FUNDACIÓ P.E. EUROPA B

ALEVÍ TERCERA DIVISIÓ

JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 09-10-2021 12:00 FUNDACIÓ P.E. EUROPA B SANT ANDREU, U.E I 10 - 0G
2 16-10-2021 09:00 ALZAMORA, C.F. C FUNDACIÓ P.E. EUROPA B 3 - 3E
3 23-10-2021 09:00 APA POBLE SEC, CE. D FUNDACIÓ P.E. EUROPA B 2 - 8G
4 30-10-2021 09:00 FUNDACIÓ P.E. EUROPA B COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A 7 - 2G
5 07-11-2021 10:05 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B FUNDACIÓ P.E. EUROPA B 2 - 3G
6 14-11-2021 10:15 FUNDACIÓ P.E. EUROPA B DIAGONAL CLUB ESP. B 3 - 3E
7 20-11-2021 08:50 LLOREDA, C.F. C FUNDACIÓ P.E. EUROPA B 1 - 10G
8 28-11-2021 11:45 FUNDACIÓ P.E. EUROPA B Pª BARC. CINC COPES F 10 - 0G
9 11-12-2021 11:03 ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G FUNDACIÓ P.E. EUROPA B 2 - 5G
10 19-12-2021 10:15 FUNDACIÓ P.E. EUROPA B MONTAÑESA, C.F. B 7 - 0G
11 09-01-2022 08:30 CATALÒNIA, U.B. D FUNDACIÓ P.E. EUROPA B 1 - 7G
12 15-01-2022 12:45 FUNDACIÓ P.E. EUROPA B LA SALLE BONANOVA, C.E. C 11 - 1G
13 22-01-2022 09:00 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B FUNDACIÓ P.E. EUROPA B 0 - 9G
14 29-01-2022 09:00 FUNDACIÓ P.E. EUROPA B BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA D 10 - 0G
15 05-02-2022 09:00 ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A FUNDACIÓ P.E. EUROPA B 0 - 10G
16 12-02-2022 09:00 SANT ANDREU, U.E I FUNDACIÓ P.E. EUROPA B 1 - 11G
17 19-02-2022 12:55 FUNDACIÓ P.E. EUROPA B ALZAMORA, C.F. C 8 - 2G
18 06-03-2022 11:15 FUNDACIÓ P.E. EUROPA B APA POBLE SEC, CE. D 9 - 0G
19 12-03-2022 08:45 COL.LEGI SAGRAT COR SARRIÀ AMPA A FUNDACIÓ P.E. EUROPA B 2 - 7G
20 19-03-2022 11:30 FUNDACIÓ P.E. EUROPA B ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. B 5 - 2G
21 26-03-2022 11:15 DIAGONAL CLUB ESP. B FUNDACIÓ P.E. EUROPA B 1 - 2G
22 03-04-2022 10:15 FUNDACIÓ P.E. EUROPA B LLOREDA, C.F. C 8 - 0G
23 10-04-2022 09:00 Pª BARC. CINC COPES F FUNDACIÓ P.E. EUROPA B 0 - 10G
24 23-04-2022 09:00 FUNDACIÓ P.E. EUROPA B ESCOLA DE FUTBOL PREMIER BARCELONA G 4 - 0G
25 30-04-2022 09:45 MONTAÑESA, C.F. B FUNDACIÓ P.E. EUROPA B 0 - 6G
26 07-05-2022 12:55 FUNDACIÓ P.E. EUROPA B CATALÒNIA, U.B. D 6 - 0G
27 14-05-2022 15:00 LA SALLE BONANOVA, C.E. C FUNDACIÓ P.E. EUROPA B 0 - 6G
28 21-05-2022 11:30 FUNDACIÓ P.E. EUROPA B ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 11 - 1G
29 28-05-2022 09:30 BON PASTOR AGRUPACIÓ ESPORTIVA D FUNDACIÓ P.E. EUROPA B 0 - 10G
30 04-06-2022 10:15 FUNDACIÓ P.E. EUROPA B ATLÈTIC LA PALMA ASSOCIACIÓ ESPORTIVA A 10 - 0G
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.