Competició | TEMPORADA 2015-2016
infantil primera divisio | grup 16
Competició | TEMPORADA 2015-2016
FASE ASCENS A SEGUNDA DIVISIÓN NACIONAL A - Tercera eliminatòria FINAL CAMPEONES DE LIGA SEGUNDA DIVISIÓN NACIONAL B FASE ASCENS A SEGONA DIVISIÓ NACIONAL A FASE ASCENS A SEGUNDA DIVISIÓN NACIONAL A - Segona eliminatòria SEGUNDA DIVISION NACIONAL B FASE ASCENS A SEGONA DIVISIÓ NACIONAL B FASE ASCENS A SEGUNDA DIVISIÓN NACIONAL B - Segona eliminatòria TERCERA DIVISIO NACIONAL FASE ASCENS A SEGUNDA DIVISIÓN NACIONAL B - Tercera eliminatòria FINAL CAMPIONAT DE CATALUNYA AMATEUR FASE ASCENS A TERCERA DIVISIÓ NACIONAL PRIMERA CATALANA SEGONA CATALANA COPA CATALUNYA AMATEUR TEMPORADA 2016/2017 FASE ASCENS A PRIMERA CATALANA FASE ASCENS A SEGONA CATALANA FASE ASCENS A SEGONA CATALANA-GIRONA TERCERA CATALANA FASE ASCENS A SEGONA CATALANA TARRAGONA PROMOCIÓ ASCENS A SEGONA CATALANA LLEIDA PEPITO ESTEVE 2016 FASE ASCENS A TERCERA CATALANA COPA TARRAGONA QUARTA CATALANA 2 FASE Copa Barcelonès - Eliminatòries QUARTA CATALANA Copa Bages - Berguedà - Eliminatòries Copa Osona - Eliminatòries Copa Vallès Occidental - Eliminatòries Copa de Catalunya - VETERANS -Eliminatòries VETERANS Copa de Catalunya - VETERANS COPA R.F.E.F. - Fase Autonòmica COPA CATALUNYA ABSOLUTA 2015/2016 COPA CATALUNYA AMATEUR 2015/2016 Copa Bages Berguedà - Quarta Catalana Copa Barcelonès - Quarta Catalana Copa Osona - Quarta Catalana COPA TARRAGONA QUARTA CATALANA Copa Vallès Occidental - Quarta Catalana COPA FEDERACIÓ QUARTA CATALANA FASE FINAL COPA FEDERACIO QUARTA CATALANA DIVISIO HONOR JUVENIL LLIGA NACIONAL JUVENIL Campionat de Catalunya JUVENIL PREFERENT JUVENILS FASE ASCENS JUVENIL TERRES EBRE JUVENIL PRIMERA DIVISIÓ COPA PRIMAVERA JUVENIL TERRES EBRE JUVENIL SEGONA DIVISIÓ JUVENIL SEGONA DIVISIÓ COMPLEMENTARI Campionat Catalunya Cadet - Copa Coca-Cola - Semifinals Fase Nacional Intermèdia - Campionat d´Espanya CADET - Copa Coca-Cola- DIVISIÓ HONOR CADET Campionat Catalunya Cadet - Copa Coca-Cola - Final Campionat de Catalunya CADET - COPA COCA-COLA Fase Nacional Intermèdia - Campionat d´Espanya CADET - Copa Coca-Cola- PREFERENT CADET FASE ASCENS CADET TERRES EBRE CADET PRIMERA DIVISIÓ COPA PRIMAVERA CADET TERRES EBRE CADET SEGONA DIVISIÓ Campionat de Catalunya INFANTIL DIVISIÓ HONOR INFANTIL PREFERENT INFANTIL PROMOCIÓ ASCENS INFANTIL INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ INFANTIL SEGONA DIVISIÓ COMPLEMENTARI INFANTIL SEGONA DIVISIÓ COPA LLEIDA TERRITORIAL
GRUP 1 GRUP 2 GRUP 3 GRUP 4 GRUP 5 GRUP 6 GRUP 7 GRUP 8 GRUP 9 GRUP 10 GRUP 11 GRUP 12 GRUP 13 GRUP 14 GRUP 15 GRUP 16
PRIMERA VOLTA
Jornada 1
04-10-2015
QUART, U.E. B
4 0
FORNELLS, UE. A Descansa
4 2
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
2 0
BANYOLES, C.E. A CELLERA, C.F. A
4 3
Descansa Descansa
0 5
FIGUERES, U.E. B L'ESCALA, F.C. B
3 1
Descansa PERALADA, C.F. A
6 1
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A LLANÇA, C.E. B
2 2
LES PRESES, C.F. A
Jornada 2
11-10-2015
FORNELLS, UE. A
5 0
LLANÇA, C.E. B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
2 1
QUART, U.E. B BANYOLES, C.E. A
6 0
Descansa Descansa
2 1
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B CELLERA, C.F. A
3 5
FIGUERES, U.E. B Descansa
5 0
Descansa ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
1 4
L'ESCALA, F.C. B LES PRESES, C.F. A
1 2
PERALADA, C.F. A
Jornada 3
18-10-2015
FORNELLS, UE. A
2 3
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B QUART, U.E. B
6 0
BANYOLES, C.E. A Descansa
1 3
Descansa ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
4 3
FIGUERES, U.E. B CELLERA, C.F. A
3 1
Descansa Descansa
2 2
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A L'ESCALA, F.C. B
3 4
LES PRESES, C.F. A LLANÇA, C.E. B
0 2
PERALADA, C.F. A
Jornada 4
25-10-2015
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
7 0
LLANÇA, C.E. B BANYOLES, C.E. A
3 5
FORNELLS, UE. A Descansa
7 4
QUART, U.E. B FIGUERES, U.E. B
9 2
Descansa Descansa
0 6
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
6 7
CELLERA, C.F. A LES PRESES, C.F. A
2 0
Descansa PERALADA, C.F. A
4 2
L'ESCALA, F.C. B
Jornada 5
01-11-2015
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
1 1
BANYOLES, C.E. A FORNELLS, UE. A
3 2
Descansa QUART, U.E. B
6 3
FIGUERES, U.E. B Descansa
5 1
Descansa ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
5 0
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A CELLERA, C.F. A
1 3
LES PRESES, C.F. A Descansa
0 5
PERALADA, C.F. A LLANÇA, C.E. B
3 1
L'ESCALA, F.C. B
Jornada 6
08-11-2015
BANYOLES, C.E. A
4 1
LLANÇA, C.E. B Descansa
5 4
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B FIGUERES, U.E. B
4 7
FORNELLS, UE. A QUART, U.E. B
5 0
Descansa ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
0 2
Descansa LES PRESES, C.F. A
1 2
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B PERALADA, C.F. A
2 0
CELLERA, C.F. A L'ESCALA, F.C. B
2 1
Descansa
Jornada 7
15-11-2015
BANYOLES, C.E. A
4 2
Descansa FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
3 2
FIGUERES, U.E. B FORNELLS, UE. A
4 0
Descansa QUART, U.E. B
3 2
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A Descansa
1 1
LES PRESES, C.F. A ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
1 2
PERALADA, C.F. A CELLERA, C.F. A
3 3
L'ESCALA, F.C. B LLANÇA, C.E. B
7 0
Descansa
Jornada 8
22-11-2015
Descansa
5 2
LLANÇA, C.E. B FIGUERES, U.E. B
3 3
BANYOLES, C.E. A Descansa
0 1
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
1 2
FORNELLS, UE. A LES PRESES, C.F. A
1 2
QUART, U.E. B PERALADA, C.F. A
0 1
Descansa L'ESCALA, F.C. B
0 2
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B Descansa
1 3
CELLERA, C.F. A
Jornada 9
29-11-2015
Descansa
1 3
FIGUERES, U.E. B BANYOLES, C.E. A
4 0
Descansa FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
0 1
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A FORNELLS, UE. A
1 2
LES PRESES, C.F. A QUART, U.E. B
4 0
PERALADA, C.F. A Descansa
3 3
L'ESCALA, F.C. B ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
7 0
Descansa LLANÇA, C.E. B
6 0
CELLERA, C.F. A
Jornada 10
13-12-2015
FIGUERES, U.E. B
4 1
LLANÇA, C.E. B Descansa
0 7
Descansa ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
0 3
BANYOLES, C.E. A LES PRESES, C.F. A
0 2
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B PERALADA, C.F. A
2 1
FORNELLS, UE. A L'ESCALA, F.C. B
1 3
QUART, U.E. B Descansa
0 3
Descansa CELLERA, C.F. A
4 5
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
Jornada 11
20-12-2015
FIGUERES, U.E. B
11 1
Descansa Descansa
3 0
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A BANYOLES, C.E. A
0 3
LES PRESES, C.F. A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
2 0
PERALADA, C.F. A FORNELLS, UE. A
2 1
L'ESCALA, F.C. B QUART, U.E. B
14 0
Descansa Descansa
3 2
CELLERA, C.F. A LLANÇA, C.E. B
3 2
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
Jornada 12
10-01-2016
Descansa
0 7
LLANÇA, C.E. B ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
2 7
FIGUERES, U.E. B LES PRESES, C.F. A
1 3
Descansa PERALADA, C.F. A
1 0
BANYOLES, C.E. A L'ESCALA, F.C. B
1 2
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B Descansa
2 2
FORNELLS, UE. A CELLERA, C.F. A
2 7
QUART, U.E. B ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
4 2
Descansa
Jornada 13
17-01-2016
Descansa
1 3
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A FIGUERES, U.E. B
1 1
LES PRESES, C.F. A Descansa
3 0
PERALADA, C.F. A BANYOLES, C.E. A
3 0
L'ESCALA, F.C. B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
12 1
Descansa FORNELLS, UE. A
2 1
CELLERA, C.F. A QUART, U.E. B
0 0
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B Descansa
3 1
LLANÇA, C.E. B
Jornada 14
24-01-2016
LLANÇA, C.E. B
2 1
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A LES PRESES, C.F. A
3 2
Descansa PERALADA, C.F. A
2 1
FIGUERES, U.E. B L'ESCALA, F.C. B
3 2
Descansa Descansa
0 5
BANYOLES, C.E. A CELLERA, C.F. A
3 5
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
1 7
FORNELLS, UE. A Descansa
1 6
QUART, U.E. B
Jornada 15
31-01-2016
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
0 1
LES PRESES, C.F. A Descansa
0 3
PERALADA, C.F. A FIGUERES, U.E. B
0 1
L'ESCALA, F.C. B Descansa
14 2
Descansa BANYOLES, C.E. A
4 2
CELLERA, C.F. A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
0 0
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B FORNELLS, UE. A
5 3
Descansa QUART, U.E. B
3 2
LLANÇA, C.E. B
SEGONA VOLTA
Jornada 16
14-02-2016
FORNELLS, UE. A
2 1
QUART, U.E. B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
2 1
Descansa BANYOLES, C.E. A
0 2
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B Descansa
10 2
CELLERA, C.F. A FIGUERES, U.E. B
8 0
Descansa Descansa
2 6
L'ESCALA, F.C. B ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
2 0
PERALADA, C.F. A LES PRESES, C.F. A
3 1
LLANÇA, C.E. B
Jornada 17
21-02-2016
LLANÇA, C.E. B
0 2
FORNELLS, UE. A QUART, U.E. B
2 0
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B Descansa
3 3
BANYOLES, C.E. A ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
1 4
Descansa FIGUERES, U.E. B
3 2
CELLERA, C.F. A Descansa
0 2
Descansa L'ESCALA, F.C. B
3 2
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A PERALADA, C.F. A
3 1
LES PRESES, C.F. A
Jornada 18
28-02-2016
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
1 1
FORNELLS, UE. A BANYOLES, C.E. A
5 4
QUART, U.E. B Descansa
7 2
Descansa FIGUERES, U.E. B
1 0
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B Descansa
0 6
CELLERA, C.F. A ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
4 1
Descansa LES PRESES, C.F. A
2 1
L'ESCALA, F.C. B PERALADA, C.F. A
1 1
LLANÇA, C.E. B
Jornada 19
06-03-2016
LLANÇA, C.E. B
0 2
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B FORNELLS, UE. A
5 2
BANYOLES, C.E. A QUART, U.E. B
1 3
Descansa Descansa
3 1
FIGUERES, U.E. B ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
4 0
Descansa CELLERA, C.F. A
2 1
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A Descansa
1 7
LES PRESES, C.F. A L'ESCALA, F.C. B
2 2
PERALADA, C.F. A
Jornada 20
13-03-2016
BANYOLES, C.E. A
7 1
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B Descansa
6 1
FORNELLS, UE. A FIGUERES, U.E. B
2 2
QUART, U.E. B Descansa
3 5
Descansa ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
1 4
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B LES PRESES, C.F. A
2 3
CELLERA, C.F. A PERALADA, C.F. A
10 0
Descansa L'ESCALA, F.C. B
0 0
LLANÇA, C.E. B
Jornada 21
20-03-2016
LLANÇA, C.E. B
3 4
BANYOLES, C.E. A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
0 1
Descansa FORNELLS, UE. A
4 2
FIGUERES, U.E. B Descansa
0 6
QUART, U.E. B Descansa
2 2
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
2 3
LES PRESES, C.F. A CELLERA, C.F. A
3 3
PERALADA, C.F. A Descansa
0 12
L'ESCALA, F.C. B
Jornada 22
03-04-2016
Descansa
3 1
BANYOLES, C.E. A FIGUERES, U.E. B
0 0
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B Descansa
1 4
FORNELLS, UE. A ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
0 2
QUART, U.E. B LES PRESES, C.F. A
3 2
Descansa PERALADA, C.F. A
4 0
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B L'ESCALA, F.C. B
5 1
CELLERA, C.F. A Descansa
0 7
LLANÇA, C.E. B
Jornada 23
10-04-2016
LLANÇA, C.E. B
0 4
Descansa BANYOLES, C.E. A
3 1
FIGUERES, U.E. B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
3 2
Descansa FORNELLS, UE. A
3 1
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A QUART, U.E. B
1 1
LES PRESES, C.F. A Descansa
2 7
PERALADA, C.F. A ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
2 2
L'ESCALA, F.C. B CELLERA, C.F. A
6 0
Descansa
Jornada 24
17-04-2016
FIGUERES, U.E. B
2 2
Descansa Descansa
0 10
BANYOLES, C.E. A ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
3 2
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B LES PRESES, C.F. A
2 1
FORNELLS, UE. A PERALADA, C.F. A
5 1
QUART, U.E. B L'ESCALA, F.C. B
1 5
Descansa Descansa
1 6
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B CELLERA, C.F. A
4 2
LLANÇA, C.E. B
Jornada 25
24-04-2016
LLANÇA, C.E. B
2 1
FIGUERES, U.E. B Descansa
5 0
Descansa BANYOLES, C.E. A
1 0
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
0 1
LES PRESES, C.F. A FORNELLS, UE. A
4 1
PERALADA, C.F. A QUART, U.E. B
7 1
L'ESCALA, F.C. B Descansa
10 1
Descansa ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
7 1
CELLERA, C.F. A
Jornada 26
01-05-2016
Descansa
4 4
FIGUERES, U.E. B ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
0 2
Descansa LES PRESES, C.F. A
1 1
BANYOLES, C.E. A PERALADA, C.F. A
4 3
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B L'ESCALA, F.C. B
2 1
FORNELLS, UE. A Descansa
2 14
QUART, U.E. B CELLERA, C.F. A
4 2
Descansa ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
3 2
LLANÇA, C.E. B
Jornada 27
08-05-2016
LLANÇA, C.E. B
7 1
Descansa FIGUERES, U.E. B
3 0
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A Descansa
1 1
LES PRESES, C.F. A BANYOLES, C.E. A
3 2
PERALADA, C.F. A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
4 2
L'ESCALA, F.C. B FORNELLS, UE. A
10 0
Descansa QUART, U.E. B
4 3
CELLERA, C.F. A Descansa
4 2
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
Jornada 28
15-05-2016
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
4 1
Descansa LES PRESES, C.F. A
1 2
FIGUERES, U.E. B PERALADA, C.F. A
1 2
Descansa L'ESCALA, F.C. B
3 5
BANYOLES, C.E. A Descansa
2 6
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B CELLERA, C.F. A
2 4
FORNELLS, UE. A ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
1 7
QUART, U.E. B LLANÇA, C.E. B
5 2
Descansa
Jornada 29
22-05-2016
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A
6 1
LLANÇA, C.E. B Descansa
1 7
LES PRESES, C.F. A FIGUERES, U.E. B
0 3
PERALADA, C.F. A Descansa
4 1
L'ESCALA, F.C. B BANYOLES, C.E. A
18 2
Descansa FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B
5 4
CELLERA, C.F. A FORNELLS, UE. A
5 0
ESCOLA F. GIRONES-SABAT B QUART, U.E. B
3 2
Descansa
Jornada 30
29-05-2016
LES PRESES, C.F. A
3 1
ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A PERALADA, C.F. A
7 0
Descansa L'ESCALA, F.C. B
0 5
FIGUERES, U.E. B Descansa
2 12
Descansa CELLERA, C.F. A
2 2
BANYOLES, C.E. A ESCOLA F. GIRONES-SABAT B
3 4
FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B Descansa
0 4
FORNELLS, UE. A LLANÇA, C.E. B
5 2
QUART, U.E. B
Atenció: Fes clic secundari i selecciona imprimir o ctrl+P o clic en aquest botó per imprimir.
© FCF · 2024 FEDERACIÓ CATALANA DE FUTBOL
|
Avís Legal
|
Privacitat
|
Cookies
FCF · 2024 FEDERACIÓ CATALANA DE FUTBOL
| Sicília, 93-97 1er pis | BCN | +34 93 265 24 77