BERGA, C.E.,B

INFANTIL SEGONA DIVISIÓ

JornadaJ DataD HoraH Equip CasaE C Equip ForaE F ResultatR
1 12-10-2019 13:00 BERGA, C.E.,B CENTELLES, U.E.,B 6 - 3G
2 19-10-2019 10:00 RIUDEPERES C.F. AT.,B BERGA, C.E.,B 1 - 5G
3 26-10-2019 18:00 BERGA, C.E.,B FOLGUEROLES,C.F.,A 10 - 2G
4 02-11-2019 12:30 PRADENC,F.C.,A BERGA, C.E.,B 0 - 4G
5 27-11-2019 19:15 MOIA, C.E.,A BERGA, C.E.,B 2 - 2E
6 16-11-2019 13:00 BERGA, C.E.,B MANRESA, C.E.,E 3 - 1G
7 23-11-2019 11:30 SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A BERGA, C.E.,B 0 - 8G
8 30-11-2019 13:00 BERGA, C.E.,B GIMNASTIC MANRESA, C.,F -
9 14-12-2019 10:00 TONA, U.E.,B BERGA, C.E.,B 2 - 1P
10 21-12-2019 13:00 BERGA, C.E.,B FRUITOSENC, F.C.,C 3 - 0G
11 12-01-2020 11:30 SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A BERGA, C.E.,B 0 - 7G
12 18-01-2020 13:00 BERGA, C.E.,B -
13 25-01-2020 11:30 FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B BERGA, C.E.,B 0 - 3G
14 01-02-2020 11:30 BERGA, C.E.,B TORELLO, C.F.,B 4 - 2G
15 09-02-2020 10:00 TARADELL, U.D.,A BERGA, C.E.,B 2 - 1P
16 15-02-2020 14:45 CENTELLES, U.E.,B BERGA, C.E.,B 1 - 2G
17 29-02-2020 15:00 BERGA, C.E.,B RIUDEPERES C.F. AT.,B 3 - 2G
18 07-03-2020 12:15 FOLGUEROLES,C.F.,A BERGA, C.E.,B 1 - 5G
19 14-03-2020 15:00 BERGA, C.E.,B PRADENC,F.C.,A -
20 21-03-2020 13:00 BERGA, C.E.,B MOIA, C.E.,A -
21 29-03-2020 10:00 MANRESA, C.E.,E BERGA, C.E.,B -
22 04-04-2020 13:00 BERGA, C.E.,B SANT QUIRZE BESORA, U.D.,A -
23 18-04-2020 17:00 GIMNASTIC MANRESA, C.,F BERGA, C.E.,B -
24 25-04-2020 13:00 BERGA, C.E.,B TONA, U.E.,B -
25 03-05-2020 10:00 FRUITOSENC, F.C.,C BERGA, C.E.,B -
26 09-05-2020 13:00 BERGA, C.E.,B SANT JULIA DE VILATORTA, C.F.,A -
27 17-05-2020 00:00 BERGA, C.E.,B -
28 23-05-2020 13:00 BERGA, C.E.,B FUNDACIÓ UNIÓ ESPORTIVA VIC,B -
29 31-05-2020 10:00 TORELLO, C.F.,B BERGA, C.E.,B -
30 06-06-2020 13:00 BERGA, C.E.,B TARADELL, U.D.,A -
Utilitzem cookies pròpies i de tercers. Si continua navegant, considerem que accepta el seu ús. Pot obtenir més informació, o bé conèixer com canviar la configuració, prement en Més informació.