JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 19-09-2021 12:00 MONTSANT DE LA PEIRA, U.D. A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 0 - 5G
2 25-09-2021 18:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A 4 - 2G
3 02-10-2021 18:10 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 3 - 0P
4 09-10-2021 18:30 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A FUNDACIO P. CE. JUPITER A 1 - 1E
5 16-10-2021 15:40 LA SALLE BONANOVA, C.E. A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 0 - 3G
6 23-10-2021 18:30 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A SARRIA, C.P. B 2 - 1G
7 31-10-2021 12:00 MONTBAU, U.D. A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 2 - 4G
8 06-11-2021 18:30 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A SANT GENIS-PENITENTES, C.D. A 0 - 0E
9 14-11-2021 19:00 POMAR, C.D. A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 2 - 2E
10 20-11-2021 18:30 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A LA SALUT PERE GOL AE. A 3 - 1G
11 27-11-2021 18:15 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A CARMELO, C.D. A 3 - 3E
12 11-12-2021 18:30 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A CHACARITA, C.F. A 0 - 0E
13 12-01-2022 21:00 Pª BARC. ANGUERA A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 3 - 3E
14 08-01-2022 18:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A L\'ESQUERRA DE L\'EIXAMPLE, F.C. A 2 - 0G
15 16-01-2022 18:00 PIFERRER, AT. A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 1 - 1E
16 23-01-2022 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A -
17 29-01-2022 18:15 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A APA POBLE SEC, CE. A 2 - 1G
18 05-02-2022 18:15 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A MONTSANT DE LA PEIRA, U.D. A 4 - 3G
19 13-02-2022 12:00 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 1 - 0P
20 19-02-2022 18:15 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 2 - 2E
21 05-03-2022 20:00 FUNDACIO P. CE. JUPITER A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 0 - 1G
22 12-03-2022 18:15 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A LA SALLE BONANOVA, C.E. A 4 - 1G
23 23-03-2022 20:00 SARRIA, C.P. B YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 3 - 3E
24 26-03-2022 18:15 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A MONTBAU, U.D. A 3 - 2G
25 03-04-2022 12:00 SANT GENIS-PENITENTES, C.D. A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 1 - 0P
26 09-04-2022 18:15 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A POMAR, C.D. A 3 - 0G
27 24-04-2022 12:00 LA SALUT PERE GOL AE. A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 1 - 1E
28 01-05-2022 12:30 CARMELO, C.D. A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 2 - 2P
29 08-05-2022 12:03 CHACARITA, C.F. A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 1 - 3G
30 14-05-2022 18:15 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A Pª BARC. ANGUERA A 1 - 4P
31 22-05-2022 18:25 L\'ESQUERRA DE L\'EIXAMPLE, F.C. A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 2 - 2E
32 28-05-2022 16:10 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A PIFERRER, AT. A 3 - 3E
33 04-06-2022 18:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A -
34 11-06-2022 20:00 APA POBLE SEC, CE. A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 5 - 3P
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.