Competició | TEMPORADA 2015-2016

infantil primera divisio | grup 7

Competició | TEMPORADA 2015-2016

PRIMERA VOLTA

Jornada 1 04-10-2015
GRANOLLERS, E.C. C 11 SABADELL NORD,CF. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 24 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C 12 MOLLET U.E.,CF. D
LLIÇA D'AMUNT, C.E. A 02 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B
MONTORNES, C.F. A 02 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
SANT FOST , U.E. A 03 MANLLEU, A.E.C. C
VILASSAR DALT, C.E. A 33 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
PREMIA CLUB ESP. A 01 CIRERA, U.D. B
Jornada 2 11-10-2015
SABADELL NORD,CF. A 70 PREMIA CLUB ESP. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A 32 GRANOLLERS, E.C. C
MOLLET U.E.,CF. D 20 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B 10 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 31 LLIÇA D'AMUNT, C.E. A
MANLLEU, A.E.C. C 23 MONTORNES, C.F. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 11 SANT FOST , U.E. A
CIRERA, U.D. B 02 VILASSAR DALT, C.E. A
Jornada 3 18-10-2015
SABADELL NORD,CF. A 10 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A
GRANOLLERS, E.C. C 32 MOLLET U.E.,CF. D
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 04 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C 25 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
LLIÇA D'AMUNT, C.E. A 31 MANLLEU, A.E.C. C
MONTORNES, C.F. A 34 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
SANT FOST , U.E. A 01 CIRERA, U.D. B
PREMIA CLUB ESP. A 01 VILASSAR DALT, C.E. A
Jornada 4 25-10-2015
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A 100 PREMIA CLUB ESP. A
MOLLET U.E.,CF. D 33 SABADELL NORD,CF. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B 21 GRANOLLERS, E.C. C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 110 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
MANLLEU, A.E.C. C 11 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 02 LLIÇA D'AMUNT, C.E. A
CIRERA, U.D. B 010 MONTORNES, C.F. A
VILASSAR DALT, C.E. A 11 SANT FOST , U.E. A
Jornada 5 01-11-2015
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A 21 MOLLET U.E.,CF. D
SABADELL NORD,CF. A 01 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B
GRANOLLERS, E.C. C 23 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 22 MANLLEU, A.E.C. C
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C 21 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
LLIÇA D'AMUNT, C.E. A 20 CIRERA, U.D. B
MONTORNES, C.F. A 30 VILASSAR DALT, C.E. A
PREMIA CLUB ESP. A 11 SANT FOST , U.E. A
Jornada 6 08-11-2015
MOLLET U.E.,CF. D 42 PREMIA CLUB ESP. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B 20 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 40 SABADELL NORD,CF. A
MANLLEU, A.E.C. C 24 GRANOLLERS, E.C. C
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 22 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
CIRERA, U.D. B 01 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C
VILASSAR DALT, C.E. A 03 LLIÇA D'AMUNT, C.E. A
SANT FOST , U.E. A 13 MONTORNES, C.F. A
Jornada 7 15-11-2015
MOLLET U.E.,CF. D 01 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A 03 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
SABADELL NORD,CF. A 01 MANLLEU, A.E.C. C
GRANOLLERS, E.C. C 32 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 02 CIRERA, U.D. B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C 12 VILASSAR DALT, C.E. A
LLIÇA D'AMUNT, C.E. A 31 SANT FOST , U.E. A
PREMIA CLUB ESP. A 24 MONTORNES, C.F. A
Jornada 8 22-11-2015
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B 60 PREMIA CLUB ESP. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 31 MOLLET U.E.,CF. D
MANLLEU, A.E.C. C 11 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 21 SABADELL NORD,CF. A
CIRERA, U.D. B 06 GRANOLLERS, E.C. C
VILASSAR DALT, C.E. A 21 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
SANT FOST , U.E. A 13 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C
MONTORNES, C.F. A 33 LLIÇA D'AMUNT, C.E. A
Jornada 9 29-11-2015
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B 11 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
MOLLET U.E.,CF. D 14 MANLLEU, A.E.C. C
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A 30 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
SABADELL NORD,CF. A 32 CIRERA, U.D. B
GRANOLLERS, E.C. C 51 VILASSAR DALT, C.E. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 15 SANT FOST , U.E. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C 11 MONTORNES, C.F. A
PREMIA CLUB ESP. A 08 LLIÇA D'AMUNT, C.E. A
Jornada 10 13-12-2015
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 110 PREMIA CLUB ESP. A
MANLLEU, A.E.C. C 02 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 20 MOLLET U.E.,CF. D
CIRERA, U.D. B 12 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A
VILASSAR DALT, C.E. A 04 SABADELL NORD,CF. A
SANT FOST , U.E. A 04 GRANOLLERS, E.C. C
MONTORNES, C.F. A 91 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
LLIÇA D'AMUNT, C.E. A 22 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C
Jornada 11 20-12-2015
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 32 MANLLEU, A.E.C. C
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B 10 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
MOLLET U.E.,CF. D 50 CIRERA, U.D. B
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A 40 VILASSAR DALT, C.E. A
SABADELL NORD,CF. A 30 SANT FOST , U.E. A
GRANOLLERS, E.C. C 11 MONTORNES, C.F. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 06 LLIÇA D'AMUNT, C.E. A
PREMIA CLUB ESP. A 15 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C
Jornada 12 10-01-2016
MANLLEU, A.E.C. C 111 PREMIA CLUB ESP. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 34 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
CIRERA, U.D. B 06 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B
VILASSAR DALT, C.E. A 02 MOLLET U.E.,CF. D
SANT FOST , U.E. A 06 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A
MONTORNES, C.F. A 53 SABADELL NORD,CF. A
LLIÇA D'AMUNT, C.E. A 32 GRANOLLERS, E.C. C
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C 70 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
Jornada 13 17-01-2016
MANLLEU, A.E.C. C 55 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 130 CIRERA, U.D. B
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B 50 VILASSAR DALT, C.E. A
MOLLET U.E.,CF. D 00 SANT FOST , U.E. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A 31 MONTORNES, C.F. A
SABADELL NORD,CF. A 10 LLIÇA D'AMUNT, C.E. A
GRANOLLERS, E.C. C 32 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C
PREMIA CLUB ESP. A 40 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
Jornada 14 24-01-2016
PREMIA CLUB ESP. A 21 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
CIRERA, U.D. B 17 MANLLEU, A.E.C. C
VILASSAR DALT, C.E. A 03 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
SANT FOST , U.E. A 17 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B
MONTORNES, C.F. A 10 MOLLET U.E.,CF. D
LLIÇA D'AMUNT, C.E. A 32 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C 03 SABADELL NORD,CF. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 05 GRANOLLERS, E.C. C
Jornada 15 31-01-2016
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 40 CIRERA, U.D. B
MANLLEU, A.E.C. C 71 VILASSAR DALT, C.E. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 70 SANT FOST , U.E. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B 30 MONTORNES, C.F. A
MOLLET U.E.,CF. D 01 LLIÇA D'AMUNT, C.E. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A 11 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C
SABADELL NORD,CF. A 31 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
GRANOLLERS, E.C. C 61 PREMIA CLUB ESP. A

SEGONA VOLTA

Jornada 16 14-02-2016
SABADELL NORD,CF. A 13 GRANOLLERS, E.C. C
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A 20 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
MOLLET U.E.,CF. D 10 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B 20 LLIÇA D'AMUNT, C.E. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 60 MONTORNES, C.F. A
MANLLEU, A.E.C. C 50 SANT FOST , U.E. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 32 VILASSAR DALT, C.E. A
CIRERA, U.D. B 11 PREMIA CLUB ESP. A
Jornada 17 21-02-2016
PREMIA CLUB ESP. A 21 SABADELL NORD,CF. A
GRANOLLERS, E.C. C 21 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 15 MOLLET U.E.,CF. D
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C 03 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B
LLIÇA D'AMUNT, C.E. A 12 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
MONTORNES, C.F. A 42 MANLLEU, A.E.C. C
SANT FOST , U.E. A 04 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
VILASSAR DALT, C.E. A 41 CIRERA, U.D. B
Jornada 18 28-02-2016
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A 20 SABADELL NORD,CF. A
MOLLET U.E.,CF. D 01 GRANOLLERS, E.C. C
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B 30 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 40 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C
MANLLEU, A.E.C. C 31 LLIÇA D'AMUNT, C.E. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 23 MONTORNES, C.F. A
CIRERA, U.D. B 21 SANT FOST , U.E. A
VILASSAR DALT, C.E. A 21 PREMIA CLUB ESP. A
Jornada 19 06-03-2016
PREMIA CLUB ESP. A 02 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A
SABADELL NORD,CF. A 12 MOLLET U.E.,CF. D
GRANOLLERS, E.C. C 00 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 03 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C 06 MANLLEU, A.E.C. C
LLIÇA D'AMUNT, C.E. A 13 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
MONTORNES, C.F. A 41 CIRERA, U.D. B
SANT FOST , U.E. A 30 VILASSAR DALT, C.E. A
Jornada 20 13-03-2016
MOLLET U.E.,CF. D 10 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B 51 SABADELL NORD,CF. A
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 60 GRANOLLERS, E.C. C
MANLLEU, A.E.C. C 71 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 21 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C
CIRERA, U.D. B 26 LLIÇA D'AMUNT, C.E. A
VILASSAR DALT, C.E. A 03 MONTORNES, C.F. A
SANT FOST , U.E. A 02 PREMIA CLUB ESP. A
Jornada 21 20-03-2016
PREMIA CLUB ESP. A 10 MOLLET U.E.,CF. D
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A 12 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B
SABADELL NORD,CF. A 13 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
GRANOLLERS, E.C. C 47 MANLLEU, A.E.C. C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 14 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C 100 CIRERA, U.D. B
LLIÇA D'AMUNT, C.E. A 32 VILASSAR DALT, C.E. A
MONTORNES, C.F. A 50 SANT FOST , U.E. A
Jornada 22 03-04-2016
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B 10 MOLLET U.E.,CF. D
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 40 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A
MANLLEU, A.E.C. C 12 SABADELL NORD,CF. A
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 44 GRANOLLERS, E.C. C
CIRERA, U.D. B 24 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
VILASSAR DALT, C.E. A 30 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C
SANT FOST , U.E. A 01 LLIÇA D'AMUNT, C.E. A
MONTORNES, C.F. A 32 PREMIA CLUB ESP. A
Jornada 23 10-04-2016
PREMIA CLUB ESP. A 04 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B
MOLLET U.E.,CF. D 18 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A 23 MANLLEU, A.E.C. C
SABADELL NORD,CF. A 12 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
GRANOLLERS, E.C. C 41 CIRERA, U.D. B
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 02 VILASSAR DALT, C.E. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C 01 SANT FOST , U.E. A
LLIÇA D'AMUNT, C.E. A 11 MONTORNES, C.F. A
Jornada 24 17-04-2016
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 20 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B
MANLLEU, A.E.C. C 63 MOLLET U.E.,CF. D
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 21 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A
CIRERA, U.D. B 27 SABADELL NORD,CF. A
VILASSAR DALT, C.E. A 02 GRANOLLERS, E.C. C
SANT FOST , U.E. A 30 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
MONTORNES, C.F. A 23 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C
LLIÇA D'AMUNT, C.E. A 60 PREMIA CLUB ESP. A
Jornada 25 24-04-2016
PREMIA CLUB ESP. A 03 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B 22 MANLLEU, A.E.C. C
MOLLET U.E.,CF. D 10 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A 50 CIRERA, U.D. B
SABADELL NORD,CF. A 42 VILASSAR DALT, C.E. A
GRANOLLERS, E.C. C 30 SANT FOST , U.E. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 04 MONTORNES, C.F. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C 30 LLIÇA D'AMUNT, C.E. A
Jornada 26 01-05-2016
MANLLEU, A.E.C. C 04 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 36 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B
CIRERA, U.D. B 25 MOLLET U.E.,CF. D
VILASSAR DALT, C.E. A 01 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A
SANT FOST , U.E. A 22 SABADELL NORD,CF. A
MONTORNES, C.F. A 41 GRANOLLERS, E.C. C
LLIÇA D'AMUNT, C.E. A 30 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C 44 PREMIA CLUB ESP. A
Jornada 27 08-05-2016
PREMIA CLUB ESP. A 23 MANLLEU, A.E.C. C
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 61 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B 100 CIRERA, U.D. B
MOLLET U.E.,CF. D 00 VILASSAR DALT, C.E. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A 10 SANT FOST , U.E. A
SABADELL NORD,CF. A 18 MONTORNES, C.F. A
GRANOLLERS, E.C. C 13 LLIÇA D'AMUNT, C.E. A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 04 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C
Jornada 28 15-05-2016
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 23 MANLLEU, A.E.C. C
CIRERA, U.D. B 18 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
VILASSAR DALT, C.E. A 03 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B
SANT FOST , U.E. A 02 MOLLET U.E.,CF. D
MONTORNES, C.F. A 21 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A
LLIÇA D'AMUNT, C.E. A 35 SABADELL NORD,CF. A
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C 01 GRANOLLERS, E.C. C
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 31 PREMIA CLUB ESP. A
Jornada 29 22-05-2016
CERDANYOLA VALLES, F.C. C 90 PREMIA CLUB ESP. A
MANLLEU, A.E.C. C 90 CIRERA, U.D. B
CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A 30 VILASSAR DALT, C.E. A
ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B 50 SANT FOST , U.E. A
MOLLET U.E.,CF. D 24 MONTORNES, C.F. A
UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A 33 LLIÇA D'AMUNT, C.E. A
SABADELL NORD,CF. A 04 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C
GRANOLLERS, E.C. C 110 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B
Jornada 30 29-05-2016
CIRERA, U.D. B 18 CERDANYOLA VALLES, F.C. C
VILASSAR DALT, C.E. A 05 MANLLEU, A.E.C. C
SANT FOST , U.E. A 114 CAN RULL ROMULO TRONCHONI, CFU A
MONTORNES, C.F. A 02 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E B
LLIÇA D'AMUNT, C.E. A 10 MOLLET U.E.,CF. D
VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB C 14 UNIFICACIÓN C.F.SANTA PERPETUA A
ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 12 SABADELL NORD,CF. A
PREMIA CLUB ESP. A 14 GRANOLLERS, E.C. C
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.