JESUS Y MARIA, U.D. A

TERCERA CATALANA

JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 07-09-2019 17:00 EBRE ESCOLA ESP.,CF A JESUS Y MARIA, U.D. A 3 - 0P
2 15-09-2019 17:00 JESUS Y MARIA, U.D. A BATEA, C.F. A 4 - 4E
3 21-09-2019 17:30 L\'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A JESUS Y MARIA, U.D. A 1 - 0P
4 29-09-2019 17:30 JESUS Y MARIA, U.D. A JESUS CATALONIA, C.F. A 2 - 2E
5 05-10-2019 16:30 ROQUETENC, C.D. A JESUS Y MARIA, U.D. A 2 - 3G
6 13-10-2019 16:30 JESUS Y MARIA, U.D. A SANT JAUME D\'ENVEIJA, U.E. A 3 - 1G
7 19-10-2019 18:00 RAPITENCA, U.E. B JESUS Y MARIA, U.D. A 3 - 0P
8 27-10-2019 16:00 JESUS Y MARIA, U.D. A 3 - 0G
9 03-11-2019 16:00 LA CAVA, C.D. A JESUS Y MARIA, U.D. A 0 - 2G
10 10-11-2019 12:00 JESUS Y MARIA, U.D. A FLIX, J.D. A 6 - 2G
11 17-11-2019 16:30 REMOLINS-BITEM, U.E. A JESUS Y MARIA, U.D. A 2 - 0P
12 23-11-2019 17:00 SANTA BARBARA, C.F. A JESUS Y MARIA, U.D. A 0 - 2G
13 01-12-2019 16:00 OLIMPIC MORA D\'EBRE, C.E. A JESUS Y MARIA, U.D. A 3 - 2P
14 15-12-2019 16:30 JESUS Y MARIA, U.D. A AMPOSTA, C.F. B 3 - 2G
15 22-12-2019 16:00 JESUS Y MARIA, U.D. A GODALL, F.C. A 2 - 2E
16 23-01-2020 20:30 ALDEANA, U.E. A JESUS Y MARIA, U.D. A 1 - 2G
17 19-01-2020 16:00 JESUS Y MARIA, U.D. A CORBERA D\'EBRE, C.F. A 1 - 0G
18 26-01-2020 16:00 JESUS Y MARIA, U.D. A EBRE ESCOLA ESP.,CF A 2 - 2E
19 02-02-2020 16:15 BATEA, C.F. A JESUS Y MARIA, U.D. A 3 - 1P
20 09-02-2020 11:30 JESUS Y MARIA, U.D. A L\'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 1 - 0G
21 15-02-2020 16:30 JESUS CATALONIA, C.F. A JESUS Y MARIA, U.D. A 3 - 0P
22 01-03-2020 16:00 JESUS Y MARIA, U.D. A ROQUETENC, C.D. A 3 - 0G
23 08-03-2020 17:00 SANT JAUME D\'ENVEIJA, U.E. A JESUS Y MARIA, U.D. A 0 - 8G
24 15-03-2020 16:00 JESUS Y MARIA, U.D. A RAPITENCA, U.E. B -
25 22-03-2020 16:00 JESUS Y MARIA, U.D. A -
26 29-03-2020 16:00 JESUS Y MARIA, U.D. A LA CAVA, C.D. A -
27 04-04-2020 16:15 FLIX, J.D. A JESUS Y MARIA, U.D. A -
28 19-04-2020 16:00 JESUS Y MARIA, U.D. A REMOLINS-BITEM, U.E. A -
29 25-04-2020 16:00 JESUS Y MARIA, U.D. A SANTA BARBARA, C.F. A -
30 03-05-2020 16:00 JESUS Y MARIA, U.D. A OLIMPIC MORA D\'EBRE, C.E. A -
31 09-05-2020 17:00 AMPOSTA, C.F. B JESUS Y MARIA, U.D. A -
32 17-05-2020 00:00 GODALL, F.C. A JESUS Y MARIA, U.D. A -
33 24-05-2020 16:00 JESUS Y MARIA, U.D. A ALDEANA, U.E. A -
34 31-05-2020 16:30 CORBERA D\'EBRE, C.F. A JESUS Y MARIA, U.D. A -
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.