JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 08-09-2019 12:15 CASTELLTERÇOL, C.F.,A SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 1 - 3G
2 15-09-2019 18:00 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A TARADELL, U.D.,A 3 - 4P
3 22-09-2019 17:00 SEVA, U.E.,A SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 1 - 5G
4 29-09-2019 12:00 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A VOLTREGA,C.F.,A 5 - 0G
5 06-10-2019 17:10 PRADENC,F.C.,A SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 2 - 0P
6 13-10-2019 12:00 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A BORGONYA, C.D.,A 3 - 2G
7 19-10-2019 17:35 OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 5 - 0P
8 27-10-2019 12:00 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A GURB, U.E.,A 0 - 2P
9 03-11-2019 11:45 OAR VIC,A SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 2 - 0P
10 10-11-2019 12:00 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A TONA, U.E.,B 3 - 5P
11 16-11-2019 17:00 LLORENÇA F.C., C.E.,A SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 3 - 4G
12 24-11-2019 12:00 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A CENTELLES, U.E.,A 3 - 1G
13 01-12-2019 16:30 RODA DE TER, C.E.,A SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 1 - 1E
14 15-12-2019 12:00 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A SANTA EUGENIA, J.E.,A 2 - 0G
15 21-12-2019 17:45 AMETLLA VALLES, C.F.,A SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 1 - 5G
16 12-01-2020 12:00 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B 2 - 1G
17 18-01-2020 15:30 MANLLEU, A.E.C.,B SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 2 - 2E
18 26-01-2020 12:00 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A CASTELLTERÇOL, C.F.,A 1 - 1E
19 01-02-2020 16:00 TARADELL, U.D.,A SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 7 - 1P
20 09-02-2020 12:00 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A SEVA, U.E.,A 1 - 1E
21 15-02-2020 16:30 VOLTREGA,C.F.,A SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 2 - 1P
22 01-03-2020 12:00 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A PRADENC,F.C.,A 1 - 3P
23 07-03-2020 16:45 BORGONYA, C.D.,A SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A 3 - 4G
24 15-03-2020 12:00 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A OLIMPIC LA GARRIGA, C.F.,A -
25 21-03-2020 16:00 GURB, U.E.,A SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A -
26 29-03-2020 12:00 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A OAR VIC,A -
27 04-04-2020 16:00 TONA, U.E.,B SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A -
28 19-04-2020 12:00 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A LLORENÇA F.C., C.E.,A -
29 26-04-2020 16:00 CENTELLES, U.E.,A SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A -
30 03-05-2020 12:00 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A RODA DE TER, C.E.,A -
31 09-05-2020 17:00 SANTA EUGENIA, J.E.,A SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A -
32 17-05-2020 12:00 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A AMETLLA VALLES, C.F.,A -
33 23-05-2020 16:00 UNIFICACIÓN C.F.SANTAPERPETUA,B SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A -
34 31-05-2020 12:00 SANT FELIU DE CODINES, C.F.,A MANLLEU, A.E.C.,B -
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.