EUROPA, C.E. A

LLIGA TERCERA DIVISIÓ CADET FUTBOL SALA

JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 16-10-2021 18:37 ESTEL VALLSECA A EUROPA, C.E. A 4 - 2P
2 24-10-2021 20:00 EUROPA, C.E. A HORTA FUTSAL CLUB B 2 - 2E
3 13-12-2021 19:10 EUROPA, C.E. A SANT ANDREU, A.E. B 8 - 1G
4 07-11-2021 12:30 ARRELS, A.E.F.S. B EUROPA, C.E. A 2 - 8G
5 13-11-2021 11:15 EUROPA, C.E. A MONTSENY, C.E.CD B 4 - 0G
6 20-11-2021 12:07 JESUÏTES GRÀCIA - KOSTKA C EUROPA, C.E. A 2 - 1P
7 27-11-2021 11:15 EUROPA, C.E. A F.S. FORTALEZA A 1 - 3P
8 11-12-2021 16:30 FUTSAL CLASSIC BARCELONA, CLUB ESPORTIU A EUROPA, C.E. A 0 - 2G
9 18-12-2021 11:15 EUROPA, C.E. A AEE INSTITUT ICÀRIA - CET 10 F 2 - 3P
10 16-01-2022 11:30 RAPID SANTA COLOMA, F.S. B EUROPA, C.E. A 2 - 2E
11 22-01-2022 11:17 EUROPA, C.E. A LES GLORIES 2014 CLUB FUTBOL SALA A 1 - 4P
12 05-02-2022 11:30 JESUÏTES EL CLOT CLUB ESPORTIU A EUROPA, C.E. A 1 - 4G
13 12-02-2022 11:15 EUROPA, C.E. A CFS JORDI SANCHEZ C 2 - 1G
14 19-02-2022 12:15 EUROPA, C.E. A ESTEL VALLSECA A 2 - 2E
15 06-03-2022 10:03 HORTA FUTSAL CLUB B EUROPA, C.E. A 2 - 3G
16 13-03-2022 17:15 SANT ANDREU, A.E. B EUROPA, C.E. A 3 - 7G
17 06-04-2022 18:45 EUROPA, C.E. A ARRELS, A.E.F.S. B 5 - 0G
18 26-03-2022 10:30 MONTSENY, C.E.CD B EUROPA, C.E. A 0 - 2G
19 02-04-2022 11:15 EUROPA, C.E. A JESUÏTES GRÀCIA - KOSTKA C 2 - 1G
20 10-04-2022 17:30 F.S. FORTALEZA A EUROPA, C.E. A 4 - 0P
21 04-05-2022 19:00 EUROPA, C.E. A FUTSAL CLASSIC BARCELONA, CLUB ESPORTIU A 3 - 1G
22 01-05-2022 11:15 AEE INSTITUT ICÀRIA - CET 10 F EUROPA, C.E. A 4 - 1P
23 07-05-2022 11:15 EUROPA, C.E. A RAPID SANTA COLOMA, F.S. B 1 - 2P
24 15-05-2022 13:20 LES GLORIES 2014 CLUB FUTBOL SALA A EUROPA, C.E. A 3 - 1P
25 21-05-2022 11:15 EUROPA, C.E. A JESUÏTES EL CLOT CLUB ESPORTIU A 1 - 3P
26 28-05-2022 17:45 CFS JORDI SANCHEZ C EUROPA, C.E. A 1 - 4G
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.