JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 08-09-2019 16:45 CORBERA D\'EBRE, C.F. A GODALL, F.C. A 1 - 2P
2 15-09-2019 12:00 ALDEANA, U.E. A CORBERA D\'EBRE, C.F. A 1 - 0P
3 21-09-2019 17:00 AMPOSTA, C.F. B CORBERA D\'EBRE, C.F. A 2 - 3G
4 29-09-2019 16:30 CORBERA D\'EBRE, C.F. A EBRE ESCOLA ESP.,CF A 1 - 5P
5 06-10-2019 17:00 BATEA, C.F. A CORBERA D\'EBRE, C.F. A 5 - 1P
6 13-10-2019 16:30 CORBERA D\'EBRE, C.F. A L\'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A 0 - 2P
7 19-10-2019 16:30 JESUS CATALONIA, C.F. A CORBERA D\'EBRE, C.F. A 2 - 0P
8 27-10-2019 16:30 CORBERA D\'EBRE, C.F. A ROQUETENC, C.D. A 0 - 3P
9 03-11-2019 15:30 SANT JAUME D\'ENVEIJA, U.E. A CORBERA D\'EBRE, C.F. A 0 - 3G
10 10-11-2019 16:30 CORBERA D\'EBRE, C.F. A RAPITENCA, U.E. B 2 - 6P
11 17-11-2019 16:00 CORBERA D\'EBRE, C.F. A 3 - 2P
12 24-11-2019 16:30 CORBERA D\'EBRE, C.F. A LA CAVA, C.D. A 3 - 4P
13 30-11-2019 20:00 FLIX, J.D. A CORBERA D\'EBRE, C.F. A 2 - 0P
14 15-12-2019 16:30 CORBERA D\'EBRE, C.F. A REMOLINS-BITEM, U.E. A 1 - 2P
15 21-12-2019 17:00 SANTA BARBARA, C.F. A CORBERA D\'EBRE, C.F. A 3 - 1P
16 12-01-2020 16:30 CORBERA D\'EBRE, C.F. A OLIMPIC MORA D\'EBRE, C.E. A 1 - 3P
17 19-01-2020 16:00 JESUS Y MARIA, U.D. A CORBERA D\'EBRE, C.F. A 1 - 0P
18 26-01-2020 16:00 GODALL, F.C. A CORBERA D\'EBRE, C.F. A 5 - 3P
19 02-02-2020 16:30 CORBERA D\'EBRE, C.F. A ALDEANA, U.E. A 2 - 3P
20 09-02-2020 16:30 CORBERA D\'EBRE, C.F. A AMPOSTA, C.F. B 3 - 1G
21 15-02-2020 17:00 EBRE ESCOLA ESP.,CF A CORBERA D\'EBRE, C.F. A 0 - 0E
22 01-03-2020 16:30 CORBERA D\'EBRE, C.F. A BATEA, C.F. A 1 - 0G
23 07-03-2020 16:30 L\'AMETLLA DE MAR, S.C.E.R. A CORBERA D\'EBRE, C.F. A 3 - 1P
24 15-03-2020 16:30 CORBERA D\'EBRE, C.F. A JESUS CATALONIA, C.F. A -
25 21-03-2020 16:30 ROQUETENC, C.D. A CORBERA D\'EBRE, C.F. A -
26 29-03-2020 16:30 CORBERA D\'EBRE, C.F. A SANT JAUME D\'ENVEIJA, U.E. A -
27 04-04-2020 19:00 RAPITENCA, U.E. B CORBERA D\'EBRE, C.F. A -
28 19-04-2020 16:30 CORBERA D\'EBRE, C.F. A -
29 26-04-2020 16:00 LA CAVA, C.D. A CORBERA D\'EBRE, C.F. A -
30 03-05-2020 16:30 CORBERA D\'EBRE, C.F. A FLIX, J.D. A -
31 10-05-2020 17:00 REMOLINS-BITEM, U.E. A CORBERA D\'EBRE, C.F. A -
32 17-05-2020 16:30 CORBERA D\'EBRE, C.F. A SANTA BARBARA, C.F. A -
33 24-05-2020 17:00 OLIMPIC MORA D\'EBRE, C.E. A CORBERA D\'EBRE, C.F. A -
34 31-05-2020 16:30 CORBERA D\'EBRE, C.F. A JESUS Y MARIA, U.D. A -
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.