JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 18-09-2021 15:30 LA SALLE BONANOVA, C.E. A CHACARITA, C.F. A 0 - 2P
2 26-09-2021 12:30 Pª BARC. ANGUERA A LA SALLE BONANOVA, C.E. A 4 - 0P
3 02-10-2021 15:30 LA SALLE BONANOVA, C.E. A L\'ESQUERRA DE L\'EIXAMPLE, F.C. A 1 - 2P
4 10-10-2021 12:00 PIFERRER, AT. A LA SALLE BONANOVA, C.E. A 2 - 1P
5 16-10-2021 15:40 LA SALLE BONANOVA, C.E. A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 0 - 3P
6 23-10-2021 20:00 APA POBLE SEC, CE. A LA SALLE BONANOVA, C.E. A 8 - 1P
7 30-10-2021 15:30 LA SALLE BONANOVA, C.E. A MONTSANT DE LA PEIRA, U.D. A 3 - 6P
8 06-11-2021 18:15 ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A LA SALLE BONANOVA, C.E. A 5 - 0P
9 13-11-2021 16:05 LA SALLE BONANOVA, C.E. A ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B 2 - 3P
10 20-11-2021 18:00 FUNDACIO P. CE. JUPITER A LA SALLE BONANOVA, C.E. A 3 - 1P
11 28-11-2021 LA SALLE BONANOVA, C.E. A -
12 11-12-2021 19:00 LA SALLE BONANOVA, C.E. A SARRIA, C.P. B 0 - 1P
13 19-12-2021 12:00 MONTBAU, U.D. A LA SALLE BONANOVA, C.E. A 9 - 0P
14 08-01-2022 16:00 LA SALLE BONANOVA, C.E. A SANT GENIS-PENITENTES, C.D. A 0 - 6P
15 16-01-2022 19:00 POMAR, C.D. A LA SALLE BONANOVA, C.E. A 3 - 2P
16 22-01-2022 16:00 LA SALLE BONANOVA, C.E. A LA SALUT PERE GOL AE. A 3 - 4P
17 30-01-2022 12:15 CARMELO, C.D. A LA SALLE BONANOVA, C.E. A 2 - 2E
18 06-02-2022 12:00 CHACARITA, C.F. A LA SALLE BONANOVA, C.E. A 0 - 1G
19 13-02-2022 16:00 LA SALLE BONANOVA, C.E. A Pª BARC. ANGUERA A 1 - 8P
20 20-02-2022 18:20 L\'ESQUERRA DE L\'EIXAMPLE, F.C. A LA SALLE BONANOVA, C.E. A 6 - 1P
21 05-03-2022 16:00 LA SALLE BONANOVA, C.E. A PIFERRER, AT. A 1 - 4P
22 12-03-2022 18:15 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A LA SALLE BONANOVA, C.E. A 4 - 1P
23 19-03-2022 16:00 LA SALLE BONANOVA, C.E. A APA POBLE SEC, CE. A 0 - 9P
24 27-03-2022 12:30 MONTSANT DE LA PEIRA, U.D. A LA SALLE BONANOVA, C.E. A 10 - 2P
25 03-04-2022 12:00 LA SALLE BONANOVA, C.E. A ARRABAL-CALAF GRAMANET C.D. A 0 - 4P
26 09-04-2022 18:10 ESCOLA ESPORTIVA GUINEUETA C.F B LA SALLE BONANOVA, C.E. A 5 - 2P
27 23-04-2022 16:00 LA SALLE BONANOVA, C.E. A FUNDACIO P. CE. JUPITER A 1 - 6P
28 30-04-2022 15:30 LA SALLE BONANOVA, C.E. A -
29 08-05-2022 11:30 SARRIA, C.P. B LA SALLE BONANOVA, C.E. A 2 - 1P
30 15-05-2022 19:00 LA SALLE BONANOVA, C.E. A MONTBAU, U.D. A 3 - 6P
31 22-05-2022 12:00 SANT GENIS-PENITENTES, C.D. A LA SALLE BONANOVA, C.E. A 9 - 2P
32 28-05-2022 15:30 LA SALLE BONANOVA, C.E. A POMAR, C.D. A 2 - 9P
33 05-06-2022 13:00 LA SALUT PERE GOL AE. A LA SALLE BONANOVA, C.E. A 4 - 3P
34 11-06-2022 18:30 LA SALLE BONANOVA, C.E. A CARMELO, C.D. A 5 - 1G
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.