Competició | TEMPORADA 2015-2016

infantil primera divisio | grup 7

Competició | TEMPORADA 2015-2016

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-10-2015
GRANOLLERS, E.C.,C 11 SABADELL NORD,CF.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 24 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C 12 MOLLET U.E.,CF.,D
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 02 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B
MONTORNES, C.F.,A 02 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
SANT FOST , U.E.,A 03 MANLLEU, A.E.C.,C
VILASSAR DALT, C.E.,A 33 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
PREMIA CLUB ESP.,A 01 CIRERA, U.D.,B
Jornada 2 11-10-2015
SABADELL NORD,CF.,A 70 PREMIA CLUB ESP.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 32 GRANOLLERS, E.C.,C
MOLLET U.E.,CF.,D 20 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B 10 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 31 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
MANLLEU, A.E.C.,C 23 MONTORNES, C.F.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 11 SANT FOST , U.E.,A
CIRERA, U.D.,B 02 VILASSAR DALT, C.E.,A
Jornada 3 18-10-2015
SABADELL NORD,CF.,A 10 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
GRANOLLERS, E.C.,C 32 MOLLET U.E.,CF.,D
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 04 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C 25 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 31 MANLLEU, A.E.C.,C
MONTORNES, C.F.,A 34 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
SANT FOST , U.E.,A 01 CIRERA, U.D.,B
PREMIA CLUB ESP.,A 01 VILASSAR DALT, C.E.,A
Jornada 4 25-10-2015
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 100 PREMIA CLUB ESP.,A
MOLLET U.E.,CF.,D 33 SABADELL NORD,CF.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B 21 GRANOLLERS, E.C.,C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 110 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
MANLLEU, A.E.C.,C 11 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 02 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
CIRERA, U.D.,B 010 MONTORNES, C.F.,A
VILASSAR DALT, C.E.,A 11 SANT FOST , U.E.,A
Jornada 5 01-11-2015
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 21 MOLLET U.E.,CF.,D
SABADELL NORD,CF.,A 01 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B
GRANOLLERS, E.C.,C 23 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 22 MANLLEU, A.E.C.,C
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C 21 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 20 CIRERA, U.D.,B
MONTORNES, C.F.,A 30 VILASSAR DALT, C.E.,A
PREMIA CLUB ESP.,A 11 SANT FOST , U.E.,A
Jornada 6 08-11-2015
MOLLET U.E.,CF.,D 42 PREMIA CLUB ESP.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B 20 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 40 SABADELL NORD,CF.,A
MANLLEU, A.E.C.,C 24 GRANOLLERS, E.C.,C
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 22 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
CIRERA, U.D.,B 01 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C
VILASSAR DALT, C.E.,A 03 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
SANT FOST , U.E.,A 13 MONTORNES, C.F.,A
Jornada 7 15-11-2015
MOLLET U.E.,CF.,D 01 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 03 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
SABADELL NORD,CF.,A 01 MANLLEU, A.E.C.,C
GRANOLLERS, E.C.,C 32 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 02 CIRERA, U.D.,B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C 12 VILASSAR DALT, C.E.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 31 SANT FOST , U.E.,A
PREMIA CLUB ESP.,A 24 MONTORNES, C.F.,A
Jornada 8 22-11-2015
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B 60 PREMIA CLUB ESP.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 31 MOLLET U.E.,CF.,D
MANLLEU, A.E.C.,C 11 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 21 SABADELL NORD,CF.,A
CIRERA, U.D.,B 06 GRANOLLERS, E.C.,C
VILASSAR DALT, C.E.,A 21 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
SANT FOST , U.E.,A 13 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C
MONTORNES, C.F.,A 33 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
Jornada 9 29-11-2015
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B 11 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
MOLLET U.E.,CF.,D 14 MANLLEU, A.E.C.,C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 30 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
SABADELL NORD,CF.,A 32 CIRERA, U.D.,B
GRANOLLERS, E.C.,C 51 VILASSAR DALT, C.E.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 15 SANT FOST , U.E.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C 11 MONTORNES, C.F.,A
PREMIA CLUB ESP.,A 08 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
Jornada 10 13-12-2015
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 110 PREMIA CLUB ESP.,A
MANLLEU, A.E.C.,C 02 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 20 MOLLET U.E.,CF.,D
CIRERA, U.D.,B 12 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
VILASSAR DALT, C.E.,A 04 SABADELL NORD,CF.,A
SANT FOST , U.E.,A 04 GRANOLLERS, E.C.,C
MONTORNES, C.F.,A 91 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 22 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C
Jornada 11 20-12-2015
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 32 MANLLEU, A.E.C.,C
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B 10 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
MOLLET U.E.,CF.,D 50 CIRERA, U.D.,B
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 40 VILASSAR DALT, C.E.,A
SABADELL NORD,CF.,A 30 SANT FOST , U.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,C 11 MONTORNES, C.F.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 06 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
PREMIA CLUB ESP.,A 15 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C
Jornada 12 10-01-2016
MANLLEU, A.E.C.,C 111 PREMIA CLUB ESP.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 34 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
CIRERA, U.D.,B 06 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B
VILASSAR DALT, C.E.,A 02 MOLLET U.E.,CF.,D
SANT FOST , U.E.,A 06 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
MONTORNES, C.F.,A 53 SABADELL NORD,CF.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 32 GRANOLLERS, E.C.,C
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C 70 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
Jornada 13 17-01-2016
MANLLEU, A.E.C.,C 55 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 130 CIRERA, U.D.,B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B 50 VILASSAR DALT, C.E.,A
MOLLET U.E.,CF.,D 00 SANT FOST , U.E.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 31 MONTORNES, C.F.,A
SABADELL NORD,CF.,A 10 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,C 32 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C
PREMIA CLUB ESP.,A 40 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
Jornada 14 24-01-2016
PREMIA CLUB ESP.,A 21 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
CIRERA, U.D.,B 17 MANLLEU, A.E.C.,C
VILASSAR DALT, C.E.,A 03 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
SANT FOST , U.E.,A 17 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B
MONTORNES, C.F.,A 10 MOLLET U.E.,CF.,D
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 32 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C 03 SABADELL NORD,CF.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 05 GRANOLLERS, E.C.,C
Jornada 15 31-01-2016
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 40 CIRERA, U.D.,B
MANLLEU, A.E.C.,C 71 VILASSAR DALT, C.E.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 70 SANT FOST , U.E.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B 30 MONTORNES, C.F.,A
MOLLET U.E.,CF.,D 01 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 11 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C
SABADELL NORD,CF.,A 31 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
GRANOLLERS, E.C.,C 61 PREMIA CLUB ESP.,A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 14-02-2016
SABADELL NORD,CF.,A 13 GRANOLLERS, E.C.,C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 20 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
MOLLET U.E.,CF.,D 10 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B 20 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 60 MONTORNES, C.F.,A
MANLLEU, A.E.C.,C 50 SANT FOST , U.E.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 32 VILASSAR DALT, C.E.,A
CIRERA, U.D.,B 11 PREMIA CLUB ESP.,A
Jornada 17 21-02-2016
PREMIA CLUB ESP.,A 21 SABADELL NORD,CF.,A
GRANOLLERS, E.C.,C 21 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 15 MOLLET U.E.,CF.,D
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C 03 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 12 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
MONTORNES, C.F.,A 42 MANLLEU, A.E.C.,C
SANT FOST , U.E.,A 04 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
VILASSAR DALT, C.E.,A 41 CIRERA, U.D.,B
Jornada 18 28-02-2016
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 20 SABADELL NORD,CF.,A
MOLLET U.E.,CF.,D 01 GRANOLLERS, E.C.,C
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B 30 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 40 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C
MANLLEU, A.E.C.,C 31 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 23 MONTORNES, C.F.,A
CIRERA, U.D.,B 21 SANT FOST , U.E.,A
VILASSAR DALT, C.E.,A 21 PREMIA CLUB ESP.,A
Jornada 19 06-03-2016
PREMIA CLUB ESP.,A 02 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
SABADELL NORD,CF.,A 12 MOLLET U.E.,CF.,D
GRANOLLERS, E.C.,C 00 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 03 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C 06 MANLLEU, A.E.C.,C
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 13 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
MONTORNES, C.F.,A 41 CIRERA, U.D.,B
SANT FOST , U.E.,A 30 VILASSAR DALT, C.E.,A
Jornada 20 13-03-2016
MOLLET U.E.,CF.,D 10 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B 51 SABADELL NORD,CF.,A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 60 GRANOLLERS, E.C.,C
MANLLEU, A.E.C.,C 71 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 21 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C
CIRERA, U.D.,B 26 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
VILASSAR DALT, C.E.,A 03 MONTORNES, C.F.,A
SANT FOST , U.E.,A 02 PREMIA CLUB ESP.,A
Jornada 21 20-03-2016
PREMIA CLUB ESP.,A 10 MOLLET U.E.,CF.,D
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 12 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B
SABADELL NORD,CF.,A 13 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
GRANOLLERS, E.C.,C 47 MANLLEU, A.E.C.,C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 14 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C 100 CIRERA, U.D.,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 32 VILASSAR DALT, C.E.,A
MONTORNES, C.F.,A 50 SANT FOST , U.E.,A
Jornada 22 03-04-2016
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B 10 MOLLET U.E.,CF.,D
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 40 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
MANLLEU, A.E.C.,C 12 SABADELL NORD,CF.,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 44 GRANOLLERS, E.C.,C
CIRERA, U.D.,B 24 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
VILASSAR DALT, C.E.,A 30 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C
SANT FOST , U.E.,A 01 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
MONTORNES, C.F.,A 32 PREMIA CLUB ESP.,A
Jornada 23 10-04-2016
PREMIA CLUB ESP.,A 04 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B
MOLLET U.E.,CF.,D 18 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 23 MANLLEU, A.E.C.,C
SABADELL NORD,CF.,A 12 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
GRANOLLERS, E.C.,C 41 CIRERA, U.D.,B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 02 VILASSAR DALT, C.E.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C 01 SANT FOST , U.E.,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 11 MONTORNES, C.F.,A
Jornada 24 17-04-2016
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 20 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B
MANLLEU, A.E.C.,C 63 MOLLET U.E.,CF.,D
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 21 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
CIRERA, U.D.,B 27 SABADELL NORD,CF.,A
VILASSAR DALT, C.E.,A 02 GRANOLLERS, E.C.,C
SANT FOST , U.E.,A 30 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
MONTORNES, C.F.,A 23 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 60 PREMIA CLUB ESP.,A
Jornada 25 24-04-2016
PREMIA CLUB ESP.,A 03 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B 22 MANLLEU, A.E.C.,C
MOLLET U.E.,CF.,D 10 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 50 CIRERA, U.D.,B
SABADELL NORD,CF.,A 42 VILASSAR DALT, C.E.,A
GRANOLLERS, E.C.,C 30 SANT FOST , U.E.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 04 MONTORNES, C.F.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C 30 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
Jornada 26 01-05-2016
MANLLEU, A.E.C.,C 04 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 36 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B
CIRERA, U.D.,B 25 MOLLET U.E.,CF.,D
VILASSAR DALT, C.E.,A 01 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
SANT FOST , U.E.,A 22 SABADELL NORD,CF.,A
MONTORNES, C.F.,A 41 GRANOLLERS, E.C.,C
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 30 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C 44 PREMIA CLUB ESP.,A
Jornada 27 08-05-2016
PREMIA CLUB ESP.,A 23 MANLLEU, A.E.C.,C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 61 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B 100 CIRERA, U.D.,B
MOLLET U.E.,CF.,D 00 VILASSAR DALT, C.E.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 10 SANT FOST , U.E.,A
SABADELL NORD,CF.,A 18 MONTORNES, C.F.,A
GRANOLLERS, E.C.,C 13 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 04 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C
Jornada 28 15-05-2016
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 23 MANLLEU, A.E.C.,C
CIRERA, U.D.,B 18 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
VILASSAR DALT, C.E.,A 03 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B
SANT FOST , U.E.,A 02 MOLLET U.E.,CF.,D
MONTORNES, C.F.,A 21 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 35 SABADELL NORD,CF.,A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C 01 GRANOLLERS, E.C.,C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 31 PREMIA CLUB ESP.,A
Jornada 29 22-05-2016
CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C 90 PREMIA CLUB ESP.,A
MANLLEU, A.E.C.,C 90 CIRERA, U.D.,B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A 30 VILASSAR DALT, C.E.,A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B 50 SANT FOST , U.E.,A
MOLLET U.E.,CF.,D 24 MONTORNES, C.F.,A
UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A 33 LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A
SABADELL NORD,CF.,A 04 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C
GRANOLLERS, E.C.,C 110 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B
Jornada 30 29-05-2016
CIRERA, U.D.,B 18 CERDANYOLA VALLES, F.C. ,C
VILASSAR DALT, C.E.,A 05 MANLLEU, A.E.C.,C
SANT FOST , U.E.,A 114 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU,A
MONTORNES, C.F.,A 02 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E,B
LLIÇA D'AMUNT, C.E.,A 10 MOLLET U.E.,CF.,D
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB,C 14 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA,B 12 SABADELL NORD,CF.,A
PREMIA CLUB ESP.,A 14 GRANOLLERS, E.C.,C
TOTA LA INFORMACIÓ DE LA
LLIGA E-FUTBOL FIFA20 - PS4
A què esperes, inscriu-te ja!
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.