ESPANYOL, R.C.D. A

PREFERENT FEMENÍ JUVENIL

JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 29-09-2019 17:00 LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A ESPANYOL, R.C.D. A 2 - 2E
2 06-10-2019 10:00 ESPANYOL, R.C.D. A IGUALADA, C.F. A 6 - 0G
3 13-10-2019 16:00 LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A ESPANYOL, R.C.D. A 0 - 6G
4 19-10-2019 19:00 ESPANYOL, R.C.D. A SANT GABRIEL, C.D. A 3 - 2G
5 26-10-2019 16:00 BARCELONA, F.C. A ESPANYOL, R.C.D. A 4 - 1P
6 02-11-2019 18:00 ESPANYOL, R.C.D. A DAMM, C.F. A 1 - 4P
7 10-11-2019 12:00 GIRONA, F.C. A ESPANYOL, R.C.D. A 1 - 1E
8 17-11-2019 10:00 ESPANYOL, R.C.D. A FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A 5 - 2G
9 23-11-2019 12:00 FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A ESPANYOL, R.C.D. A 0 - 3G
10 01-12-2019 12:00 ESPANYOL, R.C.D. A FONTSANTA-FATJO, C.D. A 6 - 2G
11 14-12-2019 19:00 EUROPA, C.E. A ESPANYOL, R.C.D. A 1 - 2G
12 22-12-2019 16:00 SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A ESPANYOL, R.C.D. A 1 - 3G
13 12-01-2020 14:15 ESPANYOL, R.C.D. A MERCANTIL, C.E A 4 - 1G
14 19-01-2020 10:00 ESPANYOL, R.C.D. A LA ROCA PENYA BLANC BLAVA CLUB FUTBOL A 5 - 0G
15 25-01-2020 11:00 IGUALADA, C.F. A ESPANYOL, R.C.D. A 0 - 2G
16 02-02-2020 12:00 ESPANYOL, R.C.D. A LEVANTE LAS PLANAS, F.C. A 0 - 0E
17 08-02-2020 20:10 SANT GABRIEL, C.D. A ESPANYOL, R.C.D. A 4 - 3P
18 01-04-2020 21:00 ESPANYOL, R.C.D. A BARCELONA, F.C. A -
19 29-02-2020 17:00 DAMM, C.F. A ESPANYOL, R.C.D. A 4 - 2P
20 07-03-2020 18:00 ESPANYOL, R.C.D. A GIRONA, F.C. A 2 - 1G
21 14-03-2020 13:45 FEMENI MANU LANZAROTE,C.F A ESPANYOL, R.C.D. A -
22 22-03-2020 13:00 ESPANYOL, R.C.D. A FUNDACIÓ P. F.BASE REUS A -
23 28-03-2020 20:00 FONTSANTA-FATJO, C.D. A ESPANYOL, R.C.D. A -
24 05-04-2020 10:00 ESPANYOL, R.C.D. A EUROPA, C.E. A -
25 19-04-2020 10:00 ESPANYOL, R.C.D. A SANTA SUSANNA ASSOC. ESP. A -
26 26-04-2020 15:30 MERCANTIL, C.E A ESPANYOL, R.C.D. A -
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.