JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 05-11-2019 20:30 SEVA, U.E.,A UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 1 - 2G
2 14-09-2019 18:15 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B VOLTREGA,C.F.,A 1 - 2P
3 22-09-2019 17:00 PRADENC,F.C.,A UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 2 - 0P
4 28-09-2019 16:00 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B BORGONYA, C.D.,A 2 - 1G
5 05-10-2019 16:30 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 5 - 2P
6 12-10-2019 18:30 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B GURB, U.E.,A 0 - 3P
7 20-10-2019 11:45 OAR VIC,A UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 4 - 2P
8 26-10-2019 16:15 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B TONA, U.E.,B 2 - 4P
9 02-11-2019 18:00 LLORENÇA F.C., C.E.,A UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 3 - 2P
10 10-11-2019 12:30 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B CENTELLES, U.E.,A 1 - 2P
11 17-11-2019 16:30 RODA DE TER, C.E.,A UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 2 - 1P
12 23-11-2019 16:00 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B SANTA EUGENIA, J.E.,A 0 - 2P
13 30-11-2019 16:00 AMETLLA VALLES, C.F.,A UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 1 - 4G
14 14-12-2019 18:30 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B CASTELLTERÇOL, C.F.,A 0 - 2P
15 21-12-2019 16:00 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B MANLLEU, A.E.C.,B 2 - 3P
16 12-01-2020 12:00 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 2 - 1P
17 18-01-2020 16:00 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B TARADELL, U.D.,A 2 - 1G
18 25-01-2020 18:15 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B SEVA, U.E.,A 6 - 0G
19 01-02-2020 16:30 VOLTREGA,C.F.,A UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 3 - 2P
20 08-02-2020 18:00 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B PRADENC,F.C.,A 1 - 1E
21 15-02-2020 16:15 BORGONYA, C.D.,A UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 1 - 1E
22 29-02-2020 17:15 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A 2 - 3P
23 07-03-2020 16:00 GURB, U.E.,A UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 3 - 2P
24 14-03-2020 18:15 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B OAR VIC,A -
25 21-03-2020 16:00 TONA, U.E.,B UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B -
26 28-03-2020 16:00 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B LLORENÇA F.C., C.E.,A -
27 05-04-2020 16:00 CENTELLES, U.E.,A UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B -
28 18-04-2020 16:00 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B RODA DE TER, C.E.,A -
29 25-04-2020 17:00 SANTA EUGENIA, J.E.,A UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B -
30 02-05-2020 16:00 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B AMETLLA VALLES, C.F.,A -
31 10-05-2020 12:15 CASTELLTERÇOL, C.F.,A UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B -
32 16-05-2020 15:30 MANLLEU, A.E.C.,B UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B -
33 23-05-2020 16:00 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A -
34 30-05-2020 16:00 TARADELL, U.D.,A UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B -
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.