EBRE ESCOLA ESP.,CF A

TERCERA CATALANA

JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 07-09-2019 17:00 EBRE ESCOLA ESP.,CF A JESUS Y MARIA, U.D. A 3 - 0G
2 15-09-2019 16:45 GODALL, F.C. A EBRE ESCOLA ESP.,CF A 0 - 1G
3 21-09-2019 17:00 EBRE ESCOLA ESP.,CF A ALDEANA, U.E. A 1 - 1E
4 29-09-2019 16:30 CORBERA D\'EBRE, C.F. A EBRE ESCOLA ESP.,CF A 1 - 5G
5 05-10-2019 17:00 AMPOSTA, C.F. B EBRE ESCOLA ESP.,CF A 2 - 1P
6 12-10-2019 19:00 EBRE ESCOLA ESP.,CF A BATEA, C.F. A 1 - 1E
7 19-10-2019 17:15 L\'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A EBRE ESCOLA ESP.,CF A 3 - 5G
8 26-10-2019 18:30 EBRE ESCOLA ESP.,CF A JESUS CATALONIA, C.F. A 2 - 4P
9 02-11-2019 16:30 ROQUETENC, C.D. A EBRE ESCOLA ESP.,CF A 2 - 2E
10 09-11-2019 17:15 EBRE ESCOLA ESP.,CF A SANT JAUME D\'ENVEIJA, U.E. A 3 - 0G
11 16-11-2019 17:30 RAPITENCA, U.E. B EBRE ESCOLA ESP.,CF A 3 - 4G
12 23-11-2019 17:00 EBRE ESCOLA ESP.,CF A 4 - 2G
13 01-12-2019 16:00 LA CAVA, C.D. A EBRE ESCOLA ESP.,CF A 3 - 0P
14 14-12-2019 17:00 EBRE ESCOLA ESP.,CF A FLIX, J.D. A 4 - 1G
15 22-12-2019 12:00 REMOLINS-BITEM, U.E. A EBRE ESCOLA ESP.,CF A 1 - 0P
16 11-01-2020 17:00 EBRE ESCOLA ESP.,CF A SANTA BARBARA, C.F. A 2 - 2E
17 19-01-2020 16:00 OLIMPIC MORA D\'EBRE, C.E. A EBRE ESCOLA ESP.,CF A 4 - 2P
18 26-01-2020 16:00 JESUS Y MARIA, U.D. A EBRE ESCOLA ESP.,CF A 2 - 2E
19 01-02-2020 17:00 EBRE ESCOLA ESP.,CF A GODALL, F.C. A 3 - 0G
20 09-02-2020 12:00 ALDEANA, U.E. A EBRE ESCOLA ESP.,CF A 1 - 0P
21 15-02-2020 17:00 EBRE ESCOLA ESP.,CF A CORBERA D\'EBRE, C.F. A 0 - 0E
22 29-02-2020 17:00 EBRE ESCOLA ESP.,CF A AMPOSTA, C.F. B 3 - 0G
23 08-03-2020 16:30 BATEA, C.F. A EBRE ESCOLA ESP.,CF A 4 - 0P
24 15-03-2020 16:30 EBRE ESCOLA ESP.,CF A L\'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A -
25 21-03-2020 16:30 JESUS CATALONIA, C.F. A EBRE ESCOLA ESP.,CF A -
26 28-03-2020 17:00 EBRE ESCOLA ESP.,CF A ROQUETENC, C.D. A -
27 05-04-2020 17:00 SANT JAUME D\'ENVEIJA, U.E. A EBRE ESCOLA ESP.,CF A -
28 18-04-2020 17:00 EBRE ESCOLA ESP.,CF A RAPITENCA, U.E. B -
29 26-04-2020 17:00 EBRE ESCOLA ESP.,CF A -
30 02-05-2020 17:00 EBRE ESCOLA ESP.,CF A LA CAVA, C.D. A -
31 09-05-2020 16:15 FLIX, J.D. A EBRE ESCOLA ESP.,CF A -
32 16-05-2020 17:00 EBRE ESCOLA ESP.,CF A REMOLINS-BITEM, U.E. A -
33 23-05-2020 17:00 SANTA BARBARA, C.F. A EBRE ESCOLA ESP.,CF A -
34 30-05-2020 17:00 EBRE ESCOLA ESP.,CF A OLIMPIC MORA D\'EBRE, C.E. A -
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.