JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 08-09-2019 17:30 BATEA, C.F. A OLIMPIC MORA D\'EBRE, C.E. A 5 - 2P
2 15-09-2019 17:00 OLIMPIC MORA D\'EBRE, C.E. A L\'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 1 - 0G
3 21-09-2019 16:30 JESUS CATALONIA, C.F. A OLIMPIC MORA D\'EBRE, C.E. A 4 - 3P
4 29-09-2019 17:00 OLIMPIC MORA D\'EBRE, C.E. A ROQUETENC, C.D. A 1 - 1E
5 06-10-2019 17:00 SANT JAUME D\'ENVEIJA, U.E. A OLIMPIC MORA D\'EBRE, C.E. A 1 - 8G
6 13-10-2019 17:00 OLIMPIC MORA D\'EBRE, C.E. A RAPITENCA, U.E. B 0 - 2P
7 20-10-2019 17:00 OLIMPIC MORA D\'EBRE, C.E. A 2 - 2E
8 27-10-2019 17:00 OLIMPIC MORA D\'EBRE, C.E. A LA CAVA, C.D. A 3 - 0G
9 02-11-2019 16:15 FLIX, J.D. A OLIMPIC MORA D\'EBRE, C.E. A 2 - 4G
10 10-11-2019 17:00 OLIMPIC MORA D\'EBRE, C.E. A REMOLINS-BITEM, U.E. A 3 - 0G
11 16-11-2019 17:00 SANTA BARBARA, C.F. A OLIMPIC MORA D\'EBRE, C.E. A 2 - 1P
12 24-11-2019 16:00 OLIMPIC MORA D\'EBRE, C.E. A AMPOSTA, C.F. B 4 - 1G
13 01-12-2019 16:00 OLIMPIC MORA D\'EBRE, C.E. A JESUS Y MARIA, U.D. A 3 - 2G
14 15-12-2019 15:30 GODALL, F.C. A OLIMPIC MORA D\'EBRE, C.E. A 1 - 6G
15 22-12-2019 16:00 OLIMPIC MORA D\'EBRE, C.E. A ALDEANA, U.E. A 2 - 1G
16 12-01-2020 16:30 CORBERA D\'EBRE, C.F. A OLIMPIC MORA D\'EBRE, C.E. A 1 - 3G
17 19-01-2020 16:00 OLIMPIC MORA D\'EBRE, C.E. A EBRE ESCOLA ESP.,CF A 4 - 2G
18 26-01-2020 16:00 OLIMPIC MORA D\'EBRE, C.E. A BATEA, C.F. A 4 - 1G
19 01-02-2020 17:00 L\'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A OLIMPIC MORA D\'EBRE, C.E. A 3 - 2P
20 09-02-2020 16:00 OLIMPIC MORA D\'EBRE, C.E. A JESUS CATALONIA, C.F. A 3 - 1G
21 15-02-2020 16:30 ROQUETENC, C.D. A OLIMPIC MORA D\'EBRE, C.E. A 0 - 1G
22 01-03-2020 16:00 OLIMPIC MORA D\'EBRE, C.E. A SANT JAUME D\'ENVEIJA, U.E. A 8 - 0G
23 07-03-2020 19:30 RAPITENCA, U.E. B OLIMPIC MORA D\'EBRE, C.E. A 3 - 4G
24 15-03-2020 17:00 OLIMPIC MORA D\'EBRE, C.E. A -
25 22-03-2020 16:00 LA CAVA, C.D. A OLIMPIC MORA D\'EBRE, C.E. A -
26 29-03-2020 17:00 OLIMPIC MORA D\'EBRE, C.E. A FLIX, J.D. A -
27 05-04-2020 17:00 REMOLINS-BITEM, U.E. A OLIMPIC MORA D\'EBRE, C.E. A -
28 19-04-2020 17:00 OLIMPIC MORA D\'EBRE, C.E. A SANTA BARBARA, C.F. A -
29 25-04-2020 17:00 AMPOSTA, C.F. B OLIMPIC MORA D\'EBRE, C.E. A -
30 03-05-2020 16:00 JESUS Y MARIA, U.D. A OLIMPIC MORA D\'EBRE, C.E. A -
31 10-05-2020 17:00 OLIMPIC MORA D\'EBRE, C.E. A GODALL, F.C. A -
32 17-05-2020 12:00 ALDEANA, U.E. A OLIMPIC MORA D\'EBRE, C.E. A -
33 24-05-2020 17:00 OLIMPIC MORA D\'EBRE, C.E. A CORBERA D\'EBRE, C.F. A -
34 30-05-2020 17:00 EBRE ESCOLA ESP.,CF A OLIMPIC MORA D\'EBRE, C.E. A -
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.