JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 18-09-2021 20:10 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B L\'ESQUERRA DE L\'EIXAMPLE, F.C. A 1 - 2G
2 26-09-2021 18:00 L\'ESQUERRA DE L\'EIXAMPLE, F.C. A FUNDACIO P. CE. JUPITER A 0 - 2P
3 02-10-2021 15:30 LA SALLE BONANOVA, C.E. A L\'ESQUERRA DE L\'EIXAMPLE, F.C. A 1 - 2G
4 10-10-2021 18:15 L\'ESQUERRA DE L\'EIXAMPLE, F.C. A SARRIA, C.P. B 4 - 1G
5 17-10-2021 12:00 MONTBAU, U.D. A L\'ESQUERRA DE L\'EIXAMPLE, F.C. A 0 - 1G
6 24-10-2021 18:15 L\'ESQUERRA DE L\'EIXAMPLE, F.C. A SANT GENIS-PENITENTES, C.D. A 0 - 2P
7 31-10-2021 19:00 POMAR, C.D. A L\'ESQUERRA DE L\'EIXAMPLE, F.C. A 0 - 2G
8 07-11-2021 18:15 L\'ESQUERRA DE L\'EIXAMPLE, F.C. A LA SALUT PERE GOL AE. A 1 - 0G
9 25-01-2022 20:30 CARMELO, C.D. A L\'ESQUERRA DE L\'EIXAMPLE, F.C. A 1 - 1E
10 21-11-2021 18:20 L\'ESQUERRA DE L\'EIXAMPLE, F.C. A CHACARITA, C.F. A 3 - 1G
11 28-11-2021 12:40 Pª BARC. ANGUERA A L\'ESQUERRA DE L\'EIXAMPLE, F.C. A 1 - 1E
12 12-12-2021 18:00 L\'ESQUERRA DE L\'EIXAMPLE, F.C. A -
13 19-12-2021 18:20 L\'ESQUERRA DE L\'EIXAMPLE, F.C. A PIFERRER, AT. A 2 - 2E
14 08-01-2022 18:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A L\'ESQUERRA DE L\'EIXAMPLE, F.C. A 2 - 0P
15 16-01-2022 18:20 L\'ESQUERRA DE L\'EIXAMPLE, F.C. A APA POBLE SEC, CE. A 1 - 2P
16 03-02-2022 20:30 MONTSANT DE LA PEIRA, U.D. A L\'ESQUERRA DE L\'EIXAMPLE, F.C. A 2 - 3G
17 30-01-2022 18:20 L\'ESQUERRA DE L\'EIXAMPLE, F.C. A ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A 2 - 5P
18 06-02-2022 18:30 L\'ESQUERRA DE L\'EIXAMPLE, F.C. A ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 2 - 1G
19 12-02-2022 20:00 FUNDACIO P. CE. JUPITER A L\'ESQUERRA DE L\'EIXAMPLE, F.C. A 3 - 1P
20 20-02-2022 18:20 L\'ESQUERRA DE L\'EIXAMPLE, F.C. A LA SALLE BONANOVA, C.E. A 6 - 1G
21 06-03-2022 11:00 SARRIA, C.P. B L\'ESQUERRA DE L\'EIXAMPLE, F.C. A 1 - 3G
22 13-03-2022 18:25 L\'ESQUERRA DE L\'EIXAMPLE, F.C. A MONTBAU, U.D. A 2 - 1P
23 20-03-2022 12:00 SANT GENIS-PENITENTES, C.D. A L\'ESQUERRA DE L\'EIXAMPLE, F.C. A 3 - 2P
24 27-03-2022 18:25 L\'ESQUERRA DE L\'EIXAMPLE, F.C. A POMAR, C.D. A 2 - 2E
25 03-04-2022 12:00 LA SALUT PERE GOL AE. A L\'ESQUERRA DE L\'EIXAMPLE, F.C. A 4 - 5G
26 10-04-2022 18:25 L\'ESQUERRA DE L\'EIXAMPLE, F.C. A CARMELO, C.D. A 2 - 2E
27 24-04-2022 12:00 CHACARITA, C.F. A L\'ESQUERRA DE L\'EIXAMPLE, F.C. A 0 - 0E
28 01-05-2022 18:30 L\'ESQUERRA DE L\'EIXAMPLE, F.C. A Pª BARC. ANGUERA A 0 - 2P
29 08-05-2022 L\'ESQUERRA DE L\'EIXAMPLE, F.C. A -
30 15-05-2022 12:00 PIFERRER, AT. A L\'ESQUERRA DE L\'EIXAMPLE, F.C. A 1 - 0P
31 22-05-2022 18:25 L\'ESQUERRA DE L\'EIXAMPLE, F.C. A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 2 - 2E
32 29-05-2022 18:00 APA POBLE SEC, CE. A L\'ESQUERRA DE L\'EIXAMPLE, F.C. A 3 - 4G
33 05-06-2022 18:30 L\'ESQUERRA DE L\'EIXAMPLE, F.C. A MONTSANT DE LA PEIRA, U.D. A 3 - 1G
34 11-06-2022 18:15 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A L\'ESQUERRA DE L\'EIXAMPLE, F.C. A 1 - 0P
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.