FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C

ALEVÍ PRIMERA DIVISIÓ

JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 03-10-2021 09:30 BANYOLES, C.E. B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C 0 - 3G
2 09-10-2021 11:25 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C MANLLEU, A.E.C. B 6 - 0G
3 17-10-2021 09:30 TORELLO, C.F. A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C 7 - 0P
4 23-10-2021 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C FEC VALL DEL TER A 3 - 1G
5 16-12-2021 19:00 VALL D\'EN BAS CLUB FUTBOL A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C 3 - 0P
6 06-11-2021 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C L\'ESCALA, F.C. C 5 - 1G
7 04-12-2021 11:15 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C 3 - 2P
8 20-11-2021 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C BESCANO, C.D. A 2 - 1G
9 27-11-2021 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 4 - 3G
10 12-12-2021 11:00 BANYOLES CLUB AT. A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C 4 - 6G
11 18-12-2021 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C FIGUERES, U.E. D 4 - 5P
12 08-01-2022 11:00 PERALADA, C.F. C FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C 3 - 5G
13 15-01-2022 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C ROSES, A.E. A 2 - 2E
14 10-02-2022 19:00 A.E. UNIÓ REMENCES A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C 2 - 6G
15 29-01-2022 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C 6 - 0G
16 05-02-2022 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C BANYOLES, C.E. B 2 - 3P
17 13-02-2022 11:45 MANLLEU, A.E.C. B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C 0 - 4G
18 19-02-2022 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C TORELLO, C.F. A 1 - 1E
19 06-03-2022 10:30 FEC VALL DEL TER A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C 3 - 1P
20 12-03-2022 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C VALL D\'EN BAS CLUB FUTBOL A 0 - 2P
21 20-03-2022 10:00 L\'ESCALA, F.C. C FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C 2 - 6G
22 26-03-2022 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C JOVENTUT SANT PERE MARTIR A 3 - 2G
23 02-04-2022 11:00 BESCANO, C.D. A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C 0 - 2G
24 09-04-2022 12:00 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C 3 - 5G
25 23-04-2022 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C BANYOLES CLUB AT. A 8 - 2G
26 01-05-2022 16:30 FIGUERES, U.E. D FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C 1 - 2G
27 07-05-2022 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C PERALADA, C.F. C 2 - 1G
28 14-05-2022 09:45 ROSES, A.E. A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C 1 - 1E
29 21-05-2022 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C A.E. UNIÓ REMENCES A 5 - 1G
30 28-05-2022 11:30 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C C FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT C 1 - 1E
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.