansa
Jornada 11 20-12-2015
ESCUELA F. BONAIRE B
R
Descansa
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 13 Descansa
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B 33 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
Descansa
R
JUAN XXIII,C.S. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D 14 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 41 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B 02 MERCANTIL, C.E D
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 12 Descansa
Jornada 12 10-01-2016
Descansa
R
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
Descansa 31 ESCUELA F. BONAIRE B
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 62 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
JUAN XXIII,C.S. A 31 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
R
Descansa
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A 12 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B 04 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
Descansa 14 MERCANTIL, C.E D
Jornada 13 17-01-2016
Descansa
R
Descansa
ESCUELA F. BONAIRE B 08 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 22 JUAN XXIII,C.S. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B 36 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
Descansa
R
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D 30 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 22 Descansa
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 13 MERCANTIL, C.E D
Jornada 14 24-01-2016
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 102 Descansa
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
R
Descansa
JUAN XXIII,C.S. A 61 ESCUELA F. BONAIRE B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 80 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A 04 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B
R
Descansa
Descansa 22 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D
MERCANTIL, C.E D 01 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
Jornada 15 31-01-2016
Descansa 52 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
Descansa
R
JUAN XXIII,C.S. A
ESCUELA F. BONAIRE B 15 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 44 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B 22 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B
Descansa
R
Descansa
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D 44 MERCANTIL, C.E D
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 43 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 14-02-2016
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D 21 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
Descansa
R
MERCANTIL, C.E D
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B 11 Descansa
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 23 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B
ESCUELA F. BONAIRE B 46 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
Descansa
R
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
Descansa 02 JUAN XXIII,C.S. A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 42 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
Jornada 17 21-02-2016
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 31 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
R
Descansa
MERCANTIL, C.E D 52 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
Descansa 70 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B 20 ESCUELA F. BONAIRE B
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
R
Descansa
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 24 Descansa
JUAN XXIII,C.S. A 12 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
Jornada 18 28-02-2016
Descansa
R
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B 21 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 25 MERCANTIL, C.E D
ESCUELA F. BONAIRE B 01 Descansa
Descansa
R
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B
Descansa 21 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 30 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
JUAN XXIII,C.S. A 81 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
Jornada 19 06-03-2016
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
R
Descansa
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D 42 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 42 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
MERCANTIL, C.E D 71 ESCUELA F. BONAIRE B
Descansa
R
Descansa
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B 41 Descansa
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A 13 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 30 JUAN XXIII,C.S. A
Jornada 20 13-03-2016
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
R
Descansa
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 33 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D
ESCUELA F. BONAIRE B 011 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
Descansa
R
MERCANTIL, C.E D
Descansa 12 Descansa
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 71 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B
JUAN XXIII,C.S. A 64 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 31 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
Jornada 21 20-03-2016
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 02 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
Descansa
R
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D 81 ESCUELA F. BONAIRE B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
R
Descansa
MERCANTIL, C.E D 20 Descansa
Descansa 31 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B 13 JUAN XXIII,C.S. A
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A 14 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
Jornada 22 03-04-2016
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 06 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
ESCUELA F. BONAIRE B
R
Descansa
Descansa
R
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D
Descansa 15 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 33 MERCANTIL, C.E D
JUAN XXIII,C.S. A 02 Descansa
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 21 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A 36 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
Jornada 23 10-04-2016
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 60 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B 131 ESCUELA F. BONAIRE B
Descansa
R
R
Descansa
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D 52 Descansa
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 33 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
MERCANTIL, C.E D 11 JUAN XXIII,C.S. A
Descansa 13 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B 20 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
Jornada 24 17-04-2016
ESCUELA F. BONAIRE B 18 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
Descansa
R
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
Descansa
R
Descansa
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 21 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D
JUAN XXIII,C.S. A 21 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 31 MERCANTIL, C.E D
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A 24 Descansa
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B 32 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
Jornada 25 24-04-2016
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 73 ESCUELA F. BONAIRE B
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
R
Descansa
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B 30 Descansa
Descansa
R
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D 43 JUAN XXIII,C.S. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 11 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
MERCANTIL, C.E D 81 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
Descansa 22 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B
Jornada 26 01-05-2016
Descansa
R
ESCUELA F. BONAIRE B
Descansa 30 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 50 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
JUAN XXIII,C.S. A
R
Descansa
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 20 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A 02 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
MERCANTIL, C.E D 41 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B
Descansa 32 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
Jornada 27 08-05-2016
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
R
Descansa
ESCUELA F. BONAIRE B 04 Descansa
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 06 CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B 02 JUAN XXIII,C.S. A
Descansa
R
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D 41 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 81 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B
MERCANTIL, C.E D 23 Descansa
Jornada 28 15-05-2016
Descansa
R
Descansa
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 160 ESCUELA F. BONAIRE B
JUAN XXIII,C.S. A 120 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 33 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
R
Descansa
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B 01 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D
Descansa 04 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
MERCANTIL, C.E D 51 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
Jornada 29 22-05-2016
Descansa 04 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A
Descansa
R
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A
ESCUELA F. BONAIRE B 012 JUAN XXIII,C.S. A
OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A 13 SANT CUGAT FUTBOL CLUB C
MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B 53 Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A
Descansa
R
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B
UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D 22 Descansa
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A 10 MERCANTIL, C.E D
Jornada 30 29-05-2016
CASTELLAR, UNIO ESPORTIVA A 42 Descansa
JUAN XXIII,C.S. A
R
Descansa
SANT CUGAT FUTBOL CLUB C 92 ESCUELA F. BONAIRE B
Pª BLAUGRANA RAMON LLORENS A 43 OLIMPIC CAN FATJO, C.E. A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT B 55 MIRASOL-BACO UNIÓN, C.F. B
Descansa
R
Descansa
MERCANTIL, C.E D 42 UNIO F. BASE JABAC I TERRASSA D
BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 34 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.