FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B

INFANTIL PRIMERA DIVISIÓ

JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 01-10-2022 12:45 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B PERALADA, C.F. A 2 - 5P
2 08-10-2022 14:45 QUART, U.E. B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B 1 - 2G
3 15-10-2022 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B ESCOLA F. GIRONES-SABAT B 1 - 2P
4 22-10-2022 12:45 FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B 3 - 1P
5 29-10-2022 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B FEC VALL DEL TER A 4 - 2G
6 05-11-2022 13:00 FIGUERES, U.E. B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B 2 - 1P
7 12-11-2022 12:00 L\'ESCALA, F.C. A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B 6 - 0P
8 19-11-2022 13:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B GIRONA, F.C. C 2 - 1G
9 26-11-2022 11:00 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B 0 - 1G
10 10-12-2022 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B CELRA, U.C.E. A 1 - 1E
11 17-12-2022 16:15 BISBALENC, AT. A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B 2 - 2E
12 07-01-2023 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B ATLÈTIC CLUB BANYOLES A 4 - 6P
13 15-01-2023 13:30 FORNELLS, UE. B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B 1 - 4G
14 21-01-2023 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B SANT GREGORI, A.E. A 1 - 3P
15 28-01-2023 12:30 ESPLAIS, C.F. A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B 3 - 1P
16 04-02-2023 15:00 PERALADA, C.F. A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B 8 - 3P
17 11-02-2023 13:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B QUART, U.E. B 3 - 2G
18 26-02-2023 11:00 ESCOLA F. GIRONES-SABAT B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B 8 - 2P
19 04-03-2023 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B FUNDACIO PRIV. ESP. DE BEGUR A 4 - 1G
20 12-03-2023 10:00 FEC VALL DEL TER A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B 0 - 7G
21 18-03-2023 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B FIGUERES, U.E. B 2 - 3P
22 26-03-2023 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B L\'ESCALA, F.C. A -
23 01-04-2023 19:00 GIRONA, F.C. C FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B -
24 15-04-2023 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B ESCOLA F. BAIX TER, C.E A -
25 22-04-2023 12:30 CELRA, U.C.E. A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B -
26 29-04-2023 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B BISBALENC, AT. A -
27 06-05-2023 15:00 ATLÈTIC CLUB BANYOLES A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B -
28 13-05-2023 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B FORNELLS, UE. B -
29 20-05-2023 12:30 SANT GREGORI, A.E. A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B -
30 27-05-2023 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT B ESPLAIS, C.F. A -
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.