JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 05-10-2019 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT E TORELLO, C.F. B 2 - 3P
2 12-10-2019 10:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT E 3 - 7G
3 19-10-2019 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT E BANYOLES, C.E. D 11 - 2G
4 26-10-2019 09:30 ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C D FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT E 4 - 6G
5 02-11-2019 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT E SANT ROC OLOT , C.F. A 6 - 3G
6 10-11-2019 12:00 ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT E 4 - 6G
7 16-11-2019 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT E 8 - 1G
8 23-11-2019 11:45 MANLLEU, A.E.C. D FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT E 9 - 3P
9 30-11-2019 10:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT E 6 - 5P
10 14-12-2019 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT E 5 - 3G
11 22-12-2019 10:00 PORQUERES, U.E. C FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT E 4 - 5G
12 11-01-2020 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT E FEC VALL DEL TER B 5 - 0G
13 19-01-2020 10:00 JOVENTUT SANT PERE MARTIR A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT E 2 - 8G
14 25-01-2020 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT E BESALU, C.E. A 6 - 2G
15 01-02-2020 12:30 BANYOLES CLUB AT. D FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT E 4 - 5G
16 09-02-2020 11:30 TORELLO, C.F. B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT E 3 - 0P
17 15-02-2020 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT E 8 - 1G
18 01-03-2020 09:30 BANYOLES, C.E. D FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT E 4 - 4E
19 07-03-2020 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT E ESCOLA F. BOSC DE TOSCA, C D 3 - 8P
20 14-03-2020 12:00 SANT ROC OLOT , C.F. A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT E -
21 21-03-2020 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT E ESCOLA FUTBOL DEL RIPOLLES A.E B -
22 28-03-2020 11:15 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT E -
23 04-04-2020 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT E MANLLEU, A.E.C. D -
24 18-04-2020 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT E -
25 25-04-2020 11:00 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT E -
26 02-05-2020 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT E PORQUERES, U.E. C -
27 09-05-2020 12:15 FEC VALL DEL TER B FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT E -
28 16-05-2020 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT E JOVENTUT SANT PERE MARTIR A -
29 23-05-2020 10:30 BESALU, C.E. A FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT E -
30 30-05-2020 12:30 FUNDACIO UNIÓ ESPORTIVA OLOT E BANYOLES CLUB AT. D -
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.