LA SALLE BONANOVA, C.E. C

ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ

JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 09-10-2021 10:15 LLOREDA, C.F. C LA SALLE BONANOVA, C.E. C 7 - 4P
2 16-10-2021 09:00 LA SALLE BONANOVA, C.E. C Pª BARC. CINC COPES F 13 - 3G
3 24-10-2021 09:00 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G LA SALLE BONANOVA, C.E. C 5 - 2P
4 30-10-2021 09:00 LA SALLE BONANOVA, C.E. C MONTAÑESA, C.F. B 5 - 6P
5 06-11-2021 08:30 CATALÒNIA, U.B. D LA SALLE BONANOVA, C.E. C 5 - 1P
6 03-12-2021 18:15 LA SALLE BONANOVA, C.E. C APA POBLE SEC, CE. D 4 - 5P
7 20-11-2021 09:00 LA SALLE BONANOVA, C.E. C ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 9 - 3G
8 27-11-2021 11:15 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA D LA SALLE BONANOVA, C.E. C 1 - 8G
9 11-12-2021 09:00 LA SALLE BONANOVA, C.E. C ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 10 - 0G
10 18-12-2021 09:00 SANT ANDREU, U.E I LA SALLE BONANOVA, C.E. C 5 - 2P
11 08-01-2022 09:00 LA SALLE BONANOVA, C.E. C ALZAMORA, C.F. C 2 - 7P
12 15-01-2022 12:45 FUNDACIÓ P.E. EUROPA B LA SALLE BONANOVA, C.E. C 11 - 1P
13 22-01-2022 09:00 LA SALLE BONANOVA, C.E. C COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A 3 - 2G
14 30-01-2022 10:00 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B LA SALLE BONANOVA, C.E. C 3 - 2P
15 05-02-2022 09:00 LA SALLE BONANOVA, C.E. C DIAGONAL CLUB ESP. B 1 - 2P
16 13-02-2022 09:00 LA SALLE BONANOVA, C.E. C LLOREDA, C.F. C 4 - 3G
17 19-02-2022 08:45 Pª BARC. CINC COPES F LA SALLE BONANOVA, C.E. C 2 - 4G
18 05-03-2022 09:00 LA SALLE BONANOVA, C.E. C ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G 1 - 2P
19 29-03-2022 19:00 MONTAÑESA, C.F. B LA SALLE BONANOVA, C.E. C 5 - 5E
20 19-03-2022 09:00 LA SALLE BONANOVA, C.E. C CATALÒNIA, U.B. D 4 - 3G
21 26-03-2022 09:00 APA POBLE SEC, CE. D LA SALLE BONANOVA, C.E. C 1 - 4G
22 02-04-2022 09:00 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B LA SALLE BONANOVA, C.E. C 3 - 2P
23 09-04-2022 09:00 LA SALLE BONANOVA, C.E. C BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA D 10 - 0G
24 23-04-2022 13:55 ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A LA SALLE BONANOVA, C.E. C 4 - 9G
25 01-05-2022 09:00 LA SALLE BONANOVA, C.E. C SANT ANDREU, U.E I 7 - 1G
26 07-05-2022 10:15 ALZAMORA, C.F. C LA SALLE BONANOVA, C.E. C 5 - 3P
27 14-05-2022 15:00 LA SALLE BONANOVA, C.E. C FUNDACIÓ P.E. EUROPA B 0 - 6P
28 21-05-2022 11:00 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A LA SALLE BONANOVA, C.E. C 11 - 3P
29 28-05-2022 09:00 LA SALLE BONANOVA, C.E. C ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B 5 - 6P
30 04-06-2022 10:30 DIAGONAL CLUB ESP. B LA SALLE BONANOVA, C.E. C 9 - 1P
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.