JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 04-11-2021 20:30 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B BADIA DEL VALLES, C.D. A 4 - 2G
2 09-10-2021 19:00 CAN MAS RIPOLLET A UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B 0 - 1G
3 16-10-2021 16:00 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL A 0 - 1P
4 24-10-2021 12:15 LA ROMANICA, C.F. A UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B 1 - 1E
5 30-10-2021 16:00 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B LLANO DE SABADELL, C.D. A 2 - 1G
6 06-11-2021 19:45 MARINA-ESCOLA DE FUTBOL JOAN MURTRO A UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B 1 - 1E
7 13-11-2021 16:00 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B Pª DEP. PAJARIL A 1 - 2P
8 20-11-2021 18:00 SANTA MARIA MONTCADA, U.D. A UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B 2 - 2E
9 27-11-2021 16:00 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B SANT QUIRZE VALLES, F.C. B 2 - 3P
10 11-12-2021 18:00 HURACAN DE BARCELONA, CLUB ATLETICO A UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B 5 - 1P
11 18-12-2021 16:00 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B CERCLE SABADELLES 1856 A 2 - 3P
12 09-01-2022 18:00 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B 2 - 0P
13 15-01-2022 18:05 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B MARTORELLES, C.F. A 2 - 2E
14 22-01-2022 18:00 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 4 - 2G
15 30-01-2022 12:15 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B 0 - 2G
16 05-02-2022 17:45 BADIA DEL VALLES, C.D. A UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B 2 - 0P
17 12-02-2022 16:00 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B CAN MAS RIPOLLET A 6 - 2G
18 20-02-2022 12:00 PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL A UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B 1 - 3G
19 05-03-2022 18:30 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B LA ROMANICA, C.F. A 1 - 2P
20 13-03-2022 12:00 LLANO DE SABADELL, C.D. A UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B 2 - 3G
21 19-03-2022 16:00 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B MARINA-ESCOLA DE FUTBOL JOAN MURTRO A 2 - 0G
22 26-03-2022 17:00 Pª DEP. PAJARIL A UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B 1 - 2G
23 02-04-2022 16:00 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B SANTA MARIA MONTCADA, U.D. A 1 - 2P
24 09-04-2022 19:00 SANT QUIRZE VALLES, F.C. B UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B 3 - 0P
25 23-04-2022 18:30 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B HURACAN DE BARCELONA, CLUB ATLETICO A 0 - 1P
26 30-04-2022 18:30 CERCLE SABADELLES 1856 A UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B 2 - 1P
27 07-05-2022 18:00 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 3 - 5P
28 13-05-2022 20:30 MARTORELLES, C.F. A UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B 7 - 2P
29 19-05-2022 21:00 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B 2 - 2E
30 28-05-2022 16:00 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B 0 - 3P
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.