Competició | TEMPORADA 2015-2016

juvenil primera divisio | grup 7

Competició | TEMPORADA 2015-2016

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-10-2015
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 43 MONTCADA, C.D.,A
RIPOLLET, C.F.,A 21 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B 12 LA PLANADA, U.D.,A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A 41 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
JUNIOR,C.F.,B 21 MERCANTIL, C.E,C
MANLLEU, A.E.C.,C 04 SABADELL F.C., C.E.,C
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B 32 RUBI, U.E.,A
SABADELL NORD,CF.,A 21 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
Jornada 2 11-10-2015
MONTCADA, C.D.,A 23 SABADELL NORD,CF.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 21 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
LA PLANADA, U.D.,A 46 RIPOLLET, C.F.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 04 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
MERCANTIL, C.E,C 12 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A
SABADELL F.C., C.E.,C 51 JUNIOR,C.F.,B
RUBI, U.E.,A 81 MANLLEU, A.E.C.,C
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 23 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B
Jornada 3 18-10-2015
MONTCADA, C.D.,A 02 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 60 LA PLANADA, U.D.,A
RIPOLLET, C.F.,A 60 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B 41 MERCANTIL, C.E,C
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A 32 SABADELL F.C., C.E.,C
JUNIOR,C.F.,B 11 RUBI, U.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,C 22 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
SABADELL NORD,CF.,A 11 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B
Jornada 4 25-10-2015
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 02 SABADELL NORD,CF.,A
LA PLANADA, U.D.,A 03 MONTCADA, C.D.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 51 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
MERCANTIL, C.E,C 24 RIPOLLET, C.F.,A
SABADELL F.C., C.E.,C 02 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
RUBI, U.E.,A 53 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 21 JUNIOR,C.F.,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B 71 MANLLEU, A.E.C.,C
Jornada 5 01-11-2015
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 43 LA PLANADA, U.D.,A
MONTCADA, C.D.,A 01 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 22 MERCANTIL, C.E,C
RIPOLLET, C.F.,A 12 SABADELL F.C., C.E.,C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B 01 RUBI, U.E.,A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A 21 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
JUNIOR,C.F.,B 23 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B
SABADELL NORD,CF.,A 22 MANLLEU, A.E.C.,C
Jornada 6 08-11-2015
LA PLANADA, U.D.,A 12 SABADELL NORD,CF.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 01 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
MERCANTIL, C.E,C 21 MONTCADA, C.D.,A
SABADELL F.C., C.E.,C 40 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
RUBI, U.E.,A 21 RIPOLLET, C.F.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 11 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B 20 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A
MANLLEU, A.E.C.,C 43 JUNIOR,C.F.,B
Jornada 7 15-11-2015
LA PLANADA, U.D.,A 53 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 42 MERCANTIL, C.E,C
MONTCADA, C.D.,A 34 SABADELL F.C., C.E.,C
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 11 RUBI, U.E.,A
RIPOLLET, C.F.,A 20 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B 21 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A 51 MANLLEU, A.E.C.,C
SABADELL NORD,CF.,A 32 JUNIOR,C.F.,B
Jornada 8 22-11-2015
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 13 SABADELL NORD,CF.,A
MERCANTIL, C.E,C 21 LA PLANADA, U.D.,A
SABADELL F.C., C.E.,C 41 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
RUBI, U.E.,A 12 MONTCADA, C.D.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 11 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B 12 RIPOLLET, C.F.,A
MANLLEU, A.E.C.,C 01 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
JUNIOR,C.F.,B 32 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A
Jornada 9 29-11-2015
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 20 MERCANTIL, C.E,C
LA PLANADA, U.D.,A 21 SABADELL F.C., C.E.,C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 23 RUBI, U.E.,A
MONTCADA, C.D.,A 32 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 21 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B
RIPOLLET, C.F.,A 20 MANLLEU, A.E.C.,C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B 21 JUNIOR,C.F.,B
SABADELL NORD,CF.,A 42 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A
Jornada 10 13-12-2015
MERCANTIL, C.E,C 32 SABADELL NORD,CF.,A
SABADELL F.C., C.E.,C 30 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
RUBI, U.E.,A 51 LA PLANADA, U.D.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 02 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B 52 MONTCADA, C.D.,A
MANLLEU, A.E.C.,C 23 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
JUNIOR,C.F.,B 11 RIPOLLET, C.F.,A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A 13 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
Jornada 11 20-12-2015
MERCANTIL, C.E,C 14 SABADELL F.C., C.E.,C
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 21 RUBI, U.E.,A
LA PLANADA, U.D.,A 33 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 53 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B
MONTCADA, C.D.,A 20 MANLLEU, A.E.C.,C
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 00 JUNIOR,C.F.,B
RIPOLLET, C.F.,A 10 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A
SABADELL NORD,CF.,A 13 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
Jornada 12 10-01-2016
SABADELL F.C., C.E.,C 14 SABADELL NORD,CF.,A
RUBI, U.E.,A 30 MERCANTIL, C.E,C
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 21 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B 31 LA PLANADA, U.D.,A
MANLLEU, A.E.C.,C 32 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
JUNIOR,C.F.,B 51 MONTCADA, C.D.,A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A 12 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B 41 RIPOLLET, C.F.,A
Jornada 13 17-01-2016
SABADELL F.C., C.E.,C 14 RUBI, U.E.,A
MERCANTIL, C.E,C 11 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 13 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B
LA PLANADA, U.D.,A 84 MANLLEU, A.E.C.,C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 12 JUNIOR,C.F.,B
MONTCADA, C.D.,A 05 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 12 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
SABADELL NORD,CF.,A 11 RIPOLLET, C.F.,A
Jornada 14 24-01-2016
SABADELL NORD,CF.,A 22 RUBI, U.E.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 23 SABADELL F.C., C.E.,C
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B 43 MERCANTIL, C.E,C
MANLLEU, A.E.C.,C 23 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
JUNIOR,C.F.,B 41 LA PLANADA, U.D.,A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A 25 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B 61 MONTCADA, C.D.,A
RIPOLLET, C.F.,A 11 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
Jornada 15 31-01-2016
RUBI, U.E.,A 31 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
SABADELL F.C., C.E.,C 11 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B
MERCANTIL, C.E,C 31 MANLLEU, A.E.C.,C
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 32 JUNIOR,C.F.,B
LA PLANADA, U.D.,A 24 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 33 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
MONTCADA, C.D.,A 14 RIPOLLET, C.F.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 01 SABADELL NORD,CF.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 14-02-2016
MONTCADA, C.D.,A 22 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 23 RIPOLLET, C.F.,A
LA PLANADA, U.D.,A 34 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 20 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A
MERCANTIL, C.E,C 02 JUNIOR,C.F.,B
SABADELL F.C., C.E.,C 60 MANLLEU, A.E.C.,C
RUBI, U.E.,A 51 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 10 SABADELL NORD,CF.,A
Jornada 17 21-02-2016
SABADELL NORD,CF.,A 91 MONTCADA, C.D.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 22 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
RIPOLLET, C.F.,A 61 LA PLANADA, U.D.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B 54 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A 43 MERCANTIL, C.E,C
JUNIOR,C.F.,B 12 SABADELL F.C., C.E.,C
MANLLEU, A.E.C.,C 22 RUBI, U.E.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B 12 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
Jornada 18 28-02-2016
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 22 MONTCADA, C.D.,A
LA PLANADA, U.D.,A 23 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 02 RIPOLLET, C.F.,A
MERCANTIL, C.E,C 12 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
SABADELL F.C., C.E.,C 61 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A
RUBI, U.E.,A 21 JUNIOR,C.F.,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 21 MANLLEU, A.E.C.,C
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B 21 SABADELL NORD,CF.,A
Jornada 19 06-03-2016
SABADELL NORD,CF.,A 33 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
MONTCADA, C.D.,A 40 LA PLANADA, U.D.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 03 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
RIPOLLET, C.F.,A 11 MERCANTIL, C.E,C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B 13 SABADELL F.C., C.E.,C
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A 04 RUBI, U.E.,A
JUNIOR,C.F.,B 31 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
MANLLEU, A.E.C.,C 20 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B
Jornada 20 13-03-2016
LA PLANADA, U.D.,A 32 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 30 MONTCADA, C.D.,A
MERCANTIL, C.E,C 30 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
SABADELL F.C., C.E.,C 32 RIPOLLET, C.F.,A
RUBI, U.E.,A 12 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 03 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B 12 JUNIOR,C.F.,B
MANLLEU, A.E.C.,C 33 SABADELL NORD,CF.,A
Jornada 21 20-03-2016
SABADELL NORD,CF.,A 60 LA PLANADA, U.D.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 12 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
MONTCADA, C.D.,A 22 MERCANTIL, C.E,C
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 12 SABADELL F.C., C.E.,C
RIPOLLET, C.F.,A 01 RUBI, U.E.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B 32 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A 42 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B
JUNIOR,C.F.,B 20 MANLLEU, A.E.C.,C
Jornada 22 03-04-2016
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 33 LA PLANADA, U.D.,A
MERCANTIL, C.E,C 40 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
SABADELL F.C., C.E.,C 51 MONTCADA, C.D.,A
RUBI, U.E.,A 30 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 05 RIPOLLET, C.F.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B 25 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
MANLLEU, A.E.C.,C 22 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A
JUNIOR,C.F.,B 45 SABADELL NORD,CF.,A
Jornada 23 10-04-2016
SABADELL NORD,CF.,A 32 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
LA PLANADA, U.D.,A 14 MERCANTIL, C.E,C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 21 SABADELL F.C., C.E.,C
MONTCADA, C.D.,A 14 RUBI, U.E.,A
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 11 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
RIPOLLET, C.F.,A 11 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B 40 MANLLEU, A.E.C.,C
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A 12 JUNIOR,C.F.,B
Jornada 24 17-04-2016
MERCANTIL, C.E,C 21 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
SABADELL F.C., C.E.,C 100 LA PLANADA, U.D.,A
RUBI, U.E.,A 31 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 51 MONTCADA, C.D.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B 32 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
MANLLEU, A.E.C.,C 13 RIPOLLET, C.F.,A
JUNIOR,C.F.,B 06 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A 31 SABADELL NORD,CF.,A
Jornada 25 24-04-2016
SABADELL NORD,CF.,A 43 MERCANTIL, C.E,C
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 02 SABADELL F.C., C.E.,C
LA PLANADA, U.D.,A 14 RUBI, U.E.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 51 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
MONTCADA, C.D.,A 15 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 21 MANLLEU, A.E.C.,C
RIPOLLET, C.F.,A 24 JUNIOR,C.F.,B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B 32 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A
Jornada 26 01-05-2016
SABADELL F.C., C.E.,C 10 MERCANTIL, C.E,C
RUBI, U.E.,A 41 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 82 LA PLANADA, U.D.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B 24 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
MANLLEU, A.E.C.,C 43 MONTCADA, C.D.,A
JUNIOR,C.F.,B 14 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A 22 RIPOLLET, C.F.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B 43 SABADELL NORD,CF.,A
Jornada 27 08-05-2016
SABADELL NORD,CF.,A 13 SABADELL F.C., C.E.,C
MERCANTIL, C.E,C 02 RUBI, U.E.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 32 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
LA PLANADA, U.D.,A 21 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 71 MANLLEU, A.E.C.,C
MONTCADA, C.D.,A 36 JUNIOR,C.F.,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 10 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A
RIPOLLET, C.F.,A 24 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
Jornada 28 15-05-2016
RUBI, U.E.,A 31 SABADELL F.C., C.E.,C
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 03 MERCANTIL, C.E,C
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B 34 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
MANLLEU, A.E.C.,C 32 LA PLANADA, U.D.,A
JUNIOR,C.F.,B 12 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A 21 MONTCADA, C.D.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B 21 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
RIPOLLET, C.F.,A 31 SABADELL NORD,CF.,A
Jornada 29 22-05-2016
RUBI, U.E.,A 20 SABADELL NORD,CF.,A
SABADELL F.C., C.E.,C 80 SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A
MERCANTIL, C.E,C 33 SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B 61 MANLLEU, A.E.C.,C
LA PLANADA, U.D.,A 67 JUNIOR,C.F.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 21 Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A
MONTCADA, C.D.,A 13 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B
VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A 23 RIPOLLET, C.F.,A
Jornada 30 29-05-2016
SANT QUIRZE VALLES, F.C.,A 15 RUBI, U.E.,A
SANT CUGAT FUTBOL CLUB,B 35 SABADELL F.C., C.E.,C
MANLLEU, A.E.C.,C 32 MERCANTIL, C.E,C
JUNIOR,C.F.,B 11 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,B
Pª BLAUGRANA SANT CUGAT,A 30 LA PLANADA, U.D.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,B 54 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
RIPOLLET, C.F.,A 62 MONTCADA, C.D.,A
SABADELL NORD,CF.,A 11 VILA OLIMPICA CLUB ESP.,A
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.