JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 02-10-2021 16:00 OLIMPIC ARTESA DE SEGRE, CLUB ESPORTIU A TREMP, C.F A 2 - 4P
2 09-10-2021 17:00 IVARS D\'URGELL, C.E A OLIMPIC ARTESA DE SEGRE, CLUB ESPORTIU A 3 - 3E
3 16-10-2021 16:00 OLIMPIC ARTESA DE SEGRE, CLUB ESPORTIU A LA FULIOLA, C.E. A 1 - 1E
4 24-10-2021 12:00 VILANOVA DE L\'AGUDA U.E. A OLIMPIC ARTESA DE SEGRE, CLUB ESPORTIU A 1 - 1E
5 30-10-2021 16:00 OLIMPIC ARTESA DE SEGRE, CLUB ESPORTIU A BUTSENIT, C.F. A 2 - 1G
6 06-11-2021 18:30 VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A OLIMPIC ARTESA DE SEGRE, CLUB ESPORTIU A 1 - 2G
7 13-11-2021 16:00 OLIMPIC ARTESA DE SEGRE, CLUB ESPORTIU A TORA, C.F. A 1 - 2P
8 21-11-2021 16:00 PONTS C.F. A OLIMPIC ARTESA DE SEGRE, CLUB ESPORTIU A 1 - 1E
9 08-12-2021 17:00 OLIMPIC ARTESA DE SEGRE, CLUB ESPORTIU A POBLA DE SEGUR, C.F. A 4 - 1G
10 11-12-2021 16:00 OLIANA,C.D. A OLIMPIC ARTESA DE SEGRE, CLUB ESPORTIU A 1 - 0P
11 19-12-2021 16:00 OLIMPIC ARTESA DE SEGRE, CLUB ESPORTIU A TORNABOUS, C.F. A 3 - 3E
12 19-01-2022 20:30 SOLSONA, C.F B OLIMPIC ARTESA DE SEGRE, CLUB ESPORTIU A 1 - 0P
13 15-01-2022 16:00 OLIMPIC ARTESA DE SEGRE, CLUB ESPORTIU A AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A 1 - 0G
14 23-01-2022 16:00 VILANOVENCA,U.E A OLIMPIC ARTESA DE SEGRE, CLUB ESPORTIU A 2 - 1P
15 29-01-2022 16:30 OLIMPIC ARTESA DE SEGRE, CLUB ESPORTIU A BELLCAIRENC, C.F. A 1 - 1E
16 06-02-2022 12:00 TREMP, C.F A OLIMPIC ARTESA DE SEGRE, CLUB ESPORTIU A 4 - 1P
17 12-02-2022 16:00 OLIMPIC ARTESA DE SEGRE, CLUB ESPORTIU A IVARS D\'URGELL, C.E A 3 - 0G
18 20-02-2022 16:00 LA FULIOLA, C.E. A OLIMPIC ARTESA DE SEGRE, CLUB ESPORTIU A 1 - 1E
19 05-03-2022 16:00 OLIMPIC ARTESA DE SEGRE, CLUB ESPORTIU A VILANOVA DE L\'AGUDA U.E. A 0 - 1P
20 13-03-2022 16:30 BUTSENIT, C.F. A OLIMPIC ARTESA DE SEGRE, CLUB ESPORTIU A 1 - 5G
21 19-03-2022 16:00 OLIMPIC ARTESA DE SEGRE, CLUB ESPORTIU A VALLFOGONA DE BALAGUER,CF. A 1 - 3P
22 26-03-2022 16:30 TORA, C.F. A OLIMPIC ARTESA DE SEGRE, CLUB ESPORTIU A 2 - 3G
23 02-04-2022 16:00 OLIMPIC ARTESA DE SEGRE, CLUB ESPORTIU A PONTS C.F. A 3 - 1G
24 10-04-2022 18:00 POBLA DE SEGUR, C.F. A OLIMPIC ARTESA DE SEGRE, CLUB ESPORTIU A 2 - 3G
25 23-04-2022 17:00 OLIMPIC ARTESA DE SEGRE, CLUB ESPORTIU A OLIANA,C.D. A 2 - 1G
26 01-05-2022 17:00 TORNABOUS, C.F. A OLIMPIC ARTESA DE SEGRE, CLUB ESPORTIU A 2 - 1P
27 07-05-2022 17:00 OLIMPIC ARTESA DE SEGRE, CLUB ESPORTIU A SOLSONA, C.F B 0 - 1P
28 15-05-2022 17:00 AGRAMUNT ESCOLAGERARD GATELL C.F A OLIMPIC ARTESA DE SEGRE, CLUB ESPORTIU A 3 - 1P
29 21-05-2022 17:00 OLIMPIC ARTESA DE SEGRE, CLUB ESPORTIU A VILANOVENCA,U.E A 0 - 0E
30 28-05-2022 12:30 BELLCAIRENC, C.F. A OLIMPIC ARTESA DE SEGRE, CLUB ESPORTIU A 3 - 1P
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.