LLANÇA, C.E.,A

JUVENIL SEGONA DIVISIÓ

JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 05-10-2019 19:00 LLANÇA, C.E.,A LA JONQUERA, U.E.,A 1 - 1E
2 12-10-2019 18:15 EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A LLANÇA, C.E.,A 3 - 1P
3 19-10-2019 16:00 LLANÇA, C.E.,A ESPLAIS, C.F.,A 8 - 2G
4 26-10-2019 12:20 PERALADA, C.F.,B LLANÇA, C.E.,A 0 - 2G
5 02-11-2019 16:00 LLANÇA, C.E.,A PORTBOU, C.E.,A 3 - 2G
6 09-11-2019 16:00 VILAMALLA, F.C.,A LLANÇA, C.E.,A 0 - 7G
7 16-11-2019 15:30 LLERS, C.F.,A LLANÇA, C.E.,A 2 - 4G
8 23-11-2019 16:00 LLANÇA, C.E.,A ROSES, A.E.,B 6 - 0G
9 30-11-2019 18:00 JUNCARIA, C.E.,A LLANÇA, C.E.,A 2 - 6G
10 14-12-2019 16:00 LLANÇA, C.E.,A SANT PERE PESCADOR, F.C.,A 1 - 0G
11 21-12-2019 17:00 FIGUERES, U.E.,C LLANÇA, C.E.,A 1 - 3G
12 11-01-2020 11:00 LLANÇA, C.E.,A Pª UNIONISTA FIGUERES,B 7 - 0G
13 18-01-2020 17:00 BORRASSA, F.C.,A LLANÇA, C.E.,A 1 - 2G
14 25-01-2020 18:00 LLANÇA, C.E.,A BASE ROSES, C.F.,B -
15 01-02-2020 17:00 L'ESCALA, F.C.,B LLANÇA, C.E.,A 3 - 4G
16 08-02-2020 11:45 LA JONQUERA, U.E.,A LLANÇA, C.E.,A 2 - 2E
17 16-02-2020 16:00 LLANÇA, C.E.,A EMPURIABRAVA CASTELLO, C.E.,A 0 - 0E
18 11-04-2020 16:00 ESPLAIS, C.F.,A LLANÇA, C.E.,A -
19 10-03-2020 20:00 LLANÇA, C.E.,A PERALADA, C.F.,B 0 - 1P
20 15-03-2020 11:30 PORTBOU, C.E.,A LLANÇA, C.E.,A -
21 21-03-2020 18:00 LLANÇA, C.E.,A VILAMALLA, F.C.,A -
22 28-03-2020 18:00 LLANÇA, C.E.,A LLERS, C.F.,A -
23 05-04-2020 10:15 ROSES, A.E.,B LLANÇA, C.E.,A -
24 18-04-2020 18:00 LLANÇA, C.E.,A JUNCARIA, C.E.,A -
25 25-04-2020 16:00 SANT PERE PESCADOR, F.C.,A LLANÇA, C.E.,A -
26 02-05-2020 18:00 LLANÇA, C.E.,A FIGUERES, U.E.,C -
27 09-05-2020 17:00 Pª UNIONISTA FIGUERES,B LLANÇA, C.E.,A -
28 16-05-2020 18:00 LLANÇA, C.E.,A BORRASSA, F.C.,A -
29 23-05-2020 15:00 BASE ROSES, C.F.,B LLANÇA, C.E.,A -
30 30-05-2020 18:00 LLANÇA, C.E.,A L'ESCALA, F.C.,B -
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.