FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A

PRIMERA DIVISIÓ FEMENÍ

JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 19-09-2021 12:30 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 1 - 0P
2 25-09-2021 18:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A FIGUERES, U.E. A 1 - 2P
3 02-10-2021 20:00 BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 0 - 4G
4 09-10-2021 18:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A -
5 16-10-2021 18:05 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A 2 - 5P
6 23-10-2021 20:00 SANT CUGAT FUTBOL CLUB B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 4 - 2P
7 30-10-2021 18:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A 0 - 1P
8 07-11-2021 16:00 TORELLO, C.F. A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 3 - 0P
9 03-12-2021 20:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A SANT QUIRZE VALLES, F.C. A 0 - 1P
10 21-11-2021 12:50 VILASSAR MAR,U.E. A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 4 - 2P
11 28-11-2021 18:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A SEAGULL BDN, C.E. B 1 - 2P
12 12-12-2021 16:00 CASSA, U.D. A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 4 - 1P
13 18-12-2021 18:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B 0 - 1P
14 09-01-2022 18:00 MOLINOS, U.D. A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 1 - 2G
15 15-01-2022 18:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A 1 - 1E
16 26-02-2022 16:00 SANT GABRIEL, C.D. B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 1 - 1E
17 29-01-2022 18:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A WOMEN\'S SOCCER SCHOOL A 1 - 2P
18 05-02-2022 18:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA A 0 - 3P
19 13-02-2022 13:00 FIGUERES, U.E. A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 2 - 2E
20 19-02-2022 18:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A BASE MONTCADA CLUB FUTBOL A 4 - 0G
21 06-03-2022 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A -
22 13-03-2022 19:15 ESCOLA FUTBOL MATARO C.E A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 2 - 1P
23 19-03-2022 18:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A SANT CUGAT FUTBOL CLUB B 3 - 0G
24 22-04-2022 20:45 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 7 - 0P
25 06-05-2022 20:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A TORELLO, C.F. A 0 - 5P
26 10-04-2022 17:00 SANT QUIRZE VALLES, F.C. A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 1 - 1E
27 23-04-2022 18:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A VILASSAR MAR,U.E. A 1 - 2P
28 26-05-2022 20:30 SEAGULL BDN, C.E. B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A -
29 07-05-2022 18:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A CASSA, U.D. A 1 - 1E
30 14-05-2022 17:30 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 3 - 0P
31 21-05-2022 18:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A MOLINOS, U.D. A 2 - 3P
32 29-05-2022 18:00 SANTA EUGÈNIA CLUB FUTBOL A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A -
33 05-06-2022 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A SANT GABRIEL, C.D. B -
34 12-06-2022 14:00 WOMEN\'S SOCCER SCHOOL A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A -
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.