JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 30-09-2023 09:00 SABADELL F.C., C.E. F PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B 2 - 2E
2 08-10-2023 16:00 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B MERCANTIL, C.E F 2 - 3P
3 14-10-2023 14:15 JUNIOR,C.F. D PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B 4 - 0P
4 21-10-2023 14:30 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E 1 - 3P
5 28-10-2023 14:00 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B 0 - 3G
6 04-11-2023 13:30 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B ESCUELA F. BONAIRE B 5 - 1G
7 12-11-2023 18:00 SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B 10 - 0P
8 17-01-2024 20:30 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B 2 - 3P
9 25-11-2023 09:00 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B CERDANYOLA VALLES, F.C. G 3 - 1G
10 02-12-2023 20:00 SANT QUIRZE VALLES, F.C. B PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B 3 - 0P
11 16-12-2023 13:45 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B SABADELLENCA, UE. D 3 - 5P
12 13-01-2024 12:30 TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. B PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B 4 - 2P
13 20-01-2024 13:45 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B POLINYA, AT. A 0 - 0E
14 28-01-2024 12:00 CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B 3 - 4G
15 04-02-2024 11:00 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B RIPOLLET CLUB FUTBOL A 0 - 1P
16 18-02-2024 13:30 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B SABADELL F.C., C.E. F 1 - 1E
17 24-02-2024 08:45 MERCANTIL, C.E F PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B 1 - 1E
18 03-03-2024 13:30 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B JUNIOR,C.F. D 3 - 2G
19 10-03-2024 16:15 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA E PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B 0 - 4G
20 16-03-2024 14:00 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B BASE MONTCADA CLUB FUTBOL D 3 - 2G
21 23-03-2024 13:30 ESCUELA F. BONAIRE B PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B 0 - 1G
22 07-04-2024 10:30 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B SAN JUAN AT. DE MONTCADA,U.E. A 0 - 5P
23 13-04-2024 15:00 ESCUELA F.BASE RIPOLLET,AD. B PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B 2 - 2E
24 20-04-2024 09:00 CERDANYOLA VALLES, F.C. G PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B 0 - 1G
25 27-04-2024 13:00 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B SANT QUIRZE VALLES, F.C. B 0 - 4P
26 04-05-2024 14:45 SABADELLENCA, UE. D PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B 7 - 0P
27 12-05-2024 13:30 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B TIBIDABO TORRE ROMEU, U.D. B 3 - 0G
28 18-05-2024 16:00 POLINYA, AT. A PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B 4 - 0P
29 25-05-2024 09:30 PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B CASTELLAR, UNIÓ ESPORTIVA C 3 - 2G
30 01-06-2024 18:15 RIPOLLET CLUB FUTBOL A PLANADEU-ROUREDA UNIÓ ESPORTIVA FUTBOL B -
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.