JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 07-09-2019 18:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A LA SALUT PERE GOL AE. A 3 - 1G
2 15-09-2019 12:00 CALELLA, C.F. A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 2 - 4G
3 21-09-2019 18:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A TIANA, C.C.E. A 3 - 1G
4 28-09-2019 17:00 MATARONESA, U.D A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 1 - 4G
5 05-10-2019 18:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A VILASSAR MAR,U.E. B 0 - 3P
6 12-10-2019 18:15 CABRILS, C.E. A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 1 - 2G
7 19-10-2019 18:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A JUNIOR,C.F. A 2 - 1G
8 26-10-2019 18:00 MASNOU AT. A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 2 - 0P
9 02-11-2019 18:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A VILASSAR DALT, C.E. A 3 - 2G
10 10-11-2019 12:00 PUJADAS, C.D. A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 0 - 4G
11 16-11-2019 18:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A LLAVANERES, C.E. A 1 - 2P
12 16-01-2020 21:30 LA LLANTIA, A.D A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 4 - 2P
13 30-11-2019 18:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A PREMIA DALT, C.D. A 3 - 0P
14 14-12-2019 20:00 PASTRANA, U.D A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 0 - 6G
15 21-12-2019 18:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A SANTVICENTI CLUB FUTBOL A 1 - 0G
16 11-01-2020 18:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A 1 - 2P
17 19-01-2020 12:00 LLOREDA, C.F. A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 3 - 0P
18 26-01-2020 12:15 LA SALUT PERE GOL AE. A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 1 - 4G
19 01-02-2020 18:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A CALELLA, C.F. A 3 - 3E
20 08-02-2020 16:00 TIANA, C.C.E. A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 3 - 2P
21 15-02-2020 18:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A MATARONESA, U.D A 2 - 2E
22 29-02-2020 17:30 VILASSAR MAR,U.E. B YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A 4 - 1P
23 07-03-2020 18:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A CABRILS, C.E. A 6 - 2G
24 14-03-2020 18:30 JUNIOR,C.F. A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A -
25 21-03-2020 18:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A MASNOU AT. A -
26 28-03-2020 18:00 VILASSAR DALT, C.E. A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A -
27 04-04-2020 18:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A PUJADAS, C.D. A -
28 19-04-2020 17:00 LLAVANERES, C.E. A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A -
29 25-04-2020 18:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A LA LLANTIA, A.D A -
30 03-05-2020 17:00 PREMIA DALT, C.D. A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A -
31 09-05-2020 18:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A PASTRANA, U.D A -
32 17-05-2020 12:00 SANTVICENTI CLUB FUTBOL A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A -
33 23-05-2020 18:30 FUNDACIÓ ESPORTIVA MONTGAT A YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A -
34 30-05-2020 18:00 YOUNG TALENT BADALONA SUD ASSOC.ESP. A LLOREDA, C.F. A -
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.