PLA D\'EN BOET,CLUB ESP. B

BENJAMÍ 7 TERCERA DIVISIÓ

JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 12-10-2021 10:00 ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E F PLA D\'EN BOET,CLUB ESP. B 2 - 1P
2 17-10-2021 10:15 PLA D\'EN BOET,CLUB ESP. B JUVENTUS, A.C. B 1 - 11P
3 23-10-2021 12:25 PREMIA CLUB ESP. B PLA D\'EN BOET,CLUB ESP. B 10 - 0P
4 31-10-2021 12:15 PLA D\'EN BOET,CLUB ESP. B FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT C 2 - 4P
5 06-11-2021 09:00 CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL C PLA D\'EN BOET,CLUB ESP. B 8 - 0P
6 13-11-2021 09:30 PLA D\'EN BOET,CLUB ESP. B MOLINOS, U.D. B 8 - 4G
7 21-11-2021 12:30 LA LLANTIA, A.D B PLA D\'EN BOET,CLUB ESP. B 7 - 0P
8 27-11-2021 11:45 PLA D\'EN BOET,CLUB ESP. B JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A 1 - 4P
9 12-12-2021 12:00 AQUA HOTEL FUTBOL CLUB E PLA D\'EN BOET,CLUB ESP. B 6 - 0P
10 18-12-2021 09:00 PLA D\'EN BOET,CLUB ESP. B PREMIA DALT, C.D. E 0 - 10P
11 17-02-2022 18:45 MASNOU AT. C PLA D\'EN BOET,CLUB ESP. B 0 - 3G
12 25-01-2022 18:30 PLA D\'EN BOET,CLUB ESP. B VILASSAR MAR,U.E. F 2 - 3P
13 23-01-2022 10:10 PLA D\'EN BOET,CLUB ESP. B HAMELIN-LAIE, C.E. B 0 - 9P
14 30-01-2022 10:00 CALELLA, C.F. A PLA D\'EN BOET,CLUB ESP. B 8 - 1P
15 06-02-2022 12:15 PLA D\'EN BOET,CLUB ESP. B CABRILS, C.E. A 1 - 9P
16 12-02-2022 13:00 PLA D\'EN BOET,CLUB ESP. B ESCOLA FUTBOL MATARÓ C.E F 2 - 4P
17 19-02-2022 10:30 JUVENTUS, A.C. B PLA D\'EN BOET,CLUB ESP. B 8 - 0P
18 06-03-2022 12:15 PLA D\'EN BOET,CLUB ESP. B PREMIA CLUB ESP. B 3 - 6P
19 12-03-2022 10:30 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT C PLA D\'EN BOET,CLUB ESP. B 6 - 0P
20 19-03-2022 13:00 PLA D\'EN BOET,CLUB ESP. B CERDANYOLA MATARO ASSOC.ESP.LL C 2 - 6P
21 26-03-2022 11:00 MOLINOS, U.D. B PLA D\'EN BOET,CLUB ESP. B 4 - 4E
22 02-04-2022 10:00 PLA D\'EN BOET,CLUB ESP. B LA LLANTIA, A.D B 2 - 7P
23 10-04-2022 11:45 JOVENTUT TEIA CLUB FUTBOL A PLA D\'EN BOET,CLUB ESP. B 3 - 3E
24 23-04-2022 09:30 PLA D\'EN BOET,CLUB ESP. B AQUA HOTEL FUTBOL CLUB E 2 - 4P
25 30-04-2022 09:30 PREMIA DALT, C.D. E PLA D\'EN BOET,CLUB ESP. B 11 - 1P
26 07-05-2022 09:15 PLA D\'EN BOET,CLUB ESP. B MASNOU AT. C 8 - 2G
27 14-05-2022 10:30 VILASSAR MAR,U.E. F PLA D\'EN BOET,CLUB ESP. B 6 - 2P
28 21-05-2022 10:00 HAMELIN-LAIE, C.E. B PLA D\'EN BOET,CLUB ESP. B 7 - 2P
29 29-05-2022 10:15 PLA D\'EN BOET,CLUB ESP. B CALELLA, C.F. A 4 - 9P
30 04-06-2022 10:00 CABRILS, C.E. A PLA D\'EN BOET,CLUB ESP. B 13 - 5P
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.