JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 03-10-2021 12:00 PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL A SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A 2 - 4P
2 09-10-2021 17:00 BADIA DEL VALLES, C.D. A PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL A 2 - 0P
3 16-10-2021 16:00 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL A 0 - 1G
4 24-10-2021 12:00 PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL A LLANO DE SABADELL, C.D. A 5 - 0G
5 30-10-2021 17:00 Pª DEP. PAJARIL A PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL A 1 - 2G
6 07-11-2021 12:00 PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL A SANT QUIRZE VALLES, F.C. B 1 - 4P
7 13-11-2021 18:30 CERCLE SABADELLES 1856 A PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL A 2 - 3G
8 21-11-2021 12:30 PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL A MARTORELLES, C.F. A 2 - 1G
9 28-11-2021 12:15 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL A 2 - 0P
10 12-12-2021 12:00 PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL A CAN MAS RIPOLLET A 2 - 2E
11 19-12-2021 12:15 LA ROMANICA, C.F. A PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL A 3 - 2P
12 09-01-2022 12:00 PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL A MARINA-ESCOLA DE FUTBOL JOAN MURTRO A 3 - 2G
13 03-02-2022 20:30 SANTA MARIA MONTCADA, U.D. A PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL A 3 - 0P
14 23-01-2022 12:00 PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL A HURACAN DE BARCELONA, CLUB ATLETICO A 2 - 1G
15 29-01-2022 19:30 ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL A 1 - 3G
16 06-02-2022 16:00 SANTA EULALIA RONÇANA, C.F. A PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL A 1 - 3G
17 13-02-2022 12:00 PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL A BADIA DEL VALLES, C.D. A 0 - 4P
18 20-02-2022 12:00 PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL A UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA B 1 - 3P
19 06-03-2022 12:00 LLANO DE SABADELL, C.D. A PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL A 2 - 4G
20 13-03-2022 12:00 PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL A Pª DEP. PAJARIL A 2 - 1G
21 19-03-2022 17:00 SANT QUIRZE VALLES, F.C. B PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL A 1 - 0P
22 27-03-2022 12:00 PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL A CERCLE SABADELLES 1856 A 2 - 3P
23 03-04-2022 18:00 MARTORELLES, C.F. A PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL A 1 - 3G
24 10-04-2022 12:00 PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. B 3 - 1G
25 23-04-2022 19:30 CAN MAS RIPOLLET A PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL A 1 - 2G
26 01-05-2022 12:00 PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL A LA ROMANICA, C.F. A 3 - 4P
27 07-05-2022 20:00 MARINA-ESCOLA DE FUTBOL JOAN MURTRO A PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL A 1 - 2G
28 15-05-2022 12:00 PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL A SANTA MARIA MONTCADA, U.D. A 3 - 0G
29 21-05-2022 18:00 HURACAN DE BARCELONA, CLUB ATLETICO A PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL A 1 - 1E
30 28-05-2022 18:00 PLANADEU-ROUREDA CLUB ESPORTIU FUTBOL A ESCOLA F. BARBERA ANDALUCIA B 2 - 3P
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.