JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 10-10-2021 10:30 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A MARTINENC, F.C. F 3 - 3E
2 16-10-2021 11:00 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA C YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 0 - 10G
3 24-10-2021 10:20 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A IMPERIO , C.F. A 6 - 5G
4 31-10-2021 14:30 ESCOLA F ANGEL PEDRAZA C YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 2 - 6G
5 06-11-2021 13:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A SARRIÀ, C.P. E 4 - 0G
6 13-11-2021 09:45 MONTAÑESA, C.F. D YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 0 - 2G
7 21-11-2021 12:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A L\'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F 5 - 2G
8 27-11-2021 11:30 EUROPA, C.E. E YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 0 - 4G
9 12-12-2021 10:30 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D 4 - 1G
10 18-12-2021 14:30 POMAR, C.D. C YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 0 - 10G
11 08-01-2022 12:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L\'HOSPITALET E 8 - 2G
12 16-01-2022 08:30 DON BOSCO, C.F. A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 1 - 7G
13 23-02-2022 19:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A PARC, U.D. A 2 - 1G
14 29-01-2022 10:30 APA POBLE SEC, CE. C YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 1 - 4G
15 06-02-2022 10:15 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA B 7 - 1G
16 12-02-2022 08:30 MARTINENC, F.C. F YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 5 - 4P
17 20-02-2022 10:30 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA C 10 - 0G
18 05-03-2022 08:45 IMPERIO , C.F. A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 4 - 2P
19 12-03-2022 10:15 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A ESCOLA F ANGEL PEDRAZA C 10 - 0G
20 19-03-2022 10:00 SARRIÀ, C.P. E YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 1 - 3G
21 27-03-2022 10:30 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A MONTAÑESA, C.F. D 8 - 1G
22 03-04-2022 14:30 L\'HOSPITALET, CENTRE ESPORTS F YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 1 - 3G
23 09-04-2022 11:45 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A EUROPA, C.E. E 3 - 0G
24 23-04-2022 10:30 FUNDACIÓ P. CE. JÚPITER D YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 2 - 8G
25 01-05-2022 10:15 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A POMAR, C.D. C 11 - 1G
26 07-05-2022 14:00 FUNDACIÓ ACADÈMIA F. L\'HOSPITALET E YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 0 - 4G
27 15-05-2022 10:15 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A DON BOSCO, C.F. A 7 - 0G
28 21-05-2022 13:15 PARC, U.D. A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 3 - 5G
29 29-05-2022 10:30 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A APA POBLE SEC, CE. C 8 - 2G
30 04-06-2022 11:15 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA B YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 1 - 6G
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.