JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 29-09-2019 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A BISBALENC, AT. A 5 - 3G
2 05-10-2019 10:00 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 2 - 3G
3 12-10-2019 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A FIGUERES, U.E. A 2 - 1G
4 19-10-2019 11:30 SANT CELONI, FUTBOL CLUB B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 5 - 9G
5 27-10-2019 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A BESCANO, C.D. A 5 - 0G
6 02-11-2019 10:00 VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 3 - 6G
7 09-11-2019 11:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A PERALADA, C.F. A 1 - 3P
8 16-11-2019 10:00 ESCOLA F. BAIX TER, C.E A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 3 - 2P
9 24-11-2019 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A 3 - 1G
10 30-11-2019 10:45 QUART, U.E. B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 3 - 2P
11 14-12-2019 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A GIRONA, F.C. B 2 - 7P
12 21-12-2019 10:00 PORQUERES, U.E. A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 4 - 5G
13 12-01-2020 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A CASSA, U.D. A 6 - 2G
14 18-01-2020 11:00 BANYOLES, C.E. A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 3 - 3E
15 26-01-2020 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A LLAGOSTERA, U.E. B 5 - 0G
16 01-02-2020 10:00 BISBALENC, AT. A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 3 - 5G
17 09-02-2020 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C A 1 - 2P
18 16-02-2020 10:00 FIGUERES, U.E. A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 5 - 2P
19 01-03-2020 11:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A SANT CELONI, FUTBOL CLUB B 10 - 3G
20 08-03-2020 09:30 BESCANO, C.D. A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A 1 - 7G
21 15-03-2020 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A VIC RIUPRIMER REFO FUTBOL CLUB B -
22 21-03-2020 09:30 PERALADA, C.F. A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A -
23 29-03-2020 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A ESCOLA F. BAIX TER, C.E A -
24 04-04-2020 12:00 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A -
25 19-04-2020 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A QUART, U.E. B -
26 25-04-2020 11:30 GIRONA, F.C. B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A -
27 03-05-2020 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A PORQUERES, U.E. A -
28 09-05-2020 09:30 CASSA, U.D. A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A -
29 17-05-2020 10:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A BANYOLES, C.E. A -
30 23-05-2020 10:30 LLAGOSTERA, U.E. B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT A -
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.